• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
nany, tak příznaky? No bílý krémový hlen, občas mi je tak lehce blivno (po ránu a vždycky odpoledne, asi 3 dny), ráno mám hrozný hlad že musím vstát a najíst se, taková pěvnější prsa (dva dny i docela bolely, teď už ne), jemné pobolívání podbříšku (podobné jak při MS, ale míň), chodím víc čůrat a víc piju. To je asi vše :sunglasses:

Holky do albíčka jsem si dala testík a grafík, tak kdyžtak mrkněte, jestli chcete :wink:
25. kvě 2009 v 10:52  • Odpověz
ahojda: mě ty registrace do porodnic přijdou úplně zbytečný.... proč se mam registrovat ne nějakej určitej den, když většina v danej den porodu stejně neporodí....??? :rolling_eyes: A navíc v takhle ranym stádiu těhu se stresovat výběrem porodnice :confounded:
25. kvě 2009 v 10:53  • Odpověz
Blondy: GRATULACE veliká :slight_smile:

Renco: to je mi moc líto :frowning2: Ať to brzo vyjde :wink:
25. kvě 2009 v 10:54  • Odpověz
kacabacka, ono nejde ani tak o přesný den ale přibližně o dobu. Bohužel je to nutný, i když na jednu stranu nelogický, to máš pravdu.... Navíc se ti může stát, že i když jsi zaregistrovaná, tak tě nevemou....

kalik.kal, děkuju :slight_smile:
25. kvě 2009 v 11:04  • Odpověz
blondy: ty mas vsechno ukazkovy..od OVU az po priznaky..jako ze zurnalu :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kacabacka: v Praze se registrovat musis skoro ve vsech porodnicich, pac kapacita je trosku napnuta..Kamoska ma TP 12/10 a jeji Dr. ji to zapomnel rict, ze se musi po obdrzeni prukazky (tusim 12T ?) hned zaregistrovat a kdyz prisla k Apolinari (rodila tam uz 2x), tak na nastence bylo, ze registrace nyni jen pro ty, co maj TP od 15/10 a vyse. Malem se tam rozbrecela..nakonec ukecala sestru, aby ji jeste zapsala, protoze vzdy rodila az po terminu... :slight_smile:
25. kvě 2009 v 11:09  • Odpověz
nany, no to jsem zvědavá, jak dlouho mi to vydrží :grinning:
Tak to měla ta kamarádka docela štěstí.... Hold to chce co nejdřív.... Taky to budu muset nějak pořešit, chci totiž rodit v čechách....
25. kvě 2009 v 11:24  • Odpověz
blondy: verim, ze vydrzi :sunglasses: Nevim, jak je to v jinych mestech, ale v Praze se uz musis registrovat vsude..to vis baby boom :grinning: Hodne si chvali treba porodnici v Horovicich, Neratovice.. :slight_smile: Na kdy Ti vychazi TP :wink:
25. kvě 2009 v 11:28  • Odpověz
nany, já jsem z Prahy (tedy druhým bydlištěm :grinning: ), jojo registrace je nutná ve všech, počítám s tím... Já asi zvolím Krč, minule jsem se tam skamarádila s bezva doktorem, řekl že mě určitě odrodí on, že stačí zavolat, takže jeho nabídku asi využiju :grinning: . Já původně uvažovala o Benešovu, tam je prý výborná, ale přijde mi to už docela daleko.... Max tam můžu vždycky, tam registrace není :wink:
25. kvě 2009 v 11:31  • Odpověz
blondy: tam se mi narodil pred 10ti lety bracha :wink: Te prijdu navstivit, az tam budes lezet :grinning: Jezdim tam tudy denne do - z prace :grinning:
25. kvě 2009 v 11:45  • Odpověz
Ahoj holky, my se snažíme teď od května.
Já uvažuju o porodnici ve Vrchlabí, nemáme to zase tak daleko. Jen doufám, že je to tampořád tak bezva jako před pár lety, co mi tam rodila kamarádka.
25. kvě 2009 v 11:53  • Odpověz
nany, tak jo :wink: :grinning: . Tak se připrav na konci ledna jo? :sunglasses:
25. kvě 2009 v 11:53  • Odpověz
blondy: jasne :wink:
25. kvě 2009 ve 12:08  • Odpověz
ladenka, no ségra tam rodila před necelými 3 lety. Nebyla předtím v Praze moc spokojená a manžel jí vnutil Vrchlabí, že je prý nejlepší... Každopádně říkala, že to byla katastrofa. Pak pokuď vím byla i nějakou dobu zavřená.... Ale třeba se ti už teď zlepšilo :wink:

nany, ok, domluveno :wink:
25. kvě 2009 ve 12:12  • Odpověz
blondy: hlavne se ale nezapomen zaregistrovat, jo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. kvě 2009 ve 12:17  • Odpověz
nany, teď jsem koukala na jejich stránky. Prý až po ukončeném 14tt, jsem na to koukala jako puk. ale nemusím tam osobně, tak to nějak zmáknu :grinning:
25. kvě 2009 ve 12:21  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem si udělala menší pauzičku, abych vás dočetla... Blondy moc gratuluju :dizzy_face:

No a taky tiše závidím... Vlastně ne tiše, pěkně nahlas :grinning:
25. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz
blondy: jj, nascanuj si tehu prukaz a posli jim to mailem :grinning: A kam budes chodit na prohlidky ? V Italii..?

aja: jak jsi na tom vlastne Ty :wink:
25. kvě 2009 ve 12:51  • Odpověz
Ahoj holky,
dlouho jsem tu nebyla minulý týden jsem si vzala dovču a užívali jsme si s manžílkem v Praze a bylo to móóóc fajn :slight_smile: .Teď už jsem ale zaswe v pracovním procesu a nějak se do něj nemůžu zapojit.Ještě jsem vás nestihla dočíst, tak to jdu hned napravit.
Jen jsem koukala, že to Kopretince dopadlo dobře, tak to moc gratuluju a držím palce at to brzy klapne.
A koukám koukám Blondý ty jsi těhulkáááá.Holka to ti moc držím a mám z tebe velkou radost, musím si to tu přečíst, co píšeš.
25. kvě 2009 ve 12:56  • Odpověz
aja, klíďo nahlas, mně to neva. Brzy mě budeš následovat :wink:

nany, no to nevím, zda by prošlo. navíc oni ti musí dát na orginál průkazku razítko, aby byal registrace platná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Budu chodit v čechách, jednou za měsíc tam dolétnu, to není takový problém... Ale kdyby byl samozřejmě nějaký problém, tak můžu i tady, ale tady je zdravotnictví 100 let za opicema....
25. kvě 2009 ve 12:56  • Odpověz
autor
Tak vás všechny zdravím při pondělku... :slight_smile:
Ovíkendu jsemna PC taky neměla ani minutku, ale to skoro žádná z nás,tak jsem o nic nepřišla :wink: .
Blondy,moc moc moc gratuluju a moc moc moc přeju ať jeto tenhlekrát všechno v pořádku...
Reni, to je mi moc líto, ale bude líp-věř mi... :slight_smile:
Já měla včera 1. "opravdovou"-snažící ovulku, tak doufám, že se manža nenechal zahanbit... :grinning:
Tady je pařák jako blázen, ale lepší než kdyby pršelo...
25. kvě 2009 ve 13:01  • Odpověz
Já se taky pařím v práci... Mám tu práce nad hlavu a jsem tu sama až do čtvrtka - se zblázním...

Nany já jsem na tom tak, že jsme s manžílkem poctivě snažilkovali, tak uvidíme příští týden, zda tu budu stresovat a lítat s TT nebo budu nadávat na mrchu :grinning:
Ale už se na to těším, radši bych teda // :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 13:05  • Odpověz
kopertina, tak že by další těhu? Když jste se snažili poctivě? :dizzy_face:

aja, přeju ti tu druhou možnost :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 13:15  • Odpověz
blondy: :grinning: super :grinning:

holky, mam dotaz, už posledně jsem si udělala registraci na tom fertility, teď když jsem se ale chtěla přihlásit, tak to po mě chce Nickname a e-mail, ale mělo by to místo e-mailu chtít password, proč to nejde? nevite?
25. kvě 2009 ve 13:29  • Odpověz
autor
Blondy, uvidíme, uvidíme :wink: Nějak se na to nechci upínatapak bejt zklamaná... :wink: Dominiček se podařil na 1.pokus, takže jistou šanci si dávám,100 % uvidíme za 14 dní-mmch testování mi vychází akorát na manžovi narozky-no to bybyl dobrej dárek, co?

Aji, taky přeju ať klapnou // :wink:

Kačí, tak to netuším... :unamused:
25. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz
kacabacka, to je divné... Po mě to chtělo vždycky login a heslo.....

kopretina, jo to je lepší. To by byl super dárek :wink:
25. kvě 2009 ve 13:36  • Odpověz
Kopretinko, tak to jsme na tom stejně, MM má narozeniny 21.6., tak to bych to klidně vydržela,a bych mu dala dárek k narozeninám v podobě počůranýho papírku :grinning:
25. kvě 2009 ve 13:44  • Odpověz
tak už se mi to nějak povedlo, ani nevim jak, a nevim, jestli mam zaškrtnout, jakej chci kalendář - buď temperature/BBT chart nebo ovulation/menstrual cycle calendar?
25. kvě 2009 ve 13:58  • Odpověz
blondy: tak takhle to mas vymysleny :dizzy_face: Akorat, ze je to trochu z ruky, co :slight_smile:

aja+kopretina: fakt originalni darek :dizzy_face:
25. kvě 2009 ve 13:58  • Odpověz
kurnik, tak jsem tam nechala to druhý - ovulation/menstrual a nevim, jestli je to správně a ani nevim, jestli to jde změnit... :frowning2: HELP PLEASE!!!!

http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php?interface=0
25. kvě 2009 ve 14:08  • Odpověz
myslim, že tomu nerozumim, asi radši vytáznu kostičkovanej papír... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. kvě 2009 ve 14:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.