• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
lussyn: musim to zvladnout..ted uz to vi asi pulka okresu :angry: Segra se smeje jeste doted :sweat_smile: Dneska se mi zdal i debilni sen o testech v autoskole.. :grinning:

kramli: doufam, ze to bude muj pripad ..v lednu me bolelo bricho furt (1. mesic od vysazeni) :grinning: v unoru a breznu me to bolelo fest..v dubnu nic a ted taky nic.. :confused:

Takze pristi tyden se uvidi :dizzy_face: Kez by Ti to vyslo :wink:
18. kvě 2009 ve 14:21  • Odpověz
Nany autoškolu dáš v poho neboj.Já jsem si nikdy nechtěla dělat autoškolu, donutili mě k tomu až okolnosti, dřív než v autoškole jsem za volantem neseděla, ani jsem nevěděla kde je spojka a kde plyn, testy jsem udělala na plnej počet a jízdy naprosto v poho a hned po třech měsících co jsem měla řidičák jsem začala dojíždět naprosto nevyježděná do práce 25km daleko a jezdím do dneška a docela jsem se to už naučila :grinning: :grinning: :grinning:
Takže kočky, já doufám, že už je mezi námi aspoň jedna těhulka o které zatím nevíme a každým dnem se to tu bude těmi pozitivními testy jen hemžit :wink: .Jinak přestávám věřit v moc těchto stránek :slight_smile:
A ještě jedna otázka na všechny snažilky, které už se opravdu snaží:jak často se snažilkujete?
18. kvě 2009 ve 14:27  • Odpověz
Luss, naše frekvence je různá... Někdy spolu spíme jen 1x za týden, někdy ob den a jindy 4x denně. Ale ne vždy je to pouze klasická poloha, manžel má hodně rád i orální sex, takže proto jsem se ptala i na tu kvalitu těch spermíků. Dost často se stane, že nejprve to jde mimo a třeba až večer se to dostane kam má amůžu to počítat jako snaženíčko :sweat_smile:
nezlobte se za tu upřímnost :wink:
18. kvě 2009 ve 14:31  • Odpověz
Nany autoškoly se neboj... Ono je kolikrát lepší, když tam přijde někdo, kdo si nechá všechno vysvětlit od instruktora a jede, jak má... než když tam přijde namachrovanej blbeček a myslí si, že hned může jezdit rally...

Já jezdím od 16let (kdyby mě naši viděli, tak mě zabijou) a ježdění mě baví... uvidíš, že v tom najdeš zalíbení
18. kvě 2009 ve 14:41  • Odpověz
lussyn: nechame se prekvapit :wink: Jinak svatebni pripravy doslova v plnem proudu, vcera jsme byli jeste domlouvat restauracku jako co a jak na raut atd...no a porad se neco deje :wink:

nany: no jo no, uvidime :wink: No tak pristi mesic budes merit teplotku a uvidis co a jak :wink:

lussyn: no prece podle chuti :grinning: Ale je fakt ze okolo te ovulky se intenzita trosku zvysuje :grinning:

aja: no ja byt tebou to delam naopak nejdrive k tobe a pak mimo :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: Taky jsem uprimna, a bylo by to pro tebe vyhodnejsi :grinning:
18. kvě 2009 ve 14:42  • Odpověz
lussyn: ty jsi teda talent :wink: Testy snad zvladnu, ale ty jizdy.. :grinning: :grinning: :grinning: Jsem za volantem sedela asi pred vice jak 10ti lety..tata mel snahu nas se segrou zaucit. Parkrat vylit z auta na pokraji nervoveho zhrouceni :grinning: :grinning:

Aja: tak s tou frekvenci jsme na tom podobne :grinning: ..navic MM je casto pryc, takze planovat si sex obden...to fakt ne :grinning:
18. kvě 2009 ve 14:45  • Odpověz
planovat a delat to s nechuti, no to fakt ne e e :confused:
18. kvě 2009 ve 14:47  • Odpověz
My si tvé upřímnosti vážíme:slight_smile:.
U nás je to také různé, někdy je to 1x za měsíc, někdy i 1x za týden a občas i denně, ale to dýl než týden nevydržíme nebo na to spíš nejsou podmínky. Víckrát než 3x za den se nám to ještě nikdy nepodařilo - jsme hold slaboši:slight_smile:.
18. kvě 2009 ve 14:48  • Odpověz
Já vím Kramlinko, jenže MM nechce víš... To je vždycky smlouvání jako na trhu, jestli tam nebo onam... Připadám si už jako blbec :wink:
18. kvě 2009 ve 14:50  • Odpověz
Jj, planovat to nejde..i kdyz jedna kamoska mi povidala, ze kdyz mela rozhozenej cyklus, tak ze fakt obden celej mesic...Nastesti otehotnela´ :slight_smile: Jeden kolega se dokonce kvuli tomu rozved se svou prvni zenou..ona porad pocitala plodny, neplodny dny..vystresla ...uplne je to rozdelilo. On uz je znovu zenaty, ma 2 kluky a je :sunglasses:
18. kvě 2009 ve 14:51  • Odpověz
Aja: :sweat_smile:

U nas je vyssi frekvence hlavne o vikendu..clovek nikam nespecha, je v klidu, ze :sunglasses: Pak se stane, ze obedvame treba az ve 2 odpol. :grinning:
18. kvě 2009 ve 14:53  • Odpověz
no holky ale vzdyt prece nejde o kvantitu ale o kvalitu no ne??? Vzdyt staci treba jednou ale poradne :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 v 15:02  • Odpověz
18. kvě 2009 v 15:07  • Odpověz
Nany tak to se kolegovi ani nedivím z těchhle ženskejch bych se taky zbláznila.Né vážně, když se pak na to upíná o ničem jiném nemluví, miluje se jen kvůli tomu aby otěhotněla a né, protože prostě chce, to musí být hrozné.Taky znám takové případy.My to teda vůbec neřešíme ani se o tom nebavíme, jen teď v sobotu jsem si dělali romantický večer ve dvou seděli jsme a kecali .... do dvou do rána, vypili jsme u toho půl lahve havany s colou a tak jsme diskutovali a diskutovali...
Ájo, ty jsi číslo, samo jsem myslela kolikrát se snažíte jako na "ostro", to je jasný, že jinak asi neotěhotníme :grinning: :grinning:
Ájo a jak to, že na to nemáte podmínky, nebydlíte sami, nebo se nevídáte často?
18. kvě 2009 v 15:16  • Odpověz
Tak jsem se opět unáhlila a zbytečně plašila :frowning2: . Zdá se, že mě paní mrcha pomalu, ale jistě navštěvuje. Tak jsem na jednu stranu ráda,ale na druhou jsem zase i trochu zklamaná. Nebudu věšet hlavu, jsem ráda,že tělíčko funguje a mimískovi dáme šanci příští měsíc.
18. kvě 2009 v 15:17  • Odpověz
ajjik: nesmutni, ono se to mimi umoudri a navstivi te brzy a zustane celych aspon 38 tydnu :wink:

Jinak jedna nase kolegyne mela vcera termin porodu, a uz od stredy je v nemocnici a porad nic, te jeji male se nejak nechce na svet, navic ji kvuli vysokemu krevnimu tlaku hrozili cisarem.....

Tak jeste posledni....

http://zdravi.idnes.cz/za-neplodnost-casto-muze-psychika-d50-/tehotenstvi.asp?c=A070605_092149_zdravi_bad
18. kvě 2009 v 15:22  • Odpověz
Luss vidíme se každý den, ale někdy padneme do postele a nic se nám nechce, ale tím smlouváním jsem odpovídala Kramlince, kdy mi psala proč prvně nejdou mršky kam mají a potom mimo... jenže manžílek je zmetek a chtěl by nejradši pořád všude okolo...
Ale hlavně, že se milujeme z lásky a ne pro miminko... Včera mě například na vycházce zatáhnul v lese do křoví :sunglasses:
18. kvě 2009 v 15:23  • Odpověz
Ájo, tak to je hezký, to já taky můžu :wink: Ale já se ptala Aji, ta psala, že na to nemají podmínky :wink: A neboj můj manža je stejnej :wink: jsou to prostě chlapi, ale mě to neva :wink:
Jo a kramli máš pravdu aspoň jednou a pořádně, než vůbec.Ale čím víc tím líp, ne? :wink:
18. kvě 2009 v 15:28  • Odpověz
Ajjik: uplne to chapu..ja to dostala min.mesic den predtim, nez jsem si chtela delat TT..v tomhle je ta mrcha spolehliva :angry: Na druhou stranu, mas jasno hned :wink:

Kramli: ty nas teda zasobujes :grinning: nevim, co mam cist driv...Ehm, ze bych zacala delat flamenco :slight_smile: Standartni tance tomu asi moc nepomuzou, co :grinning:
18. kvě 2009 v 15:31  • Odpověz
Ahoj holky, tak za ten Duphaston po mě chtěli v lékárně 211,- hovada... Můžete mi někdo poradit, jak to je s ovulací při užívání toho Duph.? Někde se píše na netu, že ji může zablokovat, jinde zas, že na ni nemá vliv a nebrání jí, tak jsem z toho magor...
18. kvě 2009 v 15:32  • Odpověz
Jinak na oslave byla zena myho kamose (za chvili bude rodit..tak se ji ptam, jak se zadarilo :wink: ..a ona, ze byli na dovce v Rakousku, on sundal kalhoty..a bylo :slight_smile: Se nekdo ma :sunglasses:
18. kvě 2009 v 15:33  • Odpověz
nany: no kdyz se u toho budes vlnit v bocich tak jo :grinning: :grinning:

nany: no to kdyby se takhle darilo nam, tak uz cekam tak dvacercata :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 v 15:41  • Odpověz
:grinning: :grinning: jo Nany někdo to tak má, jen se otře trenkama a je hned těhulka někomu to holt trvá.Snad nám to tu všem půjde hned a bez problémů :wink:
Ájik :frowning2: :frowning2: příští měsíc bude líp, uvidíš :slight_smile: :slight_smile: .Je to hrozný viď, tešíš se, přeješ si a ona si klidně dorazí, tu kterou nechceš a to na co čekáš se toulá bůh ví kde.Ale všechny se dočkáme, říkám to pořád, chce to TRPĚLIVOST :slight_smile:
18. kvě 2009 v 15:44  • Odpověz
pajass: ja zkusenost nemam, takze moc neporadim :slight_smile: Vim, ze moje kamoska brala leky (vzdy 5 dni v mesici), ale Dr. ji rekl, ze to ma na ni opacnej efekt..(nazev nevim), ted si picha injekce a chodi na UTZ, aby ji rekli, jak ji roste folikul ci co :confounded:

kramli: jj, uvidime v rijnu, jak se budu vlnit :grinning:

to vis, ze jsem si rikala to same :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ta holka ani nevi, jaky ma stesti :slight_smile:
18. kvě 2009 v 15:45  • Odpověz
lussyn: Dřív nebyli podmínky kvůli bydlení - do letošního jara jsme bydleli u rodičů a přes zeď bylo slyšet každé slůvko. Teď už sice bydlíme ve svém, ale to zas tak nějak není čas ani nálada. Přes týden chodíme domů z práce pozdě a než se najíme, poklidíme to po sobě tak jsme tak unaveni, že padneme do postele a nemáme ani náladu na nějaké radovánky.
18. kvě 2009 v 15:52  • Odpověz
ajjik: koukam, ze pres tyden je to vsude podobne :grinning: .. u nas to jisti hlavne vikendy :grinning: A jeste je to dobry v zime.., kdyz je hnusne a brzo tma :grinning:
18. kvě 2009 v 15:53  • Odpověz
ÁJi, tak to je blbý bydlet s rodičema, tak snad se teď už budete mít lépe a budete si více užívat :slight_smile: Ale taky to znám jezdíme oba z práce domů až kolem 19-té hodiny, než něco připravíme k véče, poklidíme po sobě, tak je taky dost pozdě a vždycky už není ta pravá nálada, ale někdy stačí, že jsme prostě jen spolu, tulíme se k sobě a usínáme si v náručí, to mi ke štěstí stačí :slight_smile:
Pajjas to ti vůbec nedokážu poradit, nemám s tím žádné zkušenosti :frowning2:
18. kvě 2009 v 16:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.