• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
jj, vztahy jsou v pohodě... Hlavně v červnu chceme jet na dovolenou do Egypta, strašně se tam těším, manžel v egyptě ještě nebyl, tak už se těším jak bude koukat, no a třeba domů povezeme už černého pasažéra a budeme muset ČSA doplatit poplatek za dalšího člena na palubě letadla :grinning: bylo by to nejkrásnější, co by nás mohlo potkat :wink:
dokonce mi doktor říkal, že v prvním měsíci po vysazení HA je zvýšená možnost dvojčátek a mě by se to docela líbilo, nevím, jak bych to zvládla, ale musí to být nádhera, mít to štěstí dvojitý :grinning:
30. bře 2009 v 09:41  • Odpověz
Ahojík holky můžu se přidat ??
30. bře 2009 v 09:45  • Odpověz
Neuronek: Jasně... Bude větší zábava :wink:
30. bře 2009 v 09:46  • Odpověz
Ahojky holky, musim priznat, ze moje svagrova ma dceru, ktere je uz 13 let, a jakozto jedine(zatim) vnouce v jejich rodine neni sice rozmazlena - i kdyz se o to velmi snazili, ale je velmi sobecka - coz mi navozuje otazku, jak se postavi k nasemu "snad" miminku. Uz ted se pta babicky, jestli ji bude mit rada vic nez to nase dite...Ja taky nechci mit rozmazlanka a uz vubec ne sobce - tak doufam, ze se nam brzo zadari to prvni miminko a zanedlouho druhe....
30. bře 2009 v 09:47  • Odpověz
Dost tu zatím tápu tak snad se rozkoukám :grinning:
30. bře 2009 v 09:49  • Odpověz
autor
Aja, teda Egypt, taky bych si dala říct...A přivézt si Egypťánka-noto zní taky nádherně :wink:
Tý jo, dvojčátka, taky jsem chtěla-klukaa holku :wink: :grinning: a popravdě když mi Dřr. řekl, že je jen jedno,byla jsem ráda :wink: , ale určo je to nádhera-jakpíšeš,dvojitý štěstí
Neutronek-jasně pojď k nám, budeme rádi... :slight_smile:
30. bře 2009 v 09:49  • Odpověz
Lin neboj, říkáš, že jí je 13let, tak to už bude za chvilku v pubertě a bude mít jiné starosti než řešit, koho má babička raději... Bude lítat za klukama a ještě bude ráda, že se babička bude věnovat vašemu mimču a né jí s otázkama: "už máš kluka???" :slight_smile:
30. bře 2009 v 09:51  • Odpověz
Egypt je nádherná země, byla jsem tam sice jen 1x, ale byl to skvělej zážitek... už se těším 5* hotel, všude plno jídla a pití, teloučko, moře plné barevných korálů a duhových rybiček. Egypťani by se za drobný bakšiš roztrhli, aby vyhověli, prostě nádhera... Je to sice dražší sranda, na jednoho ta pětihvězda vyjde kolem 19-20 tisíc, ale stojí to za to...
30. bře 2009 v 09:55  • Odpověz
A jak to tu tedy máte se snaženám.. my se snažíme od ledna
30. bře 2009 v 10:02  • Odpověz
autor
Lin,tak to jsme nato obráceně, já mám zase spousta švagrovců, sestřenic a bratranců na všech stranách, tutíž babičky a prababičky mají sice Domču rádi, asle není to takové to "tohle je náš první vnuk a kdo je víc... ":wink: ani jsem nemusela mít strach, aby ho někdo z příbuzenstva nebral jasko konkurenci, ale jak píše Aja, neteřinka bude mít brzičko úúúúplnějiné zájmy než přízeň babičky...
Aja, nezbývá než tichounce závidět a přát vám abyste si to tam užili a zpátky se vraceli ve 3 :wink: :dizzy_face:
30. bře 2009 v 10:02  • Odpověz
Kopretinko a kdy tě čeká to vyjmutí NT???
30. bře 2009 v 10:04  • Odpověz
autor
Neutronek,my třebazačínáme za cca 2-3 týdny-po MS,a ostatní to mají různě, někdo už se snaží,jiný čeká. Koukám, že už se snažíte o druhé...To prý bývá rychleji než první-Šimonek se podařil brzy?
30. bře 2009 v 10:06  • Odpověz
No právě že šimi byl hned vysadila sem ,měsíc pauza a a pak sme s začli snažit a byl hned první cyklus...
30. bře 2009 v 10:08  • Odpověz
aja: pěkně závidím :slight_smile: . Při takovýchto podmínkách se Egypťánek musí podařit:slight_smile:. Sice je to dost peněž,ale určitě to za to stojí - skvěle si to užijete.
neutonek: Vítám tě mězi námi:slight_smile:
Dvojčátka jsou krásný, ale měla bych strach, že bych to ty první měsíce nezvládla. O porodu ani nemluvě.
30. bře 2009 v 10:08  • Odpověz
neutronek: my začínáme na ostro za 4 týdny, také po MS.
Souhlasím s kopretinou, bráchovi je 13 let a už se mu začínají pěkně zapalovat lejtka:slight_smile:. A kdo koho má radši vůůůbec neřeší.
30. bře 2009 v 10:12  • Odpověz
Egypt bude opožděná svatební cesta. Nejprve jsme po svatbě chtěli zařídit byteček, říkala jsem si, že cestování a moře nám určitě neuteče :grinning:

Holky už se moc těším až bude třeba červenec a mi si budeme povídat o tom, jak je nám špatně, že ty ranní nevolnosti jsou příšerné, atd. V albíčkách budeme mít obrázky vysněných // už aby to bylo :grinning:

Krásně mi to s vámi dnes v práci utíká :slight_smile:
30. bře 2009 v 10:14  • Odpověz
autor
Aja na vyndání jdu na konci dubnové MS-tj. za cca 2-3 týdny-a taky už se nemůžu dočkat až budeme řešit, kdo strávil víc času nad mísou :grinning: a kdo má silnější a"hezčí" // :wink:
Ajjik, mýmu bráškovi bude12 a lejtka už mu taky hoří... :astonished:
Holky, taky mi to tu s váma krásně utíká, alet eď musím vzít Dominička na prochajdu a nakoupit nějakej proviant, tak se prozatím loučím-nakouknu až bude maliinkej spat...Vykukuje tu sluníčko, tak jdeme procházkovat
Pa
30. bře 2009 v 10:25  • Odpověz
Užijte si procházku, v JIhlavě prší a v kanclu je dusno :angry: radši bych šla s váma na procházku... Měj se
30. bře 2009 v 10:29  • Odpověz
Já bych z práce také vypadla hned a šla se procházkovat. Už se nemůžu dočkat až jim tu řeknu "sbohem". Poslední dobou to tu zvládám jen díky vám a tomuto tématu.
Kopretinko, hezky si procházku užijte a dobře nakupte.
Já už se také moc těším až se budeme předhánět s ranníma nevolnostma a čárkama:slight_smile:.
30. bře 2009 v 10:37  • Odpověz
Ajjiku a co děláš, jestli se smím zeptat???

Já dělám na právním oddělení v jedné masně na Jihlavsku
30. bře 2009 v 10:41  • Odpověz
Holky sem někde v albíčku viděla ovu tabulku jak se tam dá dostat??Děkuji Já zatím teploty zaznamenávám jen doma na papír...
30. bře 2009 v 10:46  • Odpověz
aja: já dělám účetní v Praze. Zabíváme se prodejem polygrafických desek - jsme zastoupení v ČR pro Kodak. Práce mě tu baví,ale začíná tu být čím dál tím hustčí atmosféra a tak se těším až půjdu na mateřskou.
Ty jsi v práci spokojená?
30. bře 2009 v 11:00  • Odpověz
Jo, já jsem spokojená, jsme tu skvělý kolektiv, takže o zábavu je postaráno, akorát vedení společnosti je právě z Prahy a ty si pořád myslí, že všichni žijou pro práci, což není pravda. Každý chce mít krom práce i nějaký soukromý život, což oni nikdy nepochopí...
Takže se taky těším na mateřskou :slight_smile:
30. bře 2009 v 11:05  • Odpověz
Tak to jsi šťastný človíček. Takhle dobře jsem se měla v minulé práci. S holkama jsem probraly všechno, ale kvůli penězům jsem musela odejít. Tady co teď jsem právě chybý dobrý kolektiv a od toho se pak odvíjí ta dusná atmosféra.Nedá se tu s nikým popovídat ani se s nikým zasmát:frowning2:. Tady je všechno jen o penězích a ty lidi tady snad ani soukromý život nemají...
30. bře 2009 v 11:13  • Odpověz
Tak to ti nezávidím, ale drž se... Určitě co nevidět najdeš // a budeš se jen usmívat a těšit se, jak odtud vypadneš... Aspoň, že můžeme na net a drbat tady,že? :grinning:
30. bře 2009 v 11:14  • Odpověz
Za to jsem moc ráda,že si alespoň tady s vámi můžu popovídat:slight_smile:. Navíc je super, že nás spojuje stejná věc - snaha o // :sunglasses:
30. bře 2009 v 11:20  • Odpověz
To je pravda... Ví někdo o vašem snažení? My jsme se s manželem domluvili, že to nikomu neřekneme, že se chceme začít snažit. Nerada bych se dočkala, aby se mě každý měsíc někdo ptal jestli už... Jen holky v práci tuší, že se asi něco děje a vyptávají se, tak vědí, že končím s HA, ale chci to oznámit až po potvrzení těhu od dr. Co ty?
30. bře 2009 v 11:24  • Odpověz
My jsme na tom stejně. Rodině a kamarádi o tom neví, ikdyž asi všichni tuší, že letos už se chceme začít snažit. Jsme dva roky svoji a letos jsme se nastěhovali do postaveného domečku. A mamka navíc ví,že jsem vysadila HA. Bude to pro ně překvapení až po potvrzení od MUDr. Manžel se v práci pochlubil,že už se chceme začít snažit, ale já to v práci chystám jako velké překvápko také po potvrzení :slight_smile:.
30. bře 2009 v 11:32  • Odpověz
U nas to vedi skoro vsichni, po 6 letech jsme se vzali a mojemu manzelovi je uz 36 let a miminko si moc preje...Srandovni bylo, ze jsme vcera byli u tchanu na obede a tchyne mi rekla, ze jsem tehotna a cekam holcicku...Coz nas prekvapilo. Kazdopadne az budeme tehotni, tak o tom nechceme mluvit, dokud neuslysime srdicko. Bude to jen nase tajemstvi. Bojim se zacatku tehotenstvi, bydlime na malem ostrove a kdyby to nedopadlo dobre, tak bych to porad vsude slysela.... :unamused:
30. bře 2009 v 11:41  • Odpověz
lin28: třeba to tchýně nějakým šestým smyslem poznala:slight_smile:. Rozumím tvým obavám, jsem z malé vesnice, ale zas tak bych se toho nebála. Lidi dokážou být zlí, ale takovéhle věci většinou chápou. To se může přihodit každému páru.
30. bře 2009 ve 12:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.