• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
ahoj holky :wink:

blondy: no konecne....vitej zpet :wink: :grinning: Jsem rada ze je vse ok :slight_smile:
2. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz
aja, to máš pravdu. Jak se vůbec cítíš? :slight_smile:

kramli, to víš no, cvíli to sem autem trvá, to není jak letadlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz
Blondy, já se právě cítím skvěle. Třeba dnes mi není vůbec nic... Tak doufám, že to bude klidný těhu, ne blinkací :grinning:
2. čer 2009 ve 13:38  • Odpověz
blondy: jj ja vim, jenom nam po tobe uz bylo smutno :wink:) Jinak ja uz zase cekam na ovu, ale nejak to ted neni stredobod meho zajmu....mame ted tolik zarizovani okolo svatby, ze se na to nejak myslenkama neupinam....ale snazilkovani probiha, to ne ze ne :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: A vazne si to uzivame :grinning:
2. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz
aja, no já to zatím nezvládla jen jednou, úplně totálně nesnesu cigaretový kouř... Jinak je to zatím docela dobré, dá se.... Ale neboj, bude hůř :grinning:

kramli, to je dobrře a tentokrát by to mohlo vyjít. K té svatbě by to bylo nádherné... :dizzy_face:
2. čer 2009 ve 13:44  • Odpověz
MM kouří jako prokoplej, takže zatím to přežívám, ale přála bych si, abych mu taky hodila šavli do klína, aby už přestal konečně kouřit, štve mě s tím
2. čer 2009 ve 13:47  • Odpověz
aja, tak to bych tedy asi nepřežila... A to ti kouří i doma? :confused:
Já jsem cigarety nesnášela i předtím, ale teď fakt nemůžu, naštěstí že tady se v restauracích nekouří, to bych nemohla nikam jít, v čechách to byla fakt tragedie..... :frowning2:
2. čer 2009 ve 13:49  • Odpověz
Doma nekouří, to bych ho přerazila vejpůl... Kouří venku nebo v hospodě... je to smrad
2. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz
blondy: jj to by bylo, ale nevim, bylo by to az moc dokonale :dizzy_face:
2. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz
aja, tak alespoň něco. ale i tak, to by byla dobrá motivace, aby přestal, ne? :sunglasses:

kramli, i dokonalé věci se dějí :dizzy_face:
2. čer 2009 ve 14:00  • Odpověz
Kramli, tak to by bylo super, ne?? Všechno pěkně najednou, tolik štěstí bys asi ani nerozdýchala :grinning:
2. čer 2009 ve 14:16  • Odpověz
blondy: no jo deji, akorat si nemyslim ze zrovna me....ale jak se rika nic neni nemozne...oleee :grinning: :grinning:
aja: no tak z toho bych se asi vyvratila :wink: MS mi ma dorazit 22.6. a 27.6. je svatba, tak nam holky drzte pesti :dizzy_face:
2. čer 2009 ve 14:31  • Odpověz
Ájóóóó :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ´, holka moje, to je nádhernéééééé :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Moc Vám gratuluju a držím palce ať je všechno tak, jak má být.Mám z toho strašnou radost, dokonce jsem si na tebe v neděli vzpomněla, zda jsi našla // nebo jak vlastně.Až do teď jsem se na PC nedostala, a o to větší to pro mě bylo teď překvápko.Kočko ještě jednou velká gratulace, hlavně na sebe dávej velkej pozor a ať tě ten tvůj mužík co nejvíc rozmazluje.
Já jsem z toho hotová jakou mám radost.Fakt. :slight_smile: :slight_smile:
2. čer 2009 ve 14:36  • Odpověz
Doufám, že mi odpustíte, zdravím vás všechny :slight_smile: :slight_smile: , byla jsem a naší těhulky v takové euforii, že bych vás málem zapoměla pozdravit :slight_smile: Snad mi to odpustíte :wink:
2. čer 2009 ve 14:38  • Odpověz
Kopretinko: držím palce, myslím, že to určo vyjde, ty příznaky nejsou pro nic za nic.Takže potichu ať nic nezakřikneme, ale myslím na tebe a držím, držím, držím :slight_smile:
Andrisku: tobě to samé jako Kopretince - tfuj tfuj tfuj ať to vyjde.
Ahoj Blondy, tak to jsem ráda, že jste v pořádku zpátky, vzpomínala jsem na tebe, když jste jeli v té bouřece.Hlavně, že je všechno v pořádku a jak se jinak cítíš?Opatruj se kočko.
Kramlinko tak už se ti to blíží a to by byl super svatební dar pro nastávajícího manžílka, viď.Teď když máš jiné myšlenky a nesoustředíš se tolik na to, tak ono to určo vyjdce, uvidíš.
Eli, žádní chmury, dočkáš se neboj.Vždyť se za tři dny vdáváš, jestli už nejsi těhulka, tak po svatbě to určo vyjde co nejdřív uvidíš.
Vítám nové tváře :slight_smile:
2. čer 2009 ve 14:43  • Odpověz
kopretina: no, nebranila bych se tomu posunu o tabulku vyse :grinning: Jsem ve fazi cekani :rolling_eyes: Kupodivu nejsem ani nejak nervozni :sunglasses: Casem clovek otupi :grinning:

blondy: mam se dobre, jsem porad naka rozlitana - dnes cvico, zitra vecere, ve CT divadlo..v SO jedem na chatu k babi a dedovi..kolikrat ani nevim co je za den :fearful: Jinak: viz.vyse :slight_smile: Spineni se nastesti neobjevilo, ale bricho chvilema boli, takze doufam, ze MS prijde nejak rozumne a nebo vubec ( v tom pripade doufam v pozitivni TT :stuck_out_tongue_closed_eyes: ). Jinou variantu neberu :grinning:

kramli: uz strihas metr, vid :wink: ja bych se nasmala, kdyby Ti to vsechno vyslo pekne najednou :slight_smile: Ono to tak totiz nekdy byva..rikas si, to se fakt nestane..a pak.. :sweat_smile: Co vsechno doladujete ?

aja: kour taky nesnasim..rekni mu, ze ted jste na nej dva :dizzy_face:
2. čer 2009 ve 14:45  • Odpověz
Nany, a jaké bylo vůbec minulý týden divadlo?Jak jste si užily Román pro ženy?My koukali a zas nás to dostalo, ta Stašová je dokonalá, nemá to prostě chybu, ten film miluju.
Nany držím palce, aby už jsi taky brzy našla ty //, Ája to teď tady doufám rozjela a teď to tu pojede jak namydlený :grinning:
Lin, tak ať ti to zítra u dr dopadne co nejlépe.Holka tys mě pobavila, prý já bych taky jela na dovču.Kam ty bys jezdila? :grinning: :grinning: .posílám po drátech rybí salátek :slight_smile: :slight_smile:
Teda vás dočíst to je něco, a to jsem tu nebyla jen od pátku :wink:
2. čer 2009 ve 14:49  • Odpověz
Nany, obávám se, že to nezabere, ten zmetek malej kouří od 7 let, doufám, že náš drobek bude po mě :slight_smile:
2. čer 2009 ve 14:51  • Odpověz
Luss díky... Já tomu taky nemohla uvěřit a pořád ještě nevěřím, teď musím čekat až do příštího pátku 12.6., kdy jdu k Dr.
2. čer 2009 ve 14:52  • Odpověz
Ahoj holky,
těhulce aji i blondy moc moc gratuluju....
řešily jste tady kadeřnice, já jdu v pátek, už se taky těším.....
jinak jsem změnila práci, pracuju teď s přítelem, takže mám i víc volna a pohody, stíhám spát, jíst.......a taky připravujeme na svatbu.....
2. čer 2009 ve 14:56  • Odpověz
lussyn: no jo to by byl nadherny svatebni dar i pro me....mamka mela vcera takovou litostivou naladu, jakoze ted uz nebudu doma u nic oficialne a ze za ni nebudu jezdit (bydli asi 50km od nas)....tak jsem ji ujistila, ze az budeme mit mimco, tak ze nasednu na vlak nebo autobus a budu u ni nasackovana vic nez ji bude mile :wink: :grinning: Tak jsem ji pry uklidnila :dizzy_face: :grinning: :grinning:

nany: no jo no hezka predstava a presne jak rikas, zrovna kdyz si rikas ze tohle se prece tobe nemuze stat, tak se stane :grinning: :grinning: :grinning: Metr nestriham....uz se hrozne tesim, ale na druhou stranu si rikam ze to utika az moc rychle, ani se nenadeju a bude po vsem a uz nikdy nebudu stredem pozornosti jenom ja :grinning: Tak snad to nejak preziju :wink:

jo a ja kour taky nenasim, nevim co mi to bude delat v tehu.... :unamused:

Jo a dneska jedna holka u nas v praci nahlasila ze je tehotna.....zase dalsi tehule, ja mam pocit ze se s tim uz roztrh pytel a rikam si ze ani nechci byt v tom chumlu tehotnych aby si vsichni rikali ze jsem otehotnela protoze je to moderni......anebo zase ze jsem se vdavala protoze jsem musela, ach jo takove dilema :rolling_eyes:

lussyn: taky jsem koukala a objevila jsem tam soustu veci kterych jsem si drive nevsimla :wink: Me se tam hrozne libi i pani Zazvorkova, proste bomba :wink:
2. čer 2009 ve 14:58  • Odpověz
Taggy koukám, že sis změnila fotku v pase, sluší ti to :slight_smile:
2. čer 2009 v 15:18  • Odpověz
Ahoj Taggy, tak to je fajn, že už děláte spolu to se máte.Tak hlavně žádnou ponorku :wink:
Kramli jo, jo ty maminky, taky to znám naši brečeli od té doby co jsem oznámila že se stěhuju, oba a to bydlíme od sebe zhruba 8 minut pěšky :grinning: Určitě jim to s miminkem vynahradíš, uvidí, že tím, že se vdáváš o tebe nepříjdou, ba naopak, o další členy rodiny se rozrostete :slight_smile:
Ájo na dr už ani čekat nemusíš, řekni ti už jen to co víš :slight_smile: :slight_smile: ,a všechno bude v pořádku, takže žádný stres :slight_smile: :slight_smile: .A jaký je to pocit být těhulka?Nejraši bys to vykřičela do světa, viď.Jo to znám :slight_smile: Tak hlavně ať se ten malej chlapeček chová hezky a moc tě nezlobí :grinning:
2. čer 2009 v 15:18  • Odpověz
lussyn: predstaveni se nam libilo-fakt takova oddechovka, docela jsme se zasmali, herecky obsazeni vyborny (Bouskova, Skopal, Censky, Zahalka..) Tenhel tyden jdu pro zmenu do Ypsilonky :sunglasses:
Roman pro zeny jsem videla asi po treti a stejne se u toho porad chlamu..Stasova tam fakt zari :grinning: :grinning: :grinning:

aja: od 7 let ?!?!?! Neupsala ses :confused: :fearful:

taggy: at Vam to spolu klape jak v praci tak doma :wink: Kdy ty mas tu svatbu ? Eli to ceka v patek, kramli za necely za mesic :grinning:

kramli: u nas v praci zatim nic (naposledy pred 2 lety), ale jak jsem dneska dopolko litala po Praze, tak mraky tehotnych a na kazdym metru asi 5 mamin s kocarkama :fearful: Ja spis premyslim nad tim, zda bude stacit kapacita skolek a skol :grinning: To, co kdo rekne nebo si mysli je mi teda celkem nekde :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo, to teseni je kolikrat lepsi nez samotna akce :wink:
2. čer 2009 v 15:22  • Odpověz
Luss, přesně, opravdu bych to nejradši všem řekla... Včera se mě mamka ptala, co mi je, že vypadám divně, tak jsem musela mlčet... V práci bych taky nejradši všem řekla, že jim tady na to seru, že o Vánocích končím :slight_smile:
Chlapeček je zatím hodnej, vůbec o tom nevím, dneska mi ani zle není
2. čer 2009 v 15:22  • Odpověz
Neupsala, opravdu od 7 let - v první třídě to začalo a dodneška ho to nepustilo
2. čer 2009 v 15:24  • Odpověz
Ájo tak to je dobře, hlavně ať, jestli ti bude zle, to brzy přejde, musíš mu hned od samého začátku domlouvat, že musí být na maminku hodný.Myslíš, že to mamina třeba netuší?Myslím, že maminy to poznají kolikrát ještě dřív než jim dcera oznámí, že je těhulka.Já když byla tšhu, tak jsem to musela 5 dní tajit před miláčkem a rodičům jsme to řekli až skoro po měsíci, pořád jsem se bála a čekala na všechny možné výsledky testů co mi dělali a na ten správnej okamžik, kdy to oznámit.Těš se na to oznamování, protože to je fakt nádherné, uvidíš, jak tě pak budou všichni rozmazlovat, nosit ti samé dobrůtky co máš ráda, vitamínky, no prostě si to užívej, pak už budeš rozmazlovat jen ty :slight_smile:
Nany\ tak to ti věřím to mohlo být pěkný, to se máte, že takhle chodíte to já mám taky ráda.Teď jsme byli v Praze z neděle na pondělí, ale to jsme toho moc nestihli, ale zítra pojedu zas a to chcem jít bruslit do Žlutých lázní nebo na Ladronku, tak snad bude počasí
Taggy taky jsem si všimla, že máš novou fotečku, jen na ní vůbec nevidím, mám děsnej PC všechny fotky mám děsně tmavé, takže si tě nemůžu ani prohlídnout :wink:
2. čer 2009 v 15:32  • Odpověz
Luss to asi nepoznala, spíš si myslela, že se něco stalo, protože jsem vypadala tak přešle...

Za chvilku mě v práci vyzvedne manžílek, zajedeme nakoupit a pak budu péct, tak už se moc těším :slight_smile:
2. čer 2009 v 15:35  • Odpověz
Jo ty máš zítra tu akci, viď a co budeš péct?Uděláš ty košíčky?Jinak tady děláte pěkné chutě dámy :grinning:
2. čer 2009 v 15:53  • Odpověz
nany: jako ja osobne na to taky kaslu kdo co rika....ja bydlim na vesnici, takze tam snad nebude problem....prinejhorsim se na hlidani nekdo najde anebo bude dalsi materska :dizzy_face: :grinning:
2. čer 2009 v 16:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.