• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Ahooooooooooooooooooooooj :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. kvě 2009 v 08:09  • Odpověz
ahooj andri :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 v 08:12  • Odpověz
aHOJ mAJI AŤ TI TO VE ŠKOLE UTEČE :wink:
18. kvě 2009 v 08:53  • Odpověz
ahoj holky :wink:
18. kvě 2009 v 08:55  • Odpověz
musim jit, ach jo ach jo :frowning2: tak vam vsem krasny den, objevim se tu zas az nekdy odpoledne...
18. kvě 2009 v 08:57  • Odpověz
Ahoj kramli :wink:
Já taky budu muset jit ale uklízet .Je to tu jak když vybuchne bomba :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
18. kvě 2009 v 08:59  • Odpověz
Andrísku radši bych šla uklízet než dřepět v práci :frowning2:

Holky, ještě takový debilní dotaz - Myslíte, že vyšší frekvence milování má vliv na kvalitu spermií??? Jako že,když se budeme milovat 3x za den, že ty mršky nebudou tak kvalitní jako kdyby jsme se milovali ob den???

Vím, že je to dost debilní dotaz, ale už jsem nad tím několikrát zamýšlela... :sweat_smile:
18. kvě 2009 v 09:19  • Odpověz
aja: no rika se to :unamused: Ale ja myslim ze i jednou denne je v poho :slight_smile: Hlavni je delat to pro zabavu, ne proto ze je vhodna doba :wink:
18. kvě 2009 v 09:58  • Odpověz
autor
Ahojky všem
Aji,já jsem dokonce snad někde četla, že to, že častější sex znekvalitňuje sperma je pěkná kravina-že tím, jak ti spermoušci čekají na "vypuštění", tak se tam pletou a "mlátí se", čímž ta jejich kvalita dost klesa...Takže radši denně,než obden. Jak vypadají,když "pracujou" 3x denně, to už nepsali, ale,myslím, že to má vliv maximálně na kvantitu (kolik se jich stihne udělat... :wink:
Jinak já mám za sebou dost náročnej víkend :grinning:
Lejevtady jako z konve-ještě, že jsme nevyrazili ven...
18. kvě 2009 v 10:08  • Odpověz
Aha, tak to je dobré, protože mi to občas dost přepískneme :sweat_smile: :grinning: :wink:

V jihlavě bylo krásné slunečné ráno a před hodinkou začalo krápat a je pod mrakem, takže ze slunečného pondělku nebude nic... :angry:
18. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz
Ahojky, všechny Vás při pondělku zdravím!
Také jsem nad tím nedávno přemýšlela a myslím si,že jednou denně je to tak akorád na kvalitu i kvantitu:slight_smile:.
Holky já mám teď jiný problém - v sobotu jsem měla dostat MS,ale krom slabého občasného špinění od středy pořád nic:frowning2:.Test jsem si dělal ve středu a také nic:frowning2:.Asi je něco v nepořádku a tím je i ohroženo naše další snažení :angry:
18. kvě 2009 v 10:32  • Odpověz
Ahojaj :slight_smile:
aja, kopertina, tohle je dost individuální,každý chlap to má trošku jinak. Problém je ten, že když je to moc často, spermie nejsou dostatečně vyzrálé, tzn. nejsou schopní oplodnění. Jinak když je to fakt moc často, tak jich je i menší počet a tím se pravděpodobnost oplodnění také snižuje, protože oni nemají všechny stejnou funkci, dělí se na obranářské a útočné :wink:
Takže jak píše kramlinka, hlavně to musí být pro zábavu, zbytek bych neřešila :sunglasses:

kopretina, hele kde si našla to že se pletou a mlátí se? To mě docela pobavilo, to jsem ještě nikdy neslyšela a myslím že takovou "důležitou" věc by nám ve škole řekli :grinning:
18. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz
Zdravim pri pondelku :wink: Je to naky hekticky.. :unamused:

Ajo.. :grinning: zase se zvysuje pravdepodobnost, ze aspon nejaka doplave tam kam ma :sunglasses: Nebo ne ?

U nas prselo od rana, ted se tu zacina zas trochu vyjasnovat :slight_smile:

Toto jsem rano nasla v mailu:

SVATEBNÍ TEST

Měl jsem se ženit.

Pár dní před svatbou jsem přijel k domu své nevěsty. Když jsem vešel
dovnitř, nebyl tam nikdo, jen matka mé nastávající. Byla to velmi atraktivní
žena. Chvíli jsme si povídali a pak mi řekla, že jsem se jí vždycky líbil.
Bez dlouhých okolků mi navrhla, že se spolu pomilujeme. Byl jsem neschopný
cokoli říci. Řekla, že teď půjde nahoru do své ložnice a je na mně,jestli
půjdu za ní nebo odejdu.

Pomalu stoupala po schodech a já se díval na její krásné pozadí. Pak jsem se
otočil a vyšel z domu ke svému autu... Za dveřmi čekal její manžel, objal
mne a řekl, že jsem obstál v jejich zkoušce.
Vědí, že je na mě spoleh a že mi svou dceru mohou s klidem v duši svěřit.

A ponaučení z tohoto příběhu?

Vždycky nechávej kondomy v autě!!!
18. kvě 2009 v 10:35  • Odpověz
nany123: Už jsem ho někdy četla - je fakt dobrý :grinning:
18. kvě 2009 v 10:37  • Odpověz
ajjik a nehceš ještě zkusit testík? Ve středu to bylo ještě dost brzy, ještě se to nemuselo na testu projevit :wink: . A to špinění by mohlo být nidační špinění, termínově by to také odpovídalo :wink:
18. kvě 2009 v 10:37  • Odpověz
Test jsem si koupila dost citlivy (nejaka 10),takže dost pochybuju,že by se to neukázalo a špiním takhle každý měsíc před ms:frowning2:. Asi opravdu ještě jednou testnu - za to nic nedám, ale když se ani pak neobjeví dve // tak budu docela vystrešená co se děje.
18. kvě 2009 v 10:45  • Odpověz
Ajjik: no aspon neco me po ranu rozesmalo :grinning: Hele, a MS Ti chodi vzdy pravidelne ? Jeste nehazej flintu do zita..konecne by to tu zas nekdo prolomil :wink:
Jasně Ajjiku, testuj, dokud nepřijde "pravá" mrcha a já bych ti přála aby už nepřišla... Doktor ti teď asi stejně neřekne nic jiného než že budeš muset čekat na MS...
Ajjik: i kdyz ja ted naposledy spinila 3 dny pred MS...a 35. den konecne dorazila mrcha :confounded: Ja tohle obdobi kolem MS fakt nesnasim :angry:
18. kvě 2009 v 10:47  • Odpověz
Po vysazení mi MS opravdu chodila pravidelně - v sobotu ráno s tím,že jsem od úterý špinila. Dokonce jsem minulý týden měla i všechny příznaky že přijde - žravá, mastná pleť, občas mě i pobolelo břicho,...
18. kvě 2009 v 10:48  • Odpověz
autor
Blondy,mámpocit, žeto rtu někdo psal v rámci MK :wink: Takže info nikoliv oficiální, ale přišlomi to docela zajímavý, že vlastně tím, jak jsou spermoníci dlouho ve velkýmmnožství v uzavřeným prostoru, že to mů§že mít vliv na pohyblivost, kvalitu bičíku (říká se tomu tak dopufám... :wink: :grinning: )
Nejsem odborním, tak jsem jen napsala to, co jsem četla. Jestli je to kravina, tak jsem desinformovala nechtíc :sweat_smile:
Jinak já taky uznávám teorii, hlavně plodit z lásky a s chutí, zbytek už se prostěnějak vyvrbí :sweat_smile:
Ajjik, že by...? :dizzy_face:
Přestalo pršet, takže prcháme nakoupit...
18. kvě 2009 v 10:48  • Odpověz
Ajjik: udelej si zas test a uvidis.. :wink:
18. kvě 2009 v 10:54  • Odpověz
ajjik, někomu se dvě čárky ukážou klidně až týden po očekávané MS, nidace klidně může být i 11 nebo 12 den po ovu.... Testík bych ještě být tebou fakt zkusila a uvidíš :sunglasses:
Jinka vystrašená být nemusíš, třeba se to mohla posunout ovu, stačí stres nebo nějaká menší nemoc a je to :unamused:

kopertina, no oni tam mají přesné uspořádáni, tak nevím... Ale třeba jestli je má někdo hodně agresivní, tak se tam mlatí, proč ne :grinning:
18. kvě 2009 v 10:56  • Odpověz
nany123: mi povídej - to je vždy hrozný obodbí:frowning2:.
18. kvě 2009 v 10:57  • Odpověz
Jen ať se třeba umlátí :grinning: mě ke štěstí bude stačit jedna jediná, nepotřebuju jich milion :grinning:
18. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz
aja, tedy ty jsi na ně ale ošklivá, chudinky malinký :grinning:
18. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz
Neříkej jim chudinky, vždyť by byly smutný :slight_smile: Jen ať se snaží - vyhrává jen ten nejlepší a nejsilnější :grinning: a přesně toho já potřebuju, abych už měla taky pěkný bříško :slight_smile:
18. kvě 2009 v 11:21  • Odpověz
Ahoj všechny vespolek,
Ájo, já myslím, že to vliv mít nebude, někdy to tak prostě je, že promiluješ noc a den a oni jich mají tolik, že jsou snad všechny stejně kvalitní, toho bych se nebála.To já se právě spíš bojím těch dvojčátek, Taky to tak někdy vyjde, že se nehnem z postele a to se pak bojím, jestli z toho nemůžou být ty dvojčátka, když se milujš víckrát za den :slight_smile: .Tak ti držím palcfe, aby se ti tam ta jenda jediná už pořádně zavrtávala a brzy už byly ty vytoužené //.
Ahoj blondýnko a jak to vypadá s tebou? :slight_smile:
Ajjik :frowning2: , bude to dobré neboj, zkus ještě testnout a uvidíš.
Nany vtípek výborný :slight_smile: A jaká byla oslava?Pařili jste?
18. kvě 2009 v 11:23  • Odpověz
aja, no dobře :grinning:

lussyn, neboj, na dvojčátka to nemá vliv, kolikrát za den se miluješ... Buď je to geneticky předurčené,nebo je to chyba při dělení a nebo se vytvoří dva dominantní folikuly :wink:
No jsem 8 DPO, tak se uvidí, co si moje tělo zas na mě vymyslí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
18. kvě 2009 v 11:36  • Odpověz
Ajjik...a vis, kdys mela OVU ?

Lussyn: oslava se vydarila...vcera jsem cely den uklizela ten bordel :rolling_eyes: Zvlást vyzivne bylo, kdyz jsem rano prisla do kuchyne a tam bylo vyskladano asi 10 prazdnych lahvi od chlastu. Jsem to sla malem hodit :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jeste ted nejsem uplne ve svy kuzi... :slight_smile:
18. kvě 2009 v 11:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.