• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
To oni to pochopi....jenze ja nemam rada kdyz me nekdo lituje a to by presne nastalo. Jedna holcina tady o miminko v 6 tydnu prisla, ted je podruhe tehotna a nikdo ji nenecha nic delat, skoro nechodi....vsichni ji hlidaji jak oko v hlave. Asi bych se udusila takovym natlakem. Ja chodim na jogu a neminim s ni prestat, rada chodim na prochazky, plavu...atd....musim neco delat a ne 9 mesicu sedet. Mimichodem, co si myslite o power joze v tehotenstvi? Cvicite nektera? a minite s tim pokracovat? :slight_smile:
30. bře 2009 ve 12:35  • Odpověz
autor
Tak jsme zpátky...
Procházka byla fajn-udělalo se tu docela pěkné počasí, nakoupila jsem dárečky k narozeninám neteřince(v neděli má 2 roky), takže mám další starost z krku-i když tohle nebyla nepříjemná záležitost :wink: .
Holky já před mateřskou překládala u jedné soukromé firmy, práce fajn,kolektiv super, kdyby se šéf po 2. mateřské polepšil s výplatou, ráda bych se vracela, ale jestli se nepochlapí, asi taky budu muset měnit zaměstnání-což by mě docela i mrzelo-no uvidíme...
Lin, já jsem cvičením téměř nedotčená :wink: :grinning: , ale všude píšou a já s tím úplně souhlasím, že pokud cvičíš před těhu, v těhu můžeš klidně pokračovat-samozřejmě s rozumem (plavání a procházky určitě-to je spíš k užitku, power jóga nevím co obnáší, ale vedoucí kurzu určitě poradí-takže v tom bych neviděla problém :wink: -taky bych nevydržela 9 měsíců sedět na zadku a nic nedělat...
Lin,můžu sezeptat odkud jsi-malý ostrůvek-to zní lákavě až romanticky :wink: :dizzy_face:
30. bře 2009 ve 13:07  • Odpověz
autor
neutronek:grafy BT se dají nanetu zaznamenávat různě, nejvíc, co jsem postřehlamají hplky Fertility friend
z netu:
Studie ke správnému načasování a frekvenci milování při snaze otěhotnět (v angličtině) - píše se tam, že největší pravděpodobnost je 1-2 dny před ovulací. Dále říkají, že pokud nemáte nějaké zdravotní problémy (špatný spermiogram), tak čím častěji, tím pravděpodobnost zvyšujete :wink: (trochu polemika s obecně doporučovanými 1-2denními přestávkami - závěrem - milujte se dle chuti a možností :slight_smile:):
http://www.fertilityfriend.com/Faqs/Intercourse-Timing-and-Frequency.html
Nebo já chodím na http://www.menstruacni-kalendar.cz/index-cs.aspx, tam se dá BT taky zaznamenávat
možností je spousta,já osobně BT neměřím, tak víc neporadím :unamused:
30. bře 2009 ve 13:12  • Odpověz
Ahoj snažilečky,teda tady se to pěkně rozjelo :grinning: Kopretinko a je tu už některá z nás těhu?nedočítala jsem
30. bře 2009 ve 13:28  • Odpověz
autor
Ahojky Andy, těhulku zatím nemáme, ale duben začíná až v stzředu, takže už je to za dveřma... :wink: :dizzy_face: Teda a opokud vím, tak se teď ani nikdo nechystát testovat-nebo se pletu?
30. bře 2009 ve 13:31  • Odpověz
No,já zkusím testovat tak za týden,ale pochybuji,že bychom se trefili do ovu,zatím to ale nějak neřeším.Venku se nám nějak zatáhlo,ale konečně je cítit opravdové jaro,mám z toho radost.Naplánovala jsem si jarní úklid,ale jsem nějaká líná :frowning2: Jinak ,co se týká cvičení,tak až budu těhu,tak mě to rozhodně nehrozí,obě těhotenství jsem měla rizikové a děti se mi narodili předčasně,takže pro mě to bude hooooodně velkej a dlouhej odpočinek-jenže o to je to pak horší,když se dostanete zpět do koloběhu-žádná fyzička-děs-běs.
30. bře 2009 ve 13:51  • Odpověz
autor
Andy, taky mám v plánu uklízet, teda uvidíme jestli to klapne...
Po neděli budu držet palečky. Ty jo 2 riziková těhu...Tak ať je to třetí o to pohodovější :wink:
Taky se tady trochu zatáhlo, ale jaro už jetady...A od zítra má být sluníčko a teploty nad 15 stupňů :dizzy_face:
30. bře 2009 ve 14:26  • Odpověz
Ahojky holky, tak jsem si tu včera libovala, jak mám perfektní práci a ejhle... Večer mi volal šéfík, že se vedení zbláznilo a zrušili moje místo. Prý se za mě rval jak lev, což mi dnes ráno potvrdila i personální ředitelka, takže k 31.5.09 jsem asi bez práce :frowning2: .
Ale držte mi palečky, protože jsem prudce inteligentní :grinning: , tak jsem jim navrhla, že bych za stejné peníze dělala jinou práci, kterou taktéž zrušili a spojili spolu s mojí a tím vytvořili nové pracovní místo. Tak doufám, že ho to obměkčí a nechá mě tu a mezitím stihnu najít //.
Touto zprávou mi včera urychlili rozhodnutí a včera už jsem nové a zároveň poslední naplánované platíčko HA neotevřela. Takže počkám na MS a hurá do toho. Snad otěhotním co nejdříve...
31. bře 2009 v 08:22  • Odpověz
autor
Ahojky Aja, tak nevím jestli gratulovat k neplánovanému začátku snaženíčka, nebo smutnit za práci...
Každopádně přeju, ať přistoupí na tvůj návrh (mmch-tyjo reakce super :wink: ) a hlavně ať se vám brzy zadaří a objevíš//
Holky, já tu včera měla na hlídání 5-ti měsíční neteřinku, tak jsem si vyzkoušela jaký by to asi tak bylo při dvou dětech-a teda docela mazec-skoro jsem uvažovala o posunutí termínu snažení na později.První asi půl hodinu Domča nemohl skousnout, žese mu mamina muchlá s jiným dítkem a pořád se chtěl chovat taky (což při jeho 16kilech fakt na jedný ruce nedám :wink: ), pak jsem malou musela pořád mít na očích.,protože D. se ji neustále snažil hladit stylem"já ti to oko stejně vypíchnu... :grinning: " -no asi po hodině se to docela stabilizovalo, ale jediný štěstí, že jsem tu měla i manžílka, jinak teda nevím nevím.
No ale zase musímříct, že až se to trochu stabilizovalo, dalo se to a duben platí :slight_smile: :dizzy_face:
Jinajk tady je nádherný počasí, takže peru větrám a moc se dneska těším na procházku (to není provokace pracujících :wink: :grinning: )
31. bře 2009 v 08:44  • Odpověz
Kopretinko, to teda jako provokaci beru, v Jihlavě mlha a hnus... A ty si užíváš té krásy :angry: :grinning: :slight_smile:

Já včera taky hlídala, kompletní verbež :grinning: po práci jsem vyzvedávala švagrovou ve škole, je to už velká druhačka, takže mě musela všem ukázat, no a pak jsem vyjela s kočárem a tou menší švagrovou (jde v září do první třídy) na vycházku a připadala jsem si perfektně :grinning: už se těším na svoje :grinning:
31. bře 2009 v 08:50  • Odpověz
Přeji krásné dobré ránko
31. bře 2009 v 08:50  • Odpověz
autor
Teda Aja, ty máš jednu švagrovou lepší jak druhou (teda myslím věkově :grinning: ) a trénink na všechny věkový kategorie...
V Jihlavě nesvítí? :astonished: Tak snad to k nám nedojde...
Neutronek-ahojky
31. bře 2009 v 08:57  • Odpověz
Jo, rodinný klan od manžela je ukázkový, MM nejstaší 25, švagr 23, švagr 18, švagrová 9, švagrová 7, nejmladší 6 měsíců :grinning: trénink super, ale hlavně ostrašující příklad jak nechci, aby dopadly moje děti. Tatínek hodně vydělává, takže nic není problém, mají vše na co si vzpomenou. Neumí poslouchat a hlavně jsou pořád mezi námi dospělými a jsou pak moc "chytré"...
V Jihlavě je od rána mlha, nebo teda alespoň v okolí rybníků, já dělám v Kostelci u Jihlavy a tady od toho rybníka je mlha, že by se dala krájet :grinning:

Neuronek - zdravím, jak se máte se Šimonkem?
31. bře 2009 v 09:04  • Odpověz
Dnes je unás celkem slušně,sice nesvítí sluníčko ale takové je to jakoby chtělo co nevidět vykouknout :slight_smile:
Šimonek má od včera asi 3 chřipku za tuto zimu :cry: už mě to vážně štve...
Za moment jedem k babičce bude ho hlídat pač já jdu na masáž asi snad prvně v životě :grinning: :grinning: manža mě ukecal...Tak už se celkem těším..
31. bře 2009 v 09:23  • Odpověz
autor
Teda-dobrá sestava... :slight_smile: MM je taky ze 6dětí :grinning: ,no a když o to tak přemýslím byli nato podobně i věkově (teda minimálně s tím posledním sourozencem), akorát ty finance nebyli, takže jsou spíš právě všichni vycepovaný a "správně vychovaný" a z pohledu širokého rodinného kruhu je to strašně fajn (teda já jsem na to zvyklá-mamka je z 5 dětí, taťka ze 6, takže příbuzenstvo jsem vždycky měla široko daleko největší :grinning: .
Jinak tady se nám úspěšně zatáhlo, tak doufám, že se to probere...
31. bře 2009 v 09:28  • Odpověz
autor
Jéé, neutronek,masáž, taky bych si dala říct, taksi to moc užij a ať se Šimonek brzy uzdraví :wink:
31. bře 2009 v 09:29  • Odpověz
kopretinko, jo rozvětvené příbuzentsvo taky znám :grinning: i z naší strany :slight_smile:

neuronek - já taky nikdy na masáži nebyla... MM to občas zkouší,ale mě to strašně lochtá :grinning:
31. bře 2009 v 09:35  • Odpověz
autor
Aja a kdy Ti řeknou, jestli si tě v práci nechají na tom případném spojeném místě nebo ne?
Jo manža to taky občas zkouší a taky to nějak není ono :grinning: Ale často to nekončí masaží....což je teda většinou sladká tečka, takže já masáže od manžílka ráda... :grinning: :wink:
31. bře 2009 v 09:43  • Odpověz
autor
Holčiny, jdeme se provětrat, tak zatím.Ukážu se zase po obědě, až mi malinkej usne...
31. bře 2009 v 09:51  • Odpověz
Kopretinko, snad budu vědět během dneška, ale GŘ tu není, tak nevím, nevím... No, jediné, co mě trošku uklidňuje je 3měsíce odstupného, což by byly penízky navíc a práci bych snad nějakou našla, ale nechci to tu opustit :frowning2: Chyběl by mi ranní smrádek z jatek. atd. :grinning:
31. bře 2009 v 10:11  • Odpověz
ahojky holky:slight_smile:.
V Praze je take slunecno už od rána. Kopretino: to provokace je a pořádná :angry: .
aja: jako byjsme se včera o té práci nebavily,vid? Je to pěkně nepříjemný, ale snad ti vyjde to přežazení. Určitě hned písni. Rozumím,že se ti to tam nechce opouštět když tam jsi zvyklá a máš tam dobrý kolektiv. Držím palečky aby ti to vyšlo a nechali si tě tam.
Já jsem dneska šla do práce vyloženě se strachem co mě zase bude čekat. Až teď jsem se trochu uklidnila a jsem schopná do sebe dostat nějaké jídlo. Hodně nad tím přemýšlím - chtěla bych odejít, ale nezbývá mi než tu počkatna na // a jít na neschopenku.
31. bře 2009 ve 12:34  • Odpověz
autor
Ajji,není nad to chodit do práce s nechutí-viď? Já to takhle měla v minulé práci- z původně megasympatického šéfase vyklubal slizkej podrazák a z kolegy obyčejná vlezdoprdelka, víc nás tam nebylo, takže super kolektiv...Navíc šéf neustále za zádama čekal, kde udělám chybu, aby si to mohl apsat do poznámek a a konci měsíce mě tom vymáchat čumák (ačkoliv, když jsem nelepila izolepu na krabici rovně, to se musí brát jako vážná vchyba, ne? :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
No, tak přeju, ať se atmosféra uklidní, nebo se brzy naskytne lepší ráce, nebo-to Ti přeju nejvíc-ať jsou brzy// :slight_smile:
Jinak tady se nám zatáhlo, ale jaro tu cítit je, takže taky dobrý... :slight_smile:
31. bře 2009 ve 12:50  • Odpověz
Já jsem teď byla na poště a málent jsem se sem už nevrátila jak je venku krásně. Sice není takové teplo,ale krásně svítí sluníčko a nádherně to už voní jarem:slight_smile:.
A jak jsi v té práci dlouho vydržela? To je přesný - moje kolegině (která se chová jako nadřízená) také čeká na každou mojí chybu aby mi pak předevšemi vyčinila a nebo mi rovnou dala pokutu. Jsem tu denně 9-10 hod,nemam cas ani na obed a ona mi rekne,ze tu to seru. No to bych vrazdila :angry:
31. bře 2009 ve 14:27  • Odpověz
autor
Naštěstí jsem utekla ještě ve zkušební době, tehdy jsem docela váhala(chtěla jsem se vdávat a zakládat rodinu, ale jen za předpokladu práce, do které bych se mohla po RD vrátit), ale našla jsem milionkrát lepší práci úplně ve všech ohledech navíc téměř hned, takžedneska to beru jako krok správným směrem...
No, ty rádobyvedoucí jsou nejhořší :confounded:
Tady sluníčko nesvítí, ale jaro je taky cítit na každém kroku :slight_smile: :dizzy_face:
Dokonce jsem si dneska cv Lidlu koupila jahody (za 19,90-no nekup to... :grinning: ), sice to ještě nebylo úplně ono, ale když jsem si je trošku přisladila, byly mňamky mňamky :dizzy_face:
31. bře 2009 v 15:00  • Odpověz
Tak masáž byla fakt super :slight_smile:
31. bře 2009 v 17:55  • Odpověz
neuronek, tak to je fajn, že se ti masáž líbila... Aspoň sis odpočinula :slight_smile:

Já byla včera v divadle, tak jsem měla taky hezký večer, akorát se mi ráno nechtělo vstávat :unamused:
1. dub 2009 v 05:42  • Odpověz
Ahoj mohu se k Vám přidat?
Taky chceme mimi .
jednoho caparta už doma máme skoro dvouletou holčičku 8.července bude mít dva roky.
tak plánujem druhé.
Teprve minulý měsíc jsem vysadila prášky tak vůbec nevím za jak dlouho se to podaří.
1. dub 2009 v 07:49  • Odpověz
Ahoj Sabi, tak doufám, že se zadaří, co nejdříve... :slight_smile:

Jak to bylo s holčičkou? Ta se zadařila brzy nebo to chvilku trvalo??
1. dub 2009 v 08:11  • Odpověz
Ahojík holky přeji všem krásné dobré ránko :slight_smile:
Sabi ahojík
1. dub 2009 v 09:08  • Odpověz
autor
Krásné ráno všem... :slight_smile:
Zdravím a vítám Sabi-to máme skoro stejně staré dětičky (Domča má 2 v červnu).Určitě se přidej, budeme rády. A taky přeju // brzy (tobě i všem ostatním tady :wink:)
Tak máme 1. dubna-mnohým z nás oficiálně začíná měsíc, kdy se z nás stanou opravdové snažilky, a ostatním začíná posalední měsíc bez snažení-uteklo to, co? :slight_smile:
V mnoha diskuzích si holky dělají takové "online tabulky"-přidou mi fajn,praktické,přehledné a lehce dostupné a tak bych navrhla-co si ji tady zařídit taky?Je to jen tabulka na diskuzi, ne tabulky v albíčkách. Tak se napíšu první a kdo bude chtít, ať se přidá... :wink:

Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, 12DC,kyselina listová

buď mi pošlete údaje o sobě do IP, nebo je napište sem-teda jestli nejste proti...

Ajaa co práce-už něco víš?
1. dub 2009 v 09:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.