• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Andri, taky dobrý to bych si taky dala :slight_smile:
6. čer 2009 v 11:07  • Odpověz
člověk tu pár dní neni a Aja už je těhule :grinning: Moooc gratuluju :wink:
Když jsme u toho jídla, my jedem k mamince na jahodový knedlíky s tvarohem, ňamňam :slight_smile:

Jinak já jsem dneska 19 DC a teplotu jsem ráno měla 36,4, tak jsme na to hupli :grinning: tak uvidíme, jestli teplota zejtra stoupne a proběhne ovu....
6. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz
Ahoj Kačí, díky za gratulaci... Buď ráda, že jsi tu pár dní nebyla, holky si tu se mnou užily svoje, jak jsem tu plašila :sweat_smile: :slight_smile: :grinning:

Tak za 14 dní tu už taky budeš lítat s //, co??
6. čer 2009 ve 12:22  • Odpověz
Ahoj Kacabacko, tak držím palce ať to vyjde a za pár dní tu taky tak krásně plašíš jako Ája.
Ájo, nám to tvoje plašení vůbec nevadilo, my měme radost s tebou a tvé obavy chápeme, a jsme rády, že byly neoprávěné a že je všechno v pořádku.
Jinak já už mám teda pěknej hlad, měla jsem ráno jen activii, tak mi tu pěkně kručí v bříšku :wink: .Moje mamča má dnes narozky, tak jdu připravovat nějaké pohoštění a budu dělat nepečený jahodový dortík, ňam ňam :wink:
6. čer 2009 ve 12:25  • Odpověz
Teď jsem si vzpomněla na Elišku, už to má všechno za sebou, uteklo to hrozně rychle, a jsem zvědavá jestli dnes testovala nebo MS dorazila.Moc bych jí přála novomanželce, aby taky našli štěstíčko v těhotenském testu :slight_smile:
6. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz
andrissek, kopretina, tak třeba se ještě ta druhá čárka objeví, přeci jenom je ještě brzy, ne? :wink:

aja, no vidíš, on hold u někho roste HCG pomaleji. Hlavně že sílí :dizzy_face:
Jinak tedy já si netroufám tvrdít zda to bude kluk nebo holka, já mám chuť na všechno :grinning:

Holky musím si postěžovat, dneska mi je od rána pěkně blbě jsem hrozně unavená. Je tedy pravda, že jsem celou dobu dělala pár věcí na baráku (ale on je hrozně veliký a člověk by tu mhol dělat něco pořád :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), pak vařila oběd, tak tu teď ležím jak mrtvola a nic se mi neche :confounded:
6. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz
Já myslím, že Eliška se objeví nejdříve zítra, taky by se mi asi nechtělo den po svatbě sedět u PC :slight_smile: myslím, že jsou s manžílkem zalezlý v pelíšku a pročítají svatební blahopřání, probírají se svatebními dary, atd. :grinning:
6. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz
aja, taky si myslím že vysedávat den po svatbě není úplně to pravé :grinning:
6. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz
Ahoj holky,Aji,tak teď je to úplně tutovka!Ještě jednou velká gratulace a hlavně se opatruj a nech se hýčkat.Taky trochu zdravě závidím,jako asi všechny tady...Já žádné příznaky těhu nemám,takže tento měsíc zase určo nic :unamused: ,no uvidíme příští týden.Dnes jsem dělala k obědu taky sekanou,ale nějak mám žaludek na vodě,páč včera ta svíca stála za to,dobře jsme zapařily,byl to supr večer.
Blondy,taky jsem unavená,když něco děláme na domku,jen uklízení mě zmáhá a to mě teď čeká-vyluxovat celý dům a vytřít podlahy,no vůbec se mi nechce a to nejsem těhu,jako ty.
6. čer 2009 ve 13:29  • Odpověz
aja a lussyn: no, já myslim, že plašit nebudu :grinning: páč budu bůbec ráda, když mi dorazí ovu a jestli vůbec dorazí druhá ms... jsem teprve druhej měsíc po vysazení HA, takže moc nevěřim tomu, že ovu dorazí tak snadno a rychle :unamused: ale uvidíme no, už jsem četla několik případů, že se podařilo otěhotnět i měsíc nabo dva po vysazení...
6. čer 2009 v 15:11  • Odpověz
Kačí já už druhou MS po vysazení HA ani nedostala, měla jsem pouze jednu a pak už hned // :grinning:
6. čer 2009 v 16:53  • Odpověz
autor
Tak jsem seb konečně zase dostala k netu...
Dopoledne jsme vypadli a teprve teď dorazili...
Luss, Blondy, já z toho vážně žádnou trágu nedělám :wink: .Jednak vážně neztrácím naději-ještě se všechno může otočit (teda včetně mýho žaludku-no jestli je tohle všechno jen nějaká pitomá žaludeční viroza nebo něco na ten způsob, tak si to pěkně blbě načasovala... :angry:No a pokud ne,není konec světa-do října času dost :wink:
Uvidíme v pondělí, zatím nemám pocit na MS, je mi zleee, jsem jako když mě praští pytlem po hlavě :angry: Občas mám snad pocit, že i cítím pohyby :grinning: :grinning: :grinning: Kecám, to je jedinej příznak, kterej nemám :wink: :grinning:
Aji a ty chutě,moc bych na to nedala...Já se krmila sladkým horem spodem celý těhu-vykoukl Domča. Švagrová zase baštila okurky a utopence po vagonech a mají Vendulku... :wink: Ale já myslím, že hlavně ať je to zdravý, že? :wink:
No, asi jste všechny mimo, takže taky půjdu chystat malýho na spaní
Mmch Aji, ještě jsem Ti nepochválila druhou /-krááásnáá :wink:
Pokud mi to nevyjde zítra, tak v pondělí ráno hned podávám raport-a Andri držím pěsti....
6. čer 2009 v 19:28  • Odpověz
kopretina, jojo, určitě je ještě brzo ztácet naději, 13 DPO je ještě fakt docela brzy.... :wink:
Taky si myslím že podle churí se to nedá poznat, stejně jako podle tvaru bříška, občas to vyjde občas ne, ale spolehlivé to není :grinning:

kacabacka, proč by nedorazila? Já měla ovu každý cyklus po vysazení, a to jsem jí brala 12 let.... :wink:

lancy, jojo, domeček je fajn ale na uklízené už zas tak ne :grinning:
6. čer 2009 v 19:34  • Odpověz
Ahoj holky moje.
Dnes mám na Vás chvilinku tak píši!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Svatba byla úžasná!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Mám už ňáké fotečky v albíčku, tak se podívejte!!!
7. čer 2009 v 00:22  • Odpověz
Ahooooooooooooj novomanželko tak ještě jednou moc gratuluji.
Fotečky krásný moc vám to sluší.
Jinak hezké ránko všem :wink:
7. čer 2009 v 07:47  • Odpověz
Eliško, krásné fotečky, opět jsem se přesvědčila, že foto v pase tady na MK pěkně zkresluje... moc ti to slušelo...

A pro ty, kdo nechtějí hledat ELiščino album http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=377526&vReferer=%2Falbum%2Findex_weddings.php%3F
7. čer 2009 v 08:57  • Odpověz
Preji vsem krasnou nedeli :sunglasses:

Eli: pekne fotecky..moc Vam to tam slusi, takze jeste jednou: hodne stesti !!!!!!!!!!!!!!!

Aja: druha carka krasne sili :sunglasses: Vsechno je tak, jak ma byt :slight_smile:

Blondy a spol.: snad uz mate vsechny uklizeno, me to ceka ted :unamused: Vcera jsme byli u babi a dedy na grilovacce /mnam/, splacala jsem tam vsechno mozny..a navrch jsem snedla pul kose tresni :grinning:

Jinak tenhle cyklus je nakej divnej :frowning2: porad cekam, az se rozjede krvaceni..zatim jen takove slabe hnede spineni. Asi nizka delozni sliznice :confounded: Vlastne nevim, jestli je to uz novy cykl.nebo co :angry:
7. čer 2009 v 10:05  • Odpověz
Nany třeba už ani nepříjde. Nezkoušela jsi si dělat testík? :wink:
7. čer 2009 v 10:23  • Odpověz
Dnešní tabulka 6.6.

//
10/4:Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 18.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
31/5:AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09,kyselina listová, TP:7.2.2010

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, ...................27DC,kyselina listová
Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, ...........................39DC, kyselina listová
ajjik-Pavlína,25 let, snaž.od 5/09, ..............................21DC, kyselina listová
Nany 123-30 let, snž od 3/09, .................................39DC,kyselina listová
Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09,..........................14DC,kyselina listová - http://www.fertilityfriend.com/home/272eaa
Taggy: , 22, snž: 4-5 vysazení HA, snž od 06/09..........27DC, Calibrum babyplan
Lussyn: Lucka, 28 let,snž 5-6/09, ..............................24DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,...................................22DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 1.5., ..............................46DC, Calibrum babyplan
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, .........................26DC, Calibrum
eliska_v: Eliška, 20 let, snž od 03/09, .........................32DC, kyselina listová
majatob: Magda, 22 let, snž od 07/09.........................13DC, Gravital
petullka: Petra, 25let, snž 04/09, ...............................26DC, kyselina listová
renca.o3:Renata 34let,snž05-09,.................................28DC,kyselina listová
ladenka - Laďka, 24 let, snž od 5/09, ..........................29DC, kyselina listová, vitamín E
7. čer 2009 v 11:29  • Odpověz
Andrissek: TT jsem si nedelala, akorat bych byla jeste vic nas..a :angry: Jeste pockam a pak zas kdyztak zavolam Dr. :rolling_eyes: Minule mi rikal, ze mam pockat tak 14 dni po ocekavane MS a pak teprve delat test nebo to resit s nim...Uvidime.

A jak je Tobe :wink:
7. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz
Nany a kdy ti měla přijít mrcha.
Mě je celkem dobře a korát mě bobolívá v podbříšku a včera na pouti mi vadil přepálený tuk z langošu atd . No ale jestli si to nevsugerovávám :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
7. čer 2009 ve 12:16  • Odpověz
autor
Eli, taky ještějednou gratuluju...Fakt vám to děsně seklo... :slight_smile: Bylas krásná nevěsta...A co MS, dala si říct?
Andri, to mi povídej, já budu asi vsugerovávání si těhu příznaků mistr světa amoleta... :wink: Mám snad úplně všechny, ale pořád se mi nějak nechce věřit, že by se povedlo tak rychle (podruhý napoprvý... :sweat_smile: )
No uvidíme zítra,případně později.
Na MS se necítím, tak jsem zvědavá...
7. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz
Ahojn :wink: kopretinko :wink:
No je to napínavé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
7. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz
Ahoj holky,

eli, krásná nevěsta :dizzy_face: A jak MS, dorazila nebo ne? :sweat_smile:

andrissek, kopertina, tak kdy budete testovat. Příznaky máte pěkné :sunglasses:

nany, už mám docela všchno hotovo, ale já nejsem nějak extra pořádkumilovná, takž to fakt moc nepřeháním :grinning:

Jinak moje včerejší výborná večeře zkončila večer v záchodě, fůůj :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Ale dnes už jsem naštěstí v pohodě.... :sweat_smile:
7. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz
Ahoj blondy
No jo to je bohužel uděl těhotenství :slight_smile:
Testnout zkusím budto zítra,nebo v uterý ráno :wink:
7. čer 2009 ve 14:16  • Odpověz
andri, no jo já vím... Zas se říká, že když je těhu zdravé, že se zvrací, tak to budu muset přežít :sweat_smile:. Jen manžel se mi posmíval :grinning:
Tak doufám, že tentokrát tam už bude :wink:
7. čer 2009 ve 14:21  • Odpověz
Andrissek: pocitala, jsem, ze dorazi nejpozdeji tuhle stredu - to by byl 35DC :unamused:

Testnete zitra i s Kopretinou..ty pondelky byvaj urodny na // :slight_smile:

Blondy: a to jsi teprve na zacatku :grinning: ..vypada to, ze budes mit spis vecerni nevolnosti :sweat_smile:

Ja jsem tomu taky moc nedala - vyluxovala jsem, umyla WC a koupelnu..:dizzy_face:
Venku je celkem pekne, takze asi porazime na kolo :sunglasses: Zehleni holt pocka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. čer 2009 ve 14:45  • Odpověz
nany, tak já nakonec dnes i vyžehlila, se nějak překonávám :sweat_smile:
Jojo, taky mě napadlo proč ranní nevolnosti, když mě je ráno úplně dobře a během dne se to zhoršuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. čer 2009 v 16:41  • Odpověz
Ahojky holčiny....
Všem děkuju za gratulace jste moooc hodné.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
MS zatím nepřišla, ale bříško pobolíví, tak nevím a uvidíme...Ještě počkám třeba dorazí večer nebo zítra!!! Uvidíme aspoň si užíváme líbánky a můžeme sevším všudy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning:
7. čer 2009 v 16:48  • Odpověz
Ahojky kocenky :wink:

tak jsem zpět z chatičky, unavená, ale spokojená :wink:

blondy: no jo no máš své ranní nevolnosti až večer... :grinning: Tak to já bych byla raději....než ráno :wink:
No tak chata skvělá, akorát mě mrzí, že ovulku jsme asi propásli.... :unamused:Tuším, že proběhla včera....ikdyž včerejší teplota moc přesná není....ale dneska vyskočila na 36.9, ale ovu test dnes odpoledne a v pátek v podvečer negativní....včera jsem neměla jak udělat, takže nevím.... :unamused:

Aja: no vidíš, tak už konečně můžu naplno gratulovat :wink:
7. čer 2009 v 16:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.