• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
nany, tak jestli by testík pozitivní, tak ovu byla :wink: . Já byla tenhle měsíc taky skoro bez příznaků a to se to měsíce předtím vždycky pořádně potrápilo :wink:

Jinak na mě asi něco leze, ach jo :frowning2:
19. kvě 2009 v 11:38  • Odpověz
lussyn: presne tak :grinning: Hlavne, ze si vzdycky rikam...nesmim to michat.. :angry:
19. kvě 2009 v 11:38  • Odpověz
ahojda holky, tak to vypadá, že se asi začalo něco dít, ale nevim, jestli to "něco" je opravdu MS :sweat_smile: V sobotu jsme si s manželem zasexíkovali a v neděli přišlo slabé špinění, vypadalo to spíš jen jako hnědý hlen, včera už to bylo víc a dnes už je to na slipovku, ale za MS jako takovou, co do množství se to asi považovat nedá. V neděli jsem byla 43 DC, a když jsem brala HA, tak mi MS začínala vždy v neděli...co myslíte, je to MS, i když je to takový malý množství? Břicho mě nebolí... měla jste některá tu první MS taky tahle málo?
19. kvě 2009 v 11:43  • Odpověz
myslim tu první ms po vysazení HA :grinning: ne úplně tu první :grinning:
19. kvě 2009 v 11:45  • Odpověz
kacabacka, po vysazení HA je to normální, že jsou první MS slabší, záleží na tom, co jsi měla za HA a jak dlouho jsi jí brala. Jeden z úkolů HA je zabraňuje růstu endometria, po vysazení se z toho děloha musí vzpamatovat a naučit se ho zas vytvářet. Každá hold reagujeme jinak, ale já tohle měla taky :wink:
19. kvě 2009 v 11:47  • Odpověz
blondynka: měla jsem Mercilon a HA brala celkem 8 let. Takže myslíš, že bych se měla radovat, že jsem to vůbec dostala??? :slight_smile: Že to je opravdu MS? Já jen jestli budu nebo nebudu muset na vyvolávačku víš?
19. kvě 2009 v 11:51  • Odpověz
blondy: no prave, cekala jsem bolest, hlen a nic.. :slight_smile: A copak Te trapi..naka chripajzna :confused:

kacabacka: me pri prvni MS po vysazeni brutalne bolelo bricho a tak 1-2 pred jsem jen lehce spinila..myslim, ze evidentni to bylo prave pri sexiku :sunglasses: Ted uz mi blbe nebyva..teda cejtim to ten prvni den, ale jinak nic :wink: Uvidis, treba se Ti to jeste rozjede :wink:
19. kvě 2009 v 11:53  • Odpověz
Kacabacka já brala taky Mercilon a teď v květnu je to rok co jsem bez HA, takže si to už zas tak nepamatuju, ale MS mi chodí pravidelně a ve trvá stejně dlouho jako při HA asi ty 4 - 5 dní, jen mě bolí břicho víc než s HA.Já ji brala 10 let, ale mercilon nějakých tuším, že 8 let.Tak uvidíš co se z toho vyklube, držím ať je to hlavně bez problémů.
Ahóóój Blondý, copak tě trápí, kočko?
19. kvě 2009 v 11:58  • Odpověz
kacabacka, no skoro bych to tak viděla :wink: Určitě bych uz toho nebyla smutná.... Mercilo neznám, je to třífázová nebo normální?

nany, nevím co to je :frowning2: . Je mi tak divně, pořád bych spala, nateklé uzliny.... :unamused:
19. kvě 2009 v 11:59  • Odpověz
nany: no, už jsem vyhrožovala, že jak sama nezačne, tak bude injekce, tak že by to zabralo? :grinning: No, uvidim teda, stejně jsem se na gyndu chystala až příští tejden, když by se nedostavila tak uvidim, jak to bude dál...

blondynka: neni třífázová, je normální. Otázka je, jestli když se to nerozjede, tak jestli bude doktorovi stačit, když mu řeknu, že to bylo slabý na to, aby mi tu injekci nedal....

lussyn: tak proč mě nic nebolí??? :slight_smile: I při HA mě bolelo břicho a ještě víc v kříži... A to už se ten rok snažíte o mimčo?

Mam ještě jeden dotaz, četla jsem, že správně se ovulace vypočítá tak, že se odečte 12 - 16 dní od prvního dne předpokládané následující MS (když to teda dostáváte pravidelně)
19. kvě 2009 ve 12:09  • Odpověz
jo a taky už jsme to s manžílkem dali jednou naostro :grinning: Ale pochybuju, že by se mohlo "něco" stát :grinning: jelikož nemam ani pořádně MS, ovulaci asi taky ne, nebo nevim, jak to zjistim, ale byl to teda zvláštní pocit :grinning:
19. kvě 2009 ve 12:13  • Odpověz
blondy: aha :wink: kolik dni jsi po OVU.. :wink:
Hele, ted jsem byla na WC a ukazkovy hlen..tak jsem z toho takova zmatena :confused:

kaca: ja byla par dni pred prvni MS u gyndare na kontrole a on rika, ze delozni sliznice je zvetsena, ze to brzo dostanu.. :wink: No a pak byl sexik a MM povida, ze jsme tomu udelali cestu :slight_smile: :grinning:
S tou OVU je to tak..mne MS chodi cca 16 dni po ni..
19. kvě 2009 ve 12:23  • Odpověz
Kacabacko při MS tě přeci nic bolet nemusí, nevím jak jsi to měla před tím, než jsi začala užívat antikoncepci, ale tohle je všechno tak individuální, ež se dá těžko poradit.Uvidíš jestli se ti MS rozjede a když ne, tak si dojdi k dr.
Nesnažíme se rok.V květnu m.r. jsem snědla poslední pilulku, nechalio jsme tělo vyčistit od hormonů a pokoušet jsme začali až v listopadu, ale naostro až v prosinci - lednu.V únoru jsem zjistila, že jsem těhotná a v březnu jsme o mimi přišli :frowning2: .Dnes mi zkončila druhá MS po revizi, tak možná tento měsíc začne nové snaženíčko, uvidíme, ale spíš to vidím až na červen, jenže manžílek je nějak nedočkaví a natěšený, že nevím jak to vlastně dopadne.Necháme se překvapit :wink:
Jo a někomu stačí jednou to zkusit a povede se, tak proč bys to nemohla být právě ty? :slight_smile: :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 12:29  • Odpověz
nany: no jo, když mě pravidelná prohlídka vychází až na červenec... To je divný, neřikej mi, že sexem se to prošťouchne, copak ti "ho" strká až do vaječníků :grinning: :sunglasses:
Tak já tomu nerozumim, jeden řiká po, druhej před, nějak budu muset zjistit, jestli jí vůbec mam a kdy... četla jsem ty články, jak jsi na ně posílala odkaz, tam ta holka píše, že BT se musí měřit za předpokladu, že je pořád stejná teplota v místnosti, stejná hodina měření, hmmm, tak nevim, jak to půjde... To asi má cenu dělat až budu mít srovnanej cyklus ne?
19. kvě 2009 ve 12:30  • Odpověz
kaca: bylo to mysleno s nadsazkou..jak ty chlapy maj hned na vsechno odpoved :grinning: :grinning: Hele, ja kdyz si od prvniho dne MS odectu 16 dni, tak mi to vychazi..(sledovano 4 cykly). Tot moje pozorovani.
Proto ja zatim BT nemerim, ale pristi mesic to zkusim.. :wink: Ja pouzila zatim jen 2x OVU test :wink:
19. kvě 2009 ve 12:35  • Odpověz
No a jak pise lussyn...treba se fakt zadarilo na prvni pokus :grinning:
19. kvě 2009 ve 12:36  • Odpověz
lussyn: já když se gyndaře ptala, jestli je potřeba po vysazení HA nějakou dobu čekat na to, až se tělo vyčistí od hormonů, tak mi řekl, že to není potřeba, že dávka hormonů je nízká, tudíž se nemusim ničeho bát, že jak chci, jestli chci počkat, tak samozřejmě můžu, ale kdyby se to povedlo hned, tak to ničemu vadit nebude a mimču by to neublížilo...Tak to je smutný, že jsi o mimčo přišla a ví se proč?
No, nevim, jestli já zrovna bych měla to štěstí, že by se to povedlo hned, ale dobrý by to bylo :wink: Nechci se právě dostat do takovýho stádia, kdy už budu po dítěti hrozně toužit a pořád to nepůjde...takhle tomu necháme volnej průběh a uvidí se :wink:
19. kvě 2009 ve 12:37  • Odpověz
Kacabacko, mě doktor řekl to samé, že není třeba nechávat tělo vyčistit, ale my jsme to tak chtěli.Už jsem nechtěla brát antikoncepci, ale mimčo jsme plánovali až na zimu, tak jsme si prostě dávali pozor a koukej jak to jde i bez toho. :wink: Takže ničeho se neboj jděte klidně do toho.Mě v nemocnici po potratu říkali, že je blbost čekat nějakou dobu než se tělo pročistí, jenže každý dr ti řekne něco jiného.Nevím přoč jsme o mimi přišli, říkali nám, že je milion důvodů, taže nevím do dneška proč a už to asi ani nezjistím.Jen doufám a přeju si, aby se to už neopakovalo, a vám kočky tohle přeju taky, protože prožít něco takového...brr :frowning2: Blondýnka ví, o čem mluvím. :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 12:47  • Odpověz
lussyn: kolegyně taky už jednou potratila a teď mají hezkýho chlapečka :slight_smile: takže nevěš hlavu, určo se Vám to povede, ber to tak, že máš jistotu, že můžete mít s manžou nebo přítelem? děti :wink:
Já bych chtěla, aby se nám mimčo narodilo v květnu, červnu nebo červenci, jsou to podle mě takový pohodový měsíce, teplo, sluníčko, dlouhý dny... já v zimě trpim jak pes, takže mít ty moje depky a k tomu ještě bejt ve vysoky stadiu těhu a poté 6-ti nedělí, to nevim, jak bych zvládla.... ale samozřejmě budu ráda, když to vůbec půjde a narodí se v jakejkoliv měsíc :wink:

nany: tak že bych taky zkusila ten ovu test? Jestli teď mam teda MS, tak kolikátej den od prvního dne MS bych to měla zkusit? A jakej test je nejlepší?
19. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz
lancy: no myslim ze ja jsem jedna z mala, ktera tady BT meri, nany se na to chysta asi pristi mesic. Ja to taky nehrotim jen jsem chtela vedet jestli moje telo funguje tak, jak ma. No a na tvou otazku ohledne prumerne teploty neni odpoved, jelikoz kazda zena to ma naprosto odlisne....dulezite je stoupani a klesani teplot v prubehu celeho cyklu, kdyz si teplotu budes merit dva, tri dny tak ti to vubec nic nerekne.....dulezite je merit cely cyklus a sledovat co se s teplotkou deje, pred ovu je nahly pokles a na druhy den by mela jit teplotka nahoru a tam by se mela drzet az do MS pri ktere zase klesa, pokud je to tehu, tak teplotka ve vetsine pripadu neklesne a zustane vyssi....

nany: hezky alkoholovy trojboj :grinning:
19. kvě 2009 ve 13:18  • Odpověz
kacabacka, myslím že bude. Navíc to jestli ti píchne vyvolávačku je přeci na tobě ne? Nemůže tě nutit....

nany, jsem 9 DPO. Vidíš, tak třeba bude ovu dnes :dizzy_face: . Ikdyž ne u každé se shoduje ovu s hleníkem...

lussyn, hm bohužel vím... :confounded: Ale já si taky myslím že s HA to nemá nic společného a nějaká doba na očištění není potřeba. Naopak některé ženy jsou po vysazení "jak pohnojené", a u některých to zas tvrá dlouho, než se tělo srovná....
Jo úplně bych zapoměla, mám výsledky s imuna po tom druhém potratu, měla jsem tam ty hodnoty prý zvýšené, ale na zas tolik, aby to byl jediný důvod. Řešila jsem to jen po telefonu, a zatím z toho nejsem až zas tak úplně moudrá :sweat_smile:
19. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz
Holky, vy teda jedete, než jsem vás dočetla, tak mi to tedy dalo...

Já mám dnes totální den BLBEC...

Ráno, když jsem jela do práce, tak jsem měla MM vyzvednout nějaké věci v obchodě a když jsem sedla u obchodu do auta, ani neškytlo, takže jsem volala MM, aby pro mě zajel a mrknul na to auto nebo to alespoň odtáhl domů. Tak přijel, brutálně jsme se pohádali a já radši zavolala kolegovi, aby pro mě přijel a hodil mě do práce. Od rána se mi MM neozval, tak předpokládám, že doma bude večer tichá domácnost :confounded:
Dneska mám v práci blázinec, budu alespoň do pěti né-li déle... :angry:

No a zítra jdu k paní zubařce, ale k té se těším :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 13:31  • Odpověz
kaca: testy jsem koupila pres net..je to levnejsi nez v lekarne: www.levnetesty.cz+www.ovulacnitesty.cz. Mela bys znat delku cyklu (+/-), abys neprisla na buben :grinning: Tenhle mesic jsem je zacla delat od 14DC. Zkusim to vyfotit :wink: Poprve jsem je delala v breznu..to jsem si chtela overit, zda ty bolesti jsou OVU..a fakt byly :stuck_out_tongue_closed_eyes:

blondy: co kdyz se v Tobe neco "deje" :sweat_smile: Treba je to prvni priznak :wink: Ja to proste porad nak nechapu s tim hlenem :rolling_eyes:

aja: :grinning: Proc jste se pohadali :confused:
19. kvě 2009 ve 13:43  • Odpověz
blondynka: no, to je pravda, že mě nemůže nutit, ale já myslela, že je to normální, že se to tak dělá, když nedostanu MS dlouho.... nebo ne?

nany: dík za ty odkazy, fakt to vyjde levnějc, když musíš ještě platit poštovný? Za fotky budu ráda, abych věděla co a jak... ale asi s tim teda ještě budu muset počkat, když mam teprve asi první ms
19. kvě 2009 ve 13:49  • Odpověz
aja, a proč jste se pohádali? Proto, že jsi potřebeovala pomoct? :confused:

nany, tak všechno je možné.... V podstatě mi je tak divně třetí den, od té doby co jsem měla jednodenní pokles teploty :sweat_smile: Ale vzhledem k tomu, jak to u mě je.... :confounded:
A ovu testík jsi teď zkoušela? Mně tedy hlen s ovu přesně sedí, ale fakt to tak být nemusí.... A nebo se předtím tvoje tělo na ovu připravovalo, ale z nějakého důvody nebyla a bude teď :wink:
19. kvě 2009 ve 13:50  • Odpověz
kaca: postovny je asi do 30ti Kč, kdyz platis prevodem, ale i tak to vyjde levnejc+k tomu posilaj 2-3 tehot.testy zdarma.. :wink: Kdyz to porvnam treba s timhle: http://www.lekarna.cz/shop.php?action=search&txt_search=Ovula%E8n%ED+test+LH#utm_source=adwords&utm_medium=cpc&HTTPS=off
19. kvě 2009 ve 13:53  • Odpověz
Ahoj Ájo, jé tak to mě mrzí, tak to dejte honem dohromady ať je zas všechno v pořádkzu.Já nemám ráda hádky.My se teda s manžovu skoro vůbec nehádáme, ani jednen z nás není konfliktní typ a ani pomalu není důvod k hádkám.To mi se spíš na sebe naštveme chvíli spolu nemluvíme, ale zas dlouho to nevydržíme a jdeme se udobřovat a pak si říkáme, že už na sebe nikdy nebudeme ošklivý.Task udělej první krok a pošli mu usmiřovací esemesku a uvidíš, že bude zase fajn.Proč si kazit náladu nějakýma hloupostma jako jsou hádky, no né :slight_smile:
Kacabascko já být tebou tak ještě chvíli počkám, je to přeci jen brzy, jsi první měsíc po vyysazení a tělo se s tím musí srovnat, přeci jen jsi ho osm let dopovala hormonama a najednou žádnej přísun, tak samo asi neví co se s ním děje, natož abys to věděla ty. :wink:
Blondý, tak se dej holka do kupy, nemoc z těla vyžeň, teď žýádnej jinej než těhotenskej bacil nebrat :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 ve 13:56  • Odpověz
Pohádali jsme se kvůli odtahu. Řekla jsem mu, že mu pomůžu, že to spolu odtáhneme domů. Tak tam nějak našmodrchal lano, jenže když sedíš v autě, který je tažený, tak samozřejmě jde všechno ztuha, nefunguje posilovač řízení a auto moc nebrzdí a to lano musí být natažené. Když jsme se rozjížděli, tak na mě křikl ať brzdím,ale ono to moc nešlo, tak zastavil a vyměnili jsme se. Takže já jsem měla táhnout, jenže on tam blbě to lano našmodrchal, takže jsem objela celej blok baráků sama s lanem za sebou.
To už byl pěkně nasranej, řval na mě, že jsem ho přetrhla, přitom se jen vyvléklo. Takže jsme se tam pohádali, nakonec to domů dovezli ale já už jsem se s ním stejně nebavila. Přijel pro mě kolega z práce a bylo...

Touhle dobou by měl být MM v Brně, jsem vždycky nervózní, když jede sám někam dál, ale volat mu nebudu :wink:
19. kvě 2009 ve 13:57  • Odpověz
kacabacka, je to názor od názoru, Někdo říká že po vysazení HA je potřeba tělu dát čas na vzpamatování, někdo zas že 50 dní bez MS je špatně. Já si myslím, že pravda je někde mezi... Každopádně to co píšeš, bych za první MS klidně považovala :wink:

lussyn, já nevím jestli je to nemoc.... Já naštěstí na nemoci netrpím.... :sweat_smile: . No uvidíme, alespoň jsme si dneska dala odpočinkový den :sunglasses:. Jo ještě jsem si meřila tlak a mám ho hrozně nízký a na mne vysoký tep, tak to možná bude tím.... :wink:
19. kvě 2009 ve 14:01  • Odpověz
Ájo :frowning2: :frowning2: , tak to je blbý.Já byla na laně tažená jen jednou a není to vůbec sranda, pro chlapi je to možná hračka, ale já bych to už asi podruhý neudělala, taky bych si radši zavolala odtahovku nebo nějakého známého, aby to s manžou odtáhli.To se teda na tebe zlobil neprávem :frowning2:
19. kvě 2009 ve 14:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.