• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Cau holky, nejak nestiham :wink: Rano frmol..zapomnela jsem, ze v 8 hod. tu mam mit sraz s kolegou ohledne zitrejsiho seminare :confused: Chudak mi rano volal, ja akorat lezla z metra.. :sunglasses:

O tech detech jsem to cetla ted na netu: http://zpravy.idnes.cz/policie-na-hodoninsku-nasla-dve-zavrazdene-deti-podezira-matku-pv2-/brno.asp?c=A090323_1161121_brno_dmk
mi z toho uplne prestala chutnat snidane :frowning2:

Kramli, ty se mas, ze OVU je za Tebou..ja zatim zadny priznak, ze by mela prijt..chjo :rolling_eyes:

Sabi: kotatka jsou k sezrani :sweat_smile:
14. kvě 2009 v 09:57  • Odpověz
luss, myslim, ze psala :wink: kdyz mam vyucovani ja, hlida Martin a pak se vystridame a jde do skoly on :grinning: nastesti nam vysly rozvrhy uplne skvele, ze se moc nekryly a co jo, to chodim bud se druhou tridou nebo mam individual :wink: a vysku mam jen 3 vikendy za semestr a ani tam nemusim, kdyz nechcu...tam hlidji jen abys odevzdala zadany prace a dorazila na zkousky :grinning:
14. kvě 2009 v 09:58  • Odpověz
Taggy já jsem v práci, ale dnes naposledy pro tento týden, takže už to odpočítávám a těším se na volno :slight_smile:
Nany holka ta třicítka se už začala projevovat, viď :grinning: :grinning: :grinning: , ta paměť :grinning:
Majo a až vystuduješ konzervatř co bys chtěla dělat?
14. kvě 2009 v 09:59  • Odpověz
luss, no poridit si druhy dite prece :grinning: nez pujdou do skolky budu snad mit dodelanou aj vysku, pak nejspis na rok pojedeme pryc (Martin ma moznost jet na rok na staz do ciziny), tak si tam najdu nejaky uklizeni nebo neco a az se vratime skoncim nejspis jako ucitelka na zus (radsi bych konzervator, ale neni moc volnych mist) :grinning: a pokud to pujde, dodelam si k tomu doktorat...jo a jeste bych chtela biofarmu, tak uvidime co vsechno se da stihat :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz
My makáme ,hlídám sabču at nelikviduje kočky michal si hraje s jídelnou a s pokojíčkem pak jdem na poštu odeslat výměník apod.Ještě bych se měla učit :frowning2:
14. kvě 2009 v 10:04  • Odpověz
lussyn: já už jsem dneska naštěstí doma, tak si užívám trošku odpočinku.... :wink:
14. kvě 2009 v 10:04  • Odpověz
Lussyn: no fakt, asi starnu nebo co :stuck_out_tongue_closed_eyes: Budu si to muset vsechno psat :grinning: Zitra budu dopol. na seminari a pak hura na nakupy.. :wink:
14. kvě 2009 v 10:08  • Odpověz
taggy: neni zac :wink:

lussyn: no uvidime jestli jsme tento mesic zvitezili :wink: :grinning: Nechame se prekvapit... :slight_smile:
14. kvě 2009 v 10:11  • Odpověz
Ahoj holky, nestíhám vás číst... O těch dětech jsem četla, je tofakt otřesný...

Mrknu později

P.S. Milujte se a množte se :slight_smile:
14. kvě 2009 v 10:13  • Odpověz
nany: nezoufej, ty mas delsi cykly nez ja, takze zitra nejpozdeji pozitri je tady jak na koni, uvidis :wink: A v tomhle ma vyhodu to mereni BT :wink: Ale na druhou stranu uz ted nemuzu nic ovlivnit, uz musim jen cekat :angry: Ale kdo si pocka ten se docka :wink: :grinning:
14. kvě 2009 v 10:14  • Odpověz
Teda Majo, před tebou smekám holka, máš úžasný ambice a skvělý cíle.To se jen tak nevidí, plno lidí s takovýma ambicema má na prvním místě kariéru a děti až někde hodně daleko a ty jsi mlaďounká máš miminko chcete další a do toho spoustu plánů, no to je úžasný.Tak ti držím ať se ti všechno vyplní, tak jak máte naplánované.A jaký hudební nástroj studuješ?
Nany neboj, já už jsem na tom podobně :grinning: :grinning: Diář skvěle funguje :grinning: jen nezapomenout, kam jsem ho položila :grinning: :grinning:
Sabí teda vy jedete, nechtěli jste původně malovat jen pokojíček? :wink:
Taggy, ty se máš, tak užívej volna, ty se máš. :slight_smile:
14. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz
kramli: jj, min. OVU byla zrejme az 19-20DC..no ale ta predtim 15DC :angry: Taky to neovlivnim, takze na to prestavam myslet a pro jistotu znasilnim MM az dnes vecer dorazi :grinning: Ze bych zacla merit BT na stary kolena. :grinning: ..pouzivas digi nebo rtutovy teplomer :wink: Verim, ze Ti mrcha nedorazi :sunglasses:
14. kvě 2009 v 10:42  • Odpověz
Kramli já taky doufám, že ti nedorazí :wink:
Nany jistota je, znásilňovat denně :wink: , a nepotřebuješ ani rtuťovej ani digi
14. kvě 2009 v 10:45  • Odpověz
Lussyn.: jj, jistota to je v pripade, ze Tvuj MM je kazdy vecer doma :sweat_smile: Noo..s tim merenim to byla takova recnicka otazka :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..mozna, kdyby se melo merit kazdej den vecer..dejme tomu ve 22 hod. - to bych jeste brala :wink:
14. kvě 2009 v 10:49  • Odpověz
nany: dekuju :slight_smile: Ja pouzivam digi s takovou jak kdyz lehce ohebnou spickou..., je to mnohem rychlejsi a taky to jde snadno precist, ten rtutovy je takovy neprehledny pro me....
No vidis tak ovu tu bude co by dup a ty se vrhni na toho manzu abyste neco nepropasli :wink: :grinning: :grinning:
14. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz
lussyn: diky :slight_smile: no to neni tak jednoduche s tim kazdodennim znasilnovanim :slight_smile: MP dela tak ruzne a ma hodne flexi pracovni dobu, takze je obcas zazrak ze se doma vubec potkame :slight_smile:

nany: no me to mereni docela i bavi... :wink: A na to ranni mereni jsem si rychle zvykla, vzdycky jenom hmatnu po budiku a teplomeru (nesmi se vstavat) no a zmerim, s tim digi je to behem 1-2 minut, vypnu budik a spim klidne dal pokud nevstavam do prace, ale samozrejme te nepresvedcuju :slight_smile: Ale treba i diky BT se pozna jestli to tehu je nebo ne a usetrim za testy... :unamused: :wink:
Jinak tady mam grafek pokud se chcete juknout nebo se nechat inspirovat :slight_smile: Tak doufam ze ta teplotka pujde uz jen nahoru nebo se bude drzet na stejne urovni :wink: http://www.fertilityfriend.com/home/272eaa
14. kvě 2009 v 10:55  • Odpověz
kramli: zacinam o tom vazne uvazovat :wink: ..muj MM mi taky tvrdi, ze mi to zabere par minut denne :grinning: Je fakt, ze kamoska rikala, ze otehotnela hned prvni mesic mereni BT..pac pri jejich dlouhych cyklec mela OVU az skoro 30. den..a pak se Dr. zdalo, ze je mimi naky mladsi... :sunglasses:
14. kvě 2009 v 11:04  • Odpověz
taggy: ale jo, plánujem, proto jsem vysadila HA, ale dokud to nedostanu a nebudu mít ovu tak to asi nepůjde...
14. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz
kacabacka: aha, tak to máš stejně jako já.....ještě mě vystresovat doktor, že asi ovu ani nemám, ale MS jsem dostala a podle výtoku i teploty to vypadá, že ovu byla...ale taky chceme až od příštího měsíce
14. kvě 2009 v 11:20  • Odpověz
no ja teda po vysazeni HA jsem asi druhy mesic zacala citit vzdy zhruba v pulce cyklu docela silne bolesti podbrisku, tak i podle toho poznam ovu, ale chtela jsem mit jistotu, tak jsem zacala merit tu BT... :slight_smile:

nany: a vazne te to nezabije, me to zabere i se zapsanim na fertility cca 5 minut, takze zadna velka ztrata casu to vazne neni.... :wink:
14. kvě 2009 v 11:24  • Odpověz
taggy: no já ani nevim, jestli mam ovu, jak to ten doktor zjsití, jestli probíhá nebo ne? Chtěla jsem tomu nechat volnej průběh, žádný studování výtoku :stuck_out_tongue_closed_eyes: žádný měření teploty :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... :slight_smile:

kramlinka: mě teď v době, kdy jsem měla mít MS bolelo břicho a záda, jako kdybych to měla, ale neměla...
14. kvě 2009 v 11:29  • Odpověz
kramli: na nakupni seznam si pisu "teplomer" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
jj, ja ty bolesti mela taky tak..jen jsem teda v tom unoru vubec nemela chut na sex..jaky jsem mela krece..trochu paradox, ze :dizzy_face:
14. kvě 2009 v 11:31  • Odpověz
kacabacka: to by klidne mohla byt OVU..v jednu chvili jsem si ani nemohla sednout..jako by me nekdo bodal nozem.. :angry:
14. kvě 2009 v 11:32  • Odpověz
nany: a neni to divný, že to bylo zrovna v tom týdnu, kdy měla přijít MS?
14. kvě 2009 v 11:34  • Odpověz
kacabacka: no divny by to bylo, pokud bys tu MS fakt dostala (kratka lutealni faze)..ale pokud zatim nic..tak MS by mela od OVU prijit zhruba po 14-16 nech (mne chodi po 16ti)..jestli je to Tvuj 1 cyklus po vysazeni HA..mozny to je. Jak jsem psala vyse..kamoska mela po zamlklym potratu rozhazeny a dlouhy cykly a OVU mela dle BT 30DC..
14. kvě 2009 v 11:41  • Odpověz
kaca: no doktor to pozna podle me z UTZ, jestli tam uvidi vajicko vhodne k prasknuti nebo ne - samozrejme k nemu musis jit nekdy v pulce cyklu....taky jsem tomu chtela nechat volny prubeh, ale kdyz uz dva mesice nic, tak jsem se rozhodla ze zjistim jestli sprvane funguju :wink: A to bricho a zada pred MS, muze byt premenstruacni syndrom nebo tehu... :slight_smile:

nany: spravna volba :slight_smile: S tou chuti nevim teda, mozna hormony zapracovaly, ale melo by to byt prave naopak :wink: Mozna nejake nachlazeni nebo neco to zpusobilo :unamused:

A ta ovu docela boli obcas, taky jsem to tak mela minuly mesic, jednu chvili jsem si ani sednout nemohla a pak uz v pohode....

kaca: u nejakeho miziveho procenta zen ovu probiha i tak pozde, ale myslim ze tvuj pripad to nebude, spiz bych sazela na ten preMS syndrom.... :confused:
14. kvě 2009 v 11:44  • Odpověz
kacabacka: já to moc nestuduju, ale tu teplotu jsem si začala měřit a ten výtok stejně víš, kdy máš...tak to tam zapisuju taky a když na ten graf mrknu, jde tam docela vidět, kdy ovu byla....akorát se mi zdála moc brzo, ale to bylo proto, že jsem měla krátký cyklus - 25DC....ale mně to ještě ztížilo to, že jsem byla nachlazená a teplotu jsem měla z nachlazení....takže to mám takové zmatené.......
14. kvě 2009 v 11:53  • Odpověz
nany: bóóóóžínku, kdo se v tom všem má vyznat ach jo.... :frowning2: obzvlášť když jsem to nikdy neřešila, je to teď pro mě jak španělská vesnice - co je luteální fáze, proč je krátká nebo dlouhá, po kolika dnech od ovu má přijít MS, jestli ovu vůbec je atd.... :frowning2:

kramlinka: dej pokoj s preMS syndromem.... a co to vůbec je? :sweat_smile:

Si tady připadám jak největší dement :frowning2: :frowning2: :frowning2:
14. kvě 2009 v 11:54  • Odpověz
kramli: no vidis..PMS..uplne jsem zapomnela..taky jsem mela tu cest..presne 7 dni pred MS.. fajn zazitek :grinning:
Ohledne te chuti..bylo to druhy mesic po vysazeni..nevedela jsem ktera bije a ty krece byly udesny..v tu chvili jsem si neumela predstavit, ze bych..ehm :grinning:
14. kvě 2009 v 11:57  • Odpověz
nany: já jsem žádný křeče neměla, jen mě malinko pobolívalo břicho a v kříži... když mam MS, tak je to mnohem horší, to si musim vzít i prášek na bolest...
14. kvě 2009 v 11:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.