• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Blondýnko, teda ty máš prdelku, takovou bych taky chtěla mít... :wink: Bříško máš pěkné :slight_smile: a ta tlustice je super :wink:

Dnes mi nic není,včera večer jsem byla utahaná a bylo mi trošku blivno
5. čer 2009 v 10:29  • Odpověz
kramli, nekoukala, ale určitě kouknu :wink:

nany, tak sem rkni, už tam je :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Neboj, bude lépe.... :wink:
5. čer 2009 v 10:29  • Odpověz
autor
Nany, dík.Třeba se MS nerozjede :wink:
Holčiny, razíme ven,takže-sporák vypnutej :wink: a až se vrátíme a malej usne, jsem tu jako na koni :wink: :grinning:
Mmch, tady se taky pomalu zatahuje :angry:
5. čer 2009 v 10:33  • Odpověz
Blondy přesně jak jsem si myslela, jak když jsi spolkla pecku :grinning: :grinning: :grinning:
Nany tak uvidíme, uvidíme s tou tvojí MS, třeba to ještě dopadne.
Holky, nemá tu dnes někdo narozeniny? :slight_smile: :wink:
5. čer 2009 v 10:36  • Odpověz
Luss ty máš narozeniny??
5. čer 2009 v 10:40  • Odpověz
kopertina, tak hlavně že sporák je dnes vypnutý :grinning:

lussy, tak pecku jo? :angry: Jen počkej :grinning: :grinning: :grinning:
blondy: uz koukam..hmm, vypada to, jako by ses poradne najedla :grinning: Lussyn to pekne vystihla :dizzy_face:

MS se rozjede, to je jistota...takovouhle naladu mivam vzdy, kdyz mi zacina. Ja bych normalne chvilema vrazdila.. :grinning: :grinning: :grinning:
Ájo já ne, já až ve středu, budu se loučit se dvojkou, od příštího roku už mě bude zdobit trojka na začátku, no fuuuj :wink: :grinning: , ale někdo tu ve středu psal, že má za dva dny narozky, jen si nemůžu vzpomenout kdo to byl.
5. čer 2009 v 10:41  • Odpověz
Nany kočko, snad o tobě zítra nebudeme číst v blesku.Už vidím ten titulek "Zešílela a vraždila".Jestli teda dorazí, tak se s ní rozluč a řekni ať už k tobě příští měsíc a další x měsíců nechodí, že o ní nestojíš.Snad to pochopí a nebude se vtírat :grinning: :grinning:
Blondy, ty budeš jak oteklej mravenec i ve 40tt :grinning:
5. čer 2009 v 10:44  • Odpověz
Holky mrkněte na to http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/170555-objevene-trosky-nepatri-airbusu-patrani-zacina-od-nuly.html, je to hrozný s tím letadle.Jestli posloucháte Evropu 2, tak Leoš s patrikem se tam tomu docela často věnují a včera četli příběhy těch lidí co tam zahynuli a je to fakt hustý.Normálně jsem u toho brečela.Trvalo prý 45 vteřin než dopadli a všichni věděli, že umřou, tak si dokážete představit, jak dlouhých těch 45s muselo být.Někdo prý stihl posla SMS kde bylo "miluju tě, mám strašný strach". Hrozný, fakt. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
5. čer 2009 v 10:48  • Odpověz
nany, tak hlavně nezabij někho v kanceláři že nechce otevřit okno, ju? :wink: :grinning:

lussyn, tak to bude chtít pořádnou oslavu ne? :sunglasses:
No je provokuj, já ti to vrátim, neboj :grinning: :grinning: :grinning:

K tomu letadlu, tam je spíš divný proč spadlo... Jinak letadla hold jednou za čas spadnou, i tak je to ale nejbezpečnější dopravní prostředek, někdy hold nějaké spadne no. Je blbý, že je to tolik lidí najednou, lae i když si vemeš, kolik lidí se ten den po celém světě zabilo v autě.... Jo a aby to nevypadalo, samozžejmě je mi těch lidí hrozně líto, ale je to prostě život no :frowning2:
5. čer 2009 v 10:53  • Odpověz
lussyn: nebyla to Taggy ??? Mmch muj kamos ma dnes taky narozky :slight_smile: Jo a ja mam uz necelej mesic taky trojku na zacatku :confused: :slight_smile: Takze ve stredu Ti bude 29 ? :wink:
Mne by stacilo, kdyby se to povedlo do zari..nejsem narocna :sunglasses: Ale tyhle nalady..rano jsem jela s MM do prace..chudak to schytal hned jak sahnul na volant :grinning:

Evropu neposloucham, hraje mi tu Expresradio :wink:, ale ten clanek jsem cetla..uplne me zamrazilo pri predstave, ze sedim v letadle a vim, ze za par sekund je konec :frowning2: Kdyz jsem pred X lety letela do USA, tak jsem porad cucela pod sebe a rikala si, jestli by nas nekdo v tom oceanu nasel, kdyby se neco semlelo :sunglasses: :grinning:
5. čer 2009 v 10:59  • Odpověz
Blondy ty myslíš, že je ještě co slavit?Budu jednou stará matka, když budou naše děti tak hrrr do dětí jako my, tak se ani vnoučátek možná nedočkáme :wink: :slight_smile: .Jasně oslava bude, ale až 20.6. :slight_smile:

Jo jasně to jsem říkala taky, ale stejně je to hrozné.Já lítám hrozně ráda, vůbec mi to nevadí, autobusem bych už asi nejele, když si vezměš kolik ušetříš času, ale stejně, věř něčemu tak těžkýme, že to v tom vzduchu zůstane a nespadne :slight_smile: :slight_smile: .Ale ta fyzika tam asi funguje :wink:

Blondy a jak je v Itošce?U nás děsná zima jak v Rusku, žádné léto na obzoru, fakt hnus :angry:

Nany kam vy vlastně razíte na víkend?Kola?
5. čer 2009 v 11:00  • Odpověz
nany. Zas máš jistotu, je to rychlá smrt a ne pak někde ležet rozmlámaná..... Já když jsem před lety bouraal v autě taky jsem to pár sekund dopředu věděla, že té srážce nezabráním, byl to zvláštní pocit....

Tedy chudák manžel :grinning:
5. čer 2009 v 11:03  • Odpověz
Nany myslím, že tyxhle nálady máme někdy asi každá, ale neboj ty chlapi ví, že to tak máme a asi jsou už na to tak trochu zviklý. :slight_smile: On ti to jistě odpustí.Jj ve středu mi bude 29.
Je možné, že to byla Taggy, uvidíme, snad nám to napíše, ta které se to týká :slight_smile:
Nany my už možná v červnu začnem taky se snažilkováním.Příští týden má přijít MS - třetí od revize a pak už se do toho pustíme, a doufám, že přes prázdniny se nám zadaří.Uvidíme, uvidíme, uvidíme, uvidíme :slight_smile:
5. čer 2009 v 11:06  • Odpověz
lussyn, já myslím že stále ještě ano, pořád jsi ještě mladá kost, jak by řekl jeden můj kamarád :sunglasses: . I když teorii mého manžela ti radši říkat nebudu :grinning:

Já bych se bez letadel neobešla, autobusem bych nejela ani kdyby mi platili a tím autem se to dá, ale při představě, že bych to měla jezdit každý měsíc, no fůůj :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jak tady je? No dnes nic moc, asi 25, polojasno až oblačno, lehce fouká :confounded:
5. čer 2009 v 11:06  • Odpověz
Holky to letadlo je opravdu síla, ale jak píše blondy auta jsou horší... Opravdu to máš rychle za sebou, lepší než ležet po havárce měsíc v nemocnici na přístrojích a přemýšlet co bude nebo nebude, jestli se té nehodě dalo zabránit...

Jinak o Rusku nemluvte, dnes se vrátil generální ze služebky z Ruska a říkal, jaké tam bylo teplo 25stupňů a tady je kosa jako sviňa :slight_smile:
5. čer 2009 v 11:08  • Odpověz
Ájo fakt?Tak to je paradox v Rusko pětadvacet a u nás Sibiř :grinning: :grinning:
5. čer 2009 v 11:09  • Odpověz
blondy: ne, ze bych k tomu nemela daleko :grinning: :grinning: :grinning: Uz jenom 5 hod. a pak padam domu :sunglasses:

Ted pisou na netu, ze ty trosky snad ani nepatri tomu letadlu, co spadlo :confused: Kolega si tu dela srandu..neco ve smyslu..LOST II :dizzy_face: ..cerny humor, no :zipper_mouth:

lussyn: v SO jedem k babi a dedovi na chatu a v NE jsem chtela nekam na kolo. Zalezi na pocasi, ale vidim to blede :rolling_eyes: Musim trenovat, chci se prihlasit na zavod :grinning:

Autobus uz nikdy..se skolou jsme jednou jeli do Spanelska a uz NEVER MORE :rolling_eyes:

Co mate v planu Vy ?
5. čer 2009 v 11:10  • Odpověz
Blondy 25 a polojasno, to by jsme si nechali taky líbit, tady je s bídou 12.Brrr.Teď mi volal manžílek, že o víkendu budeme zalezlí pod peřinou. :slight_smile: Takže u nás bude asi taky krásně :grinning: :grinning:

A co těhulky, jak vám všem čtyřem dnes je?Jak jsem dočítala dny co jem tu nebyla, tak Lin prý byla u dr a vše v poho, tak to jsem moc ráda.Ten zážitek s tím UTZ musel být super.
5. čer 2009 v 11:13  • Odpověz
TO je pravda, všichni jí to závidíme :slight_smile:
5. čer 2009 v 11:16  • Odpověz
lussyn, jen pěkně trénujte na to snaženíčko. :dizzy_face:
Mně je dneska až abnormálně blivno, a to má zrovna dnes docela náročný den :pensive:

aha, no a tedy pak že je v Rusku zima :grinning:

nany, 5 hodin to určitě zvládneš :grinning:
5. čer 2009 v 11:18  • Odpověz
blondy: nam by tu tech 25 stacilo :sunglasses: Tchan je ve Svedsku a tam je taky krasne :unamused:

MM uz je v klidku, pred chvili jsem mu volala :sunglasses: ..dokonce i nakoupil :wink: Je to poklad :grinning: On to vzdy prejde mlcenim.. :zipper_mouth:
¨
lussyn: to je ale skvely vikendovy plan :stuck_out_tongue_closed_eyes: Od pristiho mesice budes uz taky kupovat testy :slight_smile: Fakt to strasne leti... :wink:

aja: mas pravdu..mozna, ze v tech 10 km hned ztratis vedomi...
5. čer 2009 v 11:21  • Odpověz
Holky teď jsem koukala k Elišce do alba na BRMS a mají to ve 12.30v Roudnici nad Labem, tak to má kočka za pár.Počasí snad ustojí, zas tak hrozné to není, když si odmyslím tu zimu :wink:

Nany a na jaký,Tour de France? :grinning: :grinning:

Náš plán na víkend je nejasný, dnes jdeme k mé nej kamarádce na grilování (no v tom počasí to budwe ňůňo) a zítra má moje mamča narozky, tak jsme měli slavit, ale počasí nám to asi nedovolí, tak to budem muset odložit, takže nejspíš, půjdem jen někam na véču, no a jinak romantika pod dekou :wink:
5. čer 2009 v 11:23  • Odpověz
nany, tak já vám tam zkusím něco poslat jo? Ale je to daleko, tak nevím zda dorazí :grinning:

lussyn, máš hezké plány. Já chtěla jít na pláž, ale nevím, zda to na to bude.... Tak alespoň uklidím celý domeček, to je práce ne celý den. A s mým momentálním tempen možná tak i na celý víkend :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. čer 2009 v 11:27  • Odpověz
Blondy a kde přesně v té Itálii jste?A ještě jestli se můžu zeptat, říkala jsi, že manžel není Ital, ale čech, tak to jste tam odjeli pracovně nebo kde vy jste se tam vlastně vzali :slight_smile: ?
5. čer 2009 v 11:31  • Odpověz
lussyn, jé já myslela že to víte, říkala jsem to už několikrát, ale je rpavda, že nevím, zda to bylo tady....
V Neapoli :sunglasses:. Manžel je tu pracovně a já jako doprovod. Náš vztah pro mě byl důležitější než kariera, proto jsem šla s ním a nelituju :dizzy_face:
5. čer 2009 v 11:38  • Odpověz
Blondy možná jsi to už říkala, ale moje hlava to víš, už je tady věk :grinning: :grinning: :grinning: .Holka to se teda máš.To by mi bylo taky přednější být s manžílkem než kariéra.Ty se neztratíš a až se vrátíte,tak si tu rozjedneš novou kariéru, ty jsi holka šikovná.A jak dlouho tam zůstanete?
Nany já nevím jestli budu testovat, zapřísahla jsem se, že už těhotenství nechci řešit ať to všechno příjde jak má, ale nevím nevím jestli to vydržím, testování mě totiž strašně bavilo :wink:
Ájo jak dlouho chceš ty chodit do práce?
5. čer 2009 v 11:47  • Odpověz
lussyn: jsou to zavody MTB ..trasa vede kousek od nas a navic tam tudy obcas jezdime. Muzu si vybrat: bud 25 nebo 50 km :grinning:
My chteli zitra taky u babi grilovat, ale kdyz to vidim :confounded:

blondy: tu plaz Ti celkem zavidim :wink:
5. čer 2009 v 11:55  • Odpověz
Nany tak se přihlaš, vždyť natrénováno máš.A ty jezdíš jan tak pro sebe, nebo za nějaký oddíl?Ty jsi taková sportovkyně, viď.škoda, že nebydlíš někde blíž mohly by jsme jezdit spolu.Mě to kolo taky baví.Včera jsem si dokonce vybrala k narozkám od našich helmu, takže budu komplet cyklistka :grinning:

Holky já si myslím, že ty grilovačky zítra všehcny uděláme.Počasí nepočasí, je červen, tak přece nebudeme mrznout a uděláme si hezky tak, jako tak :wink: .Počasí prostě musíme ignorovat.
5. čer 2009 v 11:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.