• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
Koukám,že dneska všichni pilně pracujou... :confused:
Tak my jdeme ven, předpokládám, že jakmile odejdu, všechny se tu sejdete, tak já se po poledni zase nakouknu.
Zatím pa :slight_smile:
P.S. Netušíte někdo, jak docílit toho aby se mi v albu udělaly odstavce-když to odentruju, v albu mi to odstavec neudělá... :unamused:
20. kvě 2009 v 09:30  • Odpověz
kopreti: staci dat enter napsat a pak enter na dalsi radek a melo by to udelat odstavec..... :slight_smile:
20. kvě 2009 v 09:32  • Odpověz
Dobre dopoledne :slight_smile:

Kopretina: super zprava :slight_smile: ..to vis, cekaly jsme na Tebe, az se k nam pripojis :sunglasses:

Lussyn: mozna, ze uz ted litas po Praze.., ale vetsinou jezdim na Floru (kousek od prace) nebo na Chodov..vzdycky v tech kramech neco sezenu :wink:..mam rada Promod, Reserved, Vero Moda.. :wink:

blondy: ja chci taky takovou dovcu :stuck_out_tongue_closed_eyes: manzel je Ital ?

lin: nocni vstavani asi nic moc, ale urcite by mohlo byt jeste hur :sweat_smile:
Ucila jsi v tanecnich ? Ja jeste na zakladce chodila na country tance a pozdeji na standard+latinu. Od lonska jsem zacla pomahat v zakl.kurzech pro dospele :grinning: Muj byv.pritel tanec nesnasel, ale MM to bavi..v rijnu zaciname v kurzu pro pokrocile..preci jenom do tanecnich chodil pred vice nez 20ti lety :grinning: :sunglasses: Uz se tesim :slight_smile: Jaky tanec mas nejradsi :wink:

Kramli: zdravim ranni ptace :sunglasses:

Sabi: vraz skoro muzi do ruky prachovku, kdyz mu ten "bordel" tolik vadi :grinning:
20. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz
Aja: trochu volneji, jo :grinning: Bych rekla, ze mas docela veget :grinning:
20. kvě 2009 v 09:50  • Odpověz
nazdárek, tak už se mi MS rozjela, tak jsem ráda :wink: přišla se 14-ti dením spožděním, takže doufám, že to je ta "pravá" a ne ještě ta ovlivněná HA, už mě bolí i břicho :angry: Ale furt lepší než nic že? :slight_smile: Tak jsem zvědavá, jestli dorazí příští měsíc další a jak dlouhý teda budou cykly :confused: Jinak k tý BT neni lepší jí měřit v puse? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A jak jsme se včera bavili o tom, jestli je lepší teploty vyplňovat na fertility nebo na papír, tak pro mě bude asi lepší ten papír, protože na fertility se musí zadat dýlka cyklu a tu já ještě nevim.....
20. kvě 2009 v 09:54  • Odpověz
lin28, učím scéniku a modernu :wink:

nany, není to ani náhodou, Itala bych v životě nechtěla :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Je to čech :wink:

kacabacka, no vidíš :wink:
BT je určitě lepší meřit vaginálně, v puse to není vůbec přesné....
Jinak na fertility to jde i bez délky cyklu :wink:
20. kvě 2009 v 09:58  • Odpověz
tak jsem se na skolu vyprdla a jsem tu :grinning:
kaca, nemusis zadat delku cyklu, po me to nechtelo... :sweat_smile:
20. kvě 2009 v 10:03  • Odpověz
blondynka: jo? Tak tam vyplnim nulu? Protože myslim, že tam je přednastaveno 28 dní... A jak to mam měřit, když mam ms? Vim, že jsi řikala, že jí můžu měřit až po skončení MS, ale to pak nebude asi ono ne?
20. kvě 2009 v 10:04  • Odpověz
kacabacka, no já jestli si dobře pamatuju, tak to po mě nechtělo... Ty když máš novou registraci tak budeš mít VIP členstvví, takže ti to tam bude ukazovat plodné dny a tak, ale to je úplně k ničemu.... Takže jestli to nejde vynechat, tak tam něco vyplň, myslím že je to úplně jedno....
Měř až po skončení MS, teploty během MS k ničemu nepotřebuješ, leda že by jsi měla ovu během MS, což není moc pravděpodobné :wink:
20. kvě 2009 v 10:08  • Odpověz
nany: no ahoooj :grinning: Ja jsem zrovna v tu dobu vstavala tak vzdycky hodim tabulku a valim do prace :wink: :grinning:
My jsme chodili do tanecnich na podzim, ale jenom do zacatecniku, protoze ja jsem nikdy do tanecnich nechodila, no a ty standarty to je pro me teda drina....neco mi jde a neco min....no na plesy, kde moc mista na tanec neni to snad staci...akorat nevim co na te svatbe... :unamused:

sabi: jj taky bych ho zaukolovala, nesnasim chlapy puntickare, co si na vse jen stezuji a sami nic pro to neudelaji :angry:

blondy: no nazdarek :wink:
Jinak ja jsem merila i behem MS, zacala jsem teda asi az 3DC.... :sweat_smile:
20. kvě 2009 v 10:14  • Odpověz
blondy: ja jsem tam delku cyklu nastavovala, ale vzhledem k tomu ze uz jsem ho mela asi 5 mesicu stejne dlouhy tak to u me nebyl problem.... :slight_smile:
20. kvě 2009 v 10:16  • Odpověz
kramlinka, koukala jsem na grafík, nějak se ti pokazil směrem nahoru, co? :grinning:
No jo, to se někdo má, když má všechyn cykly stejně dlouhý :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . i když já na tom taky nejsem až zas tak špatně.... :pensive:
20. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz
blondy: no kurna, zadny implantacni dip se nekona :angry: teda vlastne kona ale opacnym smerem :grinning: :grinning: :grinning: .... Ale jeste mam den cas :grinning: :grinning: :grinning: Cetla jsem od 7-10DPO.....nebo se pletu ?? :unamused: No a ikdyby ne tak budu holt tehotna az po svatbe jako sprvana krestanka no ne??? :grinning:
20. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz
kramlinka, no to rozpětí je širší, 5-11 DPO, ale 7 až 10 je nejčastější :pensive: . Implantační dip se vyskutuje pouze u 15% těhu, buď v klidu :wink: . Já ho zatím měla u všech "těhu", ale vždy ne moc výrazný. Tento cyklus ho mám také, ale nechci to zakřiknout, ještě je brzy :pensive:
Jasně, správná křesťanka se těhotná nevdává :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 v 10:28  • Odpověz
blondy: a neposlala bys mi tvuj odkaz na fertility do IP ??? Bych jenom nakoukla :wink:
Tak to ja urcite nebudu patrit mezi tech 15%....na tohle jsem nikdy stesti nemela... :slight_smile: Ja jsem zatim v klidu, uvidime co se z toho vyvrbi, jestli MS pristi tyden dorazi nebo ne... :wink:
20. kvě 2009 v 10:35  • Odpověz
kramli, grafík mám v albíčku, tak se koukni... Jinak ale ovu 17 DC večer, ne 18 jak to ukazuje.... Já mám ovu vždycky pozdě večer a teplota nestačí reagovat :wink:
20. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz
Ahoooooooooooj holky .
Dneska nezvládám dočítat :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem jako mátoha ,v noci jsem nemohla spá .Ještě ve 4.45 jsem se převalovala.Vždycky jsem musela vylést a pustit bud telku nebo počítač.Já měla taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakovej vztek na sebe :angry:
20. kvě 2009 v 10:46  • Odpověz
kaca: tak se Ti to nakonec rozjelo :wink: pristi cyklus to snad budes mit kratsi :wink:

kramli: ty jo, uz jsem se lekla, ze sedis v sest v praci :sweat_smile: Tanec na svatbe zvladnete :wink: My, kdyz mame plesy (prodlouzena) tanecnich kurzu, tak v poho..sice malo mista, ale vsichni se aspon snazej dodrzovat tanecni smer :grinning: Ty plesy, to je nekdy fakt masakr.. :sweat_smile:

blondy: ucis i v Itosce :wink: moderna bude asi trosicku narocnejsi nez stara dobra klasika :grinning:

Tu mate s Kramli uplnou akademickou debatu na tema "mereni BT" :stuck_out_tongue_closed_eyes: se z Vas picnu :grinning:
20. kvě 2009 v 10:54  • Odpověz
andi: ale copak, copak???

blondy: tak jsem jukla, no hezke to mas, no :wink:
20. kvě 2009 v 10:54  • Odpověz
nany: neres :grinning: Budes ji mit s nama pristi mesic taky, uvidis.... :wink:
20. kvě 2009 v 10:55  • Odpověz
kramli: hmm..a to jsem si rikala, ze teda merit BT...NIKDY :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
20. kvě 2009 v 10:56  • Odpověz
andi, copak se děje, že jsi nemohla spát? :confused:

nany, no je to zas něco jiného... Ale na postavu je to jednoznačně lepší, musíš zapojovat i svaly, o kterých normállně ani nevíš :wink:

kramli, grafík no, který ještě nic neznamená... A vzhledem k tomu že u mě naznamenají nic ani dvě čárky, tak jsem úplně v klidu :grinning:
20. kvě 2009 v 10:59  • Odpověz
blondy: jj, to je mi jasny.. :wink: O tech svalech..si pamatuju, kdyz jsem asi pred 3 lety zacla chodit na jogu..jsem druhej den myslela, ze se ani nenadechnu :grinning:

andri: co se deje ?
20. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz
nany, no já když tady tačala chodit na pilates, taky jsme byla v šoku. V životě by mě nenapadlo, že mně, která strávila v tělocvičně od mala v podstatě každý den, bude z nějakého cvičení tak tělo bolet, že jsem nemohla v podstatě nic. Ale ta lektorka je totiž totální blázen, ale to mi na tom právě vyhovuje :grinning:
20. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz
Je v těch grafech se vubec neorientuji :slight_smile:
Já blbě spím co je Péťa ,ale že bych nemohla usnout takhle celou noc to se mi ještě nestalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak děti se vyrochnily v malém bazénku,Peťa šel spinkat a já dodělávám oběd. Denda kouká na pohádku :wink:
20. kvě 2009 v 11:30  • Odpověz
blondy: no to je presny :grinning: Ja pilates jeste nezkousela..jaky mas z toho pocit ? Kolikrat tydne to cvicis :confused:
20. kvě 2009 v 11:31  • Odpověz
//
10/4:Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 18.12.2009
10/4:Renča 03
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12.2009

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, ...................9DC,kyselina listová
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, ...................20DC, kyselina listová
Macinek - Martina, 28 let, snž 5/09 ...........................36DC, kyselina listová
Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, ...........................21DC, kyselina listová
ajjik-Pavlína,25 let, snaž.od 5/09, ..............................34DC, kyselina listová
Nany 123-30 let, snž od 3/09, ..................................21DC,kyselina listová
Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09,...........................24DC,kyselina listová
Taggy: , 22, snž: 4-5 vysazení HA, snž od 06/09...........9DC, Calibrum babyplan
Lussyn: Lucka, 28 let,snž 5-6/09, ...............................6DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,....................................4DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 1.5., ..............................28DC, Calibrum babyplan
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, .........................8DC, Calibrum
eliska_v: Eliška, 20 let, snž od 03/09, ..........................14DC, kyselina listová
majatob: Magda, 22 let, snž podle nálady.....................22DC, Gravital
petullka: Petra, 25let, snž 04/09, ...............................8DC, kyselina listová

S dovolením jsem si jen přepsala věkový údaj v tabulečce :wink: O víkendu jsem slavila :slight_smile:
20. kvě 2009 v 11:40  • Odpověz
Kali: vse nejlepsi :slight_smile: Ja mela nedavno taky narozky..kolikatyho jsi ?
20. kvě 2009 v 11:56  • Odpověz
Aji, tak na kontrolu jdu 3/6 a pristi tyden na krev...jen doufam, ze zase nezaplatim majlant!!!! :angry:

Nany, jo, ucila jsem v tanecnich a ted tady davam soukrome lekce...reky ta latina ted nejak vzala...a me to bavi. Krome toho jsou tu dve divadelni skupiny, tak tam koketuju s choreografii.

Blondy, scenika a moderna jsou super. Jak se snazim o choreografii v tech divadlech, tak ji tam taky dost vyuzivam - laicky...ale snazim se...mooooc se mi to libi!!!! jen tak dal!!! :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 12:03  • Odpověz
Lin: :sunglasses: to je fajn, kdyz muzes delat to, co Te bavi :wink: No, u nas na kurzech je nejoblibenejsi ča-ča :slight_smile: Teda ty zacatky nikomu moc nejdou, ale jak se pak k tomu pridavaj ruzny variace.. :slight_smile:

To si platis kazdou kontrolu..hmm :rolling_eyes:
20. kvě 2009 ve 12:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.