• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Já mám chutě taky, to je jedinej příznak :grinning:
Včera jsem musela MM opět dělat kvasnicovou pomazánku, tak jsem si dala 2 chleby s ním a pak to zajedla smetanovou zmrzlinou s banánem :sweat_smile:
1. čer 2009 v 09:34  • Odpověz
Já tedy nepředpokládám, že bych už byla těhu, ale je fakt, že jsem možná po osmi letech v sobotu dostala hroznou chuť na pivo. Půlku jsem manžovi vypila. :sweat_smile: A že jsem fakt abstinent.
1. čer 2009 v 09:43  • Odpověz
Hm....tak to ja mam neskutecnou chut na rybi salat v majoneze, ktery tady nemame a cekam jak na smilovani na moji sestru, co prijede v pondeli a jeden mi doveze. Jinak mi chutna vsechno kysele...ale poprve v zivot zazivam neustaly pocit hladu....ne chute, HLAD - jim jako kdybych jedla naposledy v zivote....neustale neco. Mam 1 kg nahore - coz doufam, ze neni zas tak moc...ale neustale jim. A kdyz dojim svou porci, tak chci jist i porci manzela.....uz se chudak boji o sve porce... :frowning2:
K doktorovi jdu ve stredu - tak jsem zvedava, co mi rekne...
1. čer 2009 v 09:57  • Odpověz
Lin :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Já jsem teď volala doktorovi, tak mě vezme v pátek 12.6., což je ještě celých 11dní :angry: ale třeba už bude něco vidět na UTZ :slight_smile:
1. čer 2009 v 10:01  • Odpověz
ladenka: ja zas o vikendu pila vinny strik jak vodu :grinning: Abstinent ale teda nejsem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

lin: :grinning: Dr. Ti rekne, ze jsi v poradku :sunglasses: 1 kg nahore pri tom, co popisujes je krasny, ne :dizzy_face:

aja: utece to jako voda :wink: pristi PA nam sem pekne hodis foto z UTZ :sunglasses:
1. čer 2009 v 10:10  • Odpověz
Ajo...vy vlastne pak odjizdite na tu dovcu, ne :confused: Pekne jste si to naplanovali :wink:
1. čer 2009 v 10:12  • Odpověz
No chtěli jsme 19.6., ale pojedu, nějak si z toho nic nedělám, nevidím důvod, co by mi letadlo mělo udělat??? Vždyť je to daleko pohodlnější než cesta autem... Budeme bydlet v 5*hotelu, takže hygiena bude dostačující, tak si myslím, že není důvod nejet :slight_smile:
1. čer 2009 v 10:14  • Odpověz
....jak ja bych jela na dovolenou....az bych brecela.... :cry:
Hele, letadla se neboj, pokud tehotenstvi probiha fiziologicky, tak neni duvod k obavam....muj doktor mi dokonce rekl, ze muzu letet i tyden pred porodem.....a odtud letaji vsechny zensky rodit do Athen....takze fakt, strach nemej. Davej si jen pozor, co pijes(vodu - kupuj jen lahvovou a uzavrenou) a i ovoce si myj pod kupovanou vodou a ne z kohoutku...a to same s cistenim zubu.... :wink:
1. čer 2009 v 10:18  • Odpověz
...jo a nejez tam vajicka a nevystavuj se slunicku!!!! Mohl by se Ti prehrat organismus a to pry(cetla jsem to) by mohlo zpusobit tomu zarodku rozstep....a co se tyka toho slunicka - to mi rekl doktor i tady v REcku i doma, ze bych mela tak max. pul hodky na slunicko, jinak ve stinu(pri techto teplotach) a koupat se v MORI ano(v bazenu ne) a po kazdem koupani prevlect do sucheho!!!
1. čer 2009 v 10:20  • Odpověz
JJ, to já vím, Lin díky za info :slight_smile: ale s tím sluníčkem si mě překvapila, já se těšila, jak se budu opalovat.. :frowning2:
1. čer 2009 v 10:22  • Odpověz
Holky vy mě děsíte, my odjíždíme 31.7. na dovču do Chorvatska, vlastně na svatební cestu přesně po roce. A docela mě děsí, že bych mohla být na sluníčku případně jen půl hodinky. Já se chci slunit a opalovat. :sunglasses:
1. čer 2009 v 10:26  • Odpověz
holky...prodavam, jak jsem koupila....Bohuzel...ale ma to svoji logiku....takhle to slunicko neni nic moc..a jeste vystavovat toho drobecka tem negativnim paprskum......Ja se toho radeji drzim a to jedine co slunicku obcas vystavim jsou nohy...ale protoze si nemuzu lehnout na bricho, tak budu mit opalene asi jen predky a lytka bile... :grinning:
1. čer 2009 v 10:28  • Odpověz
Lin, ale vím, že když jsme byli v Chorvatsku naposledy, tak tam maminka Chorvatka byla celé odpoledne. Ještě vím, že se mi hrozně líbila v plavkách s tím bříškem.
Myslíte, že je to skutečně tak, jak by to dělaly maminky v jižnějších státech? :confounded:
1. čer 2009 v 10:30  • Odpověz
hm....ale ja v ziju v Recku a to s tim slunickem mi rekl doktor tady mistni (i cesky), ale prave ze i mistni....
1. čer 2009 v 10:34  • Odpověz
aja: jj, urcite jedte :wink: S tim slunickem ma lin pravdu, kamoska taky porad posedava ve stinu.. :slight_smile:

ladenka: tak to budete muset asi zmenit destinaci...treba nejaka severska zeme :grinning:
1. čer 2009 v 10:42  • Odpověz
Aha, tak to asi egyptské sluníčko nebude nic pro moje bříško :frowning2: 40 stupňů bez náznaku stínu, to asi není to pravé ořechové
1. čer 2009 v 10:42  • Odpověz
Nany díky za info, ale myslím, že pokud je to s mírou, tak se na to sluníčko dá vylézt, samozřejmě asi těžko polezeme do pouště na 10km túru, to je blbost, ale myslím, že když budeme pod slunečníkem a občas přejdeme z budovy do budovy přes sluníčko, tak se nic snad nestane, samozřejmě důležitý je pitný režim, aby tělo nebylo dehydratováno
1. čer 2009 v 11:17  • Odpověz
Aji, no to je jasny......ja taky nemam nad hlavou destnik proti slunci...ale je tim mysleno, ze placnout s sebou na slunce a opalovat se cele dopoledne a cele odpoledne je nevyhovujici... :wink:
1. čer 2009 v 11:23  • Odpověz
aja: jj, taky si myslim.. :wink: tezko se tam budes asi smazit v pravy poledne :wink: Nezapomen pribalit hodne opalovaciho kremu :sweat_smile:
1. čer 2009 v 11:25  • Odpověz
Pokud si vzpominam tak ta moje kamoska (je ted potreti tehu) mela v tom predchozim tehot.snad nakou alergii ze slunicka..delaly si ji takovy pigment.skvrny ci co.... :confused: Tak ma strach, aby se ji to neopakovalo..

lin: ty jako jizanka ale nemusis mit strach, ne :grinning: Jak tam vubec mate ?
1. čer 2009 v 11:28  • Odpověz
Nevolnosti mám celodenní nepotřebuji na to nějakou hodinu děje se mi to kdykoliv.
Jinak k tomu sluníčku :někdo se tu ptal jak to dělají místní ženy.
Musíte počítat s tím že ty ženy tam v tom podnebí žijí celý život tudíž pokožka je již na toto záření zvyklá ale my co jsme do jinud s tím máme potíže.
Tělo na to není zvyklé a v těhu se tělo chová jinak.
Nemyslím si žeby jste se měli skrývat před slunkem a jde o to aby jste to bříško zbytečně nenastavovali sluníčku jinak v tom není problém.
Všeho moc škodí.
1. čer 2009 v 11:55  • Odpověz
Tak to jste mě trošku uklidnily. Takže slunečník, opalovací krémy "pro těhotné" a nesmažit se. To si myslím nebude problém. Nerada bych dovču rušila, myslím, že na pár dalších let se asi nikam nedostaneme.
1. čer 2009 ve 12:08  • Odpověz
Holky, teď jsem se vrátila z oběda, no fuj, to byl hnus... je mi z toho normálně na blití...

Teď tu plánujeme výjezdní zasedání, pojedeme na kolech, tak to už asi nepojedu, pojedu pěkně autem :slight_smile:
1. čer 2009 ve 12:51  • Odpověz
Ahojky tak já byla ve Slaným dala jsem si opravit brýle. Nakoupila jsem si testíka a nejraději bych se vrhla na testování :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
1. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz
autor
Jé, Andri, taky jsem si dneska koupila Mamatest :slight_smile: :dizzy_face: a taky bych nejradši zalezla do koupelny a čůrla :wink: :sweat_smile:
Dneska jsem se slavnostně objednala k holičce, tak už se těším, až si to tam zase užiju,malýho si vezme babička, takže mě čeká krásné čtvrteční odpoledne...
Andri a kdyplánuješ testovat? Já si spočítala, že teoreticky by něco mohlo být vidět už o víkendu, takže do pondělí asi nevydržím :sweat_smile:
1. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz
Mamatest jsem měla i já... už se strašně těším na ráno až to vyzkouším, jak mi krásně zesílí //... Ale asi to nevydržím až do příštího týdne k doktorovi,nejradši bych to vykřičela do celýho světa...
1. čer 2009 ve 14:01  • Odpověz
Aja: ty rano nebudes moct dospat, co :grinning: V praci to reknes kdy ? Asi az po navsteve Dr...
1. čer 2009 ve 14:06  • Odpověz
V práci to ze mě vymlátily 2 kolegyně, ale mají za úkol mlčet, dokud to nebude potvrzené Dr. Pak se to už asi rozletí do všech koutů, ale nevím, kdy to povím personální ředitelce. uvidíme, třeba se najde příhodná doba. Nejradši bych to oznámila až na tom výjezdu, ale ten bude až v červenci
1. čer 2009 ve 14:10  • Odpověz
aja: ja bych to teda rekla asi nejdriv personalni red. (po potvrzeni od Dr.) a az potom tem ostatnim :wink: Bylo by blby, kdyby se ji to doneslo z kuloaru... :slight_smile:

kopretina: jak se nechas ostrihat ? ja to taky potrebuju jak sul, ale nejak nevim jak :confused:
1. čer 2009 ve 14:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.