• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
Sami,tak nevím, jestli to brát jako "dobrou zprávu", teda jako to, že snad nejde o mimoděložní :confused:
Úplně chápu, že teď nemáš pomyšlení ani na snažilkování, ani na MK, ale ještě neházej flintu do žita a adopci nech zatím spát :wink: -ačkoliv, proč neadoptovat někoho, kdo hledá maminku a tatínka a pak si nepořídit ještě jedno svoje... :wink: Zkus v pondělí pokecat s Dr. o možných příčinách neúspěchů a třeba to nebude tak složitý a i když se třeba nebude snažit hned, tak kdo ví, co bude za párt měsíců... :wink:
Saminko, budu naTebe pořád moc myslet a moc Ti držet palečky, aby to nebylo nakonec tak černý jak to vypadá...
No, jinak tady nachumelilo opět, tak už to začíná bejt docela trapný a občas mám pocit, že jaro nás letos jen provokuje a vůbec se nechystá doopravdy přijít... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. bře 2009 v 08:03  • Odpověz
Ahoj sam, já bych to také neviděla tak černě a nevzdávala to! Pokus se zůstat v klidu a vydržet do pondělí na nové zprávy a pokec s MUDr. Uvidíš, že si k Vám miminko cestu najde, ať už je to příští měsíc a nebo za půl roku:wink:! Myslím na tebe a držím palečky!!!
U nás byla v noci dokonce pěkná bouřka :confused:. Jaro hlásejí na víkend, tak jsem zvědavá.
24. bře 2009 v 15:10  • Odpověz
autor
Tak sleduju, že to tady opět docela upadá, ale snad ještě není všem dnům konec-duben začíná až za týden :dizzy_face: (už za týden...)
Tady jedneska po včerejším totálně zimnímdni, kdynapadlo několik cm sněhu a chvílemi nebylo přes chumelení vidět ani na protější barák-prostě hnůůůůůůůůůůůůůůůůs :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak já už stříhám metr-už jen v podstatě pár dní a jdeme do toho-už abyto bylo... Měla jsem tendence zajít za gyndr. na vyndání už teď, ale nakonec jsem si to rozmyslela a pokorně až do dubna-nakonec však už je rto za pár...
Sami, myslím na vás :wink:
25. bře 2009 v 08:08  • Odpověz
Ahoj Kopreti, jsi hodná, že na nás myslíš. Já jsem včera bojovníčka v břiše přemlouvala, ať to nevzdává....Dneska jsem si dělala test a ta čárka, i když je nakonec po limitu tlustá, se tam objevila o hodně později než před 2 dny, tak je to jasné. Tak kéž by to odešlo samo, ale nevím.....myslím, že v pondělí se dohodnu se svou mudr., ať mě vyčistí. Když by to odešlo samo, tak bychom se mohli hned za měsíc snažit, ale takhle zase minimálně 3 měsíce čekat. Toho čištění se ani tak nebojím, jen se bojím, že se mi tím zase rozhodí cyklus a aby vůbec menstruace přišla. Holky, řeknu vám, že nemít svou holčičku milovanou, tak si asi hodím mašli. Já mám pocit, že se druhého dítka fakt asi nikdy nedočkám. No, ale aspoň se můžu uklidňovat, že těhotním snadno, aspoň malá útěcha....
25. bře 2009 v 08:28  • Odpověz
samsa: neházej flintu do žita, přála bych ti pokud se nemá udržet ať teda raději odejde samo a vy můžete začít nanovo. Myslím že příroda ví co dělá, než aby nechala uhnízdit miminko, které by třeba později mělo mít nějaké vady třeba neslučitelné se životem, tak ho nechá odejít raději hned...kdyby ses netestovala tak o tom třeba ani nevíš. Každopádně je mi to hrozně moc líto...ten kdo si neváží toho že děti mít bez problému může se jich zbavuje v baby boxech a popelnicích a ženské které by tak strašně moc chtěly miminko musí procházet takovýma strastma...přeju ti do dalšího boje hlavně co nejpevnější nervy a ať všechno dopadne tak jak má a ať vaší holčičce přibude brzy zdravý bratříček nebo sestřička. Hlavu vzhůru jaro teprve začíná :wink:
25. bře 2009 v 08:39  • Odpověz
Ahoj snažilky,mohu se k vám přidat?My se tedy snažíme-nesnažíme,ale párkrát nám to ujelo :slight_smile: ,tak uvidíme.Zaručeně jsem tu nejstarší,ale jiné diskuze-pro starší-už jsou hoooodně rozjeté,tak snad mě přijmete sem? :frowning2:
25. bře 2009 v 09:29  • Odpověz
andyva: ahoj a vítám tě tady mezi námi :slight_smile: Klidně se přidej, my jsme rády za každou ulovenou dušičku :grinning: Trošku nám to tady skomírá...ale očekáváme že s příchodem dubna se to tady rozjede :slight_smile:
25. bře 2009 v 09:50  • Odpověz
autor
Andyva:určitě pojď k nám-jak psala Kramlinka-každá dušička navíc dobrá :wink:
Sam,jak už jsem někde psala, kdo ví-třeba budeš chovat dřív než my,tak hůlavu vzhůru, vyřiď bojovníčkovi, ať si to rozmyslí a za 9 měsíců si s váma dá rande v porodnici,že ten život za to stojí :wink: :dizzy_face: Tak ať ti to dopadne co nejlépe-teda v momentální situaci :wink: Tak užívej Nelinku a uvidíš, ani se nenaděješ a bude vás víc...
Ty bláho holky, před chvilkou mi došlo jak blizoučko už je ten vytoužený duben-strašně moc to uteklo, tak doufám, že se to tady po neděli pěkně rozjede... :wink:
ČÍMŽ ZVU VŠECHNY BUDOUCÍ I SOUČASNÉ SNAŽILKY K NÁM... :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
25. bře 2009 ve 13:32  • Odpověz
autor
jooo, ještě jsem vám chtěla napsat, že zítra brzo ráno odjíždíme na prodloužený víkend-sice "jen" k tchánovcům, ale lepší než drátem do oka, takže se sem nejspíš do pondělka nedostanu
Takže:Sami, drž se holka a malinkej taky. No a vy ostatní se mějte krásně a pohodově a v poslední březnové dny ahoooj
L :slight_smile:
25. bře 2009 ve 14:01  • Odpověz
autor
Andy, teď koukám, máš doma 2 respektive 3 chlapy, to bys asi teď chtěla holčičku,viď? :wink: No já mám taky u manžela "zažádáno o holčičku :wink: :grinning: :dizzy_face: Tak uvidíme....
25. bře 2009 v 16:54  • Odpověz
Kopretinko,mě je to opravdu jedno,hlavně ,aby to bylo zdravé.Když jsem čekala druhé-až na sále jsem se dozvěděla,že je to kluk,tak jsem byla trošku zklamaná,myslela jsm si ,že budu mít holčičku-a hlavně jsem chtěla mít doma páreček.No,ale te´d už tyhle věci absolutně neřeším :slight_smile: Užijte si krásný,prodloužený víkend..
25. bře 2009 v 17:35  • Odpověz
autor
Andy, jasně, že je nejdůležitější, aby bylo mimi zdravé, ale přece jen...I když tuhle jsem viděla mimi kloučka a tak mě napadlo, že ani 2. kluk by nebyl špatnej :wink: . Ale ta pomocná ženská ruka by určitě nebyla k zahození. No a o šatičkách a culíčcích (který jsou mnohem aktuálnější než ta pomocnice :wink: ) ani nemluvím. Ale 100% souhlas, že v první řadě zdraví :dizzy_face:
Díky a taky přeju krásný poslední březnový víkend :wink: :slight_smile:
25. bře 2009 v 18:56  • Odpověz
Ahoj snazilky, rada bych se pridala mezi vas, jestli muzu. S manzelem jsme se rozhodli pro miminko a pomalicku zaciname. Antikoncepci, kterou jsem brala 8 let jsem vysadila uz v rijnu a ochranu nepouzivame od prvniho jarniho dne :slight_smile: Ovulaci jsem nikdy "necitila" a ted jiz priblizne 4 dny mam divny pocit v podbrisku...nejdriv na leve, pak na prave strane, tak to budu asi ono ze? Jsem zvedava, zda budeme mezi temi stastlivci, kterym se miminko podari, protoze bohuzel se kolem mne mnozi pary, co otehotnet nemuzou a nebo potraceji. Preju Vam vsem holky hodne stesti a doufam, ze se nam vsem brzoooo zadari!!!!Chce to optimismus... :grinning:
27. bře 2009 ve 12:50  • Odpověz
autor
Tak jsem se náhodou dostala na net-přijela švagrová s noťasem..., tak hned nakukuju-a koukám, že se tady nic neděje...
Lin zdravím a jasně, že můžeš za náma-budeme jen rádi, aspoň nás tady bude víc... :wink:
Lin, simbolický začátek snaženíčka-tak ať vám brzy přinese // :dizzy_face:. S tou ovulkou moc neporadíém-taky jsem ji nikdy necítila, ale mohlo by to být "ono" :wink: :dizzy_face:
Tady je dneska krásný jaro, byla jsem s Domčou venku na prochajdě a všude je tzo samý dítko, buď v kočárku nebo už chodící, nebo těhulka-prostě jaro se ujímá vlády...
Tak holky s chutí do toho, duben za dveřma, tak ať můžeme brzičko blahopřát a gratulovat...
Akde jste vůbec všichni? Kramlinka už nám odjelado lázní? Klaruška se asi učí na autoškolu, aby mohla začít se snaženíčkem a Macinek s Ajji asi zvelebuhou domečky azahrádky?
No tak šup všichni sem, ať to trochu rozjedem...
28. bře 2009 ve 12:46  • Odpověz
lin: no ovulace je takové sem tam píchnutí v podbříšku buď vlevo nebo vpravo, podle toho kde ti zrovna zraje vajíčko :wink:, ale každý to asi cítí jinak :wink: Někdo to nemusí podle mě cítit třeba vůbec :unamused:

kopreti: já do lázní odjíždím až zítra. Ráno budu ještě testovat tak napíšu jak jsem dopadla :wink:
28. bře 2009 ve 13:54  • Odpověz
autor
Jé,Kramli, tak šťastnopu cestu, užij si to tam ana zítra tfuj, tfuj, tfuj, drží palečky... :wink:
28. bře 2009 v 17:40  • Odpověz
Tak dekuji za mile privitani a verim, ze ty dve carky budeme mit vsichni brzo. Ja jsem si pro jistotu, jestli se jedna o ovulaci, zmerila teplo a je 37,1 - zvysena, tak predpokladam, ze to tak bude. Kramlinko, preji pekne lazne a kdyz pises, ze je to bud vlevo nebo vpravo...tak je to nejaky divny...ja to citim na obouch stranach... :unamused: No uvidim. Kazdopadne dekuju a tesim se na dalsi prispevky.
28. bře 2009 v 18:01  • Odpověz
tak holky děkuju že jste na mě myslely, ale bohužel tam nic není... :unamused: Uvidíme jestli dorazí zítra MS. Mějte se hezky, budu na Vás myslet, jestli tam někde nrazím na net tak se určitě za Váma podívám. Tak pa :wink:
29. bře 2009 v 08:09  • Odpověz
autor
Kramli-škoda :unamused: , ale jak říkám, jaro teprve začíná, tak vydrž měsíc dva a budou tam... :wink: No a moc si to užij v lázních :slight_smile:
Lin, taky mě napadlo-jestli si chceš být ovulací jistá, můžeš si koupit v lékarně ovu-testy (teda, já s nima žádnou zkušenost nemám, ale spousta holek tady je používá...) leckdo třeba jen jeden cyklus, aby zjistili, kdy zhruba a jestli vůbec ovulka probíhá...
29. bře 2009 ve 13:51  • Odpověz
Ahoj holčiny, můžu se k vám přidat i já? Už jsem sice mezi snažilkama od května 2009, ale toto téma téměř umřelo :frowning2: tak snad mě vezmete mezi sebe a co nevidět se společně budeme radovat z // :wink:
30. bře 2009 v 05:55  • Odpověz
autor
Ahoj Aja, ty seš teda ranní ptáče... :wink:
Jasně, že se můžeš přidat-budeme rádi.Květen už máš skoro za dveřma-měsíc uteče jako voda...
Koukám, že jsi skoro sousedka-Jihlava, to je za humny :wink:
Máš úžasnou švagrovou-to bude mít mimísek skvěělou tetu...
30. bře 2009 v 08:13  • Odpověz
Njn, se vstáváním nemám problém :slight_smile: jsem v práci radši brzy ráno a ve 14h jdu domů, než bych tu dřepěla do večera :grinning:
Švagrová je perfektní trénink a má to výhodu, že babičky budou rozmazlovat švagrovou a ne moje mimi :sunglasses: když to teď vidím, jak jí pořád někdo tahá, tak doufám, že s mým to dělat nebudou, to bych se zbláznila, Evelínka není vůbec samostatná, nevydrží vteřinu bez mámy, což mi přijde děsný :confounded:
30. bře 2009 v 09:02  • Odpověz
Ahoj holky,
tak vás všechny zase po delší dobře zdravím:slight_smile:. Minulý týden jsem se v práci na net vůbec nedostala a o víkendu jsem se pokoušela trochu pracovat na zahrádce - ale zdá se to marný boj:frowning2:.
Také tu vítám nově příchozí - andyv, lin28 a ajachlapikova :slight_smile:.
Holky, já už se toho května nemůžu dočkat! Chvílema si i říkám,že by mi ani to prosincové dítko tolik nevadilo,hlavně aby už byly // :sunglasses: .
30. bře 2009 v 09:14  • Odpověz
Ajjíku, neboj dočkáme se... Březen už končí, ten zítřek skoro ani nepočítám, Velikonoce a s tím spojené vaření, pečení, uklízení, apod. zaberou následujících 14 dní, pak už budeme za polovinou dubna a završíme to pálením čarodějnic a budeme tu mít květen, ten vytoužený KVĚTEN :slight_smile: :grinning:
30. bře 2009 v 09:18  • Odpověz
autor
Jo babičky, to bych mohla vyprávět, naštěstí už bydlíme sami-vy bydlíte u tchánovců?
No a trénik geniální, já měla podobný trénink s bráškou, je teda "jen" o 15 let mladší, takže na manžela nemám, ale přece jen...No a moc věcí tě už potom nepřekvapí.
Taky nemám ráda ukňouránky a závisláky, ale nadruhou stranu,když byl Domča malinkej, taky jsem ho pořád muchlala a chovala, ale myslím si, že se beze mě tenkrát i teď obejde v pohodě-naštěstí :wink:
Vy se začínáte snažit až v květnu-necháváš tělo vzpamatovat se od HA, nebo tomu prostě už necháváte volný průběh?
30. bře 2009 v 09:21  • Odpověz
Možná vám to přijde divný, ale bydlíme v dvougeneračním domku s manželovou babičkou a dědou. V podstatě manžela vychovala jeho babička než vlastní máma. Tchánovci bydlí jinde, ale vzhledem k tomu, že tchán je celkem úspěšný podnikatel, tak je skoro pořád pryč a jezdí domů až v noci a tchýně, která je sice skvělá, tak věčně vysedává právě u babičky, takže ji vidím téměř každý den.
To je jasné, že s miminkem se chce muchlat každej a nejlépe pořád, ale myslím, že vše má svou hranici a jak píšeš i tvůj domča je samostatnej...
Teď dobírám zbytky HA, dnes otevírám poslední platíčko, takže přesně za 21 dní budu brát poslední pilulku, pak MS, a uvidíme, jak to příroda zařídí. Jsem strašněj nedočkavec a nezvládla bych čekat až se tělo "očistí", prý už v těch HA není hormonů tolik a i můj gynmudr říkal, že stačí počkat na první MS a pak už na to můžeme hupsnout :grinning: tak uvidíme
30. bře 2009 v 09:29  • Odpověz
autor
Ahooj Ajji,no zase jsem při psaní románu propásla příspěvky.. :angry:
Tak jsem se trefila se zahrádkou... :wink:
To je fakt, já si duben stanovila v lednu a měla pocit, žese toho nedočkám, no a ve středu už je duben...Je teda fakt, že ještě musím cca 14 dní vydržet na MS a na vyndání NT, ale to už uteče-jak psala Aja-jarní úklid, příprava na Velikonoce a je to. Navíc vedle toho našeho prďoly a s tím počasím,které nám slibují to uteče jako voda :slight_smile: :dizzy_face: No a květen, ´to už taky máte za pár :wink:
Už se těším na záplavu // ode všech :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. bře 2009 v 09:31  • Odpověz
Kopretina: Stejný trénink mám i já se svým bráškou, který je o 11 let mladší. Sice to ještě není tak velký rozdíl, ale jako miminka jsem si ho užila dostatečně. Až jsem si občas říkala,že je to ta nejlepší antikoncepce na světě:slight_smile:.
Aja: máš pravdu, ten duben uteče strašně rychle - pořád se něco bude dít. My koncem dubna ještě navíc jdeme na svatku bratrancovi,takže mi ještě přibudou starosti ohledně oblečení, svatebního daru a pečení svatebního cukroví.
30. bře 2009 v 09:32  • Odpověz
autor
Aja, jasně-dneska už to není tolik bordelu v HA,tak s chutí do toho-to budeme začínat dost podobně. Taky bych asi měla problém vydržet tu očistu, tak jsem ráda, že mám nitroděložní tělísko, kde se na nic čekat nemusí... :wink:
Tak to máte s bydlením docela kliku-vztahy asi takyv pohodě.-teda já stchánovcamataky nemámzásadní problém, ale jsem ráda, že bydlíme sami :wink:
30. bře 2009 v 09:36  • Odpověz
autor
Ajji, pro mě to v těch 15 bylaantikoncepce úplně maximální-když jsem si představila, žeby to bylo moje mimi, utíkala jsem pro antikoncepcimálem pooprvní puse-to kecám :grinning: , ale chránila jsem se dlouho před tím,než jse začali sexovat.. :wink:
30. bře 2009 v 09:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.