• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
Jojo, tenhle osud trochu znám a popravdě tehdy si člověk uvědomí jaký má štěstí, když neměl s otěhotněním problém....
Kramli, je fakt, že to tu trochu zamrzá, ale jsou tu ještě 2 diskuze na snažení v dubnu a tam jsou na tom mnohem hůř... :wink: :sweat_smile:
Držím pěstičky, aby to vyšlo.

Na mě zase leze jaro-ještě, že máme teď frčák (berte to i jako omluvu za mou absenci tady) malej, k tomu domácnost, manželovo začínající podnikání a milion dalších drobností, ale snažím se aspoň občas nakouknout...

Sam jak jste přežily očkování? Myslela jsem na vás...
18. bře 2009 v 19:23  • Odpověz
Ahoj kočky,
no, očko jsme přežily, ale musím vám popsat, jaká to byla prča. Byly tam ještě 2 další dětičky, stejně staré jako moje boubelka. Ona se strašně bojí doktorů. Vlezly jsme tam a snámi i ty 2 maminky s dětma. Páč je Neli poseroutka, tak jsme daly dětem přednost. nejdřív šla na řadu holčička, sestra ji odhalila přeloktí, dr. píchla, holčička ani necekla, dostala na to náplast a běžela ji nám ukázat. tak jsem Nelince říkala, ať se koukne, jakou má holčička pěknou náplast. nelča koukla, přikývla že jo a pak šel na řadu chlapeček. To samé, ani nemukl. No a já říkám Nelince, Nelinko, chceš taky takovou pěknou náplast? A Nelča zařvala: NECHCIIIII, a to jsem věděla, že je zle. Posadila jsem si ji na klín a jen jí mudra zapíchla do ruky jehlu, tak spustila takový ryk a začala cloumat s tou rukou, že jí ji mudra málem propíchla. Pak se otočila, vrhla se mi do náruče a ječela a mlátila do mě pěstičkama. Mudra jí chtěla dát bobon, ale Nelča jí tu krabici málem vyrazila z rukou, jak se vztekala. Děti se vyděšeně koukaly. Pak jsme seděly v čekárně dobrých 15 minut, než se jakžtakž zklidnila a mohly jsme domů. Tak teď jen, aby neměla reakci.
Holky, mně se někde zatoulala menstruace. Už 2 dny zpoždění, břicho mě bolí jako bych to měla dostat. Dělala jsem testy, ale je tam jen slaboulinká čárka a nesílí. Tohle už se mi jednou stalo, bylo to asi biochem. těhotenství. Stalo se mi to 2 měsíce před tím neúspěšným těh. začínám se opravdu bát, aby s mnou nebylo něco v nepořádku a já třeba pořád nepotrácela. Těhotná si myslím, že určitě nejsem, příznaky žádné a navíc když jsem byla těh., tak mi čárky sílily. Jsem 14 dní po ovulaci a to už jsem mívala pěkné tlusté čárky a teď jen takovou slaboulinkou. No, nechám to zatím tak, ale nadšená z toho nejsem, už, aby mrška přikvačila.
18. bře 2009 ve 20:10  • Odpověz
samsa: no teda to je zážitek s očkováním....ale já když jsem byla malá tak jsem byla úplně stejná jako tvoje holčička :confused: A co se týče problému, který popisuješ, tak nevím.....já bych raději zašla k doktorovi být tebou.... :confused:

kopretina: jj chápu že toho máte s dětmi hodně....snad se to ještě rozproudí....já jsem dneska ještě nakoukla i do diskuze snažilkování od března 2009, ještě jsem tam ale nic nepsala....jsem zvědavá, jestli jsme měli takové štěstí, aby se nám to napoprvé podařilo, tak se necháme překvapit :wink: Ale každopádně tu zůstanu i s vámi :wink:
18. bře 2009 ve 20:41  • Odpověz
Ahoj holky,

sam: Tak to jste si očkování opravu užili :frowning2:

Na moje testování tento měsíc nedojde, dostala jsem to, po 24 dnech:frowning2:. Ikdyž to není pořádná menstruace spíš takové větší špinění a vůbec mě u toho nebolí přicho, což je mi dost divný. Před i s přáškama mi bývalo dost špatně.
19. bře 2009 v 08:41  • Odpověz
autor
Tak dneska jsem první jááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tady do rána zase nachumelilo, aneb zima je zpět, ale tipuju,že vy jste na tom podobně...
Sam,úplně vidím našeho Domču...No a můj brácha, toho prej musela džet sestra,mamka s mudrou na něj sedly a sestra musela rychle očkovat, to vše samozřejmě za hroznýho řevu...No sranda
Kramli, ostatní dubnový diskuze jsem taky navštívila as hodila tam náš odkaz-tak třeba tím někoho nalákáme a rozjede se to...No ale na druhou stranu, on ještě není duben, takže počítám, že ta "pravá vlna" nás teprve čeká...
A kdy plánuješ testovat? Já u Domči vůbec nepočítala s tím, že by to mohlo vyjít napoprvé a vyšlo, tak třeba to vyjde i vám-budu držet palečky.
Jo a Sam, možná bych taky zkusila zajít k dokymu, už jen proto, abych měla dobrý pocit z toho, že se "něco" děje. Ale přeju Ti, aby to dopadlo na 1 (a nejlépe MS dorazila co nejdřív sama), nebo se to ukázalo na těhulkování). A neboj, tu smůlu jste už vyčerpali, už tam žádná nezbyla...Bude fajn :wink:
19. bře 2009 v 08:48  • Odpověz
autor
Aha, tak než jsem splodila román, Ajji už mě předběhla,no nic :grinning:
Ajji, nechci Ti dávat falešný naděje, ale i v těhu se může "jinak" nebo "divně" menstruovat...Tak počkej jak to bude pokračovat a pokud to je regulérní MS, nevěš hlavu-jaro teprve začíná :slight_smile:
19. bře 2009 v 08:51  • Odpověz
kopretina: jj taky čekám že ta hlavní vlna teprve přijde tak během 14 dnů :wink:
No já chci testovat v pondělí a pak ještě za týden. Oni v tom testu píšou, že se výsledek může ukázat už za 7 dní, no tak to zkusím a jestli tam nic nebude, tak to zkusím až v den očekávané MS. No uvidíme, každopádně pořád se mi zdají sny, že jsem těhotné a mám takové zvláštní pocity v podbříšku, jinak asi žádné příznaky zatím, no tak se necháme překvapit.
Jinak u nás je to asi buď teď anebo až v květnu, jelikož mi ted přišla, po víc než měsíci čekání, konečně pozvánka do lázní (byla jsem v lednu na operaci žlučníku + problémy se slinivkou jsem měla), takže příští neděli odjíždím na 3 týdny....

ajjik: po 24 dnech a ještě takhle divnou ????? Já být tebou bych si ten test ještě udělala. Jak říká kopreti, někdo to může mít i v těhotenství, první tři měsíce, jak jsem se dočetla není nic neobvyklého...jsou ženské, které přišly na to, že jsou těhotné až ve 4 měsíci, protože normálně MS měly.... :wink: Tak nevěš hlavu a zkus ten testík :wink:
19. bře 2009 v 10:12  • Odpověz
Jé holky, vy jste tak hodné - děkuji za Vaše názory! Udělali jste mi radost:slight_smile:. V koutku duše doufám,že jsem těhotná,ale když nebudu tak se rozhodně nic dít nebude - stejně máme v plánu snažení až od dubna. Spíš je mi divná ta MS takhle jsem to ještě nikdy neměla,ale zase na druhou stranu je po 7 letech první přirozená. O víkendu testnu - ať mám klid:slight_smile:.
19. bře 2009 v 11:30  • Odpověz
ajjik: do dubna je už co by kamenem dohodil :wink: Tak pak podej report jak dopadlo testování, budeme se těšit :wink:
19. bře 2009 v 11:33  • Odpověz
autor
Teda tady se to testování rozjíždí ve velkém :grinning: Jsem zvědavá,která z vás bude mít //, obě máte dobrou šanci :wink:
Kramli, tak ty se pojedeš láznit...?Téda, tak ať se Ti tam líbí a naber tam spoustu sil ať už na těhulkování nebo snažení, i když oboje je věc příjemná :slight_smile:
Ajji, testni a uvidíš, no a hlavně nezapomeň nahlásit, jak jsi dopadla
Já čekám MS v neděli a potom už jen měsíc a tělísko půjde do výslužby a do podnájmu snad mimís :dizzy_face:
19. bře 2009 ve 12:41  • Odpověz
kopretina: výslužba a podnájem :grinning: :grinning: :grinning: Skvěle zvolená slova :wink:
jj jedu do lázní :wink:) Už se začínám docela těšit :wink: Uvidíme na co tam budu čerpat energii jestli na snažilkování nebo těhotenství :wink: Už se těším na testíkování :wink: :wink:
19. bře 2009 ve 13:34  • Odpověz
autor
Kramli, já tě můžu uklidnit, že u prvního těhu jsem měla příznaky nula nula nic :grinning: Kdyby nebyly //, nevěřím tomu, takže ani nepříznaky nejsou důvodem k panice...
Určitě testni, ať víš jak na tom jsi...
A lázně si moooc užij :wink:
19. bře 2009 ve 14:16  • Odpověz
kramlinko, také ti přeju aby jsi si lázně hezky užila a hlavně si pořádně odpočinula a nabrala síly rovnou na to těhotenství :wink:
19. bře 2009 ve 14:29  • Odpověz
Ahoj holky, dnes mám náladu pod psa. MS furt nikde, na testu slabá čárka, modlím se, ať je to jenom špatně založené těhu, které odejde samo a ne mimoděložní :frowning2: Zítra jdu na krev, tak se uvidí, ale strach mám šílený. Když si představím tu revizi nebo nedejbože laparku, tak je mi zle. Ale teda tohle by bylo vlastně 3 neúspěšné těhu od srpna, takže to už asi nebude náhoda a budu se muset nechat pořádně vyšetřit.
19. bře 2009 ve 14:43  • Odpověz
kopretinko: teď si mě naprosto uklidnila :wink:) Určitě potom otestuju a aspoň budu vědět na čem jsem :wink:

ajjik a kopreti: děkuju za přání :wink:

samsa: tak to ti přeju ať to dopadne pro tebe co možná nejlépe :wink:
19. bře 2009 v 17:34  • Odpověz
Ahoj holky, ja se pridavam. Sice se zacneme snazit az od cervna, ale snad to rychle utece. :slight_smile: Ted zacnu bastit listovku, abych mela jistotu, ze ji v sobe budu mit dostatek a pak uz na to hupsneme. :grinning: Jen se bojim, jestli se nam zadari. Bohuzel mam kazdy mesic mykozu a mam strach, ze tohle bude kamen urazu. :frowning2: Holky, berete nejake jine vitaminy nez listovku? Nebo pripravujete se nejak?
19. bře 2009 ve 22:49  • Odpověz
luca: vítám tě mezi námi :wink: Já beru jenom listovku :slight_smile: A jaktože až od června??? :confused:
19. bře 2009 ve 23:30  • Odpověz
autor
Sam, budu Ti dneska držet celý den pědtičky, ať Ti to dopadne dobře... :wink: Určitě pak písni jak jsi dopadla...
Kramli, testuješ v pondělí, viď?Tak taky tfuj, tfuj, tfuj... :wink:
Luca, vítej, taky beru jen listovku a moje veškerá příprava spočívá v denní návštěvě Koníka :grinning:
Holky, jedeme dneska minimálně na celé dopoledne pryč, tak nakouknu až odpoledne nebo možná taky až navečer, jak dopadla Sam a co se tu událo...
Zatím a snažte se- dneska je astronomicky 1. jarní den :dizzy_face: , dneska začíná působit jaro se vším všudy-tak s chutí so snažilkování
20. bře 2009 v 07:30  • Odpověz
Hezké ránko,
vítám Lucu :slight_smile: Já naopak četla, že mykóza může napomoct tomu, že to prostředí v pochvě není tak kyselé a tudíž je přátelštější pro spermie. Určitě to vyjde.
Holky, to víte, že napíšu, jak jsem dopadla, ale výsledky budou až odpoledne a já budu na netu až večer, tak pak napíšu, ju? Ale už jsem klidná, spíš myslím, že to bude špatné, ale nesmutním. Domluvili jsme se včera s manžou, že pokud to zase dopadne špatně (potrat nebo mimoděložní), tak už na snažení kašleme a budeme si užívat naší berušky a jestli to někdy třeba za pár let vyjde, tak to bude dobře a pokud ne, tak se taky nic neděje.
Tak,holčinky, hezký den.
20. bře 2009 v 09:05  • Odpověz
autor
http://www.forexample.cz/view.php?nazevclanku=10-tipu-pro-rychly-a-snadny-porod&cisloclanku=2010020014
Sice je to ještě malinko neaktuální, ale zanedlouho se bude hodit :wink:
Jedeme(konečně), tak pa
20. bře 2009 v 09:12  • Odpověz
Ahoj holky,
luco: vitám tě tu!
sam: také držím palečky aby ti to dnes dobře dopadlo! Určitě písni...Chválím tvůj přístup - nemá cenu se stím teď nerovovat. Jak píšeš užívejte si berušky, nemyslete na to a uvidíš, že si k vám mimísek brzy najde tu správnou cestu.
Kdyby mykoza pomáhala tak už bych byla zasloužilá matka :grinning:
20. bře 2009 v 11:27  • Odpověz
Holky, tak už mám výsledky, je to jen 45, takže určitě neprosperující, teď nezbývá, než se modlit, aby to klesalo samo a nebylo to mimoděložní, toho se moc bojím :pensive: V pondělí jdu znova na odběr.
20. bře 2009 ve 13:52  • Odpověz
autor
Tak zdravím do prvního jarního rána... :wink: :dizzy_face: :slight_smile: Tady si na tom jaro dalo záležet-krásně tu svítí sluníčko a hned je lepší nálada...
Sami :unamused: , co napsat...Budu moooc držet pěstičky, aby se to vyřešilo samo a nebyli potřeba doktoři...
Určitě je dobře, že to nebereš tragicky...Užívejte Nelinky, nechte to na přírodě a kdoví-možná budeš chovat dřív než my... :wink: :sweat_smile:
Jinak včera večer jsem začala špinit, tak počítám, že nejpozději zítra je MS tady(konečně se mi cyklus zase srovnal na původních 28 dní :slight_smile: )- tak teď už jen 1 cyklus a jdeme na to...
Dneska už se tady neukážu-jdeme odpoledne na kafčo s holkama, malinkýho nechám s tatínkem a vzhůru vstříc kavárenským drbům :wink:
Tak se mějte krásně, užívejte jara a milujte se a množte se :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
21. bře 2009 v 09:39  • Odpověz
autor
Tak koukám, že přes víkend tu nebyla ani noha.
Sami, budu Ti dneska mooc držet pěstičky, aby pro tebe měli co nejlepší zprávičky.
Drž se.
Kramli a Ty myslím dnes zkoušíš testík-že? Tak taky držím pěstičky a dej vědět :wink:
Já si teď "užívám" MS-dává mi tenhlekrát docela zabrat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. bře 2009 v 08:25  • Odpověz
Kopreti, to víš, že dám vědět, dnes jsem byla znovu na krvi, ale dle těh. testů to vypadá opravdu špatně. Odpoledne budou výsledky a pak pošupajdím na gyndu. Mám ale obavy, že ještě neuvidí, zda je to v děloze nebo mimo. Že je to špatné je už jasné. Tak se modlím, ať je to v děloze a jdu jen na revizi. Večer napíšu, pokud mě teda neodlifrují do nemocnice.
Tak se mějte, holky, pokud možno líp než já.
Š.
23. bře 2009 v 08:37  • Odpověz
samsa: držím moc pěsti ať to dopadne co nejlíp a hlavně ať je to co nejrychleji za tebou...

kopreti: já jsem si to rozmyslela, počkám aspoň do pátku, ještě je moc brzo dneska. A nechci být zklamaná z negativního výsledku když to možná později bude pozitivní :wink: Ale jakmile ho udělám, určitě napíšu jak jsem dopadla :wink:
23. bře 2009 v 09:21  • Odpověz
autor
Saminko, to mě srtašlivánsky mrzí :frowning2: Pořád jsem věřila, že se to prolomí...Tak budu moc držet pěstičky, aby to byla z těch špatných variant ta nejlepší :wink: Těď užívej Nelinku a drž se, jsme tu s Tebou...
Kramli, to chápu, naco se zbytečně stresovat, pokud by ten neg. výsledek měl být falešný-to s tebou souhlasím. Tak ať Ti to čekání utíká a má sladkou tečku... :wink: :dizzy_face:
Holky, jdu provětrat prďolína.
Myslíe na vás
Pa L.
23. bře 2009 v 10:24  • Odpověz
Ahoj holky,
sam: také mě mrzí,že testy nedopadly špatně :frowning2: . Držím palečky aby to ošklivý už bylo za tebou a zase jsi se radovala ze života! A co dnešní testy a návštěva?

Já jsem v neděli zkusila testík. Ikdyž to bylo dost zbytečný, neboj z týdenního špinění se vyklubala lehká MS, ale přesto jsem chtěla mít jistotu,že nejsem těhu. Jak psala kopretina - už jen jeden cyklus a jdeme do toho naostro:slight_smile:.
23. bře 2009 v 15:30  • Odpověz
autor
Ahoj Ajji,tohle jste měli jen nanečisto, abyste chytli ten správný grif na příště-viď :wink: ?No a příště už budou //
Sami, doufám, že je Ti co nejlíp a máš aspoň víceméně dobrý zprávy :pensive:
23. bře 2009 v 16:25  • Odpověz
Ahoj holky moje,
tak dr. se zdálo, že něco už začíná být v děloze vidět, myslí si, že to snad mimoděložní nebude, ale vyloučit to zatím nemohla. Musím počkat do příštího týdne, v pondělí jdu znovu. Tak snad je to opravdu v děloze. Jinak naděje si dávat nemám, v tom lepším případě to bude potrat, tak mě asi bude čekat revize dělohy, ale to už nějak vydržím. Holt musím vydržet do pondělka. Jsou to fakt nervy a je mi líto dalšího drobečka, který nebude. Vzhledem k tomu, že na další snažení nemám ani pomyšlení, ale nechci, aby Nelik byla jedináček, tak docela vážně uvažujeme o adopci. No, uvidíme, každopádně už nepatřím mezi vás snažilky. Ale já si tu smůlu vybrala za vás a vy budete všechny brzo těhulky a maminky.
Holky, určo dám vědět v to pondělí, ale přes týden nevím, jestli sem zavítám, nějak není na MK chuť a nálada, ale to určitě chápete. Mějte se krásně.
23. bře 2009 ve 20:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.