• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Nany je tam ,ale je to hodně rozmazaný nejde mi ti vyfotit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. kvě 2009 v 10:27  • Odpověz
nany, v pionfdělí bychom měli je nazpět.... Jojo jdu, ale vylšo to náhodou, tohle bylo plánované už dlouho dopředu :wink:
26. kvě 2009 v 10:29  • Odpověz
andri: prijde mi, ze je docela silna, zkus zas zitra a uvidis :wink: Dala jsem do alba taky neco, tak mrkni, jestli to je videt :slight_smile:

blondy: pribal s sebou svetr, ma se pekne ochladit :slight_smile:
26. kvě 2009 v 10:39  • Odpověz
andi, koukala jsem , ta kčárečka fakt vypadá docela hezky... Určitě už je ovu na cestě :wink:

nany, já mám naštědtí nějaké věci doma v Praze necháné, hlavně ty teplé :grinning:
26. kvě 2009 v 10:45  • Odpověz
blondy: budes asi offline, ze :wink: kazdopadne dobry dojezd do Prahy :slight_smile:
26. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz
nany, no v doma v Praze net nemáme, ten jsme odhlásili, je to zbytečné to platit když tam v podstatě nejsme.... Občas si beru notes někam na wifi, ale já toho mám vždycky naplánovano tolik, že na net fakt nemám moc času. Navíc si myslím, že si odemne také rádi odpočnete :grinning:
26. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz
Andri koukni na tohle, sic je to jen orientační, ale aspoň něco, vypočítá ti to podle MS plodné dny http://www.babyweb.cz/Ovulacni-kalendar.aspx.Jinak kolik máte těch bazénů?Teda to bych si taky nechala líbit, takové čvachtáníčko :slight_smile:
Nany nestraš s tím svetrem já už mám zazimovanou skříň :wink:
26. kvě 2009 v 11:31  • Odpověz
blondy: v kolik vyrazite ?..a nebo spis ty si odpocines od nas :grinning:
26. kvě 2009 v 11:31  • Odpověz
lussyn: taky mam zazimovano :slight_smile: hlasi celkem prijemnych 17 stupnu :wink:
26. kvě 2009 v 11:33  • Odpověz
nany, ještě přesně nevím... Manžel je ještě v práci, tak až dorazí :wink:
17 je pohoda, trošku ochlazení potřebuju....
26. kvě 2009 v 11:35  • Odpověz
Tak zase nakukuji :wink:
blondy tak šťastnou cestu :wink:
Lussyn ten odkaz mi nejde otevřít :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Bazény máme dva ten kulatej je nahoře na zahradě a abych tam s dětma pokaždý nemusela tam mají na dvoře ještě ten obdelníkovej :wink:
26. kvě 2009 v 11:40  • Odpověz
17 je pohoda, ale v březnu :grinning: :grinning: teď nás to nabažilo a mě míň jak 25 ve stínu nevyhovuje :grinning: potřebuju pařák, nechápu jak jsem se mohla narodit tady, a ne někde v karibiku :grinning: :grinning:
Blondy na cestu ideální počasí, jen ať vás nechytne nějaká bouřka.To budeš řídit celou cestu ty?A pojedete i přes noc?
Andri, tak si to zadej sama - www.babyweb.cz a tam to najdeš je tam kalendář - ovulační kalendář a tam to po tobě bude chtít datum poslední Ms a délku cyklu a samo ti to vypočítá, tak to zkus, já to taky zkoušela a podle toho mám ode dnška do 31 plodné dny :wink:
26. kvě 2009 v 11:48  • Odpověz
Tak podle toho to je od 24 do 28.5
26. kvě 2009 v 11:55  • Odpověz
I když první dva tři dny ms to bylo spíše jen takové špinění,tak se to možná posune :wink:
26. kvě 2009 ve 12:00  • Odpověz
ale hlavně jsem chtěla říct, že si tu teplotu měřim pro to, abych zjistila, jestli vůbec probíhá ovu, ale teď jsem teda zjistila, že to ta teplota - graf ukazuje zpětně, takže předem to ukážou ty ovu testy? Jenže je otázka, kdy bych si je měla udělat když nemam cyklus 28 dní
26. kvě 2009 ve 12:14  • Odpověz
lussyn: pro me je ideal tak 20-25 stupnu :sunglasses: ted trpim :frowning2: Ale Karibikem bych nepohrdla :grinning:

blondy: tak aby vas nechytlo cestou naky krupobiti :dizzy_face:
26. kvě 2009 ve 12:15  • Odpověz
Andri já myslím, že už se špinění před MS počítá jako MS, nevím.
Nany to já teplíčko miluju, ale taky trpím, ale tím, že musím být zavřená v práci :frowning2:
26. kvě 2009 ve 12:26  • Odpověz
lussyn: prvni den MS by mel byt ten, kdy se "spusti" krvaceni...jsem to nekde cetla, pac taky spinim pred MS
26. kvě 2009 ve 12:31  • Odpověz
aha já nevím, fakt se v tom plácám, já tedy někdy taky před MS lehce špiním asi jeden den předem a to špinění za MS vlastně taky nepočítám, když koukám do kalendáříku :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 12:37  • Odpověz
Holky moje, tak porada je úspěšně za mnou, ale míním se z toho opupínkovat... Nic mě nebaví, doufám, že tu příští týden budu lítat s // jinak bych se z toho asi zbláznila... Už mě nebaví chodit každý den do práce, když vím, že je to tu na posrání, že se celý dopoledne ani nezastavím...
26. kvě 2009 ve 12:42  • Odpověz
aja: :grinning:
Hele, musis to brat pozitivne...mas praci, rychle Ti to utece, myslis jen na prac.povinnosti..... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. kvě 2009 ve 12:44  • Odpověz
Ájo opupínkovat, né, to by ti to newslušelo :grinning: :grinning: .To vydržíš, ber to tak, že už to není na dlouho a že za pár měsíců se budeš užívat krásného těhulkování :slight_smile:
Podívej se na mě a na Nany :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 13:07  • Odpověz
Holky mám takový dotázek... Měla jsem mít ovulku 23.5. a když jsem si udělala včera ovu testík, tak ta čárka tam pořád byla a dnes taky je možné se mi ovulka posunula....??? :dizzy_face: :dizzy_face:
26. kvě 2009 ve 13:10  • Odpověz
autor
Ahojte všichni :slight_smile:
Tak mi začala moje výsostná hodinka- malinkej usnul :sweat_smile: :slight_smile: , tak nakukuju.
Blondy, šťastnou cestu a u doktora jen tyepší zprávy :dizzy_face:
Aji,nelituješ nakonec, žes nešla jinam :wink: :grinning: :sweat_smile: ? Moc přeju //, ale Nany má pravdu-viď, že teď na mimi nějak nemáš čas myslet...Takže to bude šup na šup :wink:
Jdu se v rychlosti najíst,než se mi ten poklad zase vzbudí...
26. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz
Eli já s testem nemám žádnou zkušenost,ale zrovna dnes to tu holky probíraly, že ta čárka tam zůstává viditelná více dní, takže je možné, že se ti posunula, nebo že ještě probíhá.Tady s tím by ti poradila Blondýnka nebo Kramlinka, koukala jsem, že se vídáte na březnovkách, tak zkus dát dotaz na ni, jestli se teda ještě nezbalila a neodfrčela
26. kvě 2009 ve 13:18  • Odpověz
lussyn: Jasně..Děkuju :dizzy_face:
26. kvě 2009 ve 13:19  • Odpověz
Ahoj Kopretinko,koukám v tabulce na tebe a vidím, že máš krásnej DC :slight_smile: , jak se snažilkujete?Držím palce ať to klapne.
26. kvě 2009 ve 13:20  • Odpověz
Kopretinko, určitě nelituju, ale je toho teď moc... Jsem ráda, že mám práci, ale teď se nakupilo moc věcí najednou...
Já už se začínám těšit na dovolenou, pojedeme asi 19.6., tak jsem celá nadržená, že vypadnu :grinning:
26. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz
lussyn, no tady je 30 a co jsem koukala tak ej to skoro v celé IT... Pojedeme přes noc, mě to vyhovuje. No a skoro celou cestu, my tohle máme s manželem otočené. Když někam jedem, tak řídím já :grinning:

kacabacka, dobré je sledovat cervikální hlen, jakmile zančne být bílkový tak testovat :wink:
26. kvě 2009 ve 13:25  • Odpověz
Blondý tak hlavně šťastnou cestu v poho to zvládněte a hlavně ať ti to u dr dopadne doře.Hned jak budeš moc, tak nám dej zprávu :slight_smile:
Ájo, tak to už máte za pár a jedete teda do toho Egypta?A kam Sharm nebo Hurghada?
26. kvě 2009 ve 13:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.