• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
aja, mu to odpusť, člověk když je naštvaný, tak mu občas něco ujede....

lussyn, ona tam "většina" věcí na bežné nošení úplně není, i když každý máme jiný styl.... Já se tam oblékala hlavně do práce, a myslím, že na svatbu je to také ideální.
Tak to jsem ráda, že jsem ti poradila a snad budeš úspěšná :dizzy_face:
19. kvě 2009 v 17:11  • Odpověz
A to víš, že mu odpustím, já se na něj neumím zlobit...
19. kvě 2009 v 17:15  • Odpověz
Ájo, tak to je dobře, ale nech se klidně rozmazklovat, zasloužíš si to za to, že byl na tebe ráno ošklivej :grinning:
Blondý no právě, já jsem si říkala, že kdybych dělala někde v kanceláři, tak, že bych se tam oblékla, to by bylo hezký.To musíš být v práci kočka.A kde vlastně děláš?
19. kvě 2009 v 17:18  • Odpověz
Co Kopretinka, jak ta dopadla?Už to má za sebou holka.Kopretinko jak jsi dopadla?Myslím na tebe až se mi kouří z hlavy, za chvíli jdu domů, tak doufám, že do té doby se tady ukáže a napíše co a jak :slight_smile:
A co je se Sabinečkou ta se tu dnes taky neukázala těhulka jedna, doufám, že zas neblázní s úklidem :slight_smile:
Lin tu taky dlouho nebyla.
19. kvě 2009 v 17:21  • Odpověz
JJ, holky lítají po světě :slight_smile: a na holky koníkovky si nevzpomenou :grinning:
19. kvě 2009 v 17:27  • Odpověz
lussyn, já teď bohužel nedělám nic, tady to nejde.... Tedy občas mám nějaké konzultace co se dá nadálku po netu a občas spolupracuju na nějakých důležitých výběrových řízeních, proto taky většinou jezdím do čech. Jinak jsem pracovaal jak HR manager (vedoucí personálního oddělení) v jedné velké mezinárodní firmě...
19. kvě 2009 v 17:28  • Odpověz
Něco úsměvného :slight_smile:

Dva kamarádi popíjejí večer v hospodě a jeden
se začne druhému svěřovat.
"Nevím co už mám dělat, když se vracím v noci domů z hospody.
Nejdříve, než vjedu na příjezdovou cestu ke garáži tak vypnu motor,
pak světla a zajedu tam setrvačností. Potom si sundám boty, po
špičkách vyjdu schody nahoru a v koupelně se odstrojím.
Opatrně si lehnu do postele, moje žena se stejně vzbudí a začne na
mě ječet, co si to dovoluji přitáhnout domů zase tak pozdě!"
Jo kamaráde, ty máš úplně špatný přístup k věci.# To já do garáže
vletím až skřípají brzdy, vyřítím se poschodech nahoru,
hodím boty do skříně, skočím do postele, plácnu ji přes prdel a
zeptám se:
"Jsi taky tak nadržená jako já?"
A ona předstírá, že je v hlubokým spánku.
19. kvě 2009 v 17:28  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: Ájo tak ten je dobréééj :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 v 17:35  • Odpověz
to jo... u nás je to občas naopak, že MM radši dělá, že spí :slight_smile:
19. kvě 2009 v 17:35  • Odpověz
Blondy proč bohužel? :grinning: :grinning: Hlavně že se máš dobře, ne?A já si myslím, že se tam máš určitě dobře.Kde vůbec přesně jsi?Někde blízko moře?Máte tam už určitě krásně teplíčko, viď :slight_smile:
19. kvě 2009 v 17:36  • Odpověz
Ájo, tak to znám :wink: :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 v 17:38  • Odpověz
lussyn, no já nebyla zvyklá nic nedělat, takže to byl pro mne docela šok. Ale alespoň mám zaslouženou dovolenou, jak já tomu říkám, i když trošku delší :grinning: A když to spojím s nějakým špuntíkem, bude to ideální :dizzy_face:
Jsme v Neapoli, teď je tady 31 a k moři to mám asi 2 minutky autem :sunglasses:
19. kvě 2009 v 17:39  • Odpověz
Blondýýýýýýý :slight_smile: :sunglasses:
19. kvě 2009 v 17:42  • Odpověz
lussyn, má to ale i hodně negativ.... Není tu moc bezpečno a jsou tu cikáni. Ale je to změna a příroda je tu nádherná a moře já miluju :dizzy_face:
19. kvě 2009 v 17:44  • Odpověz
Blondý teď jsem se dočetla, že učíš tanec :grinning: :grinning: .Teda ty se máš, opálená do čokoládova, to bych si taky dala líbit.
Holky mažu domů, zítra a ve čtvrtek se tu nebudu mít šanci ukázat, ale v pátk jsem tu jako na modrým koníkovi :grinning: a těším se na všechny novinky co tu budou.Hlavně teda ta Kopretinka ať to má dobré :slight_smile:
Tak páááá kočky moje
19. kvě 2009 v 17:46  • Odpověz
autor
Jé, holky, taky na vás myslím...Jenže jsem se dostala k netu až teď-všímáte si toho"snž" za nickem :grinning: :dizzy_face: ?
Cysta zmizela, děloha dobrá-viděla jsem i vaječníky :wink: -jsou tam :grinning: . Dr. mi dal požehnání a prej ať to necháme na přírodě :wink: .
Takže dobrýýýýýýýýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. kvě 2009 v 17:52  • Odpověz
autor
Teprve teď jsem vás dočetla...Luss, tak to jsme se asi nestihly....
Aji, ten vtip je dost dobrej,no a s tím předstíráním spánku je to u nás taky naopak-teda MM často nepředstírá, prostě padne do postele a v tu ránu chrní :grinning: :unamused: :angry:
Týjo a právě jsem si uvědomila, že má Domča za měsíc narozky-to letí jako blázen.
Aji, ty chlapi umí bejt protivný, co?Ale zase bez nich by to taky nebylo"ono". Ten můj tady třeba teď není,no a už by taky mohl přijet... :wink:
No nic musím tu trochu uklidut, ať nepřijede do bordelu a zase si nestěžuje, že jemn sedím u počítače... :unamused: :sweat_smile: :grinning:
Tak zítra...paaaaa
19. kvě 2009 v 18:04  • Odpověz
Ahoj holky tak máte pravdu dneska jsme fakt lítali po světě byli jsme kupovat to nové auto a jeli jsme až do kutné hory takže jsme dneska cestovali.
Autíčko jsme koupili a ještě jsme ukecali slevu a sabču mi dopoledne pohlídala švagrová a odpoledne ségra.
Zítra se jdu ukázat kámoškám s novým autem.
A ve středu musím uklízet protože mi můj nastávající oznámil že doma máme prý nehorázný bordel a on tu chce mít čisto.Tak to už jsme se rafli.Celý nehorázný bordel spočívá v tom že na lince mám vytáhlý mixér,v kuchyni tašku se zavařeninami a v obýváku na křesle hozené jedny rifle (ve kterých jsem dnes byla) a tepláky s tričkem ze včerejška.
Puntičkář jeden až budeme mít doma děti dvě tak ho asi povezu do Opavy :angry:
A když už jsem mu v zápalu vzteku řekla že mu tu klidně nastěhuji svou sestru aby už konečně poznal co je to opravdový bordel tak už raději sklapnul a pak že přece jenom trošku bychom uklidit mohli.(Ségra má teda v pokojíčku bordel jak svina tam něco najít tak to je umění).

Gratuluji k dobrým zprávičkám :grinning:
19. kvě 2009 v 19:16  • Odpověz
aja: :grinning: :grinning: :grinning: se tu řehtám jako blázen :grinning: :grinning: :grinning:

kopreti: velká gratulace :wink: Tak vítej mezi opravdové snažilky :wink:
19. kvě 2009 ve 20:33  • Odpověz
Dobré ranko, tak jsem tu s aktuální tabulečkou :wink:

//
10/4:Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 18.12.2009
10/4:Renča 03
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12.2009

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, ...................9DC,kyselina listová
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, ...................20DC, kyselina listová
Macinek - Martina, 28 let, snž 5/09 ...........................36DC, kyselina listová
Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, ...........................21DC, kyselina listová
ajjik-Pavlína,25 let, snaž.od 5/09, ..............................34DC, kyselina listová
Nany 123-30 let, snž od 3/09, ..................................21DC,kyselina listová
Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09,...........................24DC,kyselina listová
Taggy: , 22, snž: 4-5 vysazení HA, snž od 06/09...........9DC, Calibrum babyplan
Lussyn: Lucka, 28 let,snž 5-6/09, ...............................6DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,....................................4DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 27 let, snž od 1.5., ..............................29DC, Calibrum babyplan
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, .........................8DC, Calibrum
eliska_v: Eliška, 20 let, snž od 03/09, ..........................14DC, kyselina listová
majatob: Magda, 22 let, snž podle nálady.....................22DC, Gravital
petullka: Petra, 25let, snž 04/09, ...............................8DC, kyselina listová
20. kvě 2009 v 06:04  • Odpověz
dobre ranko, opet jen nakukuju a nedocitam... :confused:
20. kvě 2009 v 07:38  • Odpověz
Dobré ránko holky, tak dnes jdu v poledne k paní zubařce, už se za ní těším, abych měla zoubky v pořádku. Radši chodím k zubařce než k gynmudr :sweat_smile:
Tak jsem dnes už 20DC,tak uvidíme za 10 dní, zda dorazí MS nebo //, už se na to moc těším, jak tady na MK budu zase blbnout :grinning:
20. kvě 2009 v 07:50  • Odpověz
Dobre ranko holciny. Tak jsem Vas docetla.
Aji, uz jsi odpustila manzelovi?
Blondy a jaky tanec ucis? Taky ucim....latinu a standard ale ted jsem toho na par mesicu nechala....
Jinak me tak nejak divne boli bricho...tak jen doufam, ze je to normalni... Taky behem noci jdu 5x!!!! na zachod...to uz se mi normalni nezda a je to pekne k nasr....ale co na plat... :slight_smile:
20. kvě 2009 v 07:52  • Odpověz
Ahoj Lin, to čůrání je normální, mimčo tlačí na moč.měchýř, proto tě to furt nutí...
Manželovi jsem odpustila :slight_smile:
co je jinak nového? Kdy máš další kontrolu???
20. kvě 2009 v 08:01  • Odpověz
autor
Tak mi to neposlalo příspěvek :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: Tak znovu...
Sabi,koukám, že máme doma stejně "postižený" chlapi... :angry: :grinning:
Kramli, děkuju za přivítání mezi snažilky-teda už jsem snažilka se vším všudy-od rána přemýšlím jestli se včera nááááhodou nezadařilo... :grinning: :grinning: :grinning: To musím co nejdřív odbourat, u 1. snažení mě to napadlo až mi meškala MS. No, to bude mazec...
Aji, dneska máš v práci volněji, viď?:wink:
Lin, bude hůř :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 v 08:19  • Odpověz
Ahoj Kopretinko, jj dnes mám volněji, musím utéct k té zubařce, pak si jdu nakoupit, vrátím se zpět do práce a v 15h jdu na kávu se setrou a večer musím upéct řezy, protože jsem je slíbila jednomu kolegovi do práce, protože zítra večer máme chlastačku - má 40 :grinning:
20. kvě 2009 v 08:24  • Odpověz
autor
Tak to máš dneska dobrý plány-teda až na tu zubařku :wink: tu já bych nemusela...
Holky mrkněte na www.programprozeny.cz., dá se tam objednat cvičební DVD zdarma-je to na posílení pánevního dna, to je pak potřeba na těhu a hlavně na porod. Já už homám objednaný :wink: :grinning: To jsem zvědavá,kolik toho podle toho nacvičím :wink: :grinning: :grinning:
Teda, chlastačka, jo?Teda fuj,o pití nechcu následujících mnoho měsíců ani slyšet, stačila mi ta kocovinka v sobotu... :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale užij si to, taky budeš mít pak půst na dlooouhou dobu :wink:
20. kvě 2009 v 08:56  • Odpověz
Kopretinko, tak jsem to tam taky vyplnila a budu očekávat...
20. kvě 2009 v 09:03  • Odpověz
autor
Aji, já jsem spíš zvědavá,kolik toho nacvičím. Ale jestli jste koukaly na poslední 2. šanci na nově-byla tam těhotná holčina, dělala břišní tance (to taky posiluje pán. dno) a porod úplně v pohodě a krásnej. No tak k něčemu to asi bude...
Aji, ani jsi tu myslím nepsala,jak nesla slečna informaci, že nenastoupí místo tebe...
20. kvě 2009 v 09:17  • Odpověz
No nikdo jsme s ní nemluvili... Všichni jsme utekli domů a jí to říkala až hodně pozdě odpoledne personální ředitelka. Řekla jí, že se musí šetřit a že za ní agentura chtěla 50000Kč, takže ona to přijala, nechala tady bordel jako v tanku a vypadla pryč...
20. kvě 2009 v 09:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.