• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Holky já v těchto věcech vážně nemám takový přehled, takže děkuju za info Kramli :slight_smile: .A to mám maturitu za zdravovědy :grinning: :grinning: .
Holky to je fakt hrozný, když vás tady tak pročítám, ono to někdy není fakt jednoduchý, že?No tak snad budeme mít všechny štěstí a brzy se nám to podaří :slight_smile:
Teď jsem si vzpomněla na Blondýnku, jak asi dojeli, v té bouřce v noci to asi nebylo nic moc.
A co naše další těhulky Sabinečka a Lin, ty se tu taky dlouho neukázaly.
27. kvě 2009 v 10:39  • Odpověz
Nany, tak držím palce, abys nějaké pěkné objevila :wink:
27. kvě 2009 v 10:40  • Odpověz
kramli: jééé, ty jsi tak hodná :dizzy_face:
No, to bych řekla, že je to ještě na prd...že tam ještě neni nic vidět... hele a proč se mi tam nedělá v období ms ta přerušovaná čára, jako že jsem neměřila? A jak dlouho (kolik dní) by měla teplota klesat a pak stoupnout?
Jé, já jsem ráda, že jsem byla schopná to tam nějak dostat ty teploty... :grinning: jo, a proč mi to ukazuje jen 16 dní?
27. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz
lussyn: mě spíš vadí, že naše mámy přišly do jinýho stavu ani nevěděli jak. Žádný počítání ovu, měření BT, o tom neměly ani šajn.... na druhou stranu to fakt asi bude tou HA, kterou ony nebraly.
27. kvě 2009 v 10:46  • Odpověz
Jo Kacabacko někdo má to štěstí, že si chlap o ní jen otře trenkama a je těhotná a někomu to holt trvá, ale být tebou jsem v klidu, máš za sebou teprve první cyklus.Říkám to pořád "trpělivost".Nic neřešit a ono až to bude mít přijít, tak to příjde, věř mi, že se dočkáš.Všechny se dočkáme, vždyť není kam spěchat, no né?Čeká nás léto, prázdniny, dovolená, to by bylo aby jsme tu v září už nebyly všechny těhulky. :slight_smile:
27. kvě 2009 v 10:54  • Odpověz
Ahojky holky,zdravím Vás.To je novinek.
Blondy-gratuluji a přeji ať je vše ok.
Aji-co ty kapky?Dělám na aro,možná by se to dalo sehnat,nevím.Ale je pravda,že občas míváme v celé ČR výpadek život důležitých léků-je to děs.
Luss-už máš nějaký ty nový oblečky? Taky jdeme na svatbu a nevím,co na sebe.Hoď nějakej návrh,co máš za lubem,píšeš,že přesně víš,co chceš.
Kopretinko-na jižní Moravu se těš,je tam fakt dobře.
Kramli-ty jsi fakt borec!Z tebe je úplná dr.Já jsem tade taky zdravotník,ale na tebe se nechytám.
Nany-ty vypadáš nadějně,viď? Něco píšeš o hcg :grinning: není něco novýho u tebe?
27. kvě 2009 v 10:54  • Odpověz
lussyn: já nikam nepospíchám, ani nejsem snažilka, protože se zatim ani nijak nesnažíme :slight_smile: mě jenom hrozně zajímá to měření teploty víš...? Rozhodně se tim nestresuju, vim, že to nebude hned, spíš počítám s tim, že si ještě min. rok počkáme, jen mě prostě zajímá jestli bude ovu, jestli se to bude v grafu ukazovat a tak...protože kdyby ovu nebyla nějakou delší dobu(několik cyklů), tak aby se s tim dalo už něco dělat. Kdybysme se do snažení pustili teď a nešlo to a za půl roku bych začala měřit a zjistila bych že vůbec není ovu, tak bych tim ztratila akorát tak čas. Takže měřim jen z toho důvodu, abych zjistila, jestli vůbec probíhá ovu, pokud jo, tak tomu necháme volnej průběh.... :wink:
27. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz
Lancy díky za optání, zatím máme 4krabičky, tak máme čas cca do půlky prázdnin, pak se uvidí...
27. kvě 2009 v 11:07  • Odpověz
nany: ahojky :wink: no na chvilku ji preberu, ale ona tomu rozumi mnohem vic nez ja....

lussyn: no neni to vubec jednoduche....ale je to zvlastni kolik se clovek dozvi veci kdyz se o neco zacne zajimat, ja jsem jeste v unoru ani pomalu nevedela ze je nejaka ovulace :slight_smile:

kaca: :slight_smile: neco y tvych otazek zodpovezeno v IP... :slight_smile: Proc to tam nedela tu prerusovanou caru vazne netusim, mozna to vyznaci az pozdeji :slight_smile:

lussyn: tak v zari jo ??? To by byl super darek k mym a MP narozeninam :wink:

lancy: no ja mam k zdravotnikovi asi stejne blizko jako k Nobelove cene :grinning: :grinning: :grinning: Ale jak jsem psala vyse, clovek kdyz se o neco zajima tak zjisti spoustu zajimavych a uzitecnych informaci a ja se je snazim predavat dal aby ste z toho kocky taky neco mely :wink: :grinning:
27. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz
lancy: ahoj :sunglasses: U me nic novyho..to jsem asi psala blondy, ze ji HCG pekne stoupa :confused: Ja cekam MS az pristi tyden..mam trosku delsi cyklus, vis :unamused:

lussyn: mne by se to taky siklo az v zari..ted mam miliony aktivit :dizzy_face: MMCH..vcera jsem byla u kamosky, ma skoro 3-mesicni holcicku..uprimne..neni kam spechat :grinning:

kaca: co se tyce otehotneni nasich mamin, tak si myslim, ze se zas az tak moc nezmenilo, spis driv se o tom takhle verejne nediskutovalo :grinning: Moje mama nema vejcovod, ale otehotnela hned po svatbe a za 2 roky mi pribyla segra :wink: Dalsi priklady mych kamaradek a jejich M.:
1. otehotnela ve 20ti..pak jim to dlouho neslo..za 5 let se ji narodil bracha
2. dtto......segra se ji narodila za 6 let (mezitim 2 potraty)
3. otehotnela v 25ti.....segra se ji narodila za 8 let (mezitim 2 potraty)
No nic, jen takove kratke zamysleni :sweat_smile:

kramli: mas recht, ja taky v unoru nevedela co je to OVU :grinning: Neni nad samostudium :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2009 v 11:35  • Odpověz
Tak my jsme se vrátili ze cvičení , sabču jsem dala spinkat tak snad usne.
Nefunguje nám foták někomu spadl nikdo se nepřiznal takže to byl asi nějaký skřítek.
Včera se mě kámoška ptala co chci jako svatební dar tak jsem ji hned psala sms že by se nám hodil foták tak uvidíme co dostanem.

Jo jinak kámoška mi dala odkaz že přihlásila svou malou do soutěže http://www.blesk.cz/zlaticka?action=profil&id=2252 tak kdyby jste ji prosím poslali taky nějakej ten hlas díky moc.
Hlasovat můžete opakovaně ale jen jednou za hodinu díky moc.
27. kvě 2009 v 11:39  • Odpověz
Sabi: hlas byl odeslan :wink: Na jaky cvico chodite :wink:
27. kvě 2009 ve 12:02  • Odpověz
Cvičení maminek s dětmi od 1,5 roku

Hrají si ,přeskakující , protahují se atd. Je to spíše zaměřeno na to aby zjistili že je nějaké cvičení že jsou tam i další děti a musí si mezi sebou půjčovat věci a že je tam i teta která se musí poslouchat apod.
27. kvě 2009 ve 12:05  • Odpověz
Holky teď jsem objevila docela dobré akce v LIDL... mrkněte :grinning:

http://www.lidl.cz/cz/home.nsf/pages/c.o.20090525.index
27. kvě 2009 ve 12:31  • Odpověz
sabi: takze mala uz se pripravuje na to, az se ji narodi sourozenec :wink: znama chodi na neco podobneho a nemuze si to vynachvalit :sunglasses:

aja: mas na mysli ty pansky boxerky a ponozky za super ceny :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2009 ve 12:36  • Odpověz
Zaujala mě ta kojící podprsenka jenže je pouze do velikosti C což je problém když už ted mám D až E
Takže to asi nic ale určitě se zajdu mrknout.
Vždycky mě štve že mají všechno všichni perfektně nafocené moc se ti to líbí a ty příjdeš tam a zjistíš že je to nehorázný šmejd.
Tak uvidíme.
27. kvě 2009 ve 12:36  • Odpověz
Jojo tam je to tak slušné děcko ale doma když k nám příjde nějaká kámoška s dítětem tak je peklo pokud jen na něco šáhne co patří sabči.Ječí vzteká se křičí a nic nepomáhá.
Prostě ostuda.
27. kvě 2009 ve 12:38  • Odpověz
autor
Tak jsme ostrouhali mrkvičku...
Taky setu počasí projasnilo, takže počítám, žetatínek se nám vrátí okolo 8hodiny. Ale nesmutníme a až se Domča vyspí, vyrazíme zašvagrovou a půlroční neteřinkou... :wink:
27. kvě 2009 ve 12:58  • Odpověz
Ahoj holky.
Tak dnes jsem od rána byla bez netu!!A nevěděla jsem čím to je... Byla jsem na startovaná jak nikdy!!!
Jak se máte dneska holky moje... :dizzy_face:
27. kvě 2009 ve 13:18  • Odpověz
eli: ze by to bylo tou bourkou :confused: Mne to takhle odpalilo modem :angry:
27. kvě 2009 ve 13:51  • Odpověz
nany: Fakt nevím, ale naštvaná jsem byla dost a když přítel volal na operátora, tak to tam nikdo nebralv :angry: :angry: Prostě to nasere!!!

Jinak doufám, že se oteplí, protože to zatažené počasí mi akorát přivolává divnou náladu!! :angry:
27. kvě 2009 ve 13:55  • Odpověz
eli: chapu, my tu od rana bojujeme s tiskarnou....taky k pos... :angry: Zadny hice nehlasej..co jsem koukala :confused:
27. kvě 2009 ve 14:17  • Odpověz
Tak to mě štve...Doufám, že příští pátek bude aspoň hezky!!! :dizzy_face:
27. kvě 2009 ve 14:29  • Odpověz
eli: http://www.meteopress.cz/, snad Vam to vyjde :wink:
27. kvě 2009 ve 14:48  • Odpověz
Ty jsi zlato.. Tak snad bude krásně!! :dizzy_face:
27. kvě 2009 v 15:00  • Odpověz
Holky, tak já pomalu mizím z práce, je tu dnes mrtvo, tak si to můžu dovolit :slight_smile:

mějte se
27. kvě 2009 v 15:04  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem se konečně na chvíli zastavila, tak se jdu na vás mrknout.
Ahaj Nany,Lancy, Eli :slight_smile:
Eli neboj počasí se umoudří, ono se to teď vyblbne a vyprší a 5 bude nádherně, slunečno, uvidíš.Jo ten stres z počasí si taky pamatuju.To je to jediný co nemůžeš ovlivnit.Ale neboj ono to nějak dopadne.
Kacabatko máš pravdu aspoň zjistíš jak ti tělo funguje a až se budete opravdu snažilkovat aspoň budeš na vše pořádně připravená.To je hezký jak to bereš zodpovědně, to já to zas beru tak, že ono to nějak dopadne :wink:
Sabí hlas odeslán.
Ájo to jsou krásný věcičky, viď.Taky bys už nakupovala?Já jsem na to úplně úchylná, pořád koukám na věcičky pro miminka, jak ty bláznivá ženská:grinning: :grinning:
Kopretinko ber to tak, že zas budou korunky :slight_smile:
Lancy zatím nic nemám, ale představu mám janou.Viděla jsem ty šatičky na Petře Němcový, ale v dlouhém provedení, já bych je chtěla krátké, na ramínka jen po prsama na mašličku a pak splívavé, plizované.Barvičku buď lila, nebo fuchsiová, nevím jestli to z mého popisu chápeš, ale jsou hrozně jednoduché, ale krásné.
27. kvě 2009 v 15:08  • Odpověz
lussy: To doufám!!! :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. kvě 2009 v 15:20  • Odpověz
lussyn: jee, ty budes krasna :wink: a co si je nechat usit :wink:
27. kvě 2009 v 15:57  • Odpověz
No vidíš to mě ani nenapadlo, já je viděla vloni v létě v Jannisu a měli je ve slevě za nějakých 600kč a já si je blbec nevzala.A teď je nikde nemůžu sehnat a tu představu mám pořád v hlavě, takže ani po jiných nekoukám, chápeš, ne?
27. kvě 2009 v 17:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.