• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Ahoj holky,

ajo, to je hrozný... Tak to vám tedy nezávidim.
Já vím že je to sice blbé, alá já bych to zlusila přímo přes výrobce i za tu cenu, že si proto někam dojede do zahraničí a zaplatíte za to, určitě to musí jít. Život je přeci důležitější než peníze, ne? :dizzy_face:
Pak zas dodávku obnoví,akorát bych si potom asi udělala zásobu...
A zkoušeli jste to řešit přes toho ošetřujícího lékaře? Musí najít nějaké řešení....

kramlinka, bohužel je možné, aby v lekárnách nikde nic nebylo, kdysi jsem řešila podobný problém. Prostě lék nebyl, ani na žádném velkoskladě, Česká republika měla vyčerpanou kvotu, takže další dodávky mohli být až začátkem dalšího roku (bylo to asi za 4 měsíce). Tak jsem napsala přímo výrobci co mám dělat, nakonec to dopadlo tak, že jsem si proto jela do Vídně a nechala tam 900 EUR, ale měla jsem to. Takže já už se tady nedivím ničemu.... :confounded:
21. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz
nany: jj to znam :grinning:

blondy: no tak to je teda pekny bordel, nereknu kdyby slo ja nevim treba o paralen, ale lek, ktery lide potrebuji aby prezili??? To proste nepochopim :angry:
21. kvě 2009 v 10:18  • Odpověz
aja: já bych taky zkusila přímo toho výrobce, jak řiká blondynka...
Co to je za nemoc, že si stříká do nosu a když si nestříkne tak za 2 dny umře? :confused:
21. kvě 2009 v 10:25  • Odpověz
nany, jo tohle býval častý spor. Není nad vlastní kancelář :grinning:

kramlinka, to prostě nikoho nezajímá.... Já jsem ve farmaceutické společnosti pracovala, hlavní je pro ně zisk a jestli někdo bude žít nebo nebude je nezajímá.... I když zas na druhou stranu ono je to někdy fakt složité, třeba když je to něco nového něbo vzácného a má se zásobit celý svět a nestíhá se, jinak než přes tyhle kvoty se to prostě řešit nedá....
21. kvě 2009 v 10:25  • Odpověz
blondy, kramli: je to fakt k pos.. :rolling_eyes: Jsme tu 4...rano prijdu, utemovany okna, nikdo neni schopen ani rano vyvetrat. Tak to otevru vsechno pekne dokoran a jedna kolegynka to zas za 5 minut zavre, bych ji zabila v tu chvili :angry: Ona je fakt divna.. :confused: Ted uz to kolega psychicky nevydrzel a zapnul klimu a sel se uklidnit na cigaro :grinning: Hlavne, pulka kanclu je prosklena, takze odpolko je to humus.

No, to jsou starosti, co :sunglasses:

Teda s tou dostupnosti urcitych leku..to jste me dostaly... :unamused:
21. kvě 2009 v 10:42  • Odpověz
blondy: hmm je to smutne... :pensive:

nany: njn to je tak vzdycky kdyz na jednom miste pracuje vice lidi, to si proste bohuzel nevyberes :unamused:
21. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz
kramli: jj, mas pravdu..nastesti uz je klid..klima bezi :sunglasses: Jak psala blondy..mit tak svuj kancl :dizzy_face: Odpoledne jeste musim sehnat darek MM..se asi upecu, bleeeee :confounded:
21. kvě 2009 v 10:51  • Odpověz
nany, to je v čechách takové teplo? Musím kouknout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak hlavně že jste domulvili...
Jinak on ani vlasní kancl tě někdy moc nezachrání.... My měli klimatizaci centrální, nedala se jednotlivě ovládat, vždycky byla nastavená tak na 20 stupňů, takže hrůza :rolling_eyes: .
21. kvě 2009 v 11:09  • Odpověz
blondy: jj, dnes ma byt az 30 stupnu :slight_smile: Vecer uz maj prijit bourky a lijaky, takze zitra uz snad bude prijemne :sunglasses: Nastesti centralni klimu nemame, pac vetsina mych kolegu je schopna si klidne u sebe v kanclu nastavit 19 st. :grinning: ..a venku je 35 :grinning:
21. kvě 2009 v 11:19  • Odpověz
nany, tak to tam máte taky hezky :dizzy_face:
Hm to je přesné.... :confounded:
21. kvě 2009 v 11:35  • Odpověz
autor
JJ Neustále v kalupu, ale taky vás to čeká...
Teď mám chvilku klid-malinkej usnul, tak hned chvátám k vám... :slight_smile:
Aji, to je teda dobrej bordel, ale jak už tu někdo psal,v týhle republice je možný úplně všechno :angry: :frowning2: Zkuste toho výrobce-určitě to vyřešíte a bude to dobrý :wink:

Jinak já jsem se ráno probudila s megadepkou, naštěstí jsem hned jak jsme šli ven potkala sousedku, tak jsme ty chmury rozehnaly :wink: . Pak jsem koupila malýmu úžasnou knížku a takový pohádkový postavičky, který miluje k narozkám, tak už nálada stoupla do vesela :slight_smile:
Teda já doma klimu nemám :wink: :unamused: ,máme rozvalený všechny okna a na teploměru 25 stupňů :astonished:
21. kvě 2009 ve 12:39  • Odpověz
//
10/4:Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 18.12.2009
10/4:Renča 03
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12.2009

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, ...................10DC,kyselina listová
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, ...................21DC, kyselina listová
Macinek - Martina, 28 let, snž 5/09 ...........................37DC, kyselina listová
Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, ...........................22DC, kyselina listová
ajjik-Pavlína,25 let, snaž.od 5/09, ..............................4DC, kyselina listová
Nany 123-30 let, snž od 3/09, ..................................22DC,kyselina listová
Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09,...........................25DC,kyselina listová
Taggy: , 22, snž: 4-5 vysazení HA, snž od 06/09...........10DC, Calibrum babyplan
Lussyn: Lucka, 28 let,snž 5-6/09, ...............................7DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,....................................5DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 1.5., ..............................29DC, Calibrum babyplan
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ...........................9DC, Calibrum
eliska_v: Eliška, 20 let, snž od 03/09, ..........................15DC, kyselina listová
majatob: Magda, 22 let, snž podle nálady.....................23DC, Gravital
petullka: Petra, 25let, snž 04/09, ...............................9DC, kyselina listová
21. kvě 2009 ve 12:42  • Odpověz
kopretina: ty a megadepka :confused: Tos mela asi jenom spatny sny :wink:
21. kvě 2009 ve 12:52  • Odpověz
autor
Nany,já Ti nevím, ani se mi nic špatnýho nezdálo, ale tak nějak to na mě padlo-MM od dubna podniká a doma se tímpádem vyskytuje poněkud sporadicky :frowning2: Kamarádka se mi odstěhovala a asi nějaký erupce na aslunci, nebo já nevím. Ale už jsem zase :slight_smile: :grinning: :slight_smile: :grinning: :slight_smile: :grinning:
Dodrhla jsem schody a okna, takže nějak už nemám na depkování ani čas ani sílu :wink:
Vy koukám všechny obědváte nebo pracujete,takže jdu uklidit svinčík do kuchyně a pak hodit nohy nastůl a nachystat si nějakou mňamku :wink: :slight_smile: :sweat_smile:
21. kvě 2009 ve 13:58  • Odpověz
Zdarec holky, teda to je dneska náladička... blíží se sem nějaká bouřka nebo tak něco... a to mám dneska službu v práci :frowning2: Ještě že už je zítra pátek :wink:
21. kvě 2009 ve 14:32  • Odpověz
kopretina: ja tyhle stavy mivam kolem MS :rolling_eyes: , ale prace chmury zazene :grinning:

kali: tady je skoro zatazeno, trosku vitr...tak jsem zvedava, co se spusti, az pujdu nakupovat..samo, ze bez destniku, nalehko v satickach :angry:
21. kvě 2009 ve 14:48  • Odpověz
Ahojky holky, jak se máte?
Já už mám dneska volníčko......jinak mám změny, končím v redakci, budu pracovat s přítelem od června...neodcházím teda úplně, občas něco psát nebo tak budu, ale jsou to docela změny...budu s ním jezdit, pomáhat mu volat klientům, domlouvat schůzky a dělat papíry a tak....v práci všichni docela v šoku, ale už jsem tam skoro tři roky a fantazie pomalu dochází....takže je potřeba vyvětrat hlavu......
21. kvě 2009 ve 14:58  • Odpověz
taggy: zmena je zivot, ze :wink: Ja bych teda asi s MM nemohla delat... :grinning:
21. kvě 2009 v 15:25  • Odpověz
Holky moje, děkuji vám za podporu... Dnes nám svitla ještě jedna naděje... Můj strejda jede zítra do Prahy k jednomu svému lékaři a volal mu ohledně toho léku pro MM a prý by tam měl ještě 3 krabičky mít, tak si držíme palce, aby to bylo ok...
Tu nemoc má od 3let, ale postupně se mu to zhoršovalo... Ve třech letech mu diagnozovali DIABETES INSIPIDUS (česky žíznivka) a bral na to leccos. Ale posledních 5 let už mu zabírají jenom ty nosní spreje. Žádnou jinou možnost nemá...
21. kvě 2009 v 15:31  • Odpověz
nany: jak říkáš.....a my spolu snad pracovat zvládnem, věřím, že to bude v poho, zatím se na to těšíme.....a stejně pak půjdu na mateřskou...budem spolu dělat třeba rok.....
aja: držím palce, ať to dobře dopadne
21. kvě 2009 v 15:50  • Odpověz
Aja: aspon, ze tak :wink: Hele, kdybys potrebovala v Praze neco vyzvednout, tak dej vedet :wink: O tyhle nemoci slysim poprve....Drzim palce, at mate kapky zitra doma a klidnej vikend :sunglasses:
21. kvě 2009 v 15:55  • Odpověz
Holky díky za podporu... Až budu něco vědět, tak vám podám report... Dnes jdeme kalit s kolegama z práce, tak se těším...
21. kvě 2009 v 15:57  • Odpověz
taggy: pekne sis to naplanovala :dizzy_face:

Ja letim do centra na nakupy, nez me stihne dest :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pekny vecer vsem :slight_smile:
21. kvě 2009 v 16:09  • Odpověz
autor
Aji, tak to je bezva, budeme s Dominičkem moooc držet pěstičky, aby to klaplo... :wink:
Taggy,teda, to si to někdo umí zařídit... :wink:
Tak jak jsem tu dneska psala, že uklidím a hodím nohy na stůl...KULOVÝÝÝ, jakmile jsem uklidila poslední kousek nádobí a už už se začala těšit na tu ňamku,ozvalo se mamííííííííííííííííííííííííííííí a bylo po ňamce... :unamused: :confused:
Tady to vypadá, že bude každou chvilku pršet,tak musím bejt ve střehu-mám na balkoně prádlo, tak aby mi to nezmoklo...
Vážně nechápu,kdo vymyslel pojem mateřská DOVOLENÁ :wink: :angry: :grinning:
21. kvě 2009 v 17:16  • Odpověz
kopretina, tak co megadepka? Už přešla? :wink:

aja, tak to by bylo super, vidíš, všechno má řešení :dizzy_face:
21. kvě 2009 v 17:20  • Odpověz
autor
No, z větší části jo, tak nějak si furt říkám, že může bejt hůř, tak není důvod k depkaření, ale chvilkama mě to ještě popadne, ale už jen trošku :wink: nejsem typ člověka, kterej byse utápěl v podobných stavech :wink:
21. kvě 2009 v 17:29  • Odpověz
kopretina, to je dobře. Tohle používám taky a funguje to :grinning:
21. kvě 2009 v 17:32  • Odpověz
autor
jj, psychyka je strašně mocná...
Třeba od tý doby, co mi Dr. vytáhl NTmám spostu těhu příznaků, ačkoliv racionálně vím, že těhu být prakticky nemůžu... (ovu od tenhlecyklus nejspíš ještě nebyla, sex jednou... :wink: )
21. kvě 2009 v 17:38  • Odpověz
kopretina, :grinning: . Máš pravdu, člověk si může vsugerovat snad úplně všechno....
21. kvě 2009 v 17:44  • Odpověz
Dobre ranko :slight_smile:

//
10/4:Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 18.12.2009
10/4:Renča 03
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12.2009

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, ...................11DC,kyselina listová
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, ...................22DC, kyselina listová
Macinek - Martina, 28 let, snž 5/09 ...........................38DC, kyselina listová
Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, ...........................23DC, kyselina listová
ajjik-Pavlína,25 let, snaž.od 5/09, ..............................5DC, kyselina listová
Nany 123-30 let, snž od 3/09, .................................23DC,kyselina listová
Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09,..........................26DC,kyselina listová
Taggy: , 22, snž: 4-5 vysazení HA, snž od 06/09..........11DC, Calibrum babyplan
Lussyn: Lucka, 28 let,snž 5-6/09, ...............................8DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,...................................6DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 1.5., ..............................30DC, Calibrum babyplan
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, .........................10DC, Calibrum
eliska_v: Eliška, 20 let, snž od 03/09, ..........................16DC, kyselina listová
majatob: Magda, 22 let, snž podle nálady.....................24DC, Gravital
petullka: Petra, 25let, snž 04/09, ...............................10DC, kyselina listová
22. kvě 2009 v 06:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.