• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
Tak jsem se sem konečně dostala...
Celý odpoledne co malinkej spal jsem "pádlovala"po netu a hledala nějakou chalupu v ČR na dovču. No, snad jsem našla-ještě mi to musí schválit MM, aby to nevypadalo, že ho z toho vynechávám... :wink:
Teda to snažení přes týden-koukám, že je to všude stejný...
Teda, já jdu zítra k tomu Dr., tak jsem zvědavá, co mi poví. Od středy mám v kalendáři poznámku, že nám začínají snažící dny, tak doufám, že manža to nebude v práci přehánět.
Jo a o víkendu u nás byla pouť,takže víkend docela záhul...Navíc jsem byla v pátek s kamarádkou z gymplu posedět-no zvrhlo se to v docela dobrej tah-dorazila jsem domů ve 2 v noci, poněkud pod vlivem :wink: :grinning: , takže bod "opít se ještě než podruhé otěhotním" mám splněn a můžu vesele těhotnět... :grinning:
18. kvě 2009 v 16:41  • Odpověz
autor
Vypadá to, že bouřky se tu vybouřily a vypšeli, tak se půjdeme ještě chvilku projít. Dneska už vás asi nestihnu, ale zítra se tu určo objevím a dám vědět jak u Dr.-držte mi pěstičky, ať nám nedá na další měsíc zákaz... :confounded:
18. kvě 2009 v 16:43  • Odpověz
Kopretinko :grinning: :grinning: , tak to je fajn, že jste si s kámoškou takhle užily.Ono je to občas potřeba, uvolnit se a vypadnout :wink: Kdy jdeš k tomu doktoru, zítra nebo ve středu?Držím palce ať je všehno v pořádku a nic už vám nebrání... :slight_smile:
18. kvě 2009 v 16:44  • Odpověz
Zítra jedem kupovat nové auto do Kutné Hory a nechci sabču zbytečně stresovat tak dlouhou cestou tam a zpět a tak obvolávám kámošky zda by mi ji někdo mohl pohlídat protože naši jsou v lázních a zatím nikdo nemá čas tak to dopadne asi tak že bobek pojede s námi tak snad nebude blít na každém rohu. :unamused:
18. kvě 2009 v 16:45  • Odpověz
lussyn, to docela chápu.... :wink: Já navíc stejně myslím, že se to dá poznat až kolem 8tt, oni jsou i rzné typy jednovaječných a tak. Ale možná si to pletu. Každopádně je teď už jedno :wink:

nany, autoškolu, zvládneš. mimonko přeci bude potřebovat maminku i autíčkem ne? :dizzy_face: K té ovu, a nebyla si třeba ve stresu, že by se ti trošku posunula? Jinak jak píšou holky,mohla být, ani jsi to nezaregistrovala.... Hezky si kup teploměr, meř BT a budeš mít jistotu :wink:
18. kvě 2009 v 16:46  • Odpověz
pajass, to je zajímavé, já jsem za 3 balení Duphastonu platila 130 Kč a bylo to v Praze :confused:
Jinak k tomu užívání, záleží proč ho bereš. Já ho třeba mám pro udržení případného těhu, takže ho beru hned po ovulaci 10 dní. Jestliže ho máš na úpravu cyklu, bere se podle prměrné doby cykl, tzn. při průměru 28 dní od 15 DC a tak... Jinak to jestli ti může zablokovat ovu když si ho vemeš moc brzy je možné, teoreticky. Protože tělu dodáš uměle progesteron, který normálně vylučuje až žluté tělísko po vytvořené z folikulu po ovu. Nikdo ti ale neřekne, jak bude tvoje tělo reagovat... Zas když ale budeš čekat na na ovu, která je zpožděná, třeba 20 DC, tak ho ani brát nemusíš, protože ti nic neupraví a budeš akorát do sebe cpát chemii. tohle všechno jsi ale měla probrat s doktorem a měl ti to říct :wink:
18. kvě 2009 v 16:54  • Odpověz
Blondý já byla 10tt, takže oni to už asi věděli, i v kartě to určitě budu mít, tak je přeci zápis z nemocnice a výsledky z histologie, ale já už po tom opravdu nepátrám a vědět nechci. :unamused:
Ale Blondý ještě, že tě tady máme, plno věcáí nám ujasníš a hned máme jasno :slight_smile: Díky ti.
18. kvě 2009 v 17:27  • Odpověz
lussyn, no radši se v tom opravdu nebudeme patlat. Jestli má být příští těhu zase dvojčátka, tak budou, my to nijak neovlivníme
Není zač, ráda poradím, když vím... :dizzy_face: Jinak, tedy teď koukám na to co jsem napsala, ty překlepy a tak, se omlouvám, jsem ostuda :frowning2:
18. kvě 2009 v 17:32  • Odpověz
Překlepy neřeš, já si po sobě taky nečtu a pak když si to pročítám tak se u toho docela bavím.A jestě se tě zeptám ohledně těch dvojčátek, vážně se to nedá nějak ovlivnit? :slight_smile:
18. kvě 2009 v 17:36  • Odpověz
V podstatě nedá, je to genetika a nebo případná "chyba" a nebo léky, což v tvém případě není... Ale když to vemu z genetického a statistického hlediska, jestliže jsi to měla geneticky dané (jestli si dobře pamatuju, psaa jsi že ob generaci v rodině dvojčátka máte), a jedny dvojčátka "už vyšli" je míra pravděpodobnosti, že se tento jev bude opakovat mizivá... Takže si s tím fakt nelam hlavu, stejně to ničím neovlivníš.... Proč se vůbec tak hrozně moc těch dvojčátek bojíš?
18. kvě 2009 v 17:42  • Odpověz
Nebojim :wink: ale jedno je až až a všechno má být postupně, ne? :slight_smile: Právě, že mi v rodině ani u manžela žádná dvojčátka nemáme, jen manželovo babička čekala kdysi dvojčata, ale taky o ně přišla, tak jen proto se ptám, víš?

Dnes už končím, pádím domů čeká na mě koš pádla, tak se do toho pustím, ať je to za mnou.Hezký večer všem.Páá
18. kvě 2009 v 17:54  • Odpověz
Ahoj holky,tak konečně jsem vás dočetla,byla to děsná dřina :astonished: I když jsem chodím jen občas nebo spíše občas dám příspěvěk,tak musím říct,že na vás docela často myslím,i když jsem vás nikdy neviděla,tak jste mé "kámošky".Kramlinko,ty tak nejčastěji opravuješ tabulku,tak mi tam prosím napiš,že jsem dnes 2DC - bohužel.Mrška se zase dostavila.Myslím,že to ani není o té psychice,tento měsíc jsem na to moc nemyslela,ba naopak a nic.Takže nevím,co je správné dělat.Je to fakt nespravedlivé,někdo to "jen zkusí" a hned jsou v tom a my všechny se snažíme a .... :cry: ach jo,ach jo :rolling_eyes: Ještě Kramli,jsem si četla o té tvé nemoci,píšeš,že za vše může HA a pak jsi psala,že jsi prodělala zánět slinivky - to s HA taky souvisí??? Jsem sestra, tak se mi to nějak nezdá.Jinak Nany všechno nejlepší ke krásným narozeninkám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: hlavně štěstíčko,zdravíčkko,lásku a pohodičku a taky brzy ty naše vysněné // :wink: :slight_smile: .Náhodou jsem zabruslila do jiné diskuze a našla jsem tam Macinka - hodně tam píše a vypadá to,že těhu zatím není(jen jsem to proběhla).Lussy-máš krásné fotečky ze svatby,moc vám to slušelo,jste sympaťáci :slight_smile: :wink: A Kali.kal přeji do společného života jen ajen to nejlepší-také jim to slušlo :dizzy_face:svatba v kostele je moc romantická-také to znám :dizzy_face: A jinak všem přeji pěkný týden a dobrou noc,spíše dobré úterní ránko :grinning: :grinning: Doufám,že jsem vás moc neunavila,páč vy mě docela jo,těch 20 str.než člověk přečte,uf.Jo a Eliško,buď v klidu,seš fakt mladá,šikovná,zdravá holčina,není důvod se stresovat z prvního neúspěchu.Holky ČAO
18. kvě 2009 ve 23:09  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:

Aktuální tabulka:

//
10/4:Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 18.12.2009
10/4:Renča 03
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12.2009

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, ...................8DC,kyselina listová
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, ...................19DC, kyselina listová
Macinek - Martina, 28 let, snž 5/09 ...........................35DC, kyselina listová
Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, ...........................20DC, kyselina listová
ajjik-Pavlína,25 let, snaž.od 5/09, ..............................33DC, kyselina listová
Nany 123-30 let, snž od 3/09, ..................................20DC,kyselina listová
Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09,...........................23DC,kyselina listová
Taggy: , 22, snž: 4-5 vysazení HA, snž od 06/09...........8DC, Calibrum babyplan
Lussyn: Lucka, 28 let,snž 5-6/09, ...............................5DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,...................................26DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 27 let, snž od 1.5., ..............................28DC, Calibrum babyplan
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, .........................7DC, Calibrum
eliska_v: Eliška, 20 let, snž od 03/09, ..........................13DC, kyselina listová
majatob: Magda, 22 let, snž podle nálady.....................21DC, Gravital
petullka: Petra, 25let, snž 04/09, ...............................7DC, kyselina listová
19. kvě 2009 v 06:01  • Odpověz
Lancy: ne zen zanet slinivkz bzl zpusoben ucpanim zlucovodu, dva kaminky si vycestovaly ze zlucniku....Ale jeden z chirurgu mi rikal ze ty zlucnikove kameny maji souvislost s HA. Takze vsechno se vsim souvisi :unamused:

Tak s opravou u Lancy:

//
10/4:Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 18.12.2009
10/4:Renča 03
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12.2009

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, ...................8DC,kyselina listová
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, ...................19DC, kyselina listová
Macinek - Martina, 28 let, snž 5/09 ...........................35DC, kyselina listová
Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, ...........................20DC, kyselina listová
ajjik-Pavlína,25 let, snaž.od 5/09, ..............................33DC, kyselina listová
Nany 123-30 let, snž od 3/09, ..................................20DC,kyselina listová
Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09,...........................23DC,kyselina listová
Taggy: , 22, snž: 4-5 vysazení HA, snž od 06/09...........8DC, Calibrum babyplan
Lussyn: Lucka, 28 let,snž 5-6/09, ...............................5DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,....................................3DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 27 let, snž od 1.5., ..............................28DC, Calibrum babyplan
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, .........................7DC, Calibrum
eliska_v: Eliška, 20 let, snž od 03/09, ..........................13DC, kyselina listová
majatob: Magda, 22 let, snž podle nálady.....................21DC, Gravital
petullka: Petra, 25let, snž 04/09, ...............................7DC, kyselina listová
19. kvě 2009 v 06:05  • Odpověz
Cau zeny :wink:

Uz jsem konecne oschla (rano jsem lehce zmokla, navic jsem si nabrala do boty :angry: ), tak se muzu zacit soustredit na MK :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kopretina: preji same pozitivni zpravy u Dr. :wink: , dej vedet, jestli uz teda muzete :dizzy_face:

blondynka: autoskolu zvladnout musim, ted uz mi nic jinyho nezbyde :sweat_smile: K te OVU - pocurala jsem asi 3 testy-pozitivni byl 15/5, ale priznaky ani tuk..tak fakt nevim :confused: Teplomer jsem si vcera koupila :stuck_out_tongue_closed_eyes:

lancy: to jsme radi, ze zijes :grinning: a mas se dobre :wink: Jo a dik za prani :wink:
19. kvě 2009 v 09:18  • Odpověz
Ahoj kočandy,
přeju krásné úterní ráno. U nás svítí od rána sluníčko a je krásně teploučko, tak jestli to u některých z vás tak není, tak vám hned to sluníčko posílá.
Nany :grinning: když se daří, tak se daří.
Kopretinko držím palce ať přijdeš jen se samýma dobrýma zprávama :slight_smile:
Ahoj Lancy, zrovna včera jsem na tebe myslela, že ses tu dlouho neukázala.Jo holka máš pravdu je to tak, někdo k tomu příjde ani neví jak, a ten kdo si to přeješ, tak né a né.Ale jak říkám TRPĚLIVOST, ono to přijde a určitě už brzy vždycky ten třetí - čtvrtý měsíc snažení bývá vítězný :slight_smile:
Jinak všem přju krásný a úspěšný den :slight_smile:
19. kvě 2009 v 09:37  • Odpověz
nany: no konecne ted ho jeste zaciy pouzivat co ??? :grinning:

lussyn: no tak tady v Ostrave teda po slunicku ani vidu ani slechu, je tu doslova a do pismene slejvak jak svina :angry:
19. kvě 2009 v 09:40  • Odpověz
Ahoj kramli, neboj brzy to k vám taky dorazí od zítřka hlásí krásně tento týden na moravě až 30 stupňů, tak se těš.
Nany takže už jsi začala měřit teplotu?Jestli jsi podle testu měla ovulku 15/5, tak bych se těmi příznaky nějak neřídila, ono když se začneš pozorovat, tak zrovna jako naschvál nic nevypozoruješ.Dej tomu týden a uvidíš, jak to dopadlo.Teda to by byl dárek k narozkám, viď :slight_smile:
19. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz
Ahoj hezké ránko. TZady ráno pršelo ,ale ted už svítí sluníčko :wink:
Včera jsme napustili bazén tak se bude moct ohřívat voda :slight_smile:
Já jdu za chvilku k zubaři tak na mě myslete bojííííííííííííííím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
19. kvě 2009 v 09:49  • Odpověz
lussyn: tady rano poprchavalo a pak zaclo lejt jak z konve...ted je tu polojasno :wink:

kramli: jj, pouzivat se bude az od cervna, musim jeste nastudovat fertility... :grinning:
19. kvě 2009 v 09:51  • Odpověz
autor
Jé,Luss, bledá závist, tady tady taky od rána leje jako z konve :unamused: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
K Dr.ovi jdu až o půl 4-už aby to bylo...No, SNAD to bude všechno OK-zrovna dneska se mi zdálo, že mi dr. říkal, že už je vidět i srdíčko... :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face:
Lan, neboj holka, květen je náš-všech :dizzy_face: Pak jen plynule přejdeme do diskuze "Miminka Únor/březen 2010", jen přibereme ještě Libušku a Lin,takže díky, že na nás solidárně čekáte... :grinning: :grinning: :dizzy_face:
19. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz
Teda dneska je den, Kopretinka se dozví důležité rozhodnutí Andrisek jde k zubaři, tedas holky nevím na koho mám myslet dřív :slight_smile: ,hlavně ať vám to oběma dopadne dobře.Kopretinko neboj, už jsem vám ho poslala a pak budeme my závidět vám těch 30 stupňů, co Jančařík slibuje :grinning:
Nany tak to jsem zvědavá jestli nebudeš náhodou studovat zbytečně :slight_smile: :wink:
19. kvě 2009 v 09:58  • Odpověz
nany: kdybys treba nahodou neco nevedela tak staci rict, budu se snazit poradit :wink: Jinak spousta info ohledne fertility je i na merenibt ... :slight_smile:

kopreti: budu na tebe myslet :wink: A neboj urcite vse dobre dopadne :slight_smile:
19. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz
autor
Holky dík... :slight_smile:
Přestalo pršet a i když je tam hnusně musím vzít to svoje čírtě ven,ljinak mě tu ukouše...
Andri myslímna Tebe-já byla u zubařky předminulý týden... :pensive:
Až malinkej usne snad se za váma dostanu a určitě dámvědět jak u doktora...
Täk zatím papapa :slight_smile:
19. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz
lussyn: zacla bych merit az od noveho cyklu..tj. pocitam nekdy zac. cervna :wink: V PA to sice bylo pozitivni, ale v tom letaku pisou, ze OVU by mela nastat do 24-48 hod... :confused: Hmm..jenze to jsem zrovna slavila a byla slusne vykrosena :grinning: a nepouzitelna celej vikend :sunglasses:

andrissek: doufam, ze Te nic neboli a jdes jen na preventivni kontrolu :slight_smile: Ja si uzila zubare min.mesic na muj vkus az moc :angry:

kramli: jj, tu stranku znam..je to tam tak hezky polopaticky vysvetleno :sweat_smile: Neboj, urcite se na Tebe obratim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2009 v 10:25  • Odpověz
Tak uvidíš Nany moc bych ti přála aby jsi měřit nemusela.Jestli to teda tento měsíc nevyjde, tak jen ať hlavně dostaneš periodu tak, jak má přijít :frowning2: a netrvá ti cyklus moc dlouho.
Ty jo, tak to jste teda slušne kalili :grinning: :grinning: .A už jsi o.k?
19. kvě 2009 v 10:33  • Odpověz
Tak ještě nakukuji holky děkuji ještě že vás tu mám :slight_smile:
Kopretinko taky ti držím palce ať je vše ok :wink:
Nany sice mě nioc nebolí ,ale zpravuje mi postupně přední zuby. Tak mám jistotu že se mi tam bude vrtat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2009 v 10:36  • Odpověz
Ahojte holčiny,jak vás tak čtu,tak mám pocit,že měříte poctivě všechny BT.Já těm grafům taky moc nechápu a říkám si,že to nechci zatím nějak hrotit.A kolik tak bývá teplota v době OVU průměrně?Kramli,ty jsi na to odborník. :wink:
19. kvě 2009 v 10:42  • Odpověz
lussyn: jj, ty dlouhy cykly me ubijej..prumer mi zatim vychazi na 33 :unamused: Vcera jsem ani neobedvala..nejak jsem na nic nemela chut :grinning: Hlavne jsem to pekne michala, takze zaludek v NE jak na vode..do toho jsem to jeste musela uklizet (MM mi teda pomahal :dizzy_face: To vis..sampus, bowle, becherovka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Andrissek: nech si pichnout injekci, zavri pri tom vrtani oci a bude :dizzy_face:

lancy: ja nemerim, chystam se :grinning: taky to nechci hrotit..ale da se z toho prej hodne vycist :slight_smile:, zkus tohle: http://merenibt.xf.cz/index2.html
19. kvě 2009 v 10:57  • Odpověz
Lancy já taky neměřím :slight_smile: Zatím :wink:
Andri, tak ať to moc nebolí, mysli na to jak pak budeš mít krásný zoubky jak perličky.Jojo pro krásu se holt musí trpět :wink:
Nany :grinning: :grinning: :grinning: chápu tě, auuuu těžká rána opilcova, večer je ti krásně a ráno bys umřela, to znám :grinning:
19. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.