• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Nany, tady se cha cha taky mooooc libi...ale uplne nejvic - vsichni se chtej ucit tango...a jsou u toho moooc smesni!!! :grinning:

A co se tyka doktora...tak krev si platim pokazdy samozrejme....nejdriv to bylo 250 euro....tak ted uz to snad bude min a doktora a ultrazvuk pri kazde navsteve 30 euro....zlatych 30 KC v Ceske republice!!!!!! A to tady plati vsichni...duchodce nevyjimaje...a to si v Cechach stezujou... :unamused:
20. kvě 2009 ve 12:57  • Odpověz
Pepíček přijde do lékárny a ptá se: Prezervativy máte?
Tak za prvé, povídá rozzlobená magistra, prezervativy nejsou pro děti a za druhé, řekni tatínkovi, ať přijde sám a vybere si podle velikosti.
Tak zaprvé prezervativy nejsou pro děti, ale proti dětem, a za druhé nebudu tatínkovi nic říkat, protože do lázní jede máma a ještě neví, jaká bude velikost.
20. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz
Malý Pepíček jede v tramvaji. Paní, sedící vedle, ho pohladí po hlavě a pochválí, že je hezký chlapeček.
Pepíček se jí zeptá, zda má doma taky takového chlapečka.
Pani se začervená a smutně konstatuje, že jí čáp žádného nepřinesl.
"A máte alespoň holčičku?" ptá se opět Pepíček.
"Ne, vrána mi žádnou nepřinesla."
Pepíček se chvilku zamyslí a pak se nevinně zeptá: "A s jiným ptákem jste to nezkusila?"
20. kvě 2009 ve 13:34  • Odpověz
Pani učitelka se ptá dětí ve škole čím je tatínek načež Pepíček odpovídá: "Můj tatínek je prostitut." Pani učitelka říká: "Jak jsi na to přišel Pepíčku." "Prosím on když jde ráno do práce, tak říká, tak už jdu zase do toho bordelu a maminka říká jo, jo, kdyby ty kurvy alespoň víc platily."
20. kvě 2009 ve 13:35  • Odpověz
Jde tatínek s malým Pepíčkem na procházku a potkají cizího pána. Pepíček ho vzorně pozdraví, pán odpoví a když zajde, tak se tatínek zvědavě ptá: Ty toho pána znáš? Pepíček odpoví: Ano, to je pán z ochrany ovzduší. Tatínek se ptá: A jak to víš? Pepíček: No, on k nám chodí, vždycky když nejsi doma a ptá se maminky, jestli je čistý vzduch.
20. kvě 2009 ve 13:35  • Odpověz
Matka jde kolem ložnice své dcery a uslyší odtamtud divný bzučivý
zvuk.
Otevře
dveře a zjistí, že dcera právě používá vibrátor.
Otřesená se zeptá: "Dítě, co to
probůh děláš?"
Dcera ji odpoví: "Mami, je mi třicet pět, nejsem vdaná a tato věc
mi
celkem slušně nahradí manžela. Odejdi, prosím, pryč a nech
mě být."
Příští den
uslyší dívčin otec nějaké bzučení, které vychází
z dceřiny ložnice. Vstoupí do ní
a najde dceru, jak vášnivě používá
svůj vibrátor.
Na jeho dotaz, co to dělá, dcera
odpoví: "Tatí, je mi třicet pět,
nejsem vdaná a tato věc mi celkem slušně nahradí
manžela. Odejdi,
prosím, pryč a nech mě být."
O pár dní později:
Matka se vrací
z nákupu, položí nákup na pult v kuchyni a uslyší
bzučivý zvuk, který ovšem tentokrát
vychází z obýváku. Vejde
do něj a najde manžela, jak sedí na gauči, zírá na televizi,
na
stolku dvě piva a vibrátor na gauči vedle něho bzučí jako šílený.

Manželka
se zeptá: "Co to tady k sakru vyvádíš?"
Manžel klidně odpoví: "Co by - díváme se
se zeťákem na fotbal."
20. kvě 2009 ve 13:41  • Odpověz
tak ty jsou fakt dobry!!! :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 ve 14:22  • Odpověz
Lin, tango je super..mam ho taky rada. Chtela jsem vyrazit i na nakou milongu, ale MM se na to pry neciti :grinning:
O poplatcich v CR mi ani nemluv..resi se to porad dokola...kdyz si vezmu, za co jsou lidi schopny utracet.. :angry: Hlava mi to nebere :confused: Ja s tim problem nemam :sunglasses:

Sabi: :grinning:
20. kvě 2009 ve 14:28  • Odpověz
Nany: jsem 16.5. :slight_smile: Díky za přání :slight_smile: Aj tobě všechno dobré, i když opožděně :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 14:54  • Odpověz
autor
Kali,taky gratuluju... :wink:
Týjo,odpoledne mi kixnul počítač, takže jsem vás nestihla. Teď zase musím letět ještě vyřídit pár věcí, takže zítra...
20. kvě 2009 v 15:02  • Odpověz
kopretina: ty jsi taky porad v kalupu :sweat_smile: , hlavne, ze PC funguje :sunglasses:
20. kvě 2009 v 15:41  • Odpověz
Kali: dik :wink:
20. kvě 2009 v 15:41  • Odpověz
nany, chodím 3x týdně. Je to super, i když dost náročné.... Dobré na vytvarování hezké postavy. Ale jak jsem řekla, naše lektorka je fakt blázen, byla jsem jednou v čechách a to byla proti tomu tady úplně pohodička :wink:

lin, koukala jsem že máš bydliště jiné zahraniční. Takže spřátelená duše :dizzy_face: . Odkud jsi? :wink:
Ono i laicky stačí, hlavně když má proto člověk cit, to je nejdůležitější. Jestli je něco trošku jinak, než by mělo být není důležité :slight_smile:
20. kvě 2009 v 16:56  • Odpověz
blondy: lin je z Řecka z nějakého ostrova, ale nevím už přesně název a doufám že se nepletu....
20. kvě 2009 ve 20:19  • Odpověz
//
10/4:Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 18.12.2009
10/4:Renča 03
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12.2009

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, ...................10DC,kyselina listová
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, ...................21DC, kyselina listová
Macinek - Martina, 28 let, snž 5/09 ...........................37DC, kyselina listová
Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, ...........................22DC, kyselina listová
ajjik-Pavlína,25 let, snaž.od 5/09, ..............................35DC, kyselina listová
Nany 123-30 let, snž od 3/09, ..................................22DC,kyselina listová
Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09,...........................25DC,kyselina listová
Taggy: , 22, snž: 4-5 vysazení HA, snž od 06/09...........10DC, Calibrum babyplan
Lussyn: Lucka, 28 let,snž 5-6/09, ...............................7DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,....................................5DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 1.5., ..............................29DC, Calibrum babyplan
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ...........................9DC, Calibrum
eliska_v: Eliška, 20 let, snž od 03/09, ..........................15DC, kyselina listová
majatob: Magda, 22 let, snž podle nálady.....................23DC, Gravital
petullka: Petra, 25let, snž 04/09, ...............................9DC, kyselina listová
21. kvě 2009 v 06:19  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem včera už ani neměla sílu odpoledne napsat. Byla jsem včera úplně v haj*lu... MM má takovou nemoc na kterou mu pomáhají jen kapky, které si stříká 2x denně do nosu (vypadá to jako kdyby si tam dával sprej proti rýmě) no a pokud by si to přestal dávat, tak by mu zbývali asi 2 dny života...
Včera jel k doktorovi (jezdí do Brna) pro další předpis a v lékárně mu řekli, že tento lék dodavatel přestal dodávat, že mají výluku. Takže jsem strávila celé odpoledne obvolávávním všech lékáren, jestli to náhodou nemají skladem - samozřejmě nic. Celá sem se z toho sesypala až potom mě napadlo, že jeden kolega z práce má dceru lékárnici, tak jsem mu volala, aby se jí zeptal a ona tam naštěstí 1ks měla skladem. Jenže ona bydlí v Novém Městě nad Metují, což je 3hodiny jízdy od Jihlavy. Ale vzhledem k tomu, že manžel tam měl sotva na včera, tak tam dnes ráno odjel...
jsem z toho úplně v pytli, protože jsme ten problém vyřešili tak na 14dní a co potom??? První možná dodávka je ohlášená na konec května, ale všichni říkají, že tomu nevěří :cry:
Včera jsem musela vypadnout z práce, protože jsem byla úplně mimo...
21. kvě 2009 v 08:56  • Odpověz
aja, tak to je hrozny :frowning2: a treba ze zahranici by se nedal zatim objednat? nebo v nemocnicich ho nemaji? prece nemuzou jen tak prestat dodavat neco takovyho, kdyz vi, jaky problemy tim zpusobi!!! :frowning2: :frowning2: :frowning2:
21. kvě 2009 v 09:00  • Odpověz
Maji, touto nemocí trpí v ČR asi jen 8 lidí, takže jim je to úplně jedno... V celý ČR v tuhle chvíli není ani krabička... Ono to totiž existuje ještě v tabletách, proto to nikoho netrápí, ale MM ty tablety nazabírají :cry:

V zahraničí nevím...
21. kvě 2009 v 09:08  • Odpověz
A i kdyby to bylo v zahraničí, tak by se to muselo zaplatit a 1 tensprej stojí 1200Kč když nemáš recept... Jsem z toho opravdu v p*deli
21. kvě 2009 v 09:11  • Odpověz
Aja: no, to je teda sila :frowning2: To se Ti nedivim, ze jsi z toho mimo. Nelze to koupit treba pod jinym nazvem, ale se stejnou ucinnou latkou (jiny vyrobce) ??? A co zavolat tomu Dr. do Brna ?
21. kvě 2009 v 09:11  • Odpověz
aja, aha :frowning2: tak to nevim :frowning2: :frowning2: :frowning2:
21. kvě 2009 v 09:16  • Odpověz
Aja: jeste me napadlo..co zavolat do nake nemocnice, jestli to tam nemaj ???
21. kvě 2009 v 09:19  • Odpověz
To jsem taky zkoušela - nemají... Zkoušeli to obvolávat přímo v tom Brně, protože ten doktor sídlí ve Fakultní nemocnici a tam nám taky řekli, že to nikde nemají...
Dr. nám včera po telefonu nic neřekl, prý ať tam zajedeme a uvidí se...
Moje sestra jde zrovna dnes k doktorce, která kdysi dávno MM taky ošetřovala, tak se jí sestra chce poptat, jestli se nedělá něco jiného pod jiným názvem se stejným složením...
21. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz
Hmm, to je teda nervak :unamused: Verim, ze to sezenete :wink:
21. kvě 2009 v 09:38  • Odpověz
Já taky doufám, ale nevím nevím... Asi se z toho zblázním... Teď mi MM volala, že už má tu krabičku u sebe a že se vrací do Jihlavy, tak jsem šťastná...
21. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz
aja: ty brdo, co to ma proboha za nemoc??? To neni mozne aby to v lekarnach nikde nebylo....snad vyjde ta doktorka nebo nejaka ta nemocnice, prece jen maji asi vetsi konexe na sehnani aspon neceho podobneho se stejnym ucinkem....kazdopadne drzim pesti :pensive:
21. kvě 2009 v 09:54  • Odpověz
Ajo, uf..tak aspon, ze neco :wink:
21. kvě 2009 v 09:58  • Odpověz
ahoj Kramli, jak se vede :sunglasses:
21. kvě 2009 v 09:58  • Odpověz
aja: tak zatim aspon neco, ale musi to byt hrozne takova nejistota....

nany: nazdarek, ale jo docela to jde :wink: Co ty, zase frmol v praci??? :slight_smile:
21. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz
kramli: jo, tak trochu...ted se tu zrovna hadame, jestli mit otevreny okna nebo zaplou klimu :rolling_eyes:
21. kvě 2009 v 10:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.