• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Blondí ať je to čím je to, hlavně ať je to dobré :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 14:03  • Odpověz
blondynka: jojo, kdo se v tom má vyznat, ale já tak NERADA ČEKÁM :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže POČKÁM :stuck_out_tongue_closed_eyes: jestli se to rozjede a nebo to skončí v pátek jako každá moje MS, podle toho se uvidí, ale za tim doktorem asi budu muset jít - pro jistotu, jestli to teda k něčemu bude, že, protože on už to nepozná jestli to ms byla nebo ne, ach jo.... :rolling_eyes:

lussyn: ok POČKÁM :grinning:
19. kvě 2009 ve 14:06  • Odpověz
lussyn, dík :slight_smile:

aja, no jo chlapi. Neboj to bude v pohodě :wink:

kacabacka, já taky nerada čekám, ale v tomhle se bohužel nedá nic dělat.... Máš pravdu, doktor už steně nic nepozná... Každopádně důležitější než MS je, zda naskočila nebo naskočí ovu :wink: Jinak nemůžeš srovnávat délu MS těď a při HA. Při HA to není klasická MS, ale pseudoMS :wink:
19. kvě 2009 ve 14:13  • Odpověz
blondy: test jsem si delala v PA (pozitivni), NE a vcera (to uz ta testovaci carka zacla slabnout)..no zkusim jeste dnes, ale to uz tam asi nic moc videt nebude :wink:
kdyby Ti bylo blbe dyl..klidne bys mohla byt znova tehu :wink: kazdopadne preju, at Te to moc dlouho netrapi :slight_smile:

aja: do vecera vychladne, uvidis :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2009 ve 14:15  • Odpověz
blondynka: a jak poznám, jestli je ovu když nemam pravidelnou ms, to je začarovanej kruh... :rolling_eyes:
19. kvě 2009 ve 14:25  • Odpověz
kaca: no treba podle BT, kdyz meris od zacatku cyklu tak vis kdy ovu probehla :wink:
19. kvě 2009 ve 14:28  • Odpověz
kramli: jestli se to měří od prvního dne MS, tak jsem to teď prošvihla, protože jsem nevěděla, že to malý špinění je MS.... Tak příště už to budu vědět a zkusim to měření :wink:
19. kvě 2009 ve 14:30  • Odpověz
Se mnou je taky rozprávka co? :grinning:
19. kvě 2009 ve 14:31  • Odpověz
Kacabatko, holka to je mi líto, takhle v tom lítat.Ale nic si z toho nedělej, já tady těm věcem taky moc nerozumím, prostě nech všemu volný průběh a ono to dopadne neboj.Kdyby se vám nedařilo třeba tři čtyři cykly, tak bych se tím pak začala zabívat, ale teď si myslím,že je na to opravdu čas :frowning2:
19. kvě 2009 ve 14:45  • Odpověz
lussyn: to víš, když mi to nikdo nikdy nevysvětlil, co a jak, tak nevim.... holt si to budu muset někde vyhledat...
19. kvě 2009 ve 14:50  • Odpověz
kaca: ja jsem zacala treba merit az treti den MS, je to jedno jestli v prubehu MS meris nebo ne, dulezite je merit po MS a do dalsi MS. Takze klidne muzes zkusit zacit merit od zitrka :wink:
19. kvě 2009 ve 14:55  • Odpověz
kaca: a tohle jsou super stranky tam se toho spoustu dozvis nejen o mereni BT ale take o tom jak nase telo vlastne funguje nebo by melo fungovat :wink: http://merenibt.xf.cz/index2.html
19. kvě 2009 ve 14:56  • Odpověz
kramli: jo, díky, už mi to posílala nany, takže už jsem to pročítala - v práci, budu si k tomu muset sednout doma v klidu, abych to vstřebala :slight_smile:
19. kvě 2009 v 15:32  • Odpověz
Kacabatko neboj, tady jsou holky šikulky, každá víme něco, některá ví, jiná míň, ale vždycky si navzájem poradíme, takže to zvládnem.Kramlinka je v těchhle věcech šikulka a Lancy s blondýnkou to jsou "skorodoktorky",Takže ty dokážou poradit :wink:
19. kvě 2009 v 15:32  • Odpověz
teda holky no kde jste ??? :confused: Me je tu smutnoooo :frowning2:
19. kvě 2009 v 16:02  • Odpověz
kramli: ja musim obcas i pracovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: za chvilku to balim, mam cvico :wink:
19. kvě 2009 v 16:04  • Odpověz
nany: no ja taky obcas pracuju, ale od te doby co jsem prisla z nemocenske toho moc nemam, neni ted vseobecne moc prace u nas ve firme....ja jsem byla na cvicu vcera - cviceni na velkych micich :wink: Bylo to super :slight_smile:
19. kvě 2009 v 16:08  • Odpověz
kacabacka, já bych ti doporučovala meřit BT, sledovat cervikální hleník a když bude, zkusit ovu testy :wink:
Jo a nemusíš meřit od 1 DC, stačí až ti skončí MS :wink:

kramli, ahoj holka :slight_smile:
19. kvě 2009 v 16:15  • Odpověz
kramli: jj, oproti lonsku je toho min :wink: Uz fakt letim, zitra :slight_smile:
19. kvě 2009 v 16:16  • Odpověz
blondynka: ahojky :slight_smile:

No ja uz taky frcim, mame dneska jeste pripravku na fare na svatbu :wink: Tak pa vecer :slight_smile:
19. kvě 2009 v 16:21  • Odpověz
Holky, já ještě tvrdnu v práci :angry: a ještě tak na hodinku to vidím :frowning2:

mějte se
19. kvě 2009 v 16:29  • Odpověz
lussyn: a to já vim, že mi poradíte :wink:

blondynka: ok, tak já to teda zkusim, už jsem se zaregistrovala na ten graf na fertility, ale nevim, jestli by nebylo lepší ho ze začátku malovat na kostičkovanej papír, máte některá předlohu?
Je možný, že jsem ten hlen měla i při braní HA?
19. kvě 2009 v 16:37  • Odpověz
Jé kramli ty se máš, tak to hezky nacvičte :slight_smile:
Já jsem taky ještě v práci a ještě do šesti budu, pak jdem na pizzérku chodíme každé úterý se známýma říkáme tomu "úterník", tak už se těším až vypadnu z práce a zítra a ve čtvrtek mám volno, zítra jednem do Prahy budem tam až do čtvrtka, chceme do kina a já se chci jít podívat po nějakých šatičkách kamarádce na svatbu.Nany ty bys mi mohla poradit, kde nějaké pěkné seženu.Ráda chodím do Jannisu na Václaváku, tak na něj sázím, neporadila bys mi něco?
19. kvě 2009 v 16:40  • Odpověz
aja, hlavně se večer doma usmiřte :wink:

kacabacka, fertlity je fajn, je to lepší než papír :wink:
No teoreticky to možné je, prakticky ale spíše ne....
19. kvě 2009 v 16:41  • Odpověz
Ájo a co ten tvůj drahouš dělá ještě mrtvýho brouka nebo už ho to přešlo? :wink:
19. kvě 2009 v 16:42  • Odpověz
lussyn, zkus Pietro Filipi, jeden je v Metropili na Zličíně. Mají tam krásné věci, i když to tedy není nejlevnější.... :wink:
19. kvě 2009 v 16:47  • Odpověz
Jó blondý ty jsi hlava, vidíš to mě ani nenapadlo, tam mívají hezký věcičky na takovouhle příležitost.Penízky nějak neřeším, hlavně aby to bylo hezký a aspoň trochu to připomínalo mou představu :slight_smile:
19. kvě 2009 v 16:49  • Odpověz
No, dokonce manžílek volal první, asi kolem 15h, ptal se mě jestli pro mě má jet do práce. On si nic nepamatuje, takže vždycky hnedka vychladne, ale já si to pamatuju... Mě nejvíc naštvalo, že tam jen tak mezi zuby procedil něco o čem nic nevěděl...

Před 2 lety v zimě měla ségra nehodu, prostě bylo náledí a naprala to do nějakých svodidel, tak jsem pro ni jela ji odtáhnout s mým taťkou. Tenkrát byla silnice jako mejdlo a taťka trošku přibrzdil v tom rozbitým autě a roztočili jsme se na tom laně obě dvě auta. Já jsem táhla a zůstala jsem vyset nad příkopem se svým autem...

No a on tam ráno brblal, že už se nediví, že jsme se tam málem přizabili... S tím mě naštval :angry:
19. kvě 2009 v 16:56  • Odpověz
lussyn, tak to myslím, že si tam vybereš. Mně se tedy jejich styl docela líbí. Navíc tam mají fakt pěkné kostýmky, a těch jsem potřebovala do práce plnou skříň :sweat_smile:
19. kvě 2009 v 16:57  • Odpověz
Ájo ježiš, tak to je hrozný, ještě že se vám nic nestalo.No trochu si rejpnul, no.Hlavně, že už je to dobrý, večer bude krásný usmiřováníčko :slight_smile:
Blondý, teď jsem úplně natěšená to pietro mě vůbec nenapadlo a zrovna nedávno jsem tam byla a líbilo se mi tam spoustu věcí, že jsem říkala, že škoda, že to nenosím.Tak ti pak dám vědět jak jsem pořídila, doufám, že něco seženu.
Nany užij si cvíčko :slight_smile:
19. kvě 2009 v 17:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.