• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
aja, to zvládneš :wink:

nany, dneska žádný spor v kanceláři :grinning:

Jinka holky opět jsem dnes testovala, čárká krásně zesílilam takže je teď silnější než kontrolní :sweat_smile:
26. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz
nany: 5.6. Takže už za 10 dnů :dizzy_face: :dizzy_face:
26. kvě 2009 v 09:13  • Odpověz
nazdárek, tak jsem dneska poprvý měřila teplotu :slight_smile: - 5 min. výsledek je 36,7 stupňů a jsem 8 DC, teda když to budu počítat od toho, kdy začala MS a ne špinění....

blondy: koukala jsem :wink: Před ovulací ta teplota teda nějak prudce klesne a pak prudce vzroste? Nebo jak je to, jak poznám, že přijde ovu a kdy ms???
26. kvě 2009 v 09:16  • Odpověz
eliska: 5.6.? Táta má restauraci a 5.6. tam má taky objednanou hostinu pro svatbu. Já mu tam budu dělat dekoraci stolů, už se na to těšim :grinning:
26. kvě 2009 v 09:18  • Odpověz
kacabacka: No, my to máme v Roudnici :dizzy_face: :dizzy_face:
Já se tak těším!!!
26. kvě 2009 v 09:22  • Odpověz
kacabacka, správně má předd ovulací teplota trošku stoupnout, pak v den ovulace klesnout (nemusí ani prudce) a pak zas prudce stoupnout. ale to je teorie, ne u každého to funguje. základ je, že musí stoupnout minimálně o dvě desetiny a minimálně 3 dny se na této hladině udržet :wink:

Že přijde ovu s meření teplot nepoznáš, poznáš akorát že ovu proběhla....

Že přijde MS poznáš tak, že teplota začně pomalu klesat, a až klesne pod pomyslnou čáru, ten den by měla přijít MS. Ale je to opět teorie, ale docela funguje u většiny žen. Pouze n+které mají, že teplota klesá až během MS a nebo těsně po ní....
26. kvě 2009 v 09:24  • Odpověz
Krásné ráno nám všem pracujícím i těm šťastným co si můžou vychutnávat sluníčko :slight_smile:
Eli to máš už za pár, nervozita stoupá viď.Buď v klidu a užívej si to, budeš na to hodně dlouho vzpomínat a fakt to stojí za to :slight_smile:
Blondý, tak jen tak dál ať čárečka sílí, kdy jdeš k doktoru?
Ahoj Nany, tak zas v pracovním procesu, viď.Vopruz :angry:
Ájo, co ten tvůj manža, dnes ráno jsem si na tebe vzpomněla, musí to být hrozné, hlavně ať se to nějak vyřeší.
kacabacko, koukám, že jsi na tom stejně jako já :slight_smile: , taky o tom nemám ani potuchy :wink:
26. kvě 2009 v 09:26  • Odpověz
blondy: zadny spor na obzoru, okna jsou dokoran, ale odpoledne to bude asi na klimu, hlasi tropy :rolling_eyes: a pak prudke ochlazeni a bourky. Vyrazila jsem v satickach, tak doufam, ze ty prutrze prijdou az pozde vecer :grinning: Navic mi rano jaksi nedoslo, ze mam podrapanou levou nohu od trni (vcera jsem byla na kole v lese) a kolega mi rano rika, jestli jsem nahodou nemela nejaky spor s kockou domaci :grinning: Po praci jdu za kamoskou, co nedavno porodila..myslim, ze rodila v Krci, tak se poptam co a jak :wink:

Hmm..HCG pekne stoupa..to je dobre :slight_smile: :sunglasses:

eli: moje spoluzacka se taky vdava v tento den a kamarad slavi "30" :wink: Ze by uz vypukla predsvatebni horecka :dizzy_face:
26. kvě 2009 v 09:30  • Odpověz
lussyn: nejradsi bych se videla nekde mimo kancl :unamused: pozorovat tu modrou oblohu za oknem neni nic moc :grinning:
26. kvě 2009 v 09:32  • Odpověz
lussyn, no ona už nemá kam sílit :grinning:
Jdu ve čtvrtek. Sice toho asi ještě nebude moc vidět, ale alespoň se udělá HCG z krve a mělo by být jasné, zda je to tam, kde má být.... :dizzy_face:

nany, tak kolo jo? A netajíš nám něco? :grinning:
Tak se mi tam poptej. Já koukala ještě na ten Benešov, tak váhám, ale ono je ještě času dost.... :sunglasses:

Musím jít balit, vůbec se mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. kvě 2009 v 09:36  • Odpověz
blondy, kaca: no ja jsem z tech komu klesa behem MS a po ni.... http://www.fertilityfriend.com/home/272eaa
26. kvě 2009 v 09:36  • Odpověz
Ahoj holky hezké ránko :wink:
Mám takovej hloupej dotaz . Když si testujete ovulku ,kolik dní většinou je to do toho vítězného nejsilnějšího testíky (je mi jasný že to je u každého jinak). Proč se ptám, dneska jsem na testíku našla první den druhou čárku ale dneska odjíždím a přijedu ve čtvrtek. Tak mě jen tak teoreticky zajímá jestli to zase prošvihnem a nebo to bude stačit ve čtvrtek. Jak jsem stará a mám dvě děti tak jsem se o toto nikdy nezajímala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. kvě 2009 v 09:41  • Odpověz
blondynka: a proč je tam na začátku ta přerušovaná čára?
26. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz
andrisske, a jak silná ta čárečka je?

kacabacka, jestli myslíš ten můj grafík, tak protože ty dny jsem neměřila :grinning: . Přijde mi zbytečné měřit na začátku,když vím že tam ovu stejně nebude a že teploty budou nízké. To jsem dělala první dva cykly, aby bylo jasné, že jsou teploty takové, jaké jsou :wink:
26. kvě 2009 v 09:50  • Odpověz
Blondy je slabší než kontrolní :wink:
26. kvě 2009 v 09:52  • Odpověz
Ahoj Andri, jsem si zrovna říkala, že se tu nějak pomálu vyskytuješ.
Nany zavři okna, zatáhni žaluzky a modrá obloha je rázem fuč :grinning: :grinning:
Blondý ty se tak máš :slight_smile: :slight_smile:
26. kvě 2009 v 09:54  • Odpověz
andi, to jsem pochopila, ale o kolik? Je taková světloučká a nebo je jen o něco světlejší než kontrolní :sunglasses:
Ještě včera byla uplně slaboučka sotva viditelná což se považuje za neg. test podle návodu.
lussyn: jojo, nerozumim tomu, hlavně takhle je to těžká domluva, potřebovala bych, aby si někdo sedl vedle mě a vysvětlil mi to, tohle dorozumívání je na prd.... :confused:
26. kvě 2009 v 09:57  • Odpověz
Lussyn ahoj já jsem hodně s dětma venku tak u počítače moc nejsem,ale polepším se :slight_smile:
Blondy světloučká byla právě včera a dneska je viditelnější. Přirovnala bych to jako jedny s prvních testíku těhu :wink:
26. kvě 2009 v 09:57  • Odpověz
andi, jo to určitě, já mmá třeba takouhle čárekču skoro celý cyklus.... Jakmioe je ale o něco tmavší, tak je to většinou u mne otázka tak 2 nebo 3 dnů....

lussyn, jo tojo. Mám hlad jako vlk a prázdnou ledničku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. kvě 2009 v 09:58  • Odpověz
No uvidíme zase až tak nikam nepospícháme mám ještě více jak rok mateřské. Tak se na to ve čtvrtek vrhnem a necháme se překvapit :slight_smile: :wink: . Děkuji
Taky musím balit a vubec se mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. kvě 2009 v 10:01  • Odpověz
kacabacka, to je, to máš pravdu. Těžko se taklghe něco vysvětluje....

andi, teoreticky by to mohlo být ve čtvrtek tak akorát :grinning:
26. kvě 2009 v 10:04  • Odpověz
Kacabatko, to ti věřím, takhle je to blbý asi toho potřebuješ vysvětlit plno, viď.Já se o to ani nepokouším, pač nerozumím anglicky, tak to bych byla úplně mimo :slight_smile: Ale holky jako kramlinka nebo blondýnka ti určitě rádi poradí :slight_smile:
Andrí to je jasný,taky bych neseděla na PC, kdybych nemusela být v práci, vy si užíváte v bazénku, koukám.To se máte :slight_smile:
Blondý jen koukej papkat ať má mimísek dost a netrpí hlady :grinning:
26. kvě 2009 v 10:09  • Odpověz
lussyn, já bych ráda, lae fakt tady nic nemám.... Jak jedem pryč, tak už jsme nenakupovala, protože pak to všechno zbytečně vyhazuju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. kvě 2009 v 10:13  • Odpověz
To by bylo super Blondy :slight_smile:
Lussy děti dostat z bazénu je nadlidskej výkon :sweat_smile:
26. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz
blondy: jj, kolo..prisaham :grinning: baleni nesnasim.. :rolling_eyes: , chapu :wink:

andrissek: hele, zkusim naky OVU testy dat do alba..snad bude neco videt (testovala jsem zatim 2 cykly) :wink: testovaci carka by mela postupne silit..ja vyplacala vzdy tak kolem 5ti testu :slight_smile:
26. kvě 2009 v 10:16  • Odpověz
blondy: jedete do Cech ?
26. kvě 2009 v 10:16  • Odpověz
nany, jojo jedem, dneska odpolko :slight_smile:
26. kvě 2009 v 10:25  • Odpověz
blondy: do kdy tu jste :wink: ty jdes vlastne k tomu Dr... :slight_smile:
26. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.