• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Kopretinko jako debil si připadat nemusíš, myslím, že jsme tě svými příběhy přesvědčily, že nejsi jediná :grinning:
4. čer 2009 ve 14:23  • Odpověz
autor
Jé, holky to jsem ráda... :wink: Mmch Nany můj hrnec už je taky nepoužitelnej :angry:
Blondy jj, už jsem stihla ukuchtit druhou a musím říct, že byla výborná-takhle dobrou jsem ji už dávno neměla... :grinning: Teď osmažím sýr a na půl 6jdu k holičce-už setěšíííím :slight_smile:
4. čer 2009 ve 14:23  • Odpověz
autor
Jo a ani už to tady nesmrdí-ještě až pověsím navoněný záclony,bude to téměř dokonalý-to bych nevěřila, jak ty záclony za takovou "chvilku" nasmrádnou... :angry:
4. čer 2009 ve 14:25  • Odpověz
kopretina, no vidíš jak jsi šikovná holka :wink:

kramli, ahoj holka, jak se máš při dnešku? Co svatebčani? Už je jasněji? :sunglasses:
4. čer 2009 ve 14:25  • Odpověz
blondynka: ale jo jde to, dneska v praci padam smichy na hubu :wink: Mame tu nejak veselo :grinning:
Svatebcani stale nejasni, ale zaloha na hostinu uz je konecne zaplacena, to mi ted posledni dobou delalo starosti asi nejvic a pocet hostu se da doupravit :wink:
Jo a objednala jsem si ty Ovu testy, myslim ze Lenicenka mi doporucila Chrobacka a uz je mam i doma a v tom navodu co k tomu byl je i podle delky cyklu kdy se ma zhruba zacit testovat, tak tam mam tusim 12. nebo 13.den....tak asi zitra na to vlitnu :slight_smile: Akorat teda ten vikend vychazi zrovna tak blbe s tim snazilkovanim :unamused: Tak snad ovulka pocka do nedele :wink:
4. čer 2009 v 15:03  • Odpověz
blondy: dik, snad to najdu :wink:

kramli: takze i ty se poustis do OVU testu :sunglasses:
4. čer 2009 v 15:05  • Odpověz
kramli, to je dobře, lepší než kdyby byla nuda....
Určitě,o jednoho víc nebo míň už není důležité....
Kdyžtak mi nějaké ovu testy zbyly, tak až budu v červenci v ČR a ty by jsi je ještě potřebovala, můžu ti je darovat :dizzy_face:

nany, určitě to najdeš, je to jednoduché. Jo koukala jsem že jsem tam měla překlep, je to Řeznická a Školská :slight_smile:
4. čer 2009 v 15:10  • Odpověz
blondy: pochopila jsem to :wink:

Mam na Tebe jeste dotaz: bolelo Te bricho pred MS ? Me chvilema poboliva uz od NE/PO :unamused:
4. čer 2009 v 15:31  • Odpověz
nany: jj to vic curani po papirkach to je moje :grinning: :grinning: :grinning:

blondy: ok, ale ty budes jen v Praze ne? A v cervenci je budu urcite potrebovat, tento mesic to moc ruzove nevidim....kvuli te chate...
Ale jinak mam jich 15 tech testu, tak s nima do te doby jeste vystacim :grinning:
4. čer 2009 v 15:40  • Odpověz
kramli: nechci byt detailista, ale curas do sklenicky a teprve pak namocis papirek :sunglasses: :sweat_smile: Teda aspon tak to mam ja u tech nejobych. OVU testu :slight_smile:
Blondy by Ti to mohla z Prahy poslat postou, ale verim, ze nebude treba :sunglasses:

Jestli dostanu MS buhvikdy, tak MM ke konci cervna jede na ryby..a tim padem je to zas v hajzlu :confounded:
4. čer 2009 v 15:56  • Odpověz
nany, jestli ten dotaz byl na mně, tak ani ne. Mě nikdy nebolelo moc ani při MS, to při ovu to bylo horší, asi jsem divná :grinning:

kramli, budu, ale poslat se dají vždycky... A nebo je můžu darovat někomu jinému. Přijde mi zbytečné, aby i tu leželi a byli k ničemu, když můžou někomu pomoct...
4. čer 2009 v 17:25  • Odpověz
Kolik tak ty OVU testy stojí?
Nikdy jsem je nekupovala takže vůbec nemám přehled.

Holky ale dneska jsem si koupila těhu lízátka proti nevolnosti se zázvorem.
Je jich tam 12ks a stáli 52kč běžně v lékárnách dostupné.
Takže jak to zas dorazí jen náznak něčeho dám si lízátko.
S těmi nevolnostmi jsem to asi zakřikla zas to na mě dolehlo tak jsem hned jedno zkusila a zatím mě to přešlo tak uvidíme jak dál.
4. čer 2009 v 18:32  • Odpověz
Ahojky
Sabi mě bude u Péti strašně zle a nic mi nepomáhalo ,doktorka mi taky doporučila tyto lízátka a nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já jsem měla testy od jedné holčiny přes inzerát 13kč jeden . Potom jsem si nějaké koupila v lékarně a v krabičce byly dva a stálo to 120kč
4. čer 2009 v 19:30  • Odpověz
sabi, záleží jak moc chceš komfortní.... V lékarně zhruba od 30 kč do 70 kč za kus :wink:
4. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz
Aha díky
4. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz
Dnešní tabulka - 5.6.2009

//
10/4:Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 18.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
31/5:AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09,kyselina listová, TP:7.2.2010

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, ...................25DC,kyselina listová
Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, ...........................37DC, kyselina listová
ajjik-Pavlína,25 let, snaž.od 5/09, ..............................19DC, kyselina listová
Nany 123-30 let, snž od 3/09, .................................37DC,kyselina listová
Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09,..........................12DC,kyselina listová - http://www.fertilityfriend.com/home/272eaa
Taggy: , 22, snž: 4-5 vysazení HA, snž od 06/09..........25DC, Calibrum babyplan
Lussyn: Lucka, 28 let,snž 5-6/09, ..............................22DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,...................................20DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 1.5., ..............................44DC, Calibrum babyplan
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, .........................24DC, Calibrum
eliska_v: Eliška, 20 let, snž od 03/09, .........................30DC, kyselina listová
majatob: Magda, 22 let, snž od 07/09.........................11DC, Gravital
petullka: Petra, 25let, snž 04/09, ...............................24DC, kyselina listová
renca.o3:Renata 34let,snž05-09,.................................26DC,kyselina listová
ladenka - Laďka, 24 let, snž od 5/09, ..........................27DC, kyselina listová, vitamín E
5. čer 2009 v 06:23  • Odpověz
Ahojky hezké ránko
Kopretinko hezké nové vlásky sluší ti to :wink:
5. čer 2009 v 07:26  • Odpověz
Dobré ránko, Kopretinko teda ty vlasy jsou bomba, moc ti to sluší... Tak ještě k tomu bříško a budeš kočka jako blázen :slight_smile:
5. čer 2009 v 07:37  • Odpověz
autor
Krásné ráno...
Konečněj sem dneska nevstávala s pštrosím hnízdem na hlavě-nááádhernej pocit
Koho zajímá víc, dala jsem fotky do albíčka :wink: Koukám, že jste rychlejší...Díííky :wink:
Jinak dneska minulej cyklus už jsem měla MS...Teď se zatím nic neděje, teda ne že by se nemohlo hned zítra začít, ale naděje umírá poslední...Zítra ráno testnu,třeba se něco slaboučkýho objeví...
Eliško, u nás svítí sluníčko, sice je zima jako blázen, ale je pěkně, tak doufám, že vám taky svítí a moc si svatbu užijete-mmch 30DC, nevdáváš se už 2v1 :wink: ?
Aji a jak je tobě? Testík tě dneska neukecal?
Andri, ty testuješ zítra s náma nebo ještě počkáš?
5. čer 2009 v 07:44  • Odpověz
Jedeme do školky ,potom kouknu :wink:
5. čer 2009 v 07:51  • Odpověz
Kopretinko, mě je dobře, nic mi není... Zkusím asi zítra ráno, jestli najdu odvahu :wink:
U nás taky krásně svítí, Elišce to vyšlo nádherně... Přejeme hlavně hodně štěstí
5. čer 2009 v 08:36  • Odpověz
autor
Aji, tak na sebe budeme zítra myslet, jo? Teda tys seš jasná, u mně se uvidí... :wink:
5. čer 2009 v 08:52  • Odpověz
Tak jsem tady :wink:
Kopretinko já testování nechám asi na neděli nebo pondělí (uterý,středa by měla přijít mrcha) snad nedojde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Elišce přeji straaaaaaaaaaaaaaaaaaašně moc štěstíčka, lásky a co nejdříve miminko :wink:
5. čer 2009 v 08:54  • Odpověz
Čtu příspěvky a říkám si jak vy dvě můžete vědět jaké má kopretin už vlasy když nenapsala že je má v albíčku tak ji zpětně dohledávám kde je a jukám jo je to tam.
Pak pokračuji dál a už je tam příspěvek i od kopretin.
Teda holky vy máte přehled.

Kopretin a manžílek spokojen s tak příjemnou změnou?

Elišce taky přeji štěstíčko jak s manžílkem tak i pod srdíčkem.
5. čer 2009 v 08:54  • Odpověz
Já vím, ale začínám se opravdu bát, aby to nebylo mimoděložní... Snažím se na to nemyslet, ale občas to na mě dolehne... Už aby byl pátek, to už bude vše jasné, uvidím zítra ráno co ukáže testík...

Myslet na sebe určitě budeme a věřím, že tam objevíš //
5. čer 2009 v 08:55  • Odpověz
Jo a ještě jsem vám zapomněla říct, že večer mám pěknej pupek :sweat_smile: to není možný v 6tt,co???
5. čer 2009 v 08:58  • Odpověz
Aji to bývá nafouklé bříško :wink:
Uvidíš že ti testík ukáže krásné //
5. čer 2009 v 09:01  • Odpověz
sabi když jsem najela na hl. stránku tak jsem poznala kopretinky albíčko :wink: :slight_smile:
5. čer 2009 v 09:04  • Odpověz
Aha tak to já se vůbec nekoukám hned klikám diskuze snažilky. :slight_smile:
5. čer 2009 v 09:12  • Odpověz
autor
Sabi, no, on by byl nejradši, kdybych měla vlasy až na zem...Ale tenhlekrát se mi zdálo, že se mu to i líbilo.. :wink:
Aji, jestli to nebude tím, že jsi těhulka :wink: Taky myslím, že zítra už budou krásný // :wink: :dizzy_face:
Andri, tak budu držet pěstičky v pondělí... :wink:
5. čer 2009 v 09:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.