• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Já jsem teda na žádné cvičení nechodila :wink: . Ke konci jsem potom pila čaj s maliníku a to jediný. Měla jsem olej na masáže hráze ,ale ani jsme potom nemasírovali :wink:
28. kvě 2009 v 15:59  • Odpověz
Luss, volala jsem manžílkovi, že si zajdeme na nějaký dobrý steak a pak jsem mu psala nějaké úchylné sms, co všechno budeme večer dělat :sweat_smile: :grinning: :sunglasses:
Tak snad se mi nálada trošku zlepší...
28. kvě 2009 v 16:03  • Odpověz
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ájo no vidíš, vždyť ty jsi holka šikovná, ty si poradíš :slight_smile: .Ty přeci víš, jak na chlapy.Tak už máš důvod k těšení, né?Tak ať se večer vyvede se vším všudy :wink:
Andri to slyším poprvé, masírovat hráz?Já pila těhotenský čaj a hned od samého začátku si mazala prsa a břicho vazelínou, protože mi prsa během těch pár týdnů vyrostla o jednu velikost, to se mi líbilo :grinning: , ale pak se mi nelíbilo, když se to vrátilo.Tak jsem vlastně i poznala, že něco není jak má být, pořád mě bolela prsa, měla jsem je zduřelá a pak najednou nic, prsa se dostalas do normálu, říkám si, sakra co se děje, no a za dva dny jsem už věděla, co se děje :frowning2:
28. kvě 2009 v 16:08  • Odpověz
Holky, si tady ctu ty Vase pribehy z porodnic az me z toho uplne zacalo bolet bricho :slight_smile:
28. kvě 2009 v 16:15  • Odpověz
Čaj z maliníku by měl být na podporu stahů a uvolnění svalů při porodu a mímo by mělo jít lépe ven.
pravidelné masírování hráze by mělo hráz změkčit a zabránit nástřihu při porodu :wink:
28. kvě 2009 v 16:20  • Odpověz
28. kvě 2009 v 16:20  • Odpověz
Lussy oboje se dělá až asi od 35tt :wink:
28. kvě 2009 v 16:21  • Odpověz
Nany mě taky, škoda, že si ho nemůžeme koupit třeba v hračkárně, viď :grinning: :grinning: Ale to zvládnej, nejsme přeci bábovky
28. kvě 2009 v 16:22  • Odpověz
Jj, zvladnem..nic jinyho nam stejne nezbyva :sunglasses:

Holky, fakt me poboliva podbrisek :sweat_smile: ..MS se blizi :confused:

Tady se udelalo tak hnusne - dest, vitr, zima, a to jdeme vecer do divadla :rolling_eyes:
28. kvě 2009 v 16:25  • Odpověz
To víš že to zvládnete :wink:
28. kvě 2009 v 16:25  • Odpověz
Tady taky leje jako z konve,ani jsme se nedostali s Péťou ven :stuck_out_tongue_closed_eyes:
b Mamka mi vždycky říkala na konci těhu ,,když to šlo dovnitř musí to jít i ven" .Veeeeeelice povzbudivé před porodem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. kvě 2009 v 16:27  • Odpověz
andrissek: :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 v 16:34  • Odpověz
Andri :grinning: fakt dobrý, ale to co šlo do vnitř se s tím co jde ven nedá velikostně srovnávat :grinning: :grinning:
Jé Nany a na co jdete?
28. kvě 2009 v 16:36  • Odpověz
Jmenuje se to: PŘÍBUZNÉ SI NEVYBÍRÁME... :slight_smile:
28. kvě 2009 v 16:42  • Odpověz
Nany, divadla mám ráda, ale málokdy se tam dostanu...

Andrýsku, tak to je dobrý, mamka měla pravdu :slight_smile:
28. kvě 2009 v 16:43  • Odpověz
Aja: jj, to ja taky :wink: pristi tyden jdem jeste do Ypsilonky :sunglasses:

A zase leje :angry: Volam MM, at me vyzvedne v praci, zas nemam destnik :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. kvě 2009 v 16:54  • Odpověz
Tak jsem chtěla udělat Péťovi k večeři bramboračku ,ale zjistila jsem že mi došla plynová bomba. Ještě že zbyl z oběda karboš a brambor.
28. kvě 2009 v 17:15  • Odpověz
Kočandy moje, já už pomalu mažu domů, mám volno až do pondlka tak e těším, máme plno akcí na víkend, tak se těším.Dnes u nás spí můj Davídek a zítra ho hlídáme, tak si ho pořádně užiju.
Nany ty si užij kino a v pondělí jsem zvědavá, jestli v nefěli dorazí nebo ne.
Ájo, ty se měj moc krásně a ať je všechno o.k.
Andrí a ty se pořád snažilkuj ať jsou brzy //.
Všem krásný i když deštivý víkend.
28. kvě 2009 v 17:41  • Odpověz
Taggy: , 22, snž: 4-5 vysazení HA, snž od 06/09..........17DC, Calibrum babyplan
Lussyn: Lucka, 28 let,snž 5-6/09, ..............................14DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,...................................12DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 1.5., ..............................36DC, Calibrum babyplan
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, .........................16DC, Calibrum
eliska_v: Eliška, 20 let, snž od 03/09, ..........................22DC, kyselina listová
majatob: Magda, 22 let, snž od 07/09.........................3DC, Gravital
petullka: Petra, 25let, snž 04/09, ...............................16DC, kyselina listová
renca.o3:Renata 34let,snž05-09,...............................18DC,kyselina listová

Ahoj holky,tak jsem se tam teda připsala.Jak se dneska všechny máte?
Mě onemocněla holčina,je nějaká nastydlá,tak jsme dneska místo školy vařily čajíčky
a četly knížky.
28. kvě 2009 v 18:12  • Odpověz
Ahoj,všem přeju krásné ráno :dizzy_face: :dizzy_face:
29. kvě 2009 v 06:03  • Odpověz
//
10/4:Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 18.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, ...................18DC,kyselina listová
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, ...................29DC, kyselina listová
Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, ...........................30DC, kyselina listová
ajjik-Pavlína,25 let, snaž.od 5/09, ..............................12DC, kyselina listová
Nany 123-30 let, snž od 3/09, .................................30DC,kyselina listová
Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09,..........................5DC,kyselina listová - http://www.fertilityfriend.com/home/272eaa
Taggy: , 22, snž: 4-5 vysazení HA, snž od 06/09..........18DC, Calibrum babyplan
Lussyn: Lucka, 28 let,snž 5-6/09, ..............................15DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,...................................13DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 1.5., ..............................37DC, Calibrum babyplan
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, .........................17DC, Calibrum
eliska_v: Eliška, 20 let, snž od 03/09, ..........................23DC, kyselina listová
majatob: Magda, 22 let, snž od 07/09.........................4DC, Gravital
petullka: Petra, 25let, snž 04/09, ...............................17DC, kyselina listová
renca.o3:Renata 34let,snž05-09,...............................19DC,kyselina listová
29. kvě 2009 v 07:03  • Odpověz
Dobré ráno dostávám se k Vám až nyní včera nám vypnuli elektriku a zapnuli ji až ráno - nějaká místní porucha.

Holky já jsem na předporodní cvičení chodila ale mě hysterce bylo stejně na nic.Třeba mamča co vedle mě ležela tak ta prý poctivě cvičila celé těhu takže porodní svaly nacvičené na porod ale mimčo se ji neotočilo takže stejně šla na císařský řez.Tak nadávala že se snažila a pak stejně nic.

A pak ten olejíček na hráz je prý velmi dobrý a doporučuje se já si jej určitě pořídím.

Andri mamka která byla přítomná mého porodu tak mi řekla (když už jsem byla v těch největších křečích ,už jsem bolestí brečela) tak těžce to jde ven a tak lehko to šlo dovnitř co? :angry:
29. kvě 2009 v 07:14  • Odpověz
Dobré ránko kočky... Konečně pátek :slight_smile: dnes vypadnu z práce kolem 14h tak už se moc těším :slight_smile:
29. kvě 2009 v 07:52  • Odpověz
autor
Ahojte, tak jsem se konečně dotala na net...
Včera jsme měli náročný, ale pěkný den.Byli jsme za kamarádkou se stejně starou holčičkou jako je Domča, tak děcka si vyhrály, my si pokecali...Domů jsme se vrátili po 8 hodině a já byla úplně vyšťávená. Asi byl včera nějakej blbej tlak,perotože jsem fakt bylajako zdechlina, bylo mi špatně, motala se mi hlava (nebejt teprve 6DPO snad věřím, že jsem těhu, ale jelikož jsem si zatím zachovala zdravej rozum, tak vím, že s největší pravděpodobností nejsem... :unamused: )
Aji, tak dneska už dobrá?
Já před porodem chodila cvičit navelký míče do místního mat. centra. Bylo to fajn, ale nakonec jsem taky rodila císařem, takže cvičení bylo spíš jako příjemná společenská akce. Tenhlekrát bych chtěla vycvičit pánevní dno-už mám objednaný to DVD, tak jsem na sebe zvědavá...
29. kvě 2009 v 08:04  • Odpověz
kOPRETINKO A už ti to DVD přišlo??? Mě ne...
29. kvě 2009 v 08:43  • Odpověz
autor
Nee,mě taky ne :angry:
Teď pročítám na www.rodina.cz ty metody hlídání čípku a hlenu a asi do toho půjdu-čípek mám vcelku lehce hmatný, navíc jsem ho trochu "hlídala" i když mi poprvé Dr. dával NT(jestli se neposunuje kam nemá :wink: ), takže pokud to tenhlekrát nevyšlo (jakože tomu mov nevěřím :wink: :unamused: ), jdu do toho...
Aji a ty testuješ zítra nebo až později?
29. kvě 2009 v 09:18  • Odpověz
Ahojky hezké ránko :wink:
Zajela jsem si do krámu než začne lejt. Táhne se sem pěškné černo :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Dneska je mi nějak divně,v noci jsem měla hoooodně nepříjemné sny a ráno se probudila se strašnou uskostí. Ted už je to o něco lepší ,ale není to ono :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
29. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz
Pekne rano :wink:

Tady je zas hnusne :angry: No, aspon me nemrzi, ze sedim v praci :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Aja: patek=mala sobota, co :sunglasses:

Sabi: mamka to urcite nemyslela zle :sweat_smile:
Mne mama rikala, ze kdyz rodila ona, tak bezne sestry na ne "kricely", ze co rvou, ze kdyz to dite delaly, ze u toho urcite nekricely...Hnus teda :angry: Jeste, ze to je minulost :confused:

kopretina: tak pekne zkoumej :wink: , ja zatim pozoruji jen hlen, na cipek se jeste nedostalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2009 v 09:30  • Odpověz
autor
Nany, jj, tohle jsou dny, kdy bych taky radši seděla v práci,alee musíme jít nakoupit a vyvětrat ďáblíka :wink: :angry:
Teď se rozpršelo, takže malýmu přibalit pláštěnku a mě deštník. A to měl bejt dnes na náměstí den dětí, jsem se těšila... :wink: :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 v 09:41  • Odpověz
No já mám zítra dostat MS, takže pokud nepřijde, tak to asi nevydržím a v neděli nebo v pondělí si zajdu koupit testík...

Jo dnes je pátek = malá sobota, takže brutální kopr a to ještě ke všemu nikdo nikde, jsem tu sama samička :grinning:
teď plánuju co upeču na středu , přijdou kolegyně z práce, docela mě zaujalo http://www.mamincinyrecepty.cz/ruzne-moucniky/pudinkove-kosicky
29. kvě 2009 v 09:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.