• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
lussyn: jezdim jako "hobbik" :wink: Jestli mam natrenovano, to nevim, ale bavi me to :sunglasses: Kdyz jsem byla mladsi, jezdila jsem hodne s tatou :slight_smile: Nechcete se pristehovat nekam bliz ku Praze..treba na okres Praha-zapad :sweat_smile:
In-liny mas taky, tak bysme to mohly dat dohromady :grinning:

Bez helmy nedam ani ranu :wink: Spravna volba :slight_smile:

Co mas za kolo ? Horsky, silnicni.. ?
5. čer 2009 ve 12:14  • Odpověz
Já chci chodit co nejdéle to půjde, počítám do Vánoc určitě a možná ještě půlku lenda
5. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz
Nany s tím stěhováním to nevidím tak růžově, manžílek mě do Prahy přemlouval, pracuje tam a než jsme se potkali, tak tam i žil, ale já se Praze bránila, nechtělo se mi tam.Jsem ráda, že máme možnost tam pár dní pobýt, ale ráda se vracím domů.Teď máme v plánu stavět baráček, parcelu už máme téměř jistou, takže s Prahou to už jen tak nevyjde :slight_smile: .Ale třeba se někdy potkáme, jsme tam dost často zrovna včera jsem se odtam tud vrátila, a na in-liny je to v Praze jak dělaný :slight_smile:
Ájo, tak hlavně s tou prací opatrně, nic nepodceňuj, vím, že těhotenství není nemoc, to já si taky říkala, hlavně nic těžkýho nenos nestůj dlouho u žehlení atak.Prostě se opatruj.
Mě chtěl dr nechat doma hned od začátku, do práce dojíždím autem celkem 50 km denně, to není moc, ale ty stresy na silnicích, asi jsem plno věcí podcenila a pak to špatně dopadlo.Teď bych už asi zůstala doma hned od začátku, i když je to hrozná představa, unudím se. :wink:
5. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz
Já zatím funguju úplně normálně, snažím se teda nenosit těžký věci, ale na druhou stranu kýbl s vodou, když vytírám normálně nosím, myslím, že to není nic proti ničemu. Možná právě proto nemám žádné nevolnosti, atd.
Tchýně měla všechny děti přenošený, protože si z toho nic nedělala, normálně fungovala a vždycky porodila až poslední den před vyvolávacím :wink:
5. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz
Tak hlavně opatrně.A kdy vlastně odlétáte do toho Egypta?
A co ostatní jaké máte plány na léto?Kromě snažilkování? :wink:
5. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz
lussyn: no my se chystame asi 10.cervence na svatebku do jiznich Cech a pak nas ceka na prelomu cervence a srpna jeste tabor. No a jinak budu tvrdnout v praci....mozna jeste pojedeme na nejaky hudebni festival :wink: Hrozne me laka i ten filmovy festival v Uherskem Hradisti, ale tam se asi nedostaneme :unamused:
5. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz
Do Egypta bysme měli letět za 14 dní, 19.6., už se strašně moc těším, sice mě trošilinku mrzí, že si nebudu moct užít pořádně opalovačku a místní alho nápoje, ale mimčo je důležitější :slight_smile:
MM sice tvrdí, že nikam nepojedeme, že padají letadla a my jedeme na Marsha Alam a tam v úterý sežral potapěčku žralok, tak to už prý se mnou tuplem nikam nepojede :grinning:
5. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz
Holky tady jsem pro nás něco obšlehla.Jaké můžou být příznaky těhu.
hustý a hojný výtok
špinění nebo lehké krvácení nepodobné menstruaci
bolesti svalů a kloubů
bolestivá, nateklá, zvětšená prsa
náladovost a plačtivost
velká únava a spavost
bolesti hlavy
zácpa
křeče a píchání v břiše
neustálý hlad
změna chutí
lehká nevolnost a silný pocit na zvracení
pocit na omdlení, závratě, motání hlavy
divná chuť v ústech (nemusí být vždy kovová)
citlivější čich, náhlá nesnášenlivost vůči některým vůním a pachům
lesklé oči s rozšířenými zorničkami
zvýšená teplota
bazální teplota neklesá
5. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz
5. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz
Kramli, tak to máte krásný plán, svatbička, svatební cesta, tábor, festival, máte toho dost v plánu a ono se možná ještě něco neplánovaného vyskytne, viď.
5. čer 2009 ve 13:16  • Odpověz
lussyn: jj urcite jo :wink: Chceme zacit vyletovat o vikendech, ruzne na kole, po hradeh a zamcich, mozna se dokopu i vylet nekam do hor, coz teda obvykle moc nemusim.... :wink:
A jak vy planujete s manzou leto?
5. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz
Kramli koukala jsem do tvého grafu, to ti probíhala ovulka, jak to tam máš pořád stejný?Vůbec tomu nerozumím, tak z toho nejsem moudrá, ale když jsi 12DC tak by to mohlo být, ne?
5. čer 2009 ve 13:19  • Odpověz
lussyn: chapu, ze domecek je domecek :wink:

Co v lete ? Radi bychom nekam na dovcu..zrejme az v srpnu. Uz je na case zacit planovat :sweat_smile: Vloni jsme byli v Korutanech - super :sunglasses:

K tem priznakum tehu: tak dobra pulka z nich kopiruje PMS :grinning: Aspon u me..kazdy mesic s malou obmenou :angry:

kramli: zdravim :sunglasses: kam mate presne namireno do tech JČ ? :slight_smile:
5. čer 2009 ve 13:19  • Odpověz
Luss, tak to je nádherný, to si musím vytisknout a donést domů manželovi :slight_smile:
5. čer 2009 ve 13:20  • Odpověz
Jé lussyn to je hezké posmála jsem se u toho.
5. čer 2009 ve 13:37  • Odpověz
Ájo, nádherný viď, taky jsem z toho byla nadšená, takhle krásně víš, co se v tobě děje.To já když byla těhu, tak jsem se zaregistrovala na rodina.cz a každý den my posílali emailem, předsně co se v ten den ve mě děje, co se vytváří atd.Bylo to taky celkem zajímavé :slight_smile:
Nany jo máš pravdu, taky jsem si říkala, že už asi jsem těhule, těhotenské příznaky mám nejspíš ob den :grinning:
Kramli mi máme plán podobný jako vy.Rádi jezdíme po hradech a zámcích takže různé výlety nás neminou, a uvidíme co a jak bude a co se naskytne, podle toho vyrazíme, nějak tomu necháváme letos volný průběh, ono se něco naskytne, nudit se určitě nebudeme.
5. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz
TO jo, musela jsem si to zkopírovat do wordu a upravit (protože nesnáším tisknutí z internetu, jak vidíš kdys to tiskla, kolik stránek, atd.), a rychle jsem to z tiskárny stáhla, aby to někdo neviděl :slight_smile: večer to budu předčítat manžílkovi
5. čer 2009 ve 13:49  • Odpověz
autor
Luss, tio jsou bezva stránky-už je mám v oblíbených :wink: :grinning:
Taky mi chodily maily z rodiny a bylo to super-Aji, doporučuju... :wink:
My na léto plánujeme 1. týden v srpnu Jižní Čechy a jinak radši nic-ptorože MM bude mít asi v létě hromadu práce, takže se necháme púřekvapit,co se bude dít... :slight_smile:
5. čer 2009 ve 13:55  • Odpověz
Jo jo Kopretinko necháme se překvapit.Jen tuším plán nás všech nas příští léto.To už budeme profesionální řidičky kočárků, všech značek :grinning: .Tada doufám v to :wink:
Koukám že Jižní čehy vedou, máte pravdu je tam krásně, my tam jezdili s našima léto co léto, Budějice, Krumlov, rabníky, lesy, houby, borůvky, cyklostezky....Je tam toho spoustu.A tyky dost komárů :grinning: :grinning:
5. čer 2009 ve 14:07  • Odpověz
Luss, příští rok už budeme brblat jak ti naši neposedové zlobí...
5. čer 2009 ve 14:10  • Odpověz
lussyn: no ovulka by mela probehnout, kdyz se ti teplota drzi dole a pak najednou vyskoci o nekolik stupinku nahoru a drzi se pak uz nahore az do MS. Tak takovy ten zlom to je ovu :wink:

nany: taky zdravim :wink: Jedeme nekam do okoli Ceskeho Krumlova :wink:
5. čer 2009 ve 14:19  • Odpověz
autor
My jedeme k Budějovicím, ale Krumlov chci vidět taky... A Třeboň :wink:
5. čer 2009 ve 14:21  • Odpověz
Jé holky jak vás tak poslouchám, tak asi taky uděláme nějaký víken d JČ, docela mě lákáte.My máme naplánováno na červenec jak je ten prodloužený víkend tak jedeme na Sycherák se známýma a jejich dvěma nádhernýma holčičkama, tak se moc těším.Byli jsme tam s miláčkem sami minulé léto a bylo to úžasný.Blízko jsou Domažlice, Mariánské lázně, Chodová planá a to jsou taky moc krásná města k vidění, tak se těším, jak si to užijem.
5. čer 2009 ve 14:34  • Odpověz
Holky, normalne jste me tu s tou dovcu nakazily :sweat_smile: Vecer asi zacnu s MM planovat..stejne nic jinyho delat nemuzem :sweat_smile:

V Krumlove jsem byla..a stoji to za to :wink: Trebon to samy..idelani pro vychazky s kocarky :grinning:
5. čer 2009 ve 14:35  • Odpověz
nany: no tak letos jeste bez kocarku a spise prespristi rok uz s golfacema :wink:
5. čer 2009 v 15:06  • Odpověz
Tak kočky já na to v práci pro dnešek s*ru a jdu domů :slight_smile:

Přeji krásný víkend...

Jo a doufám, že si v tuto chvíli Eliška užívá první novomanželské chvilky... Hodně štěstí Eliško :slight_smile:
5. čer 2009 v 15:13  • Odpověz
autor
Aji :slight_smile:
Taky to balím a jdeme na kafe za švagrovou a poňuchlat neteřinku :wink:
Aji,zejtra se tu sejdeme skrásnýma //, jo? :wink: :dizzy_face:
A Elišce totéž...Eli ,jestli nedošla MS, zkus testnout zítra s náma :wink:
Tak pa všem a krásný víkend :slight_smile:
5. čer 2009 v 15:22  • Odpověz
Tak koukám, že tu jsem zase sama, teda kočky to od vás není hezké, ale přeju vám to, jen si užívejte volníčko.já už za chvíli taky balím jdeme ke kamarádce na grilovačku, tak se těším.Všem vám krásný víkend a Kopretinko zítra ráno hned písni, budu tady netrpělivě čekat jak to dopadlo.Moc moc držím palce.
5. čer 2009 v 17:22  • Odpověz
Nany, tak něco krásnýho naplánujte na léto a užij si víkend na chatě.Tak všem krásný víkend a v PO tu snad budeme mít novou těhulku :slight_smile:
5. čer 2009 v 17:52  • Odpověz
lussyn, ještě nám zbývají dva roky a kousek a už tu skoro rok jsme... Hrozně to letí :sunglasses:
Já už mám i práci domluvenou, akorát to tak časově vyjde, že personální ředitel v jedné firmě kam mě chtěli pořád přetáhnout, půjde dělat evropského HR managera a já bych měla nastoupit za něho. Mám i předběžnou smlouvu, tak se snad do té doby nic nezmění, člověk v dnešní době nikdy neví.... :confounded:

Všm přeji hezký víkend :wink:
5. čer 2009 v 18:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.