• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Reni jak to co se stalo?
To je mi líto. Snad bude už vše v pořádku a brzy se zadaří na novo.
Držím palečky.
23. kvě 2009 v 19:37  • Odpověz
No od začátku se to doktorovi nezdálo,tak si mě tam nechali,že na pozorování,slabě jsem krvácela.
A stejně to takhle dopadlo,myslela jsem,že by mi mohli nějak pomoct,i kdybych tam ležela až dokonce,
tak jsem si ho přála,ale prý přestal plod růst.Brzy bych to chtěla zkusit,nedoporučil mi nejméně tři měsíce,
spíš déle,ale nechci tak dlouho čekat.Jinak děkuju
23. kvě 2009 ve 20:29  • Odpověz
Ahoj holky, tak Renčo, to je nám líto... Hlavu vzhůru, ono to přebolí a brzy se dočkáte miminka :wink:
24. kvě 2009 v 11:57  • Odpověz
Ahoj,děkuju moc,snad se ještě někdy dočkám.A jak se vám holky všem vede?
24. kvě 2009 v 15:39  • Odpověz
Ahoj holky už 2 mesíce neberu HA a od příštího týdne se začínáme naplno snažit o miminko. Předem se omlouvam, že zatím se do vaší diskuse moc zapojovat nebudu protože do 23.6. musim odevzdat bakalarskou praci a udelat zbyle zkousky. Ale mela bych jeden dotaz, nevite jak je to s tou registraci do porodnic v Praze? A celkove kdyby se mimco hned povedlo co bude následovat? Vypíše mi gynekolog už na první prohlídce tehotenskou prikazku(jde mi o to abych si stihla zamluvit porodnici...)? Díky moc a vsem preji at se co nejdriv dockaji :slight_smile: Jana
24. kvě 2009 v 16:03  • Odpověz
Ahoj holky,

renca, to mi je líto. Neboj, příště se to určitě povede :dizzy_face:

jemi, ve většině porodnic v Praze je potřeba se registrovat do 12tt, k registraci potřebuješ těhu průkazku, někde stačí jen potvrzení od gynekologa, že jsi těhu. Koukni se na weby porodnic, tam to mí každá specifikované. Registrace je samozřejmě možná pouze tehdy, když mají na daný den volnou kapacitu. S těhu průkazkou je to různé, jak který doktor, ale při první prohlídce s ní moc nepočítej. Většinou jí dávají tehdy, když je to "jisté", někteří až dokonce po ukončeném 12tt....
24. kvě 2009 v 16:38  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím V8s při pondělku... Dnes určitě nakouknu až hodně pozdě... Mám tu plno práce a jednu na 300%, makám za 3 lidi a už teď šílím... Tak se tu (s)mějte :slight_smile:
25. kvě 2009 v 08:50  • Odpověz
Pekne pondelni rano :slight_smile:

renca: teda to je fakt k po... :frowning2: Hlavu vzhuru, priste to uz bude bez komplikaci :sunglasses:

jemi: vitej v klubu :wink:

blondy, kramli: jak jste na tom vy :sunglasses:
25. kvě 2009 v 08:51  • Odpověz
Ahoj holky :wink:

Cely vikend jsem nekde protrajdala takze jsem na PC vubec nemela cas a vecer silu...

Nany: hlasim ze MS se dnes rano dostavila s zeleznou presnosti, tak jedeme dal
:wink:

renca: je mi to moc lito, tak snad na nas nezanevres a budes se pak s nami snazit dal, vim ze to ted pro tebe neni lehke, ale prijd mezi nas a my te zkusime privest na jine myslenky
:wink:

jemi: vitam te mezsi nami :slight_smile:

Takze aktualni tabulka, radeji si to prekontrolujte.... :
//
10/4:Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 18.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12.2009

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, ...................14DC,kyselina listová
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, ...................25DC, kyselina listová
Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, ...........................26DC, kyselina listová
ajjik-Pavlína,25 let, snaž.od 5/09, ..............................8DC, kyselina listová
Nany 123-30 let, snž od 3/09, .................................26DC,kyselina listová
Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09,..........................1DC,kyselina listová
Taggy: , 22, snž: 4-5 vysazení HA, snž od 06/09..........14DC, Calibrum babyplan
Lussyn: Lucka, 28 let,snž 5-6/09, ..............................11DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,...................................9DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 1.5., ..............................33DC, Calibrum babyplan
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, .........................13DC, Calibrum
eliska_v: Eliška, 20 let, snž od 03/09, ..........................19DC, kyselina listová
majatob: Magda, 22 let, snž od 07/09..........................27DC, Gravital
petullka: Petra, 25let, snž 04/09, ...............................13DC, kyselina listová
25. kvě 2009 v 09:03  • Odpověz
Kramli: cekala jsem teda trosku neco jineho..ale aspon, ze MS mas pravidelnou :slight_smile: Co bych za to dala :unamused: Ja byla cely vikend taky nekde venku..dokonce jsem plela a jak jsem byla ohnuta a lezlo mi triko, tak jsem si suprove spalila pruh na bedrech. MM mi rekl, ze vypadam jak pasovec :grinning:

U me tabulka sedi..koukam, jak to strasne leti..zase mesic v haji :dizzy_face:
25. kvě 2009 v 09:18  • Odpověz
ahojky holky,

Renco, to je mi fakt hrozne lito.....ale na druhou stranu...vsechno zle je k necemu dobre, a treba by to miminko nebylo uplne zdrave!!!! Neves hlavu, vsechno pujde ok, a za nedlouho budes zase tehotna a uz pujde vse jak pomasle!!!!

Mimochodem holky, tady na Kosu mame jednu studnu, ktere se rika "studna plodnosti", zena ktera ji obejde a napije se postupne ze vsech 6 mineralnich pramenu, do roka a do dne otehotni....Takze jeste vahate s tim srazem??? :grinning:
25. kvě 2009 v 09:20  • Odpověz
Ahoj holky, tak jak se tu máte?? :dizzy_face: :dizzy_face:
25. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz
nany: no pravidelnou to teda mam :grinning: uplne snad na minutu, az si rikam jestli jsem normalni :grinning: :grinning: :grinning: Ale ja to vazne nehrotim, aspon nebudu mit ve svatebnich satech vetsi pupek nez mam ted :grinning: :grinning: :grinning:
No a pasovec, k tomu neni co dodat :wink:

lin: no ze bych zajela na svatebku :grinning:
25. kvě 2009 v 09:34  • Odpověz
Ahoj holky,

nany, no u mě MS nedorazila. Takže jsme to nakonec nevydržela a udělala si testík.... I když původně jsem chtěla případně až později....

lin, no my tady zas máme takovou placku, na kterou když si šáhneš, ta kse ti vše splní. Takže teď si holky můžete vybrat :grinning:
25. kvě 2009 v 09:49  • Odpověz
Ahooooooooooj všichni
Taky jsme měli suprovej víkend a neděle byla koupací (kuk do alba)
Reni to je mi moc líto :frowning2:
Blondy a co bylo na testíku?
25. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz
A?????
25. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz
25. kvě 2009 v 10:01  • Odpověz
Je tak krásná druhá čárka, stejně silná jak ta testovací :sweat_smile:
Tak hlásím že dnes jsem byla na poradně dneska jsem dostala těhu průkazku.
Brali mi krev,tk,váha a vyšetřili moč.
Všechno je v pořádku těhu je 12.týden plod je starý 10.týdnů za 4 týdny jsem objednaná na další poradnu a 11.6 budou plodu měřit množství podkožního tuku v zátylku (na zjištění vrozených vad plodu) a samozřejmě ještě s porovnáním krevních odběrů.Bílkovinu v moči jsem zatím neměla tak snad ji nebudu mít ani pak.
A na plodovou už bych taky nemusela jít.No uvidíme.
Blondy tak to straaaaaaaaaaaaaaaaaaašně moc gratuluji :slight_smile: :wink:
25. kvě 2009 v 10:04  • Odpověz
Blondy, tak to gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning:

Sabi, takze kdyz ja jdu pristi tyden na kontrolu, tak co mam ocekavat...je mi trapne se te takhle vyptavat...ale kdyz 1) je to pro me poprve...a 2) tady litaj samy recky nazvy a ja se v tom trochu motam....Porad, prosim... :sweat_smile:
25. kvě 2009 v 10:12  • Odpověz
andrissek, lin, děkuju :wink: . Nevím proč, ael tentokrát mám pocit, že je vše v pořádku, tak to snad do třetice všeho dobrého vyjde :dizzy_face:.

Hlavně takhle brzo jsem takouhle čárku ještě neměla, vždy se to ukázalo až o něco později a BT je také úplně nádherná. Navíc to vnitřně nějak cítím, tak snad se nepletu :wink:
25. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz
Holky, mam jeste jeden..uplne debilni dotaz! - Kdyz jdete na zachod - na velkou a tlacite( :grinning: ) muzete tim zpusobit problem miminku??? Jeste jednou sorry, za ten dotaz...ale dneska jsem mela nejakou zacpu a tak jsem nad tim myslela... :sunglasses:
25. kvě 2009 v 10:18  • Odpověz
lin: ja bych jela hned :sunglasses: hele, a jaka je uspesnost po te ochutnavce z pramenu, abysme nejely zbytecne :grinning: Ja bych se v tom motala v cestine, natoz v rectine :grinning:

blondy: no to je super !!! nejak jsem si rikala, ze to date s kramli bud obe nebo aspon jedna z vas :sunglasses: holka, jak ty to delas :sweat_smile:

sabi: to fakt tak strasne leti..10. tyden :confused: Uz nezvracis :wink: ?
25. kvě 2009 v 10:24  • Odpověz
nany: taky si říkám... :sweat_smile: :sweat_smile:
25. kvě 2009 v 10:25  • Odpověz
lin, já myslím že ne, neboj :wink:

nany, no kramli je šokda, měly bychom stejný... TP :unamused: . Ale ona to napraví určitě příští měsíc :slight_smile:

eli, nany, no my jsme fakt hodně plodná rodina :grinning: (ségra má tři mimi a všechny byli na první pokus, takže na ní fakt nemám :grinning: )
25. kvě 2009 v 10:29  • Odpověz
nany: no ja bohuzel ne e nejak se mimcovi k nam zatim nechce, asi vi ze zatim nemame poradne kde bydlet, ale snad letos v lete po svatbe stihneme jeste tu prestavbu, a premluvime ho at se k nam nastehuje :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz
blondy, chtelo by to nakej navod :dizzy_face: A co priznaky ? :confused:
25. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz
Lin neboj změří ti tlak ,počůráš jim tam takový testík zda ti ledviny nepopouští nějaké látky, zváží tě ,odeberou krev a vyšetří tě lékař a obdržíš již průkazku.

Plodu nevadí ani zácpa ani průjem ,tělo si plod chrání a nepustí ho.
Při tom tlačení se nic nestane.Protože když rodíš tak se ti stahuje děloha a těmi stahy se dítě pomalu dostává do porodních cest.Takže pokud v kuse netlačíš třeba 15hodin tak bych se ničeho nebála.

Tělo si s tím poradí.
25. kvě 2009 v 10:33  • Odpověz
kramli: nic si z toho nedelej :wink: my bysme taky potrebovali udelat podkrovi..mame krasnou pudu, jenze to bych na dite cekala do 40ti :stuck_out_tongue_closed_eyes: Me to rozhodilo v tom breznu..nejak naivne jsem si myslela, ze kdyz vim, ze byla ovu, sexik, ze to bude hned.. :wink: Puvodne jsem chtela vysadit az letos v cervnu..chci mimi na jare :slight_smile:

blondy: mas co dohanet :sweat_smile:
25. kvě 2009 v 10:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.