• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
KACA: :grinning: to jsem nastudovala behem poslednich 3 mesicu...10 let jsem brala HA..myslis, ze jsem neco z toho vedela predtim :stuck_out_tongue_closed_eyes: ani omylem :grinning: moje oblibena stranka: http://merenibt.xf.cz/index2.html
14. kvě 2009 ve 12:03  • Odpověz
kaca: ty bolesti jsou u kazdyho jiny..nekdo je nema vubec :wink: Bud v klidu :sunglasses:
14. kvě 2009 ve 12:13  • Odpověz
Chceme malovat všude krom ložnice tu jsme malovali loni.
Pokojíček už je vymalovaný jen ty bílé pruhy u stopu ještě nemáme ty příjdou následovně ted ještě doškrábem barevnou stěnu v jídelně a budem natírat barevně pak ještě jednou bílé kuchyn ,chodba ta bude lehká ta je původně bílá takže zase na bílo v obýváku budem škrábat barevnou (barvu ještě nevíme)a zbytek bílé pak ještě škrábat koupelnu a tu taky na bílé největší záhul bude malá chodbička ta je celá oranžová ale všichni jak jdou po schodech a tak je automaticky chytají zdí takže ty jsou celé upackané a to budem muset taky seškrábat tak kolem schodiště osekat a chceme tam dát kamení at to není takové upackané.
Takže to bude ještě sranda momentálně máme všude bordel protože se všechno roznáší po baráku takže neustále chodím a něco utírám luxuji a zametám aby ten roznos byl co nejmenší.
14. kvě 2009 ve 12:19  • Odpověz
Holky, vy si tu můžete za chvilku otevřít praxi - Gynekologem, snadno a rychle :grinning: :sunglasses:

Kaca, neboj já jsem v tomhle taky takovej truhlík, nic si z toho nedělej... :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 12:19  • Odpověz
nany: buď v kliku, jakože mam pre MS syndrom nebo že nemam? :grinning: Na ty stránky jsem koukala, ale teda, je tam toho tolik...než to pročtu a zapamatuju...ufff
14. kvě 2009 ve 12:20  • Odpověz
aja: no jo, já to celou dobu nepotřebovala, měla jsem prášky, ms přesně na den, dítě jsem zatim nechtěla, takže jsem tyhle věci neřešila a teď se v tom topim...
14. kvě 2009 ve 12:23  • Odpověz
kaca: no, at nad tim moc nepremejslis :wink:
Aja: :grinning: ..nejlepsi je, ze at to mas nastudovany nebo ne...vysledek stejne moc neovlivnis :grinning:

Sab: vy teda jedete :wink:
14. kvě 2009 ve 12:33  • Odpověz
nany: hmm, to je fakt, ale základem je asi ta MS ne? Dokud nebude pravidelná, tak mi nějaký počítání ovu může bejt někde....
14. kvě 2009 ve 12:37  • Odpověz
Nany to máš pravdu... Zrovna včera jsem zjistila, že MM nemá absolutně potuchy o cyklech...

Tak jsem mu musela vysvětlit, že miminka se dají "udělat" jen v určitý dny a ne, že si zrovna dneska vzpomene a bude to... A on mi říká, tak pojď dělat miminka a já na to: Dnes to nepůjde, přijď v sobotu... :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 12:37  • Odpověz
kaca: asi tak..kdyz to proste nedostanes, objednej se u Dr...a budes moudrejsi :wink:

Aja: :grinning:
14. kvě 2009 ve 12:50  • Odpověz
Aji tak to je dost dobrý to bych chtěla vidět tu jeho reakci. Michal by na mě hleděl jak na vola. :grinning:
14. kvě 2009 ve 13:01  • Odpověz
On se na mě podíval a řekl, že v sobotu nebude mít čas :slight_smile:

To je zmetek co??? Ale on jen tak kecá...
14. kvě 2009 ve 13:16  • Odpověz
nany: a můžu se zeptat, jak dlouho se už snažíte? Já brala HA 8 let...
14. kvě 2009 ve 13:21  • Odpověz
kaca: vysadila jsem na konci prosince, na konci ledna prvni MS, v unoru jsem byla na horach, na skoleni v zahr., takze de facto jsme zacli v breznu t.r. :wink:
14. kvě 2009 ve 13:31  • Odpověz
aja: :grinning: :grinning: :grinning: Tak ted si me dostala, pry prijd v sobotu :grinning: :grinning: :grinning: Lidi na me tady v kanclu divne koukaj ze se tak smeju :grinning:
14. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz
kaca: ja taky 8, od rijna uz ale ne, a zacali jsme taky az v breznu :wink:
14. kvě 2009 ve 13:34  • Odpověz
Ahoj holky, tak jak se máte?! Já dnes na hovno... :cry: :cry: Umřel bud. manželovi strejda, takže to všechno stojí za dvě věci :cry: :cry:
eliska: tak to je mi hrozne moc lito :frowning2: Posilam na dalku uprimnou soustrast :frowning2:
Eli, tak to je mi líto... Nějak si teď vybíráš smolný dny, že??? K tomu ti ani není co napsat a říkat, že bude líp, asi ani nemá cenu...
14. kvě 2009 ve 13:35  • Odpověz
Ahoooooooooooooooj
Eli to je mi líto :cry:
14. kvě 2009 ve 13:36  • Odpověz
Aji: Tenhle rok je fakt na nic!! Už to ňák nezvládám!! :cry: Sice si pořád říkám, že bude líp, ale kdy to už konečně bude...
14. kvě 2009 ve 13:37  • Odpověz
ELI: co na to rict..resp. napsat.. :frowning2: Je to na hovno. Hele, ted uz musi bejt jenom lip :wink: To si vzdycky rikam na kole, kdyz jedu nakej brutalni kopec..ze se zas pak krasne povezu dolu..no ja vim..trosku blby prirovnani.. :unamused:
14. kvě 2009 ve 13:38  • Odpověz
Doufám, že bude brzy zase líp!!
14. kvě 2009 ve 13:39  • Odpověz
eli: tu smulu uz jste si vabrali, takze ted uz bude jenom dobre, neboj :pensive: Jedne holcine z nasi grupy co se v cervnu vdava ted zemrela babicka, puvodne kvuli tomu chteli odlozit svatbu, ale nakonec se rozhodli ze ji udelaji....
14. kvě 2009 ve 13:39  • Odpověz
No jo..kdyz vono to tak chodi..rikas si treba..ted jsem stastna -vsechno ruzovy a do toho bac..nejaka tafka a naopak.. :confused:
14. kvě 2009 ve 13:40  • Odpověz
Jasně, Eli holky mají pravdu, asi těžko teď budeš skákat metr vysoko, ale zkus se na to povznést, mysli na to pěkné co tě čeká - svatba, vytoužené // a mimčo...

Nevím, co se strejdovi stalo, ale pokud byl třeba nějak vážně nemocný, tak je to pro něj obrovská úleva, že se nemusí dál trápit v bolestech...
14. kvě 2009 ve 13:57  • Odpověz
Eliško je mi to líto každá smrt je svým způsobem prohra zejména u relativně mladého člověka.
Ale zas tak hrozně bych to neviděla všechno je shodou okolností a nikdo za to nemůže.

To že je tento rok na nic bych určitě neříkala čeká tě nejkrásnější období v životě ženy budeš nádherná nevěsta a bude z tebe budoucí těhule a dáš život novému bezbrannému človíčku který na tobě bude zcela závislý.

Moje kamarádka která je asi stejně stará jako ty zas takové štěstí neměla : Volala že veze svého tatku že je mu zle a že to bude asi infarkt (muž 50roč.)jen co ulehl na lůžko tak se mu zastavilo srdce bohužel moje kamarádka byla všemu přítomná a dokonce nám ho pomáhala oživovat (toto muselo být pro ní nejhorší).Umíral nám pod rukama infarkt byl tak rozsáhlý že se nepodařilo obnovit životní funkce.Oživovali jsme ho hodinu.Takže tohle byl masakr.
Následně přišla do jiného stavu v 10.týdnu potratila,otěhotněla znovu potratila v 8.týdnu do toho ji zemřela babička a rozešla se s přítelem se kterým stavěli a zařizovali barák.

Mě se tohle všechno stát tak si hodím mašli.Přes všechny psychické zátěže to relativně zvládla a v práci podává maximální výkony.Upla se na kamarády,rodinu a práci všechno je strašně čerstvé takže jsem strašně ráda že to zvládla.

Eliško musíš se naučit že osudy mohou být strašně kruté a musíš na těch hnusných věcech hledat i to dobré.
Nikdo po tobě nechce abys zářila štěstím ale musíš se dívat na věci ze všech stran .

Bude lépe neboj.Všechno přebolí.
14. kvě 2009 ve 14:23  • Odpověz
Sabi: moc hezky jsi to napsala :wink:
14. kvě 2009 ve 14:33  • Odpověz
Sabi, musela jsem zamáčknout slzu... Opravdu síla...

Jsem poslední dobou dost citlivka a občas mě dokážou rozhodit i věci, který mě kdysi nechávali naprosto chladnou
14. kvě 2009 ve 14:42  • Odpověz
Eliško........... :frowning2: :frowning2: , zvládnete to neboj,jste na to dva.
Sabí, tak to je fakt hrozné, osud si s někým opravdu dost krutě hraje, jako by nestačila jedna rána :frowning2: :frowning2:
Jo, jo je to někdy hodně nespravedlivý....
14. kvě 2009 ve 14:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.