• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Holčiny, moc Vám všem děkuji za duševní podporu! Dali jste mi novou naději na dvě // a hlavně jste mě uklidnily,že se nic neděje a MS si jen dává na čas. Co nejdřív testnu a dám vědět.
18. kvě 2009 v 11:37  • Odpověz
Tak dodělávám oběd
Péťa usnul tak je klídek :slight_smile:
Vtípek je výbornej jsem se nasmála :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Ted minulej týden jsem četla članek od Uzla že když se chce počít tak by nemělo být každodení milování ,prý je nejlepší obden aby spermouše byly kvalitní . Tak nevím
Jinak každé tady přeji aby se ta jedna konečně ujmula
18. kvě 2009 v 11:38  • Odpověz
Blondí, tak držím palce ať to konečně vyjde a vše dojde do zdárného konce.
Já jsem právě tady na jedné diskusi četla, že se takhle dvojčátka můžovu udělat, že se nejdřív oplodní jedno vajíčko a pak druhý, nevím nerozumím tomu, ale bojim, bojim :slight_smile: :wink:
18. kvě 2009 v 11:41  • Odpověz
andrissek, ono hold každý tvrdí něco jiného... Já jsem z fyziologického hlediska také zastáncem obden, ale zas na druhou stranu když je chuť častěji, proč ne :grinning:

ajjik, budu držet palečky, aby byly krásné dvě čárky :dizzy_face:
18. kvě 2009 v 11:41  • Odpověz
lussy, díky, uvidíme.... Moc se na tu neupínám :wink:
To se může stejně dobře oplodnit i při jednom styku, pravděpodobnost dvojčátek to určitě nezvyšuje.... A to aby přirozeně dozráli dva folikuly se opravdu moc často nestává. Ty vlastně nevíš jestli to byli jednovaječná nebo dvaojvaječná dvojčátka, viď? Na to bylo asi ještě brzy....
18. kvě 2009 v 11:45  • Odpověz
Podle testu jsem měla ovu 3.května. Ten víkend jsme zrovna byli s manžílkem na dovolené a poctivě jsme se snažili :slight_smile:.
18. kvě 2009 v 11:47  • Odpověz
lussyn to je jasný :wink:
Blondy ,ajjik držím palce ať to výjde :wink:
18. kvě 2009 v 11:49  • Odpověz
ajjik, tak to v tu středu by byl zázrak, aby bylo na testu něco vidět :wink:

andrissek, děkuju :dizzy_face:
18. kvě 2009 v 11:53  • Odpověz
Na testu píšou,že se těhotenství projeví 5-8 den po oplodnění. A já testovala až 10 den tak to by snad nemuselo být tak brzo,ne?
18. kvě 2009 ve 12:02  • Odpověz
Ale je krásný jak funguje psychika - najednou se zase už cítím těhotná:slight_smile:. Mě už z toho vážně hrabe.
18. kvě 2009 ve 12:04  • Odpověz
Hrabe nám tady všem - opravdu jsme sekta těhulek :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 12:09  • Odpověz
ajjik: nekde jsem tu cetla ze ty testy s citlivosti 10 muzou byt docela dobry podfuk a hlavne byznys.....takze nehazej flintu do zita a testni zitra rano.....podle me jak pises 5-8 den to je jenom u miziveho procenta zen, ze se to projevi takhle brzy....takze nevahej a testuj :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 ve 12:19  • Odpověz
ajjik: myslim, ze to co pisou na tom testu je tak trochu marketing.. :wink: Vzhledem k tomu, ze nez se vajicko uhnizdi ubehne treba az 10 dni a pak se zacne vylucovat HCG.. :confused: Jak psala Blondy..na test ve ST bylo brzo. Jak dlouhe mivas obvykle cykly ??
18. kvě 2009 ve 12:20  • Odpověz
koukam.. s Kramli jsme mely stejnou myslenku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. kvě 2009 ve 12:20  • Odpověz
Ahoj
Ajjik já testovala až 13dpo a měla tam slabounkou druhou čárku.Dřív to fakt vidět není to by musel být extra citlivý test a byl by příšerně drahý.
Zkus počkat ještě tři dny.Pak budeš mít jistotu bud // nebo MS.
18. kvě 2009 ve 12:21  • Odpověz
blondynka: a nedala bys mi odkaz na tvuj grafik, ze bych jenom nakoukla ??? Jinak ja jsem dnes 7DPO :wink: Takze to mame skoro nastejno :wink:
nany: jj ja jsem telepat :dizzy_face:
Já měla náročný pracovní víkend a vrcholí přípravy na svatbu je něco nového u vás?
Příští pondělí už jdu na první poradnu.
18. kvě 2009 ve 12:25  • Odpověz
MS dostávám přesně 28 den a trvá mi tak 5 dní.
Teda holky, vy mi dáváte:slight_smile:. Koukám,že naděje opravdu umírá poslední.
18. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz
ajjik: stastna to zena :wink: Muj rozptyl: 31-35 :unamused: Hmm, to uz by mohlo neco znacit :wink:
18. kvě 2009 ve 12:30  • Odpověz
Ajjik, ty budeš ukázková těhu :slight_smile: jako podle učebnice... počkej na konci týdne už tady budeš lítat s pozitivním testem :wink: :grinning:
18. kvě 2009 ve 12:33  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak jsem byla na gyndě a jsem zdravá jako rybička!!!
Dostala jsem kyselinu listovou a prý ten babyplan nemám brát, takže dnes to bylo naposle!!! :dizzy_face: :dizzy_face: Pro přítele jsem dostala vitamín E, tak budeme papinkat!!! Prý jsem naprosto zdravá!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Já mám takovou radost!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :sunglasses:
18. kvě 2009 ve 12:36  • Odpověz
Eli: no tak to je super, ne :sweat_smile: A proc nemas brat ten babyplan ?
18. kvě 2009 ve 12:38  • Odpověz
Ajo,kdyby jsi tak měla pravdu! Tak bych byla tím nejšťastnějším človíčkem pod sluncem :dizzy_face: ! Ale raději se na to nebudu moc upínat.
18. kvě 2009 ve 12:38  • Odpověz
Eliško, tak to je super... :slight_smile: :dizzy_face:
Hele a co ti řekl na ten Babyplan??? Říkal, že v tom jsou nějaké sra*ky nebo co???
18. kvě 2009 ve 12:39  • Odpověz
nany: Prý jsem hubeňour a přece nechci mít bůhví jak velké dítě a prý umě postačí kyselina listová!!! Jak jsem zdravá, tak je to zbytečné!!
18. kvě 2009 ve 12:40  • Odpověz
Aja: Řekl, že je lepší tohle nebrat!! Zbytečněě si zasírat tělo chemií
18. kvě 2009 ve 12:41  • Odpověz
Elisko, moc gratuluju k tak dobré zprávičce:slight_smile:.
18. kvě 2009 ve 12:41  • Odpověz
AjjiK Já mám taky hroznou radost!!!
18. kvě 2009 ve 12:42  • Odpověz
Holky moje večer se za Vámi podívám...Te'd musím pádit!!
Tak pa kočky
18. kvě 2009 ve 12:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.