• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Holky mrkněte ke mě do alba, mě ta čárka snad slábne... To asi není dobré znamení, že??? :cry:
3. čer 2009 v 17:33  • Odpověz
aja, tak ty dva předtím byly ráno ne? A nepila si třeba nějak víc? Správně by měla sílit, ale nedělala bych z toho závěry, počkej do pátku a udělej si ještě jeden testík a uvidíš.... Hlavně se nestresuj, ju? :wink:
3. čer 2009 v 17:36  • Odpověz
Ten první z neděle byl večer, včera to bylo z první ranní moči a dneska jsem pila hodně to je pravda, mám problém do sebe něco dostat, tak se snažím pít hodně, když už vím, že na to nejsem sama...
Mám strach aby to nebylo mimoděložní
3. čer 2009 v 17:38  • Odpověz
aji, neměj strach.... Vzpomeň si na janu...
Dej tomu času a fakt se zbytečně nestresuj, to by ti moc nepomohlo a tomu malému také nre, ju? :wink:
A jen pij pořádně, teď je to potřeba o to víc... :wink:
3. čer 2009 v 17:41  • Odpověz
Jo snažím se pít hodně, chodím každou chvilku na záchod tak třeba proto ta koncentrace hcq nebyla tak vysoká...
Nestresuju se, ale mrzí mě to...
3. čer 2009 v 17:43  • Odpověz
aji: udelej si testik zitra hned rano a uvidis, urcite to bude v poho neboj :slight_smile:
3. čer 2009 v 17:45  • Odpověz
Kramli, já počkám do soboty, v sobotu ráno si ho udělám a to už by bylo, aby nebyla tlustice... Nechci se nervovat, miminko tam prostě je a hotovo!!! :grinning: :sunglasses:
Příští týden se na něj kouknu s panem doktorem :slight_smile:
3. čer 2009 v 17:47  • Odpověz
aji, to je správný přístup :wink:
3. čer 2009 v 17:51  • Odpověz
Ájo neboj se ted už žádný další test nedělej at se tím zbytečně nestresuješ.
Zkusila bych zavolat mudr.že ti na tom opravdu záleží a zda by tě přece jenom nemohl vzít trošičku dřív at máš jistotu.
Koncentrace hladina HCG se mění dle denní doby ,dle množství tekutin v těle a taky strašně záleží na testech žádný test nemá stejné vlastnosti i když jsou od stejné firmy.
žádné stresy taky jsem si udělala jen jeden a další nedělala právě proto protože jsem věděla že bych ji mikroskopicky zkoumala zda sílí nebo ne.
Kašli už na ty testy.Měla jsi ho pozitivní a hotovo.
3. čer 2009 v 17:56  • Odpověz
Dobré ranko :wink:

Dnešní tabulka - 4.6.2009

//
10/4:Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 18.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
31/5:AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09,kyselina listová, TP:7.2.2010

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, ...................24DC,kyselina listová
Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, ...........................36DC, kyselina listová
ajjik-Pavlína,25 let, snaž.od 5/09, ..............................18DC, kyselina listová
Nany 123-30 let, snž od 3/09, .................................36DC,kyselina listová
Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09,..........................11DC,kyselina listová - http://www.fertilityfriend.com/home/272eaa
Taggy: , 22, snž: 4-5 vysazení HA, snž od 06/09..........24DC, Calibrum babyplan
Lussyn: Lucka, 28 let,snž 5-6/09, ..............................21DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,...................................19DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 1.5., ..............................43DC, Calibrum babyplan
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, .........................23DC, Calibrum
eliska_v: Eliška, 20 let, snž od 03/09, ..........................29DC, kyselina listová
majatob: Magda, 22 let, snž od 07/09.........................10DC, Gravital
petullka: Petra, 25let, snž 04/09, ...............................23DC, kyselina listová
renca.o3:Renata 34let,snž05-09,.................................25DC,kyselina listová
ladenka - Laďka, 24 let, snž od 5/09, ..........................24DC, kyselina listová, vitamín E
4. čer 2009 v 06:07  • Odpověz
Dobré ránko holky...

Díky Vám za podporu... Hlavně ty Libuško, máš pravdu, nemá cenu se s tím stresovat, jestli tam žádné mimčo není, tak s tím teď stejně nic neudělám... Ale já přeci vím, že tam je, že je tam, kde má být a příští týden mi ho pan doktor už určitě ukáže na UTZ...
Díky mockrát...
4. čer 2009 v 07:37  • Odpověz
Dobre rano vsem :slight_smile:

Ajo, ja myslim, ze je vse OK..jak psala Sabi :wink: V SO si ho udelej zas hned po ranu :wink: Abys mohla srovnavat :slight_smile: Jak sis uzila vcerejsi vecer s kamoskama :sunglasses:
4. čer 2009 v 08:02  • Odpověz
Nany, já vím, jsem blbeček a zbytečně plaším... :slight_smile:

včera to bylo super, holky z práce za mnou jely hlavně aby se mrkly jak to u nás vypadá... Vlastně od podzimu jsem jim tu básnila, co všechno jsem tam udělala a pořád to chtěly vidět... Přijely v 6 a odjížděly po deváté... Byla jsem už pěkně unavená, to miminko hold zmáhá :grinning: :wink:
4. čer 2009 v 08:05  • Odpověz
Docitam vcerejsek...teda Sabi, klobouk dolu, co ty vsechno zvladas :wink:

My pronajali byt v Praze ted od kvetna..a musim rict, ze nektere zajemce bych na miste uskrtila :angry: Treba se domluvis na urcite hodine na prohlidce a oni 20 min. pred zavolaj, ze jako sorry, ze nestihaj apod...Uff..jsem rada, ze uz je klid :sunglasses:
4. čer 2009 v 08:05  • Odpověz
Ajo, zadnej blbecek nejsi :dizzy_face: ..ja bych byla vyjukana mozna jeste vic nez Ty :grinning:

Hlavne, ze se holkam libilo a urcite i chutnalo :wink: To vis, ted musis dodrzovat spankovou hygienu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2009 v 08:09  • Odpověz
Já jdu dnes služebně odevzdávat jeden byt... Bydlel tam náš obchodní ředitel a nechal tam jednu velkou krabici, která má snad 20kg, vysrala jsem se na to a nechala ji tam, ať si ji majitel bytu dneska odpoledne odnese sám, já ji tahat nebudu, jsem přeci těhotná :grinning:
Ale můžu kvůli tomu aspoň vypadnout dřív z práce
4. čer 2009 v 08:09  • Odpověz
Jo chutnalo jim.. jedli o 106 :slight_smile: měla jsem nachystané jednohubky, ty košíčky jsem pekla a ty byly fakt luxusní (půjčila jsem si tu formu na muffiny od tchýně) a bylo to super. Strašně lehoučký to bylo...
Měla jsem ještě obložené talíře (salámový, sýrový a zeleninový)... Nezbylo vůbec nic, MM byl smutnej, že na něj nic nezbylo
4. čer 2009 v 08:12  • Odpověz
aja: spravny pristup :dizzy_face: ja bych to taky netahla a to tehu nejsem :sunglasses:

Jste me tak nalakaly na ty muffiny, ze je snad o vikendu udelam :slight_smile: Stejne ma byt hnusne :unamused:
4. čer 2009 v 08:17  • Odpověz
Nany, opravdu udělej, je to snadný a výborný (no a taky laciný) - koupíš si listové těsto, uvaříš vanilkový pudink (trošku hustější - 2 sáčky pudinku a 800ml mléka), z těsta vykrájíš sklenicí kolečka, dáš je do těch dírek, lžičku pudinku, na to lžičku nutelly, vršek zaklopíš nějakým pěkným tvarem (já dělala srdíčka) a posypeš lupínky mandlí...
Pečeš cca 10-15 min 200C... A je to fakt výborný :grinning:
4. čer 2009 v 08:32  • Odpověz
JOJO těhotenství je sakra dobrá výmluva taky nic nemůžu protože jsem přece těhotná :grinning:
Takže nemůžu to ani ono.Dost mě to baví ale michal z toho začíná šílet říká no já si myslím že jsi hlavně zhnilá a já zas Né těhotná.
Takže koše s prádlem netahám nechám si to pěkně odnést dolů k pračce (prát to už dám sama) a až pračka zapíská vytáhnu prádlo a michal mi ho zase vynese nahoru.
Tak samo jsme ted likvidovali skřín tak jsem ji celou zabalila ale nenesla protože byla fakt těžká navíc toho bylo plno a nechtěla jsem sebou švihnout ze schodů.

Jo a taky jsem říkala že se těším na naši svatební noc a svatební ráno až mi jako štastný novomanžel přinese snídani do postele a bude mě pořád mazlit a pusinkovat atd.A michal : No tak to už se fakt moc těším jak tam ze sebe budu dělat blce. :slight_smile:
4. čer 2009 v 08:34  • Odpověz
Na obložených mísách bych si taky smlsla. :grinning: :slight_smile:

Dneska mám jít na kafe s kámoškama a dětma ale nevím zda nebudu mít neléhavé jednání na záchodě. :unamused:
Ty těhu chutě jsou fakt maras a nedá se to zastavit včera to byl zas maras od melounu po kefír.
Ted ulítávám na ovoci a mléčných výrobcích.

Minule jsem zase snědla plno čerstvě natrhaných třešní a blbec to zapila čerstvým kravským mlíkem (tak je to pravda že se to nemá kombinovat) :confounded:
4. čer 2009 v 08:38  • Odpověz
Nany a co ty? 36DC co? že by?
4. čer 2009 v 08:40  • Odpověz
Sabi :grinning: :grinning: :grinning:
ty seš teda zvíře :slight_smile: V Brně už máme zralé třešně??? V Jihlavě ani ´tuk...

Já bych žrala pořád a neustále :slight_smile:
4. čer 2009 v 08:41  • Odpověz
sabi: :grinning: :grinning: No jo ty budes asi typ cloveka kteremu nestaci rict ze se neco nema co? Ty si musis vsechno vyzkouset na vlastni kuzi :wink:)

Jinak ja jsem 11DC tak trpelive cekam na ovulku :wink: Mela by dorazit bud o vikendu nebo v pondeli.....tak uvidime jestli to stihneme vubec to snazilkovani, kdyz mame byt o vikendu pryc :unamused:
4. čer 2009 v 08:48  • Odpověz
autor
Krásné ráno...
Teda vy mi děláte chutě, takhle po ránu... :rolling_eyes: :fearful: :slight_smile: Tak se asi přidám do klubu a o víkendu budu dělat košíčky...:wink: :grinning: :grinning:
Aji, máš recht, co bys to tahala-těď obzvlášť...Budeš testit v sobotu? Tak to budeme šílet spolu-teda pokud mi do soboty nedorazí MS :unamused:
Holky, dneska jsemměla dost šílenej sen, že jsem spláchla Dominička omylem do záchodu... :astonished: :grinning: -pořád vidím, jak se motá v tom odpadu a já se snažím ho chytit, nepovedlo se mi to, tak jsem zvedla celý záchod (...), oddělala ho a lovila pod záchodem a odtama jsem ho už vytáhla-To jsou sny...
Jinak u mě "pseudotěhu příznaky" pořád přetrvávají-je mi neustále celý den nevolno,pobolívá podbřišek,chutě a hlad,no to jsem zvědavá jestli to přejde až v sobortu najdu jen / :wink: :grinning:
4. čer 2009 v 08:55  • Odpověz
Ahoj Kopretinko, ty máš sny... Mě se zase dneska zdálo, že jsem se jako vzbudila a byla celá od krve, že jsem o to mimčo přišla... To jsem se vzbudila úplně spocená a přitulila se raději k manžílkovi...

Nepřejde tě to a v sobotu budou krásné //, už se těším :slight_smile:
4. čer 2009 v 09:01  • Odpověz
autor
Jé, to by bylo...-MM má v pondělí narozky, tak bych mu dal atestík do krabičky,zabalilaabyl bydáreček jedna báseň...Jen se mi tomu radši nechce moc věřit...
Já se zase těším na tvoje "dálnice" :wink:
Jó sny-se člověk diví, kam na takový voloviny chodí, viď?
4. čer 2009 v 09:04  • Odpověz
To je fakt... Mě osobně to strašně zajímá, jak se ti může něco zdát... na základě čeho se ti tam ty obrázky v hlavě vyvrbí... Je to strašně zajímavé...
4. čer 2009 v 09:10  • Odpověz
Ahoj holky,no nany,já nevím,ty furt říkáš,že nejsi těhu,ale ty DC a mrcha pořád nic,někdy to tak bývá v začátku těhu,že máš pocit,že mrška příjde a pořád nic a nic :wink: neházela bych ještě flintu do žita. :grinning:
Blondy-já mám ovu asi zhruba v polovině cyklu,tj.asi12-15DC,ale nevím přesně,páč BT neměřím a zvláštní příznaky taky nemám,jen trochu ten hlen,ale fakt 100% nevím.
Aji-buď v klídku a jak říkají holky testni až později,když se menses nedostavila,tak je to dost důvěryhodný příznak,ne?
Pro dnešek se s váma loučím,páč jedu do Brna a zítra mám denní službu a večer jdu pařit na svícu kámošky z práce-už se těším (to zas bude v álejích nablito :grinning: :grinning: )
Jo a Eli přeji,aby jí zítra všechno klaplo a do dalších let jen to nejlepší :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Pěkný víkend všem :wink:
4. čer 2009 v 09:11  • Odpověz
Lancy, měj se krásně a díky :slight_smile:
4. čer 2009 v 09:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.