• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
já se jdu ostříhat v pondělí ráno (v pracovní době :grinning: ), říká se, že když je ženská těhotná tak udělá nějakou změnu, většinou jsou to právě vlasy :wink:
Jak já se těším...
1. čer 2009 ve 14:52  • Odpověz
ajo, tak hod nakej tip na uces :wink:
1. čer 2009 v 15:02  • Odpověz
Nany, tak s tím ti moc neporadím... Já to chci nechat jen trošku zkrátit a prostříhat, protože mi strašně padají vlasy...
1. čer 2009 v 15:09  • Odpověz
Dneska na to tady pěkně prdíte, co??? Vy ste ale vopice :grinning:
1. čer 2009 v 15:57  • Odpověz
Tak zase nakukuji :wink: dělám lečo k večeři (už se na něj těším)
V 5h přijede Deniska tak se nemužu dočkat.
Kdy budu testovat asi tak za týden,ale musím se přiznat že i když vím že ještě nemuže být nic vidět tak jsem dneska zkoušela testík. No prdlá no :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. čer 2009 v 16:00  • Odpověz
Andrýsku, alespoň sis oprášila správný postup jak se to dělá :grinning:

Mńam lečo, to miluju :wink:

Tak asi se opravdu nepletu a těhu jsem, protože chodím pořád na záchod a dnes mi je nějak divně, je mi jakoby na blinkání, ale nic se naštěstí neděje...
1. čer 2009 v 16:03  • Odpověz
Ajo to teprve všechno příjde počkej :slight_smile: :wink:
1. čer 2009 v 16:08  • Odpověz
No, tak to už se těším :wink:

Říká se, že když je to holčička, tak je ti hodně špatně a když kluk, tak je to jen trošku nebo úplně bez nevolností. My chceme kluka, tak doufám, že se nám podařil :slight_smile: Podle takové té tabulky, co tu všichni mají v albech, by to kluk měl být, tak jsem spokojená :grinning:
1. čer 2009 v 16:10  • Odpověz
autor
Andri, taky mám děsný cuky... :astonished: :confounded: :grinning: :grinning: Před chvilkou jsem si stanovila pátek ráno-to budu 12DPO, spoustě holek tady vyšel test už třeba10 DPO (podle albíček). Vím, že jsme každá jiná, ale co když...
Nany, rok po porodu jsem se nechala ostříhat z vlasů do půli zad na úplnýho ježka-šíleně mi padaly vlasy, navíc už mě ty dlouhý nebavily :confounded: . Od tý doby si to střídavě nechávám dorůstat (kvůli manžovi) a pak mě to zase dožere a jdu zpátky na kraťoučko, takže ve čtvrtek budu mít zase vlásky kraťoučký (už se těším, je to maximálně praktický a pohodlný :wink: )
Mmch,k mým "těhu příznakům" se přidal hlad a chutě,no to jsem na to testování zvědavá. Jo a celý dopoledne mě pobolívá podbřišek... :astonished: U Domči mi nebylo vůůůbecf nic, takže nemám s čím srovnávat :angry:
1. čer 2009 v 16:11  • Odpověz
Kopretinko, nalaď se na veselou notu a ono to přijde... Držíme palečky :slight_smile:
1. čer 2009 v 16:14  • Odpověz
kopretina: ja byla posledni 2-3 roky nakratko - z toho jednou jsem sla dokonce strojkem :grinning:. Moc pohodlny :slight_smile: Ted mam vlasy skoro po ramena a zacina me to pekne s..t :grinning: Nejak to nesnesu, kdyz mi to leze po krku, tak to mam stejne porad v celence, v culiku :rolling_eyes: Potrebovala bych pohodlnej uces...aby s tim rano nebyla prace, dalo se s tim sportovat.., takze asi nakonec zvolim strojek :grinning:

Je fakt, ze chlapum se kratky vlasy moc nelibej na zenskejch :slight_smile: Nechapu proc :pensive: Kdyz jsem se asi pred 3 roky nechavala fotit na pas, tak fotografka porad obdivovala muj "letni uces"..ji by to prej doma neproslo :sweat_smile:

Bricho me boli celej den, ani brufen nezabira..prijde mi, jako bych mela nakej zanet nebo co :rolling_eyes:

Aja: ty jeste pracujes :grinning: v tuhle dobu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. čer 2009 v 16:23  • Odpověz
nany, jo pracuju, čekám než se na controllingu vzbudí a pošlou reporting :rolling_eyes:
1. čer 2009 v 16:26  • Odpověz
Ja uz padim :wink: At Ti to rychle utece :dizzy_face:
1. čer 2009 v 16:27  • Odpověz
Kopretin některým to sice jde vidět tak brzo ale většinou ne.
Ten 13DPO je jistý.

Áji ty ses ptala na ty týdny že vajíčko je o 2 týdny starší než mimčo ,no ale z toho vajíčka se mimčo vytvořilo takže se počítá vývoj plodu od poslední MS.
A navíc ono je to vlastně jedno málokteré se zadaří aby rodila přesně na den TP.
A pak ty děti tak rychle rostou a srovnávají se s vrstevníky že stejně pak na nich nepoznáš zda ten byl 36.týden ten 41.týden fakt to nepoznáš.
Hlavně at jsou všechny zdravé.
1. čer 2009 v 16:49  • Odpověz
Aji takl já to měla obráceně . U Dendy mi vubec nic nebylo a u Péťi mi bylo strašně zle do 16tt . Věděla jsem že jsem těhu ještě před testem,protože se mi dělalo strašně zle v autě.
1. čer 2009 v 17:10  • Odpověz
autor
Sabi, taky si myslím, že 10DPO je brzy, ale shodou náhod jsem nakukovala do několika alb po sobě a většina holek měla první // 10. nebo 11. DPO :wink:
Aji, dneska už jsem naladěná na veselo a vážně to nijak nehrotím-budou tam -nádhera, nebudou-budou příště :grinning: Osobně tomu moc nevěřím, ale kdo ví...?
1. čer 2009 v 18:17  • Odpověz
Snažilky a těhulky je tu někdo na pokec?
1. čer 2009 v 19:38  • Odpověz
Nikdo ach jo :cry: :cry: :cry: :cry:
1. čer 2009 v 19:51  • Odpověz
ahoj holky, dočtu až v práci, celý víkend jsem tu nebyla a včera taky ne, měla jsem volno, tak jsme zařizovali ohledně svatby ještě....

tak aktuální tabulečka :slight_smile:

Dnešní tabulka - 1.6.2009

//
10/4:Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 18.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
31/5:AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09,kyselina listová, TP:7.2.2010

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, ...................22DC,kyselina listová
Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, ...........................34DC, kyselina listová
ajjik-Pavlína,25 let, snaž.od 5/09, ..............................16DC, kyselina listová
Nany 123-30 let, snž od 3/09, .................................34DC,kyselina listová
Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09,..........................9DC,kyselina listová - http://www.fertilityfriend.com/home/272eaa
Taggy: , 22, snž: 4-5 vysazení HA, snž od 06/09..........22DC, Calibrum babyplan
Lussyn: Lucka, 28 let,snž 5-6/09, ..............................19DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,...................................17DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 1.5., ..............................41DC, Calibrum babyplan
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, .........................21DC, Calibrum
eliska_v: Eliška, 20 let, snž od 03/09, ..........................27DC, kyselina listová
majatob: Magda, 22 let, snž od 07/09.........................8DC, Gravital
petullka: Petra, 25let, snž 04/09, ...............................21DC, kyselina listová
renca.o3:Renata 34let,snž05-09,.................................23DC,kyselina listová
ladenka - Laďka, 24 let, snž od 5/09, ..........................22DC, kyselina listová, vitamín E
2. čer 2009 v 06:12  • Odpověz
Ahoj hezké ránko :wink:
Ajo kdepak jsi s testíkem? :slight_smile:
2. čer 2009 v 06:58  • Odpověz
Ahoj Andrýsku, jsem z toho nějaká zmatená...

Ani jsem nemohla dospat, abych už viděla krásné // a ona je tam pořád strašně slaboučká, stejná jako v neděli večer...
Je možné, že by to bylo opravdu ještě brzy na krásnou dálnici??? MS jsem měla dostat v neděli, v neděli večer slaboučká, ale byla tam no a dnes ráno z první ranní moči a je úplně stejné, vůbec nezesílila :cry:
Není možný, že by to bylo mimoděložní těhu???? Už z toho magořím
2. čer 2009 v 07:14  • Odpověz
Ahoj Aji nešil ono to ještě zesílí :wink: :slight_smile:
2. čer 2009 v 07:18  • Odpověz
to doufám... Včera mi bylo večer pěkně zle a byli jsme u našich a kdyřž jsme odjeli, tak mi mamka psala sms, jestli se mi prý něco nestalo, že prý sem vypadala hrozně...
Někde jsem četla, že těhulky mají hodně skleněné oči a rozšířené zorničky, tak to na mě sedí přesně, mamka si myslela že se mi chce brečet
2. čer 2009 v 07:20  • Odpověz
2. čer 2009 v 07:22  • Odpověz
Kéž bych tady příští týden taky tady takhle plašila :sweat_smile:
Kdepak máme blondy jestli už se vrátila těhulka :slight_smile:
2. čer 2009 v 07:23  • Odpověz
aha, tak to si mě uklidnila, mám to stejně, možná tu první silnější jak ty :grinning: díky Andrýsku
2. čer 2009 v 07:24  • Odpověz
Není zač :wink: :slight_smile:
2. čer 2009 v 07:25  • Odpověz
to sem debílek, co???
2. čer 2009 v 07:31  • Odpověz
autor
Aji, neboj,zesílí :wink:
Já u Domči měla neviditelnou v pondělí(termín MS) a v pátek sice zřetelnou, ale dálnice byly až od soboty. Ale jestli tě to trápí, zaskoč si nechat změřit HCG :wink:
Dej drobkovi čas :wink: :dizzy_face:
Jinak jak funguje mimoděložní těhu nevím, ale o takovejch věcech vůbec nepřemejšlej :fearful: Vydrž dva dny a uvidíš, že zesílí :wink:
Andri a co ty-pocit,že jsi těhu trvá? U mě včera taky začal převládat tenhle pocit :wink: :dizzy_face: Ale nějak se k tomu nechci upínat :confused: Už ať je konec týdne-viď? :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. čer 2009 v 07:32  • Odpověz
Ahoj kopretinko no to mi povídej. Pocit zatím přetrvává ,v noci mi bylo i tak nějak divně.
Třeba tu budeme běhat s testíkama spolu a budemese navzájem podporovat :wink:
2. čer 2009 v 07:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.