• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Tak holky já se s vámi pro dnešek loučím, mažu domů jdeme na pizzérku, tak už mám docela chutě :slight_smile: Teď mám dva dny volno, tak se tu ukážu až v pátek.Budu se těšit a těším se na další příjemné novinky, které se tu objeví.
Eliško s tebou už do svatby mluvit nebudu, tak ti přeju ať ti ten váš velký den vyjde, ať máte krásné počasí a ty jsi ta nejrásnější nevěsta.Ať se vám všechno vyvede a vzpomínáte na tento den ještě hodně dlouho.A držím place s tou MS.
:slight_smile:
2. čer 2009 v 17:53  • Odpověz
aja: díky za pochvalu....
lussy: snad žádná ponorka nebude, my jsme spolu už i tak hodně často a na nervy si nelezeme, spíš naopak, jsme rádi.....
nany: svatbu máme pátého září, ale připravujeme vše už teď, abysme měli léto bez starostí.....ale i tak se to už blíží, nedávno to byl rok a teď už do svatby chybí jen tři měsíce.....a pozítří mám narozeniny, takže o víkendu budeme slavit.....rychle to všechno utíká....
2. čer 2009 v 18:15  • Odpověz
:hearts::hearts::hearts:Ahojky kočky:hearts::hearts::hearts:
Tak jsme se šly s dětma domu navečeřet a ještě asi pujdeme chvilku ven :wink:
Večer vás poctivě dočtu :wink:
2. čer 2009 v 18:47  • Odpověz
Ahoj dámy,
teda vás po celém dni dočíst, to je na dlouho. :wink: U nás žádná změna. Manža schytal další noční, takže jsem dnes opět sama doma. Ale alespoň mám čas na vás. :grinning:
Musím souhlasit, že mimieuforie je s koníkem mnohem větší. Také jsem si říkala, že když se to povede do půl roku, bude to super. Ale teď, se těším čím dál tím víc, a přeju si, aby mrcha příští týden nepřišla (teda jako aby nepřišla kvůli mimi).
Holky, vy budete v těhu chodit všechny do práce. Je tu nějaká, která budete doma? Já jsem sice původně také chtěla chodit normálně do práce, ale teď je tam taková situace, že tam chci být jen nejnutnější dobu. Jsem pořád ve stresu a navíc 70 km denně v autě, taky asi nic moc. :confounded:
2. čer 2009 v 19:02  • Odpověz
lussyn, cítím se v dobře. Nějaké malé problémíky občas jsou, ale dá se to :wink:

kramli, ty bydlíš na vesnici? :confused: Jinka správný přístup :wink:

ladenka, já jsem doma, i když ne prvoplánovitě kvůli těhu... To auto by ani tak nevadilo, to já jezdím denně víc, ale ten stres je blbý, musíš si to pořádně rozmyslet
:wink:
2. čer 2009 v 19:14  • Odpověz
Já jsem vcelku rozmyšlená, že jakmile se povede, budu doma. Tedy ne hned a podle toho kdy se povede ... mě končí, 20.7. zkušebka, od 31.7. do 12.8. mám dovču, musela bych pak počkat do konce srpna, aby se vystřídaly dovolené. No a pak už bych byla doma. Ale to předbíhám, teď bych chtěla v první řadě ty // a pak uvidíme co a jak dál. :wink:
2. čer 2009 v 19:26  • Odpověz
ladenka, no to by z tebe tedy měli radost :grinning: . Ale hlavní je, aby jsi byla ok.... Neboj, brzy je najdeš :wink:
2. čer 2009 v 19:32  • Odpověz
Defacto si to udělali sami. V únoru mě kvůli finanční krizi vyhodili z pozice jedné z účetních. Kdybych na této pozici byla stále, asi bychom si mimčo pořizovali až za rok. V dubnu mě vzali zpět na jinou pozici, že firmu znám, ale dali mi znovu zkušební dobu, ale tahle práce je děs. Jezdím tam ve stresu, v noci se budím s tím, co mám všechno udělat, a služební mobil mi zvoní v 7 ráno i v 9 večer a pořád nějaké problémy. Jsem z toho opravdu vyřízená.
Po pár týdnech tam jsme se s manžou dohodli, že než abych hledala jinou práci, vrhneme se raději na snaženíčko. :wink:
2. čer 2009 v 19:38  • Odpověz
ladenka, tak budu držet palečky, aby to co nejdříve vyšlo :dizzy_face: . Jo hold chování zaměstnavatelů je někdy zajímavé... :unamused:
2. čer 2009 v 19:53  • Odpověz
Děkuju, to určitě pomůže. :wink:
Budete první, kdo se dozví, že to vyšlo. :slight_smile:
2. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz
ladenka, tak už se těším :sunglasses:
2. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz
blondy: jj já bydlím na vesnici :wink: F-M je jenom upřesnění kde zhruba to je :wink:
2. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz
kramlinka, tak to jo, teď už je mi to jasné :wink:
2. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz
ladenka: já to měla podobné, jako ty....nejdřív jsem si plánovala, jak budu do osmého měsíce pracovat, šlo by to částečně nebo téměř úplně i z domu.....ale pak se vyměnilo vedení, vystřídalo pár lidí a řekli jsme si, že hned, jak otěhotním, že půjdu marodit, třeba od druhého, třetího měsíce.....
ale nakonec jsem odešla, začala od tohoto týdne pracovat s miláčkem, takže plány se změnily....pracovat budu moct, nebo být na neschopence a jemu pomáhat...ale už to bude jen na nás, žádné stresy jako předtím....taky díky těm problémům v práci jsme chtěli i dřív mimčo, původně jsme plánovali až po svatbě, kvůli té práci jsme se chtěli snažit už teď v červnu a teď jsme se domluvili, že po té svatbě tomu necháme volný průběh....takže vím, o čem mluvíš a držím palce, ať se mimi povede a pak jdi marodit...stres je hnus a mimi je přece nejdůležitější....já si tak užívám to zbavení se stresu teď, jsem hrozně šťastná.......
2. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz
Ahoj hezké ránko ,já pujdu za chvilku vzbudit svištíky a pomažeme do školky :wink:
3. čer 2009 v 07:13  • Odpověz
Tak vstávat a cvičit, kde se flákáte kočeny??? Tady je tabulka (už jsem si ji připravila včera :grinning: )

Dnešní tabulka - 3.6.2009

//
10/4:Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 18.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
31/5:AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09,kyselina listová, TP:7.2.2010

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, ...................23DC,kyselina listová
Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, ...........................35DC, kyselina listová
ajjik-Pavlína,25 let, snaž.od 5/09, ..............................17DC, kyselina listová
Nany 123-30 let, snž od 3/09, .................................35DC,kyselina listová
Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09,..........................10DC,kyselina listová - http://www.fertilityfriend.com/home/272eaa
Taggy: , 22, snž: 4-5 vysazení HA, snž od 06/09..........23DC, Calibrum babyplan
Lussyn: Lucka, 28 let,snž 5-6/09, ..............................20DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,...................................18DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 1.5., ..............................42DC, Calibrum babyplan
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, .........................22DC, Calibrum
eliska_v: Eliška, 20 let, snž od 03/09, ..........................28DC, kyselina listová
majatob: Magda, 22 let, snž od 07/09.........................9DC, Gravital
petullka: Petra, 25let, snž 04/09, ...............................22DC, kyselina listová
renca.o3:Renata 34let,snž05-09,.................................24DC,kyselina listová
ladenka - Laďka, 24 let, snž od 5/09, ..........................23DC, kyselina listová, vitamín E
3. čer 2009 v 07:15  • Odpověz
autor
Ahojky všem,
teda Aji, odté doby cos objevila // Ti buď přibylo energie nebo ubylo práce... :wink: :grinning: Nebo jsi začalastíhat víc věci naráz :wink:
Ladi, já byla doma od cca 3 měsíce, ale spíš kvůli zdraví, jinak bych byla chodila až do nástupu na MD. Ale jestli máš v práci takový stres,určitě se na to vykašli...
Aji, testillas dneska?
A nějaký další úspěch se tu náhodou třeba neschovává?
No nic, všichni spíte nebo pracujete, tak musím taky vytvářet nějaký hodnoty... :angry:
3. čer 2009 v 08:26  • Odpověz
Já jsem dnes netostovala, možná odpoledne... :slight_smile:

večer mi přijdou kolegyně z práce, to bude, abych to vydržela a nic neřekla. Ví to zatím jenom 2..
3. čer 2009 v 08:35  • Odpověz
Tak já odvezla Denisku do školy a došla si nakoupit. Ted si v klidu dávám kafíčko :wink:
Taky sem každé ráno chodím zvědavá jestli nebude další těhulínka :slight_smile:
3. čer 2009 v 08:51  • Odpověz
Pekne ranko :slight_smile:

Ja pred chvili dorazila do prace, tak se tu rozkoukavam :slight_smile: To vstavani me jednou zabije :angry:

kopretina: ja cekam MS, bricho zas poboliva :angry: sere me, ze mam tak dlouhy cykly..jdu se podivat na net, zda se daji koupit na to naky byliny apod. :pensive:

kramli: taky bydlim na vesnici :sweat_smile:

aja: souhlasim s kopretinou..nejak jsi nam ozila :grinning: cim to asi bude :confused: :sweat_smile:
3. čer 2009 v 08:51  • Odpověz
Já taky bydlím na vesnici a do města už bych nešla.
Když jsme u našich tak mi to stačí chvilku a utíkám domu. Hrozně mi už vadí ten šrumec atd.
Miluju když večer slyšíme tak maximálně žábky z rybníku :slight_smile:
3. čer 2009 v 08:59  • Odpověz
autor
Nany, dost holek si tady pochvaluje na srovnání cyklu jeřáb ptačí-jsou to kapky, osobní zkušenost s tím nemám, ale ve spoustě diskuzí je na něj pěná samá chvála...A třeba to není dlouhý cyklus, ale těhu :wink: :dizzy_face:
Andri Peťa tě nechá vypít kafčo v klidu? Jestli jo, tak to se máš-po mě se ten můj uzurpátor neustále musí plazit a něco potřebovat...Ale jinak ho MILUJU :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
No nic musím vařit, abysme bídně nezhynuli hlady... :wink: :grinning: :angry:
3. čer 2009 v 09:03  • Odpověz
andrissek: jj, taky miluju klidek :sunglasses: Zaby nam skacou kolem baraku zcela bezne..mame naproti rybnik :dizzy_face:

kopretina: dik za tip :wink: Myslim, ze tehu to neni :unamused: Snad MS dorazi co nejdriv.
3. čer 2009 v 09:19  • Odpověz
kopretinko Péťa si tady vedle mě hraje s autíčkama , mašinkama atd. máme puštěnou pohádku. Je mnohem klidnější než bývala Deniska. Já když jsem s ním dopol. doma tak je to takové odpočinkové.
Vařit budu květák tak to mám ještě chvilku čas. Poklidila jsem to tady. Přivezli Petrovi lešní tak jsem jim musela jít otevřít vrata.
Odpol jdeme ke kamarádce a budeme opékat buřtíky :wink:
3. čer 2009 v 09:23  • Odpověz
Kdyby byl Péťa drak jako byla Denda (a je ještě pořád) tak do toho třetího se neodvážím :slight_smile:
3. čer 2009 v 09:27  • Odpověz
autor
Jé, bledá závist, Domča si vedle mě hrát neumí... :unamused: Ale je fakt,že teď je taky hodnej :wink: Koupila jsem mu DVD PrasátkoPeppa, tak to baší a živí se chlebem s marmeládou, takže zase taik špatný to s ním taky není :wink:
Holky taky u vás fouká tak nemožnej vítr...? Takdy je to jak na Větrný hůrce. Sem věšela prádlo a málem mi to všechno pozulítalo... :angry:
3. čer 2009 v 09:29  • Odpověz
Tady taky dost fouká.
Péťa miluje mašinku Tomáše :wink:
3. čer 2009 v 09:33  • Odpověz
autor
No, on je Dopminiček taky vlastně zlatý dítě, ale má teď nějaký blbý období-pořád vyžaduje mou pozornost, neustálese chce chovat, sám neusne (a to usínal ukázkově). Nevím jestli cejtí, že mu chystáme sestřičku a tak si vyžaduje veškerou mou pozornost.. :unamused: :confused:
Andri,máš nějaký příznaky na těhu? Mě už pár dní tak zvlaštně bolí v podbřišku a je mi tak nějak "divně". No ale nějak mám strach věřit tomu, že je to těhu, takže musím vydržet do soboty... :unamused:
3. čer 2009 v 09:34  • Odpověz
Ted tady běhá okolo stolu s autíčkem a dělá brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrmbrmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
A přinesl si bublifuk tak jdeme dělat bubliny :sweat_smile:
3. čer 2009 v 09:35  • Odpověz
Tady taky pekne fuci, ani nemuzem poradne otevrit okno :angry: Mam taky pradlo na snure, tak doufam, ze nebude rozlitane vsude po zahrade :grinning:

chjo, me se dneska nechce vubec nic delat :pensive:
3. čer 2009 v 09:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.