• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Zdravim Vas holky :wink:

nany: na ten jerab se zeptej blondynky az tu bude a pak jeste tusim malinik.....ona s tim ma osobni zkusenosti :wink:)

jinak na bolesti pri MS je pry dobre cvicit tu Mojzisovou, mam doma tu knizku asi tyden a chystam se zacit se cvicenim co nejdrive, pry to pomaha i s otehotnenim....
3. čer 2009 v 10:12  • Odpověz
autor
To mi připomnělo: Aji už Ti přišlo to DVD s tím cvičením?Mě ještě ne, teda dneska jsem ještě ve schránce nebyla...
3. čer 2009 v 10:14  • Odpověz
autor
Jdeme ven, jestli násb to neodfoukne ,kouknu v poledne :wink:
3. čer 2009 v 10:14  • Odpověz
kramli: jj, surfuju po netu a nasla jsem: kontryhel, jerab, malinik :wink: Nastuduju to az doma v klidu. Ze bych si k teplomeru koupila jeste knihu :confused:
3. čer 2009 v 10:22  • Odpověz
nany: jj to treti byl kontryhel....ale jak rikam, staci az sem prijde blondynka, ta ti rekne presne co a jak a kdy co :grinning: Ale ta knizka je zajimava vazne a stala neco kolem 180,- coz neni zadna hruza :wink:
3. čer 2009 v 10:29  • Odpověz
kramli: kouknu zejtra v Luxoru..budu mit chvili cas nez pujdu do divadla :wink: Jen nevim, jestli se k tomu doma dokopu :grinning: Tys jeste nezacala..jestli jsem spravne pochopila :slight_smile:

Uz se tesim na blondy az dorazi :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. čer 2009 v 10:32  • Odpověz
nany: ne jeste jsem nezacala ale chystam se dnes nejpozdeji zitra zacit.....mam toho ted pred tou svatbou hrozne moc, porad nejake zarizovani a tak... :unamused:
3. čer 2009 v 10:43  • Odpověz
Tak zase nakukuji.
Holky co jste si objednávaly za dvd?
3. čer 2009 v 10:44  • Odpověz
Tak jsem zpátky, byla jsem služebně ve městě a ještě jsem se na hodinku zastavila domů, abych si poklidila na ten večer, abych odpoledne nestresovala a to DVD už jsem měla ve schránce, ale obálce byla kromě DVD i plná vložek pro únik moči :grinning: :grinning: :grinning:

Andrýsku bylo to DVD na cvičení na zpevnění pánevního dna a bylo to zadarmo. tenkrát tady kopretinka dávala nějaký odkaz - myslím, že to byly stránky na TENA lady...
3. čer 2009 v 10:51  • Odpověz
Ahoj holky,

nany, taky doporučuji jeřáb. Mám ho na sobě ozkoušený a funguje výborně :dizzy_face:
K těm bylinkám, maliník je na podporu funkce vaječníků a na kvalitní hleník, cyklus to ti ale nezkrátí, kontryhle je na kvalitní sliznici, ale také ti s délkou cyklu nic neudělá, za to jeřáb umí posunout ovu a tím pádem zkrátit cyklus... :wink:. Já tedy kombinovala všechno dohromady, s tím že maliník a kontryhel jen do ovu, jeřáb pořád.
A to cvičení je fajn, jen je to občas trošku nuda....

kramli, tedy ty si ještě s tím cvičením nezačala? :grinning:

Jinak já byla dnes po ránu cvičit a tedy můžu říct, že je to docela náročné, ale zvládla jsem to :grinning:
3. čer 2009 v 11:00  • Odpověz
AHA tak to jo .
Koukala jsem že chodíš na diskuzi miminka narozená na jaře 20010. Koukala jsem tam na tu holčinu jak se obávala mimiděložního TĚHU A DNESKA UŽ SE UKÁZAL MIMÍSEK. Je to fajn že to takhle dobře dopadlo. Psala mi že už měla nějaké problémy tak jí moc držím palečky ať už to výjde. Psala jsem ať se sem příjde za náma podívat tak uvidíme jestli dorazá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Holky já bych nejraději ty dny posouvala očima abych už věděla jestli to vyšlo nebo ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. čer 2009 v 11:01  • Odpověz
blondy: no nazdarek :wink: No nezacala :pensive: Ale mam toho ted vazne moc....tu knizku se snazim aspon cist v autobuse pri jizde domu :wink:
3. čer 2009 v 11:04  • Odpověz
kramli, no to jsou tedy výmluvy :grinning: . Ale že jsem měla pravdu a je docela zajímavá? :sunglasses:
3. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
Andrýsku, jj já ji to taky psala ať se tu za námi zastaví, ale asi si to teď užívá, byla z toho včera úplně zdrchaná...
3. čer 2009 v 11:13  • Odpověz
blondy: jj zajimava je :wink: Chci se ji prokousat....ja vim no vymluvy :pensive:
3. čer 2009 v 11:14  • Odpověz
Aji to se ani nedivím :wink: doktoři takhle stresujou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. čer 2009 v 11:18  • Odpověz
Ahojky. Tak dnes s máme s manžou 9 leté výročí vztahu. Tak se těším jak to oslavíme, cestou domůse musím stavit koupit vínko a nějaké dobrůtky. A uděláme si hezký večer. :wink:
Tedy těším se na příští týden, to většina z nás očekává MS, tak to bude novinek. :slight_smile:
Ale moc šancí si na těhotenství nedávám :unamused: , žádné příznaky nepociťuju. Maximálně, že se mi občas zatočí hlava (ale mám nízký tlak), nebo že mě bolí bradavky (ale to se mi občas stává i z podprsenky). No ale uvidíme příští týden. :slight_smile:
3. čer 2009 v 11:20  • Odpověz
kramlinka, tak se nad sebou zamysli a vzhůru do toho :dizzy_face:

andrissek, aja, oni doktoři jsou někdy fakt hrozný... Hlavně by mě zajímalo, kdo jí řekl to "pravidlo" o HCG, takhle zbytečně stresovat, přitom to vůbec není pravda.... Navíc každý jsem individuální a pódle tabulek nefungujeme :angry:
3. čer 2009 v 11:22  • Odpověz
Blondy, to máš pravdu... Vůbec si neuvědomujou, že těhulky jsou svým způsobem magoři a kvůli každý kravině hned stresujou a oni jí řeknou tohle, že je z toho úplně v pytli...
3. čer 2009 v 11:28  • Odpověz
blondy a co se komu stalo??? Nebo aspon jaka diskuze?
3. čer 2009 v 11:35  • Odpověz
aja, hlavně že je vše v pořádku. Kdy se chystáš k doktorovi, někdy příští týden?

kramlinka, http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=99717&vOffset=120&vGroupOffset=40&vGotoLast=1#end
3. čer 2009 v 11:41  • Odpověz
Holky jedeme pro Dendu a potom ven,tak se sem dostanu až večer.
Zatím pá a moc toho nanakecejte ať nemám moc dočítání :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. čer 2009 v 11:57  • Odpověz
Blondýnko, k doktorovi jsem objednaná v pátek 12.6. ráno, tak už se moc těším :slight_smile:
3. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz
autor
Aji,mi to samozřejmě dneska došlo taky :grinning: A na ty vložky jsem taky docela valila oči :grinning: , ale co...
Andri, ta adresa je www.programpreozeny.cz,dá se tam zadara objednat DVD na posílení pánevního dna, což je dobrý proti inkontinenci (proto ty tena vložky), ale pomáhají i při porodu a dokonce tam píšou, že je to dobrý pro zpevnění bříška, snížení bolesti zad a kloubů, nebo dokonce zkvalitnění sexuálního života...
O té holčině jsem taky četla a držela jí pěstičky...Je fakt, že doktoři jsou někdy jak sloni v porcelánu...
3. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz
3. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz
blondy: diky..zitra udelam velky nakup :wink: Za jak dlouho jsi poznala "ucinky".. ?
Ke všemu me zacaly bolet prsa :angry: Se z toho picnu :rolling_eyes:

kramli: teorie v autobuse je pekna, ale chtelo by to uvest trosku do praxe :grinning:
Ja vim, jsem hrozna..ale jsem skoro to samy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz
Už si to zkoušela pustit, to DVD??? Já na to neměla čas, tak jsem zvědavá, ale stihnu to asi až o víkendu...
3. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz
ahojky holky, tak jsem Vas docetla a hlasim se do "sluzby". Rano jsme byli u pana doktora a tuk tuk tuk..vse je v poradku, miminko nam zamavalo a dokonce jsme i videli, jak se vycuralo - z toho byl muj manzel na vetvi :grinning: , Mame 20 prstu, dve nohy a dve ruce. Za tyden budou vysledky z krve na downuv syndrom...tak kez by bylo vse OK!!!Ale zase se mi ulevilo...ze jsem to moje kuratko videla a ze vim, ze roste a je v poradku... :slight_smile:
3. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz
Lin, tak to muselo být vážně bezva, když si viděla prcka jak ti čůrá do bříška :grinning: :sunglasses: :grinning:
Hlavně, že jste v pořádku... Teď jsem koukala, že Sabinečka si aktualizovala album, protože byla hned první na úvodní stránce a už má těhu průkajdu :slight_smile:

Jak máte v Řecku,vedro jako blázen,co???
3. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz
lin: to je super :wink: Ja bych z toho byla na vetvi taky..se manzovi nedivim :grinning: Jak Ti jinak je :slight_smile: Mas jeste "chute" ???
3. čer 2009 ve 12:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.