• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Nikdy bych to do ní neřekla že může zvládnout tolik krutostí moc ji držím palečky aby už nic dalšího nepřišlo a začala být trošku štastná.
14. kvě 2009 ve 14:54  • Odpověz
Taggy, ty jsi z Blatnice?? My to tady řešíme taky, jak a proč se to stalo, dělám v Kyjovské nemocnici..
14. kvě 2009 ve 14:59  • Odpověz
kacabacka : ano, píchá ta injekce do pr.ele :slight_smile: , měla jsem dvakrát asi cyklus bez ovulace, tak jsem byla na pichancu,ale teď jsem to dostala sice až po 36 dnech, ale bez pomoci progesteronu, měla jsem ovu, potvrzeno i teplotkama, tak se ti třebas spraví, no já doufám, že už si pro další injekce taky nepůjdu a budu menstruovat normálně
14. kvě 2009 v 15:03  • Odpověz
Sabi sice ji neznám, ale taky jí to přeju.Tohle mě vždycky dostane, dokážu se vžít do kůže druhého.Musí být hrozné vidět umírat svého nejbližšího člověka...
14. kvě 2009 v 15:03  • Odpověz
Sabi: Děkuju!!
14. kvě 2009 v 15:10  • Odpověz
Prosím vás, jsem se teď zaregistrovala na fertility a moc tomu nerozumím, no snad na to časem přijdu, jak to tam všechno funguje. To jako budu zadávat denně teploty a on mi pak sám vypočítá, kdy byla ovulace? Napište mi prosím něco podrobnějšího, která jste už zběhlá v tom, pomůžete mi, díkes.
14. kvě 2009 v 15:26  • Odpověz
pajass: to bude asi dotaz na Kramli :wink: :sunglasses:
14. kvě 2009 v 15:46  • Odpověz
pajass: díky za info :slight_smile: bohužel mě to nemine, už jsem 40 DC a furt nic, takže už v to nedoufám... A dělal ti dr. ještě nějaký jiný vyšetření když jsi tam přišla s tim, že jsi to nedostala?
14. kvě 2009 v 15:50  • Odpověz
autor
Tak koukám, že tady nálada odpovídá počasí-uplakaná... :cry: :frowning2:
Eli, co říct... :frowning2: Já si vždycky říkám, že na pos*anýho spadne haj* sám :angry: Drž se, holka, teď už bude jenom líp. A jak už tu někdo psal, koukej dopředu a těš se na to co bude-svatba, novomanželství, miminko...To jsou přece krásný věci a krásná budoucnost...Jsou to necelý 2 roky co mi umřel taťka na rakovinu, člověk se z toho v první chvilce nějak nemůže vzpamatovat a nechápe PROČ, ale věř, přejde to a BUDE LÍP :wink: Jo a taky se říká, že když někdo umře,musí se někdo narodit-aby se to srovnalo, tak třeba vám strejda pošle z nebíčka mimi :wink:
Aji,koukám, že máme manžílky s podobným přístupem k plození dětí-ten můj si taky myslí, že si prostě vzpomene a udělá...(Domča vyšel napoprvý, tak mu tím velice stouplo sebevědomí, tak jsem docela zvědavá, jak to půjde tenhlekrát :wink: :dizzy_face: )
14. kvě 2009 v 16:01  • Odpověz
kopretina: Máš pravdu, třeba nám strejda pošle mimi ... Snažím s být v pohodě, ale přítel je na tom hůř! V lednu jsme byli na pohřbu jeho dědovi, do toho moje babička dostala zástavu srdíčka s infarktem a teď tohle...je toho fakt dost!!
14. kvě 2009 v 16:13  • Odpověz
Eli: jak psala Kopretina..na posranýho i hajzl spadne :confounded: Hele, ja myslim, ze si to vybral a ze ted prijdou uz jen sama pozitiva :sunglasses: Muj byv.pritel takhle v jednom roce prisel o babi, skoro o strejdu a o tatu...jednou prisel, ze asi neco spatnyho sned v hospode a trochu zezloutnul. Odvezli ho do nemocnice a do mesice byl pryc..rakovina slinivky v poslednim stadiu :frowning2:

Ksakru..dneska nalada nic moc..tady :slight_smile:
14. kvě 2009 v 16:30  • Odpověz
nany: Tak to mě mrzí! :frowning2: To je teda síla...Proč odcházejí hodný lidi a ty hajzlové tady zůstávají!!!
14. kvě 2009 v 16:37  • Odpověz
autor
Eli, víš, žepřesně toghle měnapadlo, když jsmezjistili, že taťka marakovinu... :frowning2:

Tak holky a kdyže přijedete natu naši slavnou žďárskou pouť? Komedianti už jsou rozestavěný, dneska jim sice prší, ale o víkendu má být hezky, tak zas budou mít vejvar. Včera jsme se tam byli projít s Domčou a se švagrovou a D. byl úplně v tranzu, jak se to všechno motalo a blikalo...pořád jen volal "auto" a "mašina" a "motáto"...Byl naprosto dokonalej, akorát to asi letos nezalepíme houpačkou a jedním kolotočem :wink: :unamused:

Já jen abysme trošku přepnuly, je to sice součást života, ale bavit seo dětech je lepčí, nee? :wink: :dizzy_face:
14. kvě 2009 v 16:45  • Odpověz
pajass: no já už se v tom trošku orientuju, zadávají se tam teploty každý den, plus si tam můžeš zaznačit MS, nebo hlen a taky jak často se milujete, vždycky to vyhodí pak takové srdíčko :wink: No a fertility ti pak spočítá ovulku podle teplot. Kdybys potřebovala něco konkrétního vědět, tak mi napiš IP já se ti pokusím poradit :wink:
14. kvě 2009 v 17:04  • Odpověz
pajass: jo a hodně i o fertility a jak to funguje najdeš i tady: http://www.merenibt.xf.cz/index2.html
14. kvě 2009 v 17:07  • Odpověz
Kočky, tak já se loučím mažu už dnes domů, až do pondělí mám volno, tak se těším.Všechny si užijte víkend, holky ať si užijí pouť a nezapomeňte na naše heslo "milujte se a množte se" :slight_smile: .
14. kvě 2009 v 17:50  • Odpověz
kacabacka: řekla jsem mu, že čekám a čekám menzes a stále nic, tak mi přímo v ordinaci dělal těh. test z moče, které jsem půlku vylila, jak jsem byla nervózní na zem mu skoro pod nohy, byl samo negativní, pak mě prohlídl, dal mi pichanec a řekl, že by se to mělo po té jedné spravit. Pak jsem tam šla další měsíc, že stále nic, tak mě zas prohlídl, dostala jsem další Agolutin a řekl, že když to tak bude blbnout, tak mi dá Duphaston na upravení cyklu, ten ale nemá vliv na ovu :frowning2: a že když to bude furt špatný, tak mi bude muset udělat HSG:test na průchodnost vejcovodů, no doufám, že tam na to nebudu muset
ale jak už jsem psala, po druhé injekční MS mi teď třetí přišla sama, ale nevim nevim, zda ta čtvrtá bude jaká?? Kdyby už nepřišla kvůli devítiměsíčnímu bacilu, ach jo!!!
14. kvě 2009 v 18:35  • Odpověz
Pájo, tak ten devítiměsíční bacil bysme si tu přáli všechny :slight_smile:

Takže si držme palce a já už frčím do pelechu zkusit potrápit mršku štěstěnu, aby si nás miminko našlo :grinning:
14. kvě 2009 ve 20:33  • Odpověz
Aktuální tabulka:

//
10/4:Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 18.12.2009
10/4:Renča 03
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12.2009

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, ...................4DC,kyselina listová
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, ...................15DC, kyselina listová
Macinek - Martina, 28 let, snž 5/09 ...........................31DC, kyselina listová
Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, ...........................16DC, kyselina listová
ajjik-Pavlína,25 let, snaž.od 5/09, ..............................29DC, kyselina listová
Nany 123-30 let, snž od 3/09, ..................................16DC,kyselina listová
Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09,...........................19DC,kyselina listová
Taggy: , 22, snž: 4-5 vysazení HA, snž od 06/09...........4DC, Calibrum babyplan
Lussyn: Lucka, 28 letsnž 4/09, ..................................28DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,...................................22DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 27 let, snž od 1.5., ..............................24DC, Calibrum babyplan
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, .........................3DC, Calibrum
eliska_v: Eliška, 20 let, snž od 03/09, ..........................9DC, kyselina listová + Calibrum babyplan
majatob: Magda, 22 let, snž podle nálady.....................17DC, Gravital
petullka: Petra, 25let, snž 04/09, ...............................3DC, kyselina listová
15. kvě 2009 v 06:14  • Odpověz
Ahoj hezké ránko :wink:
15. kvě 2009 v 07:14  • Odpověz
Ahoj holky, přeji vám krásné uplakané ráno... Ráno budu mít trošku hektičtější, takže se tu objevím asi až kolem poledního... Zatím se mějte :slight_smile:
PS: zítra bude u mě ovu, takže už od včerejška pečlivě znásilňuju manžela, aby to už klaplo (v noci se mi zdálo, že jsem našla //, tak doufám, že to brzy bude skutečnost)
15. kvě 2009 v 08:30  • Odpověz
autor
Ahojky všem,
Aji, no tak ať se to splní... :dizzy_face:
15. kvě 2009 v 08:35  • Odpověz
Aji tak držím palečky :slight_smile:
15. kvě 2009 v 08:54  • Odpověz
pajass: čůrala jsi před nim do kelímku???!!!! :confused: No to mi ani neřikej....
15. kvě 2009 v 09:02  • Odpověz
Holky, vy tady dneska všechny chrápete... Ach jo, už ať je odpoledne a můžeme vypadnout z práce...
15. kvě 2009 v 09:52  • Odpověz
aja: no tak se mnou tak jednoduche nebude, ja tu dnes musim trcet do sesti... :angry:
15. kvě 2009 v 10:14  • Odpověz
aja: já jsem tu :wink: ale jelikož tu nikdo neni, tak tu taky nejsem :slight_smile: Mě děsí už jenom to, číst tady ty témata.... Mam strach, aby nám to vůbec šlo... :frowning2:

Narazila jsem na diskuzi, kde si holky objednávali nějakej čaj na prokrvení sliznice, byl tam odkaz, tak jsem na něj klikla a četla článek o HA, psali tam, že pokud se podaří otěhotnět do 6 měsíců po vysazení HA, tak se prej u dětí vyskytujou častějc anomálie a vrozený vývojový vady? No chápete to? Podle mě to je kravina....
Doporučujou vysadit HA rok před plánovanym otěhotěním :confounded:
15. kvě 2009 v 10:42  • Odpověz
kacabacka: no to si nevyberes to je stejne jako kdyz nekteri doktori rikaji, ze se ma zacit se snazenim hned po vysazeni HA a nekteri rikaji ze se ma pockat tak 3 mesice. Ja radeji do takovych diskuzi vubec nechodim, akorat bych se zbytecne stresovala....
15. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz
autor
Kaci,to se mi taky nezdá-to by muselo bejt postiženejch dětí...Většinou se vysadí a jde se na to... :wink: A děti v pohodě.Ale tohle je jedna z výhod toho tělíska, člověk to nemusí řešit,i když musí čekat na MS a třeba to potom nejde tak úplně jednoduše (jako u mě :angry: ), ale případný vliv hormonů řešit fakt nemusím :wink: :grinning: Ale všude říkají, že teď je těch hormonů minimum,takže je to přehnaný ty poplachy...
Mmch dneska mi končí MS, takže jdeme pomalu na to :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak doufám, že mě v úterý Dr. neschladí a neukončí to ještě dřív než to začalo... :angry:
15. kvě 2009 v 10:48  • Odpověz
autor
A Kramli, je fakt, že spoustu diskuzí tady jsem si taky zakázala číst... :wink: :sweat_smile:
15. kvě 2009 v 10:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.