• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
Tak pracujte pracujte,my jdeme ve-teda jetam zima jako na Sibiři, ale když musíš, tak musíš :grinning: :unamused: . Až uložím malýho,zase se ukážu :wink:
4. čer 2009 v 09:47  • Odpověz
sabi, lancy: jj 36DC, ale prvni mesic po vysazeni a min.mesic mi prisla MS po 35ti dnech, takze jsem zatim v klidu co se tyce tehu :sunglasses: Bolesti bricha mam od pondeli..chvili je to OK, chvili to teda boli pekelne, ze lezu po zdi :unamused: Obcas se prida takovy "tlak v prsou"..to vypada na PMS :angry: Jo a vlastne vcera a dnes ze me "visel" takovy naruzovely hlen jako pri OVU. Jak uz jsem psala..kazdy mesic mi me telo pripravi naky to prekvapko :rolling_eyes: Co me teda sere je to, ze uz jsem zas vyplacala pul baliku slipovek :angry:
Dnes jdu kupovat kontryhel a jerab :wink:

Lancy, pekne si tu "oziracku" uzij...snad to zvladnes bez zvraceni :grinning:

Sabi, tomu rikam kachni zaludek :grinning: :grinning: MM se zas se mnou odmita libat na verejnosti..pry nebude exhibovat :grinning:

Kopretina: pekny nacasovani s TT; fakt by to byl originalni darek..budu na Tebe myslet :dizzy_face:

Kramli: kam jedete, ze nebude "snazeni" :confused:
4. čer 2009 v 10:01  • Odpověz
U nás v OV taky ještě nejsou zralé měla jsem je dovezené z Sk a byly strašně dobré.
Svítilo sluníčko tak jsem hned zneužila všechny pračky v baráku a peru prádlo jenže ted se zatáhlo tak nevím kde to budu sušit snad ještě vysvitne.
Pořád jsem praní odkládala at mi to uschne venku (tam je to rychlovka) no a ted nevím.
Musím se přiznat že ted jsem fakt lenošila takže doma je už fakt trošku bordýlek tak se dneska na to vrhnu no ale divím se že michal ještě neměl ty svoje provokativní kecy. :angry:

Pustila jsem mu ten pořad (myslím že na barandově ?) Máte doma uklizeno? At se mrkne jak vypadá bordel.
No nic jdu uklízet at mě nevystěhuje :wink:
4. čer 2009 v 10:03  • Odpověz
No já si to ted užívám už mě skoro úplně přešly stavy že všechno šlo vrchem už to jde většinou spodem což je super.
Tak já už mám asi po nevolnostech.
Tak to musím hned zaklepat.
4. čer 2009 v 10:06  • Odpověz
Sabi, tak to je super, hlavně, že už ti je dobře...

JÁ JSEM zase takovej blbec, že musím pořád naklizeno... Včera ráno jsem si odjela na chvíli z práce a doma jsem si vysála, utřela prach, apod. MM jsem varovala, že do obýváku nesmí, že už ho mám naklizenej na večer, přijedu z práce a on mi říká, já musel nutně na internet a na polštáři je takovej malej flíček, ale nesmíš na mě křičet... Tak jsem celá nasraná vyběhla schody a koukám na tu spoušť, prej malej flíček... Na světloučkým polštáři 2 fleky jak pětikoruna od vyjetýho oleje... Myslela jsem, že ho zabiju... Naštěstí to mýdlem krásně pustilo a než přišly holky, tak to na okně i uschlo...
4. čer 2009 v 10:12  • Odpověz
sabi: ja prala vcera 2 pracky, ale vypada to, ze to uschne asi az pristi tyden :unamused:

Mne se teda nezda, ze bys lenosila :grinning: Ja uklizim tak jednou za tyden..od PO-PA jsem v praci, o vikendu taky nekde v lufte...Strasne se mi nakupilo pradlo na zehleni :rolling_eyes:

Preju Ti, at uz Ti to jde jen spodem :grinning:
4. čer 2009 v 10:13  • Odpověz
Ahojky holky,

Libusko, tak to Ti gratuluju, ze uz nezvracis, drim palce at uz je odted vsechno v pohode. S tema chutema...ja vcera sla do MC'donalda(jinak jim fakt zdrave) a snedla jsem mc chicken menu + extra hranolky...jsem prase...a ted ujizdim na gumovych medvidcich!!!!! :angry:
4. čer 2009 v 10:28  • Odpověz
Lin: :grinning: ...hlavne, ze Ti chutna :sunglasses: A co brisko ? Roste :confused:
4. čer 2009 v 10:30  • Odpověz
nany: na chatu, kde bude na hodne malem prostoru spat moc lidi, tak by to asi bylo neproveditelne :grinning:

nany: kurna tak koukam jestli my nebudeme siamske dvojcata s tim uklidem a zehlenim, jsem na tom naprosto stejne :grinning: :grinning: No a ted pred tou svatbou je to jeste mnohme horsi :angry:
4. čer 2009 v 10:30  • Odpověz
Nany...brisko?????tak to mam, jako kdyz se hodne najis a nebo nejdes dlouho curat.....ale je takove tvrde...tak se uklidnuju, ze nejsem tlusta, ze je to miminko. Pribrala jsem zatim jen jedno kilo...tak se to nekde projevit musi ne? :slight_smile:
Holky, vy co uz mate mimco...kdy jste ho poprve citily????ze se hybe?
4. čer 2009 v 10:55  • Odpověz
Já si ted pořádně nevzpomínám ale mám pocit že to bylo kolem 16týdne ale fakt bych kecala.
Je to takové zvláštní ze začátku se ještě moc nehýbe (nebo to nejde tak moc cítit) je to takové příjemné šimrání v břiše.
Úžasné je když už je to mimčo větší a ty na břiše vidíš nějaký obrys takže najednou máš takovou bouličku na břiše pohladíš ji boulička zmizne a objeví se na druhé straně tak to je moc kouzelné.
Nebo když se mimčo protahuje tak to je taky boží.

Horší je taková kopačka do žaludku nebo když se dobře natočí tak i do bránice tak to máš pak pocit takového vyraženého dechu.
A nebo ještě lepší varianta když máš plný močák a strašně se ti chce a jsi třeba ještě před barákem letíš domů jak blázen at to nepustíš (a tím že je močák plný tak to jako by utlačuje to mimčo a mu se to nelíbí že je utlačováno tak si dělá místo) a najednou dostaneš kopačku do toho plného močáku tak to je fakt pecka to máš co dělat at to nepustíš.

Tuto situaci jsem měla celkem běžnou a vím jak jsem letěla na záchod po těch schodech a sabča už byla raubíř i v břiše a ta mi dávala do močáku takové pecky že jsem si fakt málem čurkla.
Ta si to místo fakt hlídala.

Nebo kopačka do žeber AUAU.
Tak snad to druhé bude klidas. :wink:
4. čer 2009 v 11:42  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: Sabi, tak to je síla...

Ale už se na to těším :slight_smile:

A kdepak je dneska Andrýsek??? Ani nenakoukla
4. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz
kramli: jj, neco spolecneho urcite mame :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Musis mit ted peknej srumec :wink: Jeste mesic a budes mit trochu volneji :wink:

sabi: poutave vypraveni...mame se vsechny na co tesit :dizzy_face:
4. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz
autor
Lin, já taky ujížděla na medvídkách... :grinning:
První pohyby jsem cítila 23.12 ( :wink: :dizzy_face: ), což bylo 16.tt, ale všude se píše, že prvorodičky cítí 1. pohyby 18-20 tt, ale jako všechno v těhu je to strašně individuální.
Holky, vám musím napsat, co se mi teď povedlo: Než jsme šli ven, dala jsem si vařit polívku, dala jsem to naplno, aby mi to rychle zavřelo s tím, že než půjdeme stáhnu to jen najedničku, aby se mi polívka dodělala než přijdeme. No a kdo uhodne co se stalo. Bingooo.Odešla jsem as porák jsem nestáhla. Uvědomila jsem si to až na městě asi po hodině a půl, takže zběsilej úprk domů (teda jak to šlo s Domčou...)Před barákem jsem se trochu uklidnila-hasiči ani plameny šlehající z našeho okna se nekonaly, dokonce ani smrad po spálenině na chodbě nebyl. Tak jsem se docela uklidnila, že jsem to asi stáhla. Prd leda-přijdu do bytu smrad jako prase,bílo, že nebylo viděl na metr, tak vypnu sporák, hrnec honem dám do dřezu, při čemž spálím prkýnko, plotýnka úpně oranžová-to jsem ještě neviděla (máme obyčelektrický plotýnky)Tak teď větrám,k obědu nic, smrad všude, no fakt bomba...
Takže letímvařit polívku... :wink: :grinning: :grinning:
Fakt hospodyňka k pohledání.A to si chci pořídit druhý dítě... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz
Ahojky :wink:
Aji já jsem tady :wink: :slight_smile:
Malej mi usnul a myslela jsem že si taky chvilku lehnu ,ale nejde to . Je mi od rána strašná zima ,vypadá to že se o mě pokouší nějaká chřipajzna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz
Teeeeeeeeeeeeda kopretinko ještě že to takhle dopadlo :confused:
Já bych si asi netroufla nechat něco na plotně ani na tu jedničku. Jsem schopná se i vrátit a kontrovat sporák jestli je vypnutý.
4. čer 2009 ve 13:20  • Odpověz
Ahoj holky,

kopertina tedy ty jsi expert, hlavně že to dopadlo takhle.... :wink:

nany, kdyby jsi ten jeřáb nemohla sehnat, tak poradím kde v Praze zakoupit, oni ho totiž v klasických lékárnách nemají...

Tak jsem zas byla dnes cvičit, ale jinak je mi dneska nějak divně blivno, sotva jsem dojela domů.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz
Tak něco podobného se mi stalo.
Nechala jsem pánvičku na plotně s olejem (sklovarná deska) že udělám vajíčka jen si ho nechám nažhavit a mrknu se na net a úplně jsem na to zapomněla až najednou slyším sabču (která seděla v jídelně na zemi) jak šíleně řve otočím se a vidím jak z kuchyn.koutu šlehají husté plameny a všude černý kouř.
Kouř byl lehký takže šel okamžitě ke stropu a sabča se ho nenadýchala.
Ségra vzala sabču a já hasila od těch plamenů chytl digestoř a všechny plastové spotřebiče .
Nakonec jsem to uhasila ,všude smrad ,stěny naprosto černé no michal myslel že mě zabije jak přišel domů (a to jsme spolu relativně chvilku) tak jsem čekala zda mě teda vystěhuje nebo ne (že bude mít strach at mu příště nepodpálím celý barák) :sweat_smile:
Naštěstí se všechno dalo umýt digestoř jsme vyhodili koupili nový spotřebiče to přežili jsou jen lehce opálené ale naštěstí jsou černé takže to není vidět a michal říkal že dokud fungují tak je necháme a pak koupíme nové opět v černé barvě.
4. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz
Ty jo, tak to je docela síla... Taky bych asi nenechala na sporáku nic, když bych odešla...

Ale kdysi ještě u našich se mi podařila perfektní věc - tzv. karamelová rýže :slight_smile:
bylo to velikonoční pondělí, mamka vařila rýži v pytlíku a měla puštěný minutník na troubě a když začal zvonit, tak jsem šla a vypla ho, ale rýži jsem nechala vyřit dál... Zrovna u nás byl soused, tak jsme s ním žhavě diskutovali další půl hodinu... No a pytlík z rýže se začal pomalu tavit - takže od té doby karamelová rýže :slight_smile:
4. čer 2009 ve 13:37  • Odpověz
Teda Sabi taky dobrý :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2009 ve 13:38  • Odpověz
autor
Tak koukám, že Sabi mě trumfla,no a já svatosvatě slibuju, že ode dneška zkontroluju/vypnu sporák jěště než se začnu oblíkat a chystat malýho ven a už nikdy nikdy nikdy se to nestane :wink: :slight_smile:
4. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz
kopretinko zkušenost pro příště :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
4. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz
Kopretinko, tak mi ti budeme věřit :slight_smile: z chyb se člověk učí
4. čer 2009 ve 13:49  • Odpověz
Tedy holky, koukám, že nejenom kopretina je expert :grinning: . Mně se tohle naštěstí ještě nestalo, ale musím to zaklepat :wink:
4. čer 2009 ve 13:49  • Odpověz
autor
Teda holky,na svou obranu (připadám si teď a asi i vypadám jako idiot :wink: :unamused: ))musím říct, že nic podobného se mi ještě nestalo a většinou se taky vracím zkontrolovat sporák, jestli jevypnutý, tenhlekrát to nějak nevyšlo a říkala jsem si hrnec plný vody, venku dlouho nebudeme, tako to na 1 nechám, to bude dobrý. No a ono nic.
Ale jak píše Andri, je to zkušenost pro příště...
Tý bláho už mám hlad jako vlk, takže jdu konečně jíst :sunglasses:
4. čer 2009 ve 13:56  • Odpověz
Kopretinko jako idiot si připadat nemusíš to se muže stát které koliv z nás taky :wink:
Za hodku musím pro Dendu a vubec se mi nikam nechce ,nejraději bych zalezla do postele :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz
kopretina, už máš uvařenou novou? :grinning:
Tedy myslím si že jako idiot si opravdu připadat nemusíš, tyhle věci se stávají....
4. čer 2009 ve 14:01  • Odpověz
kopretina: stalo se mi to 2x (sla jsem cucet na net..jako sabi :wink: ) - jednou s ryzi a podruhe s brambory..hrnec na odpis :grinning:

blondy: budu rada, kdyz mi napises, kde se to da 100% sehnat..budu se pohybovat odpoledne v centru..vecer jdu do Ypsilonky na Narodni.. :wink:
4. čer 2009 ve 14:11  • Odpověz
nany, tak to budeš mít kousíček. Je to na na rohu Řešznický a Školský, je to klasická zelená lékárna :wink:
4. čer 2009 ve 14:16  • Odpověz
no holky nejste v tom samy...me se to same stalo parkrat s bramborama a jednou nebo dvakrat s ryzi...ale ted posledni dobou diky bohu uz nic :wink: musim to ale zatukat :slight_smile:
4. čer 2009 ve 14:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.