• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
25. kvě 2009 ve 14:15  • Odpověz
nany: vim, dík, ale na mě je to asi moc složitý :sweat_smile:
25. kvě 2009 ve 14:27  • Odpověz
kaca: ten odkaz co jsi tu dala neni odkaz na tvuj grafik....musis si v levem sloupci dat Sharing a Home page setup a tam mas radek Your Charting Home Page Web Address: no a pod tim mas adresu pro svuj grafik.....ale my ti s tim bohuzel takhle na dalku nepomuzeme....to musis sama zmenit.... ale ja jsem nejspis zadavala tu BBT temperature, ale nejsem si jista..... :sweat_smile: .....jinak na svoji tabulku / grafik se dostanes tim ze kliknes na zalozku nahore....je tam Chart, Calendar, Wheel, Weight tracker.....no a kdyz kliknes na ten Chart nebo Calendar tak ti tam vyskacou dny tveho cyklu (predtim bys tam mela zadat datum zacatku cyklu, nekde hned ze zacatku...)
No kazdopadne kdyz tak mi pisni IP ja se te pokusim navest on-line at to tady nezahlcujeme :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 ve 14:54  • Odpověz
Teda Blondýýýýý moc ti holka gratuluju, to je úplně super zprávička.Tentokrát to určitě vyjde, uvidíš,moc ti to přeju, ať je hlevně všechno v pořádku.Zvládnete to, neboj.
Jinak zdravím nové snažilky a přeju hodně štěstí.
Renatko to je mi moc líto, taky jsem to prožila, takže vím, jak swe cítíš, ale neboj přebolí to a brzy se k vám miminko vrátí. :frowning2:
25. kvě 2009 v 15:15  • Odpověz
lussyn, tak jak si pořídila s těmi nákupy? :dizzy_face:

nany, malinko ano, ale dokuď letadla lítají je to v pohodě. V domečku do domečku mi to trvá 4 hodiny, to je pohoda :wink:
25. kvě 2009 v 15:19  • Odpověz
lussyn: nj, jak bylo v Praze ? Koupila sis ten ohoz :wink:

blondy: jj, to je v pohode :sunglasses: Kdyz jedem do Slezska, tak to vyjde pomalu nastejno :slight_smile:
25. kvě 2009 v 15:28  • Odpověz
Nákupy byly úspěšné, koupili jsme si nové in-line, nějaké hadříky, no zkrátka jsme utratili fůru peněz, ale vrátila jsem se bez šatiček :slight_smile: .V pietru jsem byla, nic se mi tam nějak nelíbilo, protože mám přesnou představu a nic jiného nechci, tak uvidím, zda něco seženu :wink: Ještě mám měsíc času.
A jak je ti jinak, jak se cítíš, všechno v poho?Ty jsi to tušila,viď a nic neřekneš :grinning: .Já jsem si ráno pročítala co se tady dělo a najednou koukám že tam máš 5tt, ale ani zmínka o nějaké novince, tak jsem koukla jak blázen :slight_smile: Moc ti to přeju.A jak to máš s tím lítáním v těhu?
25. kvě 2009 v 15:29  • Odpověz
nany, jé já chtěla napsat od (a ne v). Se dneska omlouvám, píšu jak tatar, ale já se z toho stále ještě nevzpamatovala....

Právě, že to je docela v pohodě, i cenově to jde. Navíc teď od července začne létat ještě jedna letecká společnost, takže pohoda :sunglasses:
25. kvě 2009 v 15:30  • Odpověz
Ne já spíš myslela jestli to není nebezpečné, víš?
25. kvě 2009 v 15:33  • Odpověz
blondy: pochopila jsem a chapu Tve rozpolozeni :sunglasses:

lussyn: a copak mate za in-liny :confused: ?
25. kvě 2009 v 15:33  • Odpověz
Blondý to se ti ani nedivíme, vid Nany já jsem z toho taky hotová a to se to mě osobně netýká, ale mám z toho radost, když vidím, jak vám to krásně jde :slight_smile: Koukala jsem do albíčka, krásné čárečky a nádhrný grafík.Gratulace ta největší.
Nany koupili jsme si Rollerblade (nebo jak se to píše), ale stála jsem na tom poprvé v životě, bruslili jsme v Letenských sadech a fakt supéér.A co ty taky už netrpělivě očekávám s čím ty přijdeš, držím palce.
25. kvě 2009 v 15:40  • Odpověz
lussyn, já jsem to tu napsala někdy dopo. Myslím, že i docela jasně :grinning:
No ano tušila, zhruba od pátku a v neděli jsem si byla už v podstatě jistá a dnesak mi to testík potvrdil.
Cítim se úplně super, navíc mám takový vnitřní pocit, že je vše ok, tak uvidíme :sweat_smile:
Létání v těhu není žádný problém, řešila jsem to s pár doktory a nikdo není proti....
To byla odpověď pro nany. Oni se mi tvé odpovědi zobrazují s nějakým zpožděním, nechápu proč :confounded:

nany, dík za pochopení :wink:
25. kvě 2009 v 15:40  • Odpověz
lussyn: ja mam K2 :sunglasses: pokud umis na normalnich, tak to nebude tak velky problem :wink: My chodime pres tyden k Vltave - Zbraslav-Podoli, o vikendu je to tam masakr :slight_smile: Jeste je dobra Ladronka - je tam dobrej povrch :wink:
Ja bych MS mela dostat az pristi tyden..teda apon doufam :rolling_eyes: Priznaky zadny :grinning:

blondy: jj, taky jsem to nějak vytušila z Tvych patecnich reakci :wink:
25. kvě 2009 v 15:52  • Odpověz
Já vím, že jsi to napsala jasně, ale četla jsem si celý minulý týden co jsem na MK nebyla a už se mi tam objevovalo u tebe 5tt,a bylo to třeba ze středy proto jsem se divila, víš?Pak jsem k tomu došla teda dočetla :slight_smile: Na to létání se ptám proto, že když jsem byla těhu, každý mi říkal ať letos nikam nelétáme a teď chceme letět, ale co kdybych náhodou..., tak se tě jako odborníka :slight_smile: ptám :slight_smile:
25. kvě 2009 v 15:52  • Odpověz
lussyn: ja kdybych nechodila na MK, tak ani nevim, kolikaty DC jsem :sweat_smile: Uz me to prvotni "nadseni" nejak opousti :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. kvě 2009 v 15:55  • Odpověz
nany, to jsem byla až tak průhledná jo? :grinning:
Já mám tedy nejradši Ladronku, akorát je tam moc lidí.... Jinak já mám Rossignol a jsem spokojená :slight_smile:

lussyn, aha, ono se to napíše zpětně ke všem mmý příspěvkům..... :grinning:
K tomu létání, já se na to ptala fakt docela dost doktorů, z toho jeden je gynekolog porodník a můj nejlepší kamarád. Když je vše v pořádku, tak v tom opravdu není žádný problém do 32tt. Nejlepší na létání je II. trimestr. Prý je hodinka a půl v letadle (zvlášť když jsem hodně zvyklá) monhem lepší, než 12 hodin v autě :wink:
25. kvě 2009 v 15:57  • Odpověz
Jo nany tak to já taky, vždycky kouknu do tabulky a hned vím, jak kdo na tom je.Ted jsem se dívala na jedny www stránky, kde ti podle MS vypočítají "orientačně" plodné dny,tak by mi měly zítra začínat :wink:
A co jste podnikali o víkendu?Ladronku nám taky dost lidí doporučilo, tak příště ji asi prubneme, ještě chceme ke žlutým lázním, tak to musí být super u té Vltavy.Tak třeba se tam někdy potkáme :slight_smile:
25. kvě 2009 v 15:59  • Odpověz
Blondý, takže myslíš, že létání v těhu nemůže uškodit?Pač já se už na dovču těším, ještě teda nevíme kam a kdy poletíme, ale kdybych čirou náhodou třeba byla těhu, tak abych se nemusela něčeho bát.Já si myslím, že oni to nedoporučují ani tak kvůli tomu letu, ale kvůli tomu, že co kdyby se tam něco stalo :frowning2:
25. kvě 2009 v 16:09  • Odpověz
blondy: jj, neco mezi temi "radky" bylo poznat :dizzy_face:

Lidi jsou dneska vsude..pres tyden to celkem jde, ale o vikednu jezdime do Stechovic k prehrade, je tam usek (asi 1,5 km) podel reky a celkem bez lidi :wink:

lussyn: o vikendu jsem plela zahradku jak o zivot, byli jsme s kamoskou na bruslich a v SO jsme grilovali :sunglasses:
Muzes jet uz od Zbraslavi az pomalu do centra :wink: Jen nektery useky (treba ten od Zbraslavi) jsou misty docela uzky :rolling_eyes: A kdy vy tam jezdite ? O vikendu ?
25. kvě 2009 v 16:10  • Odpověz
kramli: jé, to jsi hodná, ale asi až zítra, dneska už se na net nedostanu, tak tě pak poprosim :sweat_smile: Já jsem z těch grafů úplně zblbá, pochopila jsem z toho jen to, že před ovu jde teplota prudce nahoru a před ms dolu, jinak nic :sweat_smile: a ani nevim, jestli to řikám správně... budu si k tomu muset vytisknout ten manuál z merenibt.cz a nějak postupně to projít, ale je to hrozně složitý... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
25. kvě 2009 v 16:15  • Odpověz
Nany můj miláček v Praze pracuje a než poznal mě, tak tam i žil, ale přesthoval se zpátky a do Prahy jen dojíždí do práce a jeho brácha tam zůstal a už nejspíš zůstane, takže tam má byt a my tam u něj přespáváme, když tam jsme, takže v tom máme výhodu, že když se nám chce zbalíme se a odjedeme do Prahy.Tak dvakrát do měsíce tam jsme, teď jsme tam byli od ST do SO, jsou tam úplně jiné možnosti jak tady u nás :slight_smile:
25. kvě 2009 v 16:22  • Odpověz
lussyn: aha :wink: dobre jste si to zaridili :dizzy_face:

Ja uz padim, chci se jeste projet na kole :slight_smile:
25. kvě 2009 v 16:24  • Odpověz
Tak se měj a užij si kolo :slight_smile:
25. kvě 2009 v 16:38  • Odpověz
kacabacka: jj klidne napis kdykoliv, ale lepe do IP nevim jak tady ted budu, tak abych si to urcite precetla :wink: Rada ti se vsim poradim, taky jsem v tom ze zacatku docela plavala, ale pak jsem se v tom jakz takz zorientovala a uz to celkem jde :wink:
25. kvě 2009 v 16:42  • Odpověz
Holky ahoj všem!!!
Blondy moc gratuluju,taky teda trošku závidím,ale budu se taky snažit.
Od včera jsem tady nebyla a vy jste se holky teda rozepsaly,měla jsem si co počíst.
Přeju vám všem pěkný zbytek dne. :wink:
25. kvě 2009 v 17:05  • Odpověz
lussyn, když pojedeš někam do civilizace tak to problém není.... Navíc lety nad 5 hodin jsou špatné, tak si vyberte něco v Evropě a je to :wink:

kacabacka, kuokni se schválně na můj grafík, ten je přímo ukázkový. Obsahuje úplně všechny věci, které má... :grinning:

renca, já si něco podobného co ty prožila už dvakrát... Neboj, on si tě mim najde znovu :slight_smile:
25. kvě 2009 v 19:18  • Odpověz
Dobre ranko :slight_smile:

//
10/4:Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 18.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12.2009

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, ...................15DC,kyselina listová
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, ...................26DC, kyselina listová
Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, ...........................27DC, kyselina listová
ajjik-Pavlína,25 let, snaž.od 5/09, ..............................9DC, kyselina listová
Nany 123-30 let, snž od 3/09, .................................27DC,kyselina listová
Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09,..........................2DC,kyselina listová
Taggy: , 22, snž: 4-5 vysazení HA, snž od 06/09..........15DC, Calibrum babyplan
Lussyn: Lucka, 28 let,snž 5-6/09, ..............................12DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,...................................10DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 1.5., ..............................34DC, Calibrum babyplan
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, .........................14DC, Calibrum
eliska_v: Eliška, 20 let, snž od 03/09, ..........................20DC, kyselina listová
majatob: Magda, 22 let, snž od 07/09..........................28DC, Gravital
petullka: Petra, 25let, snž 04/09, ...............................14DC, kyselina listová
26. kvě 2009 v 08:28  • Odpověz
Dobré ránko holky, tak mě za 10minut čekat porada, která bude trvat do 12h, se z toho zblázním... Mějte se, mrknu po ó :grinning:
26. kvě 2009 v 08:50  • Odpověz
Achoooj holky moje.
Tak jak se tu máte?? Dnes je zase tak krásně... :dizzy_face: :dizzy_face:
Už se mi blíží svatbička a já začínám být nervózní :angry: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. kvě 2009 v 08:59  • Odpověz
Dobre ranko :slight_smile:

aja: doufam, ze nezblaznis a odpoledne se tu objevis v plne sile :sunglasses:

eli: ja pracuju, takze to, ze je venku hezky me zas az tak nebere :grinning: za jak dlouho je ta svatba ? tusim zac. cervna ??
26. kvě 2009 v 09:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.