• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Kopretinko děkuji to já tobě taky :wink:
Holky jsem už třetí den strašně unavená a mohla bych v 8h do postele spát. Včera jsem skoro ani nedokoukala ordinaci jak se mi zavíraly oči :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2009 v 09:16  • Odpověz
Dobre ranko tehule i skorotehule :slight_smile:
5. čer 2009 v 09:28  • Odpověz
Aho Kramlinko. Jak je při pátku?
5. čer 2009 v 09:33  • Odpověz
Áji tohle jsem našla pro tebe
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2601945&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1

Je to odkaz na albíčko od mamči která jak jsem se dočetla se snaží od 06/2006 a ted je v 11.týdnu má tam vyfocené ty testíky den po dni a první je 26.3. a další dálnice je viditelná až 3.4. jinak jsou veskrze skoro stejně slaboučké.Tak mrkni
5. čer 2009 v 09:35  • Odpověz
Andrýsku, to mi povídej... Jak u mě byly ve středu ty holky, šla jsem spát později než je obvyklá moje devátá a včera jsem přijela z práce a musela jsem jít spát
Krásné ráno při pátku všem,
V první řadě Elišce přeju ať se jí ten její den D vyvede co nejlépe a vykročí do manželství pravou nohou.Jé holky ta se má, hned ráno jsem si na ní vzpomněla, hned bych se vdávala znovu.
Taky jsem si říkala jak psala Sabinečka, jak můžete vědět jaké má Kopretinka vlasy :slight_smile:
Kopretinko krásné, holka musím říct, že mám tušení, že ty už jsi těhulka, podle toho co píšeš, nechci nic zakřiknout, tak jen držím palce a moc ti přeju aby jsi tam zítra ty // našla.
Ájo, holka, co to zas čtu, takové pochyby, já vím, že vždycky každý maslí asi na to nejhorší, ale říkám, ti všechno je v pořádku a ty máš v bříšku krásnýho chlapečka a jinak to nebude - rozumíš? :grinning: :grinning:
Nany :slight_smile: a jak to vypadá s tebou?Pořád se MS nerozjela?A pořád věříš v dlouhý cyklus? :wink: No nevím, nevím :wink:
Poslala jsem sabču uklízet do pokojíčku protože všude rozházela balonky a ted se jdu mrknout protože nic neslyším je tu hrobové ticho (což většinou není dobré znamení) tak tam letím co se děje a ona leží v posteli a spí.
Balonků se ani netkla.
5. čer 2009 v 09:37  • Odpověz
Ahoj Kramli, tak jak se těšíš?Už to máš taky za pár viď, tři týdny a je to tady :slight_smile:
5. čer 2009 v 09:39  • Odpověz
Ahoj Sabi a Lussyn :wink:
5. čer 2009 v 09:43  • Odpověz
Sabi já myslím že náš malej taky za chvilku padne v noco blbnul :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2009 v 09:44  • Odpověz
Holky, nezlobte se na mě, že tak blbnu, ale znáte to... Asi ty těhu hormony :wink: :grinning:
Už dám pokoj, slibuju :slight_smile: dnes začínám 6tt a příští týden u p.doktora budu mít 7tt, to už by třeba mohlo být vidět i srdíčko, nebo ne???
v noci
Áji a tady jak ses ptala na to břicho tak v tomto albíčku mrkni jak vypadá v 7týdnu
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=312482&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D40%26vOrderBy%3D1
5. čer 2009 v 09:45  • Odpověz
Aji já to chápu že se bojíš to je asi normální . Uvidíš bude to dobrý a za týden budeš mít první fotečku :wink:
5. čer 2009 v 09:45  • Odpověz
Áji my se na tebe nezlobíme jen se tě snažíme přesvědčit tím si projde každé neboj.
5. čer 2009 v 09:46  • Odpověz
každá
5. čer 2009 v 09:50  • Odpověz
autor
Lus, díky, no nevím-uvidíme, chvilkama jsem, si jistá, že jsem těhu a zachvilku mi zase 100% připadá, že ne...Ale nehrotím to (počítám s tím, že zítra spíš // nebudou, budu 13DPO, u Domči krásné // až cca18 DPO), ale chci to zkusit-co kdyby... :grinning: A když to nevyjde, vyjde to příště :wink:
Aji,přesně tak,žádný chmury, všechno je OK a zítra bude určitě tlustá i druhá / :wink: :dizzy_face:
5. čer 2009 v 09:50  • Odpověz
Ahoj holky,

kopertina, určitě to zkus a doufám že tam ty dvě potvůrky budou
:wink:

aji, neboj, dobře to dopadne... K tomu bříšku, já dneska končím 6tt, a bříško už ploché dávno nemám. Za chvíli dám do albíčka :grinning:
5. čer 2009 v 09:54  • Odpověz
Kopretinko já zase nebudu moct dospat jak budu zvědavá jestli tam jsou //
5. čer 2009 v 09:55  • Odpověz
Ájo já první fotečku dostala v 7+4tt a to už prý bylo vidět i srdíčko, ale já ho bohužel neviděla.Byl se mnou tenkrát i miláček a bylo to nádherné.Tak se na to těš a věř, že vše bude o.k.Jasný.
Ahoj Blondý, tak na to tvoje bříško jsem zvědavá :grinning:
Kopretinko, ale stejně ti držím palečky ať je tam najdeš.A když ne teď tak příště už určitě :slight_smile:
Andri a Sabi teda vy máte doma vzorné dětičky, to je krásné.To já hlídala ve středu synovečka, spal u nás a ráno v půl 8 už mě z postýlky volal a museli jsme vstávat.Do práíce vstávám v 7.15, takže jsem si o 15 minut přispala, pecka fakt :grinning: :grinning: :grinning: Ale miluju ho nadevše.
5. čer 2009 v 10:00  • Odpověz
Holky moje, jsem tak ráda, že vás mám, že můžu šílet a vy mě vždycky tak hezky uklidníte... Díky mockrát... Slibuju, že zítra ráno si udělám POSLEDNÍ testík, abych je teda konečně doplácala a už si dám pokoj... kdy bývá vidět to srdíčko???
5. čer 2009 v 10:01  • Odpověz
autor
Aji srdíčko píšou okolo 6-8 tt, takže vidět být může, ale když nebude, vůbec nic to neznamená.Ale myslím, že spíš bude vidět :wink:
Taky jsem ráda, že vás mám-jak píšeš můžu klidně šílet avždycky se tu najde někdo,kdo "řekne"přesně to, co chci slyšet :wink: :grinning:
5. čer 2009 v 10:07  • Odpověz
aja, nejdříve v koncem 6tt, ale spíše 7tt, běkdy i 8tt. Je to hodně individuální a záleží na kvalitě UTZ :wink:

lussyn, ještě cvhíli a dám to tam, jsem dnes nějaká pomalá a dělám deset věcí najednou :grinning:
5. čer 2009 v 10:07  • Odpověz
Ájo já myslím, že už ho uvidíš, neboj dočkáš se.
Blondynko a ty se koukej šetřit, jaký deset věcí najednou.Včera jsi psala, že jsi byla cvičit, co cvičíš?Hlavně se opatruj.
Jj holky, myslím, že jsme si tady všechny velkou oporou :slight_smile:
5. čer 2009 v 10:11  • Odpověz
Tak já tam budu přesně 7tt, tak to už ho možná uvidím, to by bylo fajn :slight_smile: chtěla bych si vzít fotečku, abysme to už mohli říct rodině... Ty jo, no tak to je super...
5. čer 2009 v 10:13  • Odpověz
Áji já byla v 7týdnu když jsem ho viděla poprvé.
5. čer 2009 v 10:17  • Odpověz
lussyn, no byla, dnska jdu taky.... Chodím klasicky jako předtím, akorát jsem omezila zátěž, snížila čas a něco úplně vynechala. Na pilates jsem zatím nebyla, to si netroufám... A tanec učím pořád, z toho se ješě nějaku dobu nevykroutím a ani nechci, baví mě to :wink:

Tak holky fotka už tam je a testík z 18 DPO....
5. čer 2009 v 10:17  • Odpověz
andri: no pri patku skvele :wink:

lussyn: jj uz je to za par, ale tak nejak mi to prijde jeste hrozne vzdalene :slight_smile: Pocitam ze mi to dojde asi tak den pred svatbou, mozna az ten den....nebo az budu mit saticky doma :wink:

blondy: ahoj zeno :grinning: no uz se to tam rysuje :wink:
Ja mam tento cyklus grafik docela ukazkovy, uz neni tak rozhaseny jak ten minuly...koukala jsi?? :wink:
5. čer 2009 v 10:23  • Odpověz
Zdravim vsechny pri patku :wink:

Ja mam dneska teda den..rano jsem lehce zaspala, pak mi trvalo vecnost, nez jsem se dohrabala do prace (zacpy, bouracky), jsem podrazdena a zacinam spinit, takze MS na obzoru :unamused:

kopretina: peknej uces :wink: ze bych se taky vratila ke starym dobrym kratkym vlasum :sweat_smile: Mne ses libila i v tech delsich :slight_smile:, ale z vlastni zkusenosti vim, ze je to takova blba delka..co se tyce upravy a tak :slight_smile:
Zitra rano budu drzet palce :wink:

andrissek: ze by se uz taky neco klubalo :sunglasses:

lussyn: konecne zas v pracovnim procesu :grinning:

Jinak nevim, kde tu svatbu Eliska ma, ale tady v Praze je zatazeno, zima..a vyhled na vikend taky nic moc :rolling_eyes:

Eli, verim, ze to bude pro Vas ten nejkrasnejsi den, tak si pekne uzijte :slight_smile:

blondy: tak na to Tvoje "bricho" jsem zvedava :grinning: ´

aja: a jak se citis dnes :wink: ? ty jo.. uz skoro 7tt..strasne to leti :slight_smile:
5. čer 2009 v 10:26  • Odpověz
Včera jsem dostala v lékárně letáček na ty olejíčky.

www.weleda.cz ( je tam i pro mimi, na strie ,či hráz apod.) určitě si něco objednám.
5. čer 2009 v 10:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.