• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Teda holky máme 3030 příspěvků ten můj už je 3031 :slight_smile:
13. kvě 2009 v 17:01  • Odpověz
Jo a barvičky u okna bude světlounce modroučká jako obláčky další stěna světle modrá ,světlé růžová a bílá.
Modrá pro chlapečka růžová pro sabinku :slight_smile:
13. kvě 2009 v 17:08  • Odpověz
Sabí a fakt to bude chlapeček? :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 v 17:14  • Odpověz
kacabacka: já jsem to po injekci (dostala jsem ji dvakrát) dostala dycky 4. den od pichancu, bolesti a průběh normální, jenom mě bolela prcka od injekce, protože je to olejovka a ta bolí, než se vstřebá
13. kvě 2009 v 17:34  • Odpověz
:slight_smile: :slight_smile: Něco pro pobavení: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
tento měsíc jsme ovulaci prošvihli. Psala jsem manželovi, ať přijede domů, ač měl spát mimo, že cítím ovu, tak sedl do auta a přijel, ale začla jsem debatovat na téma, že se musíme snažit vícekrát než párkrát do měsíce a že si dítě můžem teda pak koupit v akci v hypermarketu, tak se nafoukl a spali jsme prdelama k sobě :slight_smile: :slight_smile:
No je hodně pracovně vytížený a já dělám na směny (sestru), tak to máme víc komplikovaný, některý dny se ani doma nepotkáme,když přijede z práce navečer, tak já už sloužím noční, :angry:
13. kvě 2009 v 17:49  • Odpověz
Pajass, :frowning2: , no někdy to tak prostě je :frowning2:
Holky mažu domů, už se na toho moje manžílka taky moc těším.Pa zítra :slight_smile:
13. kvě 2009 v 17:56  • Odpověz
Do albíčka jsem hodila ty naše kočičky hlavně se o ně nepobijte jsou tři. :slight_smile:
13. kvě 2009 v 18:45  • Odpověz
jeeee, ty jsou krasny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. kvě 2009 v 19:05  • Odpověz
Ahooooooooooooooooj
Sabi kočičky jsou nádherný :slight_smile:
13. kvě 2009 v 19:49  • Odpověz
nany: těhotná určitě nejsem, používáme gumu :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: 14 dní je nějak moc ne?

lussyn: nic :slight_smile:, zatim jsem tam totiž nebyla, chci počkat do 50 DC, abych tomu dala šanci, aby MS přišla sama, ale vypadá to, že k němu na tu injekci stejně budu muset, už tomu moc nevěřim, že to přijde samo od sebe :frowning2:

pajas: a kam tu injekci dává proboha? Já myslela, že do zadku, nebo ne??? :unamused: :frowning2: :confused: Dvakrát jsi musela na injekci a potom už to vždycky přišlo samo? Předpokládám, že jsi teda neměla ani ovulaci, když nebyla MS...?
13. kvě 2009 ve 21:38  • Odpověz
Tak hlásím že ještě malujem ale pro dnešek už konec ten můj blázínek začal malovat vše najednou takže kde bude bílá tak všechny pokoje projel bílou takže jsme furt něco někam stěhovali.
Světlounce modrá kolem oken už je i ta modrá strana,bílá taky takže zítra ta růžová a pak škrábat jídelnu tu barevnou stranu at se tam může dát zas jiná barvička.
Na zkoušky umím velké kulové. :unamused:
No a můj milý zlatý si ještě vymyslel bílý pruh podél vrhu zdí takže zítra jedem koupit ještě krepovku a naběhnem na lajnování.

Zda je to chlapeček netuším ale michal si je stoprocentně jistý takže ANO bude to chlapeček :wink:

Pak nafotím a hodím do albíčka ještě nemáme objednané ty postele pro děti.
13. kvě 2009 ve 22:34  • Odpověz
Dobre ranko :slight_smile:

Tak fertility uz se umoudril, a prohlasil, že ovu proběhla 15DC, no tak uvidíme jestli jsme zaseli :wink: :grinning:

Aktuální tabulka:

//
10/4:Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 18.12.2009
10/4:Renča 03
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12.2009

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, ...................3DC,kyselina listová
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, ...................14DC, kyselina listová
Macinek - Martina, 28 let, snž 5/09 ...........................30DC, kyselina listová
Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, ...........................15DC, kyselina listová
ajjik-Pavlína,25 let, snaž.od 5/09, ..............................28DC, kyselina listová
Nany 123-30 let, snž od 3/09, ..................................15DC,kyselina listová
Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09,...........................18DC,kyselina listová
Taggy: , 22, snž: 4-5 vysazení HA, snž od 06/09...........28DC, Calibrum babyplan
Lussyn: Lucka, 28 letsnž 4/09, ..................................27DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,...................................21DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 27 let, snž od 1.5., ..............................23DC, Calibrum babyplan
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, .........................2DC, Calibrum
eliska_v: Eliška, 20 let, snž od 03/09, ..........................8DC, kyselina listová + Calibrum babyplan
majatob: Magda, 22 let, snž podle nálady.....................16DC, Gravital
petullka: Petra, 25let, snž 04/09, ...............................2DC, kyselina listová
14. kvě 2009 v 06:13  • Odpověz
dobre ranko, hlasim, ze i mne fertility objevil ovulku :grinning:
14. kvě 2009 v 07:01  • Odpověz
Ahoj hezké ránko :wink:
Tak jsem včera psala že přišla mrcha a dneska zase nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Včera to byl spíše takovej naružovělej hlen a dneska vubec nic prostě čisto. Tak jsem zvědavá co se s toho vyvrbí.
Co to jsou ty fertility?
14. kvě 2009 v 07:42  • Odpověz
Koukám nikde nikdo :frowning2: :slight_smile:
14. kvě 2009 v 07:56  • Odpověz
andri, program na zapisovani mereni bazalni teploty :wink:
14. kvě 2009 v 08:15  • Odpověz
Ahoj Maji ,taky už jsem koukala. V tomhle mám mezery :sweat_smile:
14. kvě 2009 v 08:17  • Odpověz
ja jsem o tom jeste pred mesicem taky nemela ani tuseni :grinning:
14. kvě 2009 v 08:24  • Odpověz
autor
Koukám, že dneska všichn ipracujou...
Tak pracujte,my jdeme nakoupit a az prijdeme, tak tu snad nekdo bude...
Tak zatim ahooj :slight_smile:
14. kvě 2009 v 09:17  • Odpověz
Ahojky holky, jdu se mezi vás kuknout.....
kramli, jak píšeš tu tabulku, tak tam mám 28DC...ale myslím, že když mám další MS, tak že bych měla být 3DC, ne? nebo já tomu už moc nerozumím.....
holky, já si zapisuju teploty zase na takový německý server, takže se chci zeptat - když jsem to dostala, tak si mám udělat novou křivku, jako další cyklus?
Jinak mám hroznou zprávu - včera odpoledne tady ve vesničce kousek od nás zabila matka svoje dvě děti - dvouletou holčičku a sedmiletého chlapečka....je to šílené, ještě kamarádka je znala, prý byli v poho rodina, akorát manžel té ženské prý chlastal.....on je teď nezvěstný, ona v nemocnici. je mi z toho úplně špatně.....údajně je ubodala...
14. kvě 2009 v 09:25  • Odpověz
taggy, to je strasny :pensive: a nevis proc?
jinak myslim, ze prvni den MS je 1DC, ne? :wink:
14. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz
maja: taky si myslím, že první den MS je 1DC, takže u mě má být dnes 3DC...už jsem si opravila i ten graf....
a nevím, proč je zabila, ale sama je v nemocnici a byla na operaci, takže možná chtěla něco udělat i sobě..ten chlap prý moc pil a našel je, tak zavolal záchranku....je to hrůza takové činy. nešáhla bych na zvíře, natož na dítě
14. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz
jestli on to náhodou neudělal ten její manžel..... To by bylo pravděpodobnější....
14. kvě 2009 v 09:33  • Odpověz
taggy: jj 1.den MS je 1DC...a novou krivku na novy cyklus urcite ano....
Jinak to co pises je hruza... :frowning2:

takze oprava:

//
10/4:Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 18.12.2009
10/4:Renča 03
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12.2009

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, ...................3DC,kyselina listová
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, ...................14DC, kyselina listová
Macinek - Martina, 28 let, snž 5/09 ...........................30DC, kyselina listová
Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, ...........................15DC, kyselina listová
ajjik-Pavlína,25 let, snaž.od 5/09, ..............................28DC, kyselina listová
Nany 123-30 let, snž od 3/09, ..................................15DC,kyselina listová
Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09,...........................18DC,kyselina listová
Taggy: , 22, snž: 4-5 vysazení HA, snž od 06/09...........3DC, Calibrum babyplan
Lussyn: Lucka, 28 letsnž 4/09, ..................................27DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,...................................21DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 27 let, snž od 1.5., ..............................23DC, Calibrum babyplan
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, .........................2DC, Calibrum
eliska_v: Eliška, 20 let, snž od 03/09, ..........................8DC, kyselina listová + Calibrum babyplan
majatob: Magda, 22 let, snž podle nálady.....................16DC, Gravital
petullka: Petra, 25let, snž 04/09, ...............................2DC, kyselina listová
14. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz
kacabacka: taky mě to napadlo, ale ptala jsem se té kámošky, prý ani nejbližší rodina nic neví, všichni jsou zděšení a v šoku. ale mohla to být i ona, mně to spíš připadalo, že chtěla zabít je i sebe, ale sebe se jí asi nepovedlo nebo nechápu.....psala to právě včera kolegyně, tak je to hrůza....
kramli: díky za opravu v tabulce.....
A co jinak holky, jak se máte.? já už se tak těším, až se budem snažit taky....
kacabacka: vy ještě neplánujete mimi?
14. kvě 2009 v 09:39  • Odpověz
Ahoj kočandy,
teda Taggy to je strašné, takové zprávy po ránu.Tohle v životě nepochopím, když si chce něco udělat, tak ať do toho ale netahá ty děti, takovej lidí by bylo, co by si je vzali a milovali...To nikdy nepochopím :frowning2: :angry:
Tak nějaké lepší zprávičky :slight_smile:
Sabí ty kočičky jsou kouzelný a maminka je statečná :slight_smile:
Kramlí, tak držím palečky ať se ti tam pořádně zavrtá a za čtrnáct dní najdeš // :slight_smile:
Jinak holky já mám dnes skvělou náladu a co vy?
14. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz
Panebože tak tady někdo vraždí děti a mě je líto zlikvidovat kotata které jsou ještě slepá a neumí se bránit takže by to bylo rychlé.
A je mi to líto to udělat takže ji všechny kotata necháme.
Už máme prvního zájemce tak uvidíme co z toho bude chtěl by tu tříbarevnou ale chtěl by aby ta černá barva byla tak do modra no tak já nevím zbylo nám ještě trošku modré barvy tak bychom ji trošku přibarvili. :wink:
14. kvě 2009 v 09:50  • Odpověz
luss, ja se bojim :frowning2: musim dnes do skoly a nic moc neumim, to zase bude utrpeni a pak musim na praxi kde jsem nebyla snad od ledna, tak bude kazani, snad nebude delat nejaky problemy :frowning2: :frowning2: :frowning2:
14. kvě 2009 v 09:52  • Odpověz
No jo holky, mně to taky připadá hrozné....
Radši se bavme veseleji.....mně je už dobře, přítel je doma, MS mi přišla, mám volno, takže super....
Akorát peru jeho věci z dovči a uklízím.....a co vy?
14. kvě 2009 v 09:54  • Odpověz
Majo buď v klidu, to dáš, jsi šikulka.Ani jsi mi včera nenapsala, jak to děláš s Tobíkem, když jsi ve škole?Nebo ty máš nějaký speciální učební plán?
14. kvě 2009 v 09:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.