• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
Tady od rána leje jako z konve, což pro nás má jednu výhodu-že asi budeme mít doma tatínka, takže nakukuju teď ráno a nevím jak se dostanu přes den :wink:
Koukám na tabulku (snad jsem ty DC přepsala dobře...)Klaruška, Nany,Kali.kal a Maja vypadají nadějně,co? Aji, ty už to máš taky za pár, viď? No a my ostatní holt musíme ještě pár dní vydržet...:wink:
27. kvě 2009 v 07:16  • Odpověz
autor
Ahoj Andri, dneska se asi s děckama v bazénku koupat nebudete, viď :unamused: ? My taky utřeme-vytahuju malýmu takovej mini bazének na balkon, ale je v něm děsně spokojenej, vždycky "vytopí" balkon pod nama(naštestí je tam už jen jeden)...Nio a to v pátek má být 10 stupňů... :angry: :confounded: :astonished:
27. kvě 2009 v 07:19  • Odpověz
Dobré ránko holky, tak to počasí je na draka... Já mám náladu taky na draka, jediné co mě trošku těší je, že dnes budu moct vypadnout brzy z práce, protože tu nikdo není :grinning: chystám se k Baťovi, mají tam nádherné letní žabičky - na ty já sem úchylná, mám jich milion, ale přes zimu se jich půlka většinou rozpadne, takže na jaře obnovuji zásoby :grinning:
27. kvě 2009 v 07:47  • Odpověz
autor
Aji,tak to budeš mít dneska volněji, coo?
Jé,žabky mám taky v plánu,akorát musím vyrazit bez toho svýho dráčka-teda nakupovat (cokoliv) s dvouletým capartem je fakt zažitek...Navíc většinou nic nekoupíte... :angry: :unamused: :wink:
Tak Aji ať Ti to rychle utíká a neděje se nic nepředpokládanýho... :wink:
27. kvě 2009 v 07:53  • Odpověz
Baťa má letos docela dobrou akci boty za 399Kč, na internetu můžeš mrknout na kompletní sortiment... Já mám vybrané takové černé elegantní žabky, které jsou na palec a ne něm je stříbrná hvězdička...
Doufám, že mi budou, protože já mám nohu jako slon :grinning:
27. kvě 2009 v 08:10  • Odpověz
Dobre ranicko kocky :wink:
27. kvě 2009 v 08:35  • Odpověz
Ahojda, je možný, že jsem dneska naměřila 37 stupňů??? :confused:
27. kvě 2009 v 08:36  • Odpověz
autor
Přestalo pršet, tak jdeme nakoupit...
Kači, nejsem znalec, ale myslím, že možný to je :wink:
27. kvě 2009 v 08:57  • Odpověz
Ahoj ženy :slight_smile:
Kramli, tak ať všechno potřebné na svatbičku seženete a máš z toho jen radost a ne starost :slight_smile: Jo román pro ženy ten já prostě miluju, doma ho pouštíme pořád dokola, milujem ho oba a v neděli si ho opět po stopadesátýprvní nenecháme ujít :grinning: :grinning: .Minulý týden jsme byli na Líbáš jako bůh, čekala jsem, že to bude blbůstka, ale ten film mě naprosto dostal, smáli jsme se jak pominutý, hlavně Eva Holubová tam excelovala, já výborná, film doporučuju, kdo ho ještě neviděl :slight_smile:
Ájo, tak to se máš, že můžeš dnes vypadnout dřív, to já zas až do 18.00 :angry: .Kup si něco hezkého, určo budou mít i na sloní nožičky :grinning:
Kopretinko, tak si užijte den, taky bych byla nejraději doma s miláčkem.U nás je teda krásně sluníčko, vybouřilo se a vypršelo přes noc a teď je zas hezky.
Kacabatko určitě je to možné, holky říkaly, že při ovulce teplota hodně vzroste, tak to je nejspíš tvůj případ, ale vážně nevím :frowning2:
27. kvě 2009 v 09:15  • Odpověz
Kramlinko tak ode dneška to máte přesně za měsíc,viď, tak to už je fakt za pár :slight_smile:
Ahoj Andri, :slight_smile: tak jak to s tebou vypadá?
27. kvě 2009 v 09:19  • Odpověz
kaca: jj je to mozne, ktery jsi den cyklu???

lussyn: Libas jako Buh jsem videla a taky me to dostalo.....super byla ta scena s tim mobilem jak poslala tu SMS vsem kolegum a ten Bartoska ji pak rikal ze mobil neudusi :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak na svatbu uz skoro vse zarizeno, vcera jsem konecne sehnala boty, mam totiz cislo 42 a to je docela problem, navic vetsinu tech vetsich bot delaji hrozne uzkych....no ale mam, nakonec jsem objevila v Humanicu :wink: jj uz se to blizi, presne mesic no :slight_smile:
27. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: jo s tím mobilem to bylo dobrý, fakt dobrý hlášky :wink:
Tak to je fajn, že už máte skoro hotovo, Humanic je dobrej, mají tam pěkný botičky, docela výběr, jak barenvě tak tvarově a za super ceny. :slight_smile:
27. kvě 2009 v 09:40  • Odpověz
Jo HUmanic a ještě i Deichmann - vždycky mi přijde, že jednou mají super věci v jednom a druhej je o ničem a z toho je to naopak... Ještě se mi nestalo, že by měli super věci naráz.. :grinning:
27. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz
kramli: no právě, že teprve 9 DC ode dne, kdy začala normální MS, ale nevim, jestli to počítat od tohodle dne nebo o dva dny dřív, kdy začalo špinění.... :fearful:

Jinak jsem se už nějak prokousala tim fertility a vyjelo mi to graf, ale ukazuje mi to jen 16 DC nevíte proč?
27. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz
a vůbec...myslíš, že je možný, abych měla normálně ovu? Když jsem brala 8 let v kuse HA? Já myslim, že si na ní budu muset ještě asi dlouho počkat....
27. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz
Kacabtko někomu trvá než tělo začne správně fungovat po vysazení HA, ale třeba já jseb brala antikoncepci v kuse 10 let a hned po vysazení mi MS dorazila přesně na den přesně a od té doby stále chodí, ale každé tělo je jiné, takže nevím. Ty jsi ale teprve tuším druhý měsíc po vysazení ne a MS jsi první měsíc měla, ne?
27. kvě 2009 v 10:04  • Odpověz
lussyn: jojo, vysadila jsem na začátku dubna, MS normálně přišla, ale až nějaký 45 DC, ale přišla, tak nevim,... jsem zvědavá, kdy a jestli přijde další a taky jestli nastoupí ovu...
27. kvě 2009 v 10:07  • Odpověz
lussyn: jj ceny super staly jenom 599,- :wink:

aja: jj mas pravdu, Deichmann tentokrat zklamal na cele care, akorat ja u Deichmana mam normalne velikost 43-44 !! :astonished: A v normalnich obchodech 42...

kacka: hod mi sem ten odkaz na tvuj grafik....V levem sloupci Sharing a Home page setup a zkopiruj mi sem ten odkaz....ja na to kouknu :wink: A s tou ovu tezko rici....potrebuju videt ten graf....
27. kvě 2009 v 10:16  • Odpověz
Tak vidíš, takže jestli jsi měla MS musela proběhnout ovu, ne?Ovu chodí zhruba v polovině cyklu, takže jestli tvůj předešlý cyklus trval 45 dní, takže ovu byla mezi 22-23 dnem.Uvidíš tento měsíc, pokud neotěhotníš, jak dlouhý bude cyklus, třeba se to srovná.A ovu příznaky nemáš?Já ovu na sobě docela poznám.Mám citlivá prsa, bolí mě podbříšk jako při MS a objevý se výtok, podle toho se to dá docela dobře poznat.Ale být tebou tak jsem v klidu.ovulku máš, ms taky, takže funguješ, jen možná tvoje tělo ten "absťák bez hormonů" :slight_smile: snáší hůř.Neboj bude to dobrý a miminko brzy přijde.
27. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz
lussyn: bohuzel musim nesouhlasit, jsou pripady kdy MS normalne probiha ale jsou tzv anovulacni cykly....takze to ze ma zena MS neznamena ze ovu probiha, tak snadne to bohuzel neni.... :unamused:
27. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz
kramli: ten odkaz mi to vůbec neukazuje...vyjíždí mi tohle...
http://www.fertilityfriend.com/ttc/homepage_module.php
27. kvě 2009 v 10:21  • Odpověz
Anovulační cykly:
se čas od času vyskytnou každému, ale pokud se vyskytne jen párkrát do roka, není to nic tragického Je to cyklus bez ovulace a na křivce se projeví tak, že teploty po celou dobu kolísají nahoru dolů bez zjevného vzestupu ve druhé fázi.
27. kvě 2009 v 10:21  • Odpověz
no a hned na zacatku stranky mas tohle v takovem svetle fialovem ramecku:

Your Charting Home Page Web Address:
a hned pod tim v tom okynku je odkaz, ja tam mam treba tohle http://www.fertilityfriend.com/home/272eaa ale ty tam budes mit neco trosku jineho, tak mi to zkus zkopirovat..... :slight_smile:
27. kvě 2009 v 10:23  • Odpověz
lussyn: to asi nebude pravidlo, že když je ms, tak je i ovu ne? asi dva dny jsem měla citlivý prsa a bolelo mě v podbřišku, ale to bylo asi 4 týdny po vysazení ha, takže pochybuju, že mohla takhle rovnou nastoupit ovu...je to divný....
27. kvě 2009 v 10:24  • Odpověz
kramli: no právě, že nemam, mam tam přesně to, co je v tom odkazu, co jsem ti poslala.... :pensive: proč mi to nejde... :pensive:
27. kvě 2009 v 10:27  • Odpověz
anovulační cyklus
anovulační cyklus – cyklus ve vaječníku, při němž nedojde kuvolnění vajíčka do vejcovodu ovulaci, tedy ani kpřípadnému oplodnění. A. c. bývá běžný vobdobí dospívání apřechodu. Je-li příčinou neplodnosti, lze mnohdy hormonální léčbou ovulaci vyvolat. Blokáda ovulace je rovněž jedním zmechanismů působení hormonální kontracepce. Neproběhne-li ovulace, nedochází vdruhé části cyklu kvzestupu bazální teploty nad 37 C. Srov. ovariální cyklus
27. kvě 2009 v 10:28  • Odpověz
ha...počkej, něco jsem zmáčkla....je to ono? http://www.fertilityfriend.com/home/1852f9
27. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz
jj to je ono :grinning:
27. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz
kaca: akorat ze z toho se jeste nic nepozna, ale vypada to nadejne....pokud ted bude teplotka klesat a pak stoupne tak bude ovu :grinning: Jsi ted 9DC, takze teoreticky by mohla byt brzy, zalezi jak se ti srovna cyklus, no uvidime, kazdopadne mer dal a teplot se nelekej.....ja se na ten tvuj grafik vzdycky zkusim kouknout rano a uvidime :wink:
27. kvě 2009 v 10:36  • Odpověz
Ahoj zeny :slight_smile:

Prestalo tu prset a i slunicko se ukazuje :slight_smile: Diky bohu za vcerejsi dest, vcera jsem myslela, ze chcipnu, mela jsem nizky tlak..des :rolling_eyes:

Kopretina: v tabulce to mozna vypada hezky, ale jelikoz mam cyklus +/- 35 dni... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Aja: dik za tip na boty.. :slight_smile: dneska to pujdu asi prubnout..jeste bych potrebovala naky letni na podpatku, ale aby byly pohodlny.. :confused:

kramli: prebiras stafetu za blondy, jo :sunglasses: pockej az zacnu pristi mesic merit ja :grinning:
27. kvě 2009 v 10:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.