• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
No ani mi nemluv...vedro tu je...a dneska i dusno...je pod mrakem, hodila by se nejaka bourka. Bezva to bylo, ja jsem to i obrecela...protoze to ze cura pro me znamena, ze ma streva, ze ma ledviny...ze ma jatra... :slight_smile:

Jinak holky co planujete s oznamenim pohlavi? My si to s manzelem rict nenechame...nechame se prekvapit...a min nez nas - respektive nas vubec - to stve vsechny kolem nas - cela rodina i kamaradi jsou vyrizeni z toho, ze to nebudou vedet predem... :sunglasses:
3. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz
Lin, taky jsem nad tím dlouho přemýšlela, zda si to necháme říct nebo nenecháme... MM to chce vědět a já nevím, na jednu stranu to vědět chci na druhou nechci... Uvidíme, zatím to neřeším... Já ti tam závidím, já už chci taky vidět mimčo na UTZ :slight_smile:
A máš pravdu, určitě je zdravý jako rybička, když už krásně čůrá...
3. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz
nany, u mne jeřáb zapůsobil hned první cyklus užívání (kup si jen Herba vitalis, lahvička asi 60kč :slight_smile: ), zbytek bylinek neumím posoudit, nakolik pomohly, ale myslím že ano :wink:

lin, tak to je super, že je vše v pořádku :wink:
3. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz
lin, já to tedy určitě vědět chci... Navíc UTZ docela znám, takže to stejně poznám asi sama, jedině bych se zas pak na UTZ nemohla dívat a to mi přijde škoda :grinning:. Navíc jestli to bude holčička, alespoň nebudu muset vymýšlet jméno pro kluka, to bude totiž asi boj, nic se mi nelíbí.... :unamused:
3. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz
autor
Lin, gratuluju, teda vidět mimčo čůrat, to se asi nepoštěstí hned tak každému :wink: :dizzy_face: :grinning:
Aji, dočkáš se, nebooj :wink: Uteče to jako voda. DVD jsem ještě neviděla-teprve uspávam malýho a tomu při usínání musí jít DVD pohádky, takže za chvilku.No a kolik toho nacvičím, to jsem taky zvědavá... :wink:
Týjo,mě je dneska od rána fakt zle... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teda už ať je sobota a aspoň vím čím to je/není... :grinning:
3. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz
Kopretinko, držím palce ať to je tím, v co všichni doufáme :slight_smile: mě je dnes úplně dobře, vůbec nic mi není
3. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz
autor
Jo a ještě jsem zapomněla...
My si pohlaví říct nenechali, říkala jsem si-porod nic moc, tak ať se aspoň můžu těšit, co na nás vykoukne...
No ale vlastně od začátku těhu jsem "věděla"(rtak nějak uvnitř), že to bude kluk,a překvápko se nekonalo... :wink:
3. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz
autor
Aji, uvidíme, už se jen 3x vyspím a možná budu aspoň tušit... :dizzy_face:
3. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz
Holky, dekuju.

Kopretinko, budu drzet palecky!!!!Sobota je za dverma... :wink:
3. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz
kopertina, držím všechny palečky co mám :dizzy_face:
Ještě k tomu vědět nebo nevědět co to bude, ségra mám už tři miminka, ani u jednoho to vědět nechtěla, u posledních dvou se to ale vždycky nechtěně dozvěděla od doktorů zhruba hodinu před porodem. Takže představa, že to celých devět měsíců nevíš a pak ti to takhle někdo zkazí, není tedy úplně to pravé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. čer 2009 ve 13:28  • Odpověz
Já bych to nevydržela, když vím, že to můžu vědět, tak to vědět chci. :grinning: A manža s tím počítá úplně automaticky. :dizzy_face:
3. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz
Ahoj holky,tak jsem vstala po noční a už vás dočítám.Nany,vstávání ranní je děsné,ale být celou noc vzhůru je taky nechutné :angry: Lin-moc vám gratuluji a přeji ať se vše tak dobře vyvíjí až do konce.Holky na co je ten jeřáb dobrý?ještě trochu spím,takže mi hlava nějak nebere. :sunglasses: Kámoška tu mojžíšovou cvičí,ale otěhotnět se jí pořád nedaří,tak nevím,asi je všechno individualní.Na to pánevní dno,prý stačí jednoduchý cvik,který mužete dělat kdekoli a kdykoli.Je to ,že jakoby vtahujete při nádechu pánevní dno do sebe.Nevím jestli to chápete,aale je to jednoduchý.ještě jinak jako když združujete pocit na močení.Je to srozumitelné?
3. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz
blondy: aha takze mimis se ji nakonec ukazal koukam....
A nasla jsem tam uzivatelku smardik....znam ji z beremka a ona uz ceka druhe...!!! teda ja jsem v soku.... :astonished: Vim ze resila ze zacatku toho prvniho tehotenstvi jestli s tim svym vubec zustane, protoze ji zahybal a ted uz ceka druhe..., no to se dejou veci a navic tak tesne po sobe.....

nany: ja se polepsim....ale schvalne jak dlouho trvalo tobe nez jsem te dokopala koupit si teplomer co??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

lin: tak velka gratulace ze je vse ok :wink:

no a s tim pohlavim, svagrovka si to rict nechala, tri doktori ji rekli ze to bude holcicka, jeste pri vysetreni tesne pred porodem ji rekli ze to bude Sabinka :wink: No a pak na ne vykoukl Samuel :grinning: Proste i tohle se deje, stalo se to i zname od tety....a svagrovka dostala spoustu veci v ruzove, protoze to vsem roztroubila....
Ja bych si to nejspis rict nechala, ale asi bych to nikomu nerekla, aby to pro ne bylo prekvapeni a aby kupovali veci v neutralnich barvach....nelibi se mi kdyz se holcicky navlikaji do ruzove a kluci do modre....vzdyt je spousta jinych a krasnych a i neutralnich barev.... :wink:
3. čer 2009 ve 13:47  • Odpověz
Kramlinko, to máš pravdu, je takových krásných barev... zelená piostáciová, nebo jemná hnědá taková medová, to se mi líbí, ale je hrozný, když rodiče navlíkají svoje děti do těch oblečků co vypadají jako medvědi, to je šílené... pak si v kočárku vezeš mědvěda s ušima... :slight_smile:
3. čer 2009 ve 13:55  • Odpověz
ladenka, tak u nás je to maželovi jedno, nebo tedy spíše to těchto věcí mi nemluví :grinning:

lancy, jeřáb je na úpravu hormonů a na posunutí ovu a tímpádem zkrácení cyklu :wink:

kramli, já mám růžovoz docela ráda, ale zas na drtuhou stranu se nemyslím, že jediná barva pro holčičku je růžová, jak píšeš, je spousty krásných barev.... :wink:
3. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz
aja: jo presne to ma svagrovka, medveda s usima :grinning: :grinning: Ale zase treba jedna znama ta koupila svoji dcerce, takove bile pyzamko-overalek, a ono to ma vzadu takovy krasny roztomily malinkaty ocasek jako myska :wink: Ale je to vazne moc roztomile, a zadne usi ani chlupy :grinning: :grinning: :grinning:

blondy: ja mam taky rada ruzovou barvu, mam i treba par tricek ruzovych, ale nesnasim takove to skatulkovani.....chlapecci modrou a holcicky ruzovou... grrrr :angry: :angry:
3. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz
Blondy díky,tak to ten jeřáb snad zatím nepotřebuji,mám cyklus okolo25dnů.S těma barvičkama s váma docela souhlasím,ale stejně na tom malém miminku je krásná bílá nebo lehce růžová či modrá-nemůžu si pomoct.Mně se teda ti méďové v kočárcích líbí,připomíná mi to fotky od Anny Geddes a ty opravdu zbožnuji.Ale samo,že nic se nemá přehánět.
3. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz
Kramlinko, tak ta myšla může být úžasná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ale ten medvěd je fakt šílenej, když to oblečeš malýmu miminku, co se ještě moc nehýbe, tak to vypadá, že si vezeš obrovskýho plyšáka...
3. čer 2009 ve 14:10  • Odpověz
3. čer 2009 ve 14:15  • Odpověz
aja, úplný souhlas :grinning:

lancy, a ovu je přibližně kdy?
3. čer 2009 ve 14:38  • Odpověz
Vy jste teda zas plodny pri strede :grinning: Nestiham docitat, musim makat, ceka nas audit :rolling_eyes:

blondy: uz si pisu do seznamu :grinning: predpokladam, ze tam bude navod, ale preci jenom..beres to od 1. dne cyklu nebo je to jedno, kdy zacnes ???

lancy: bleda zavist, ja chci taky kratsi cyklus :frowning2: tenhle mesic bude asi rekordni, pac 35DC MS nikde, zatim jen takovy hlen :rolling_eyes:

aja: jj, lidi jsou schopny navlict mimca do hroznejch kreaci :dizzy_face: Mam rada barvicky, ale holku bych do ruzovy od hlavy az k pate nenavlikla :slight_smile:

kramli: vzdyt jsem psala, ze to znam :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teplomer jsem kupovala asi 14 dni :confused: Zitra jdu zas na nakup..uz si to musim psat, abych to nezvrtala :grinning:

kopretina: snad to vyjde..pac o vikendu jsem videla 2 čápi...jednoho vycerpala Aja a ten druhej ceka treba na Tebe :sunglasses:
3. čer 2009 ve 14:55  • Odpověz
nany: no vidis, jen si to vsechno napis :wink: Ja uz si kdyz jdu do obchodu taky pisu seznamy, jinak vzdycky pulku veci zapomenu, nakoupim to co tam vidim a nepotrebuju a to co potrebuju nekoupim.... :sweat_smile: No proste skleroza no... :grinning:
3. čer 2009 v 15:02  • Odpověz
nany a těhu nejsi? :confused: Jinak se bere od 1DC 3x denně 15 kapek. Jestli máš víc než 80 kilo tak 20, ale to podle fotky nevypadá :grinning:
3. čer 2009 v 15:02  • Odpověz
JJ nany, toho jsem přímo stáhla za křídlo k nám domů, protože my chceme klučíka :grinning:

holky musím frčet, zkusím doma ještě jeden testík (abych nevyšla ze cviku) a pak už nachystám ěnco pro kolegyně a těším se na hezký večer :slight_smile:

tak se tu mějte
3. čer 2009 v 15:03  • Odpověz
kramli: ano, jako bych se videla :grinning: tesi me, ze skleroza postihuje i mladsi rocniky :sweat_smile:

blondy: myslim, ze tehu nejsem..odpolko jsem mela takovy nahnedly hlen, takze MS se asi blizi :rolling_eyes: kdybych to nedostala do NE, tak zkusim test, ale to je nepravdepodobne :wink:

Mno..80 kg nemam, ale mam pocit, ze od ty doby co neberu HA mi nejak pribyly cm v pase :confounded:

aja: ja bych taky rada kluka :sunglasses: Pekne si to vecer uzijte :dizzy_face:
3. čer 2009 v 15:18  • Odpověz
nany, tak to uá bych zas radši holčičku....
Tak uvidíš, ono to nějak dopadne...

kramli, sklerozu mám taky... :confounded:
3. čer 2009 v 15:24  • Odpověz
Ahoj holky tak jsme doma .Je tam pěkná zima :wink:
já bych chtěla holčičku :wink:
Péťi máme v 21tt natočenýho na dvd a je to bomba :slight_smile:
3. čer 2009 v 15:49  • Odpověz
blondy: takze to bude kluk :grinning:
Delam si legraci..preju Ti, aby se povedla holcicka :wink:

Jj, nejak to dopadne..jen me mate, ze mam hlen jak pri OVU :rolling_eyes: Kazdy mesic me necim prekvapi :angry:
3. čer 2009 v 16:02  • Odpověz
Tak ted jsem se vrátila , pronajímáme byt a neustále mi zvoní mobil že si chcou prohlídnout byt.
Tam tam neustále lítám atd. naštěstí už je zamluven takže už mi aspon něco odpadne tak že už jenom formality.
Zrovna koukám do kalendáře jak mám nabitý program.
Nejhorší je že začínám být strašně unavená.
Sabču bych nejraději strčila do mrazáku hned po ránu.
Zítra jdem na pizzu s kámoškama tento víkend mám ještě poslední pracovní.
A pak mám už zkoušku účesů nehty apod.
Nejraději jen spala :slight_smile:
3. čer 2009 v 16:54  • Odpověz
nany, no ty jsi tedy :grinning: . Hlavně aby to nebyli dvojčata :grinning:
Hold jsi zázrak přírody no
:grinning:
3. čer 2009 v 17:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.