• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
Holčiny,mrzí mě to, ale musím jít s malinkým k doktorce-snad to nebude nic vážnýho, ale jistota je jistota, tak pište pište, jak se vrátíme,mrnu na vás...
Zatím pa
1. dub 2009 v 09:30  • Odpověz
Kopretinko, to je super nápad, taky jsem si říkala, že by to bylo fajn :wink:

takže:

AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, čekám na MS (absolutně nechápu počítání cyklů :sweat_smile:), kyselina listová

No a co se týče práce, zatím nevím, generální jaksi nepřijel, zas a opět, takže zatím nevím, ale inzeráty už visí úplně všude, což mě neuvěřitelně s*re, píšou tam "hledáme posilu týmu" - p**chanti
1. dub 2009 v 10:12  • Odpověz
Kopretinko, pak dej vědět, jak jste s malým dopadli??? Douám, že je vše ok a ty jen "plašíš" :grinning: :wink: :slight_smile:
1. dub 2009 v 10:22  • Odpověz
Ahoj moje jméno je Libuše ale omylem jsem tam zadala dceru sabinku takže vystupuji pod sabinečkou pokud to nevadí.

Sabča byla okamžitě během 14dnů od vysazení antikoncepce ,bylo to tak rychlé až jsme tomu nechtěli věřit.

Tak kdyby to tak bylo i u druhého nebudem se zlobit. :wink:

Takže :

Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , příští týden budu čekat na MS, neberu zatím nic ale seženu si :slight_smile:
1. dub 2009 v 11:19  • Odpověz
autor
Tak jsme zpátky, samozřejmě to nebylo nic vážnýho :wink: :slight_smile:
Malerj nám od 4 hodin po 10 minutách zvracel, ráno měl průjem a ke všemu mu na tvářičkách vyskákala taková divná červená vyrážka.Já plašič samozřejmě hned měla strach jestli nemá meningitidu-zrovna tuhle o tom mluvili ve zprávách...Dr.nám napsala mastičku-prý je to obyč. vyrážka a na zvracen a průjem dietu :wink: :grinning: Takže snad se to zasenezvrtne do střevní chřipky jako v lednu :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Aja: tak se jim přihlas na inzerát :grinning:. To je nepříjemný, takhle bezmocně čekat jak to dopadne-viď?Tak ať Ti to dobře a brzo dopadne :wink:
Sabi,teda Libu :wink: :grinning: jasně, že to nevadí jakej máš nick :wink: .D.byl taky na první "vrz" a taky jsem z toho byla docela v šoku (teda příjemně samo...)

No,tak koukám, že jsem tady bezkonkurenčně nejstarší :angry:

Tak tabulka, snad nám budou dušičky přibývat :wink:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, 12DC,kyselina listová
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, čekám na MS (absolutně nechápu počítání cyklů ), kyselina listová
Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , příští týden budu čekat na MS, neberu zatím nic ale seženu si

Jo acyklus se počítá odzačátku MS-den, kdy dorazí=1DC
:wink:
1. dub 2009 ve 12:27  • Odpověz
Náš malý byl též hned na poprvé ale teď se to nějak nedaří :frowning2:
Neutronek-Iva 28let,snž 1/09 jsem 24DC nejím nic
1. dub 2009 ve 13:00  • Odpověz
Kopretinko děkuji za info o cyklech :slight_smile: doufám, že nebude potřeba cykly nějak hlídat a všichni do toho vlítneme jako nic :grinning: vy už to znáte :grinning: :slight_smile:

Jinak jsem ráda, že Domča je OK...
1. dub 2009 ve 13:01  • Odpověz
autor
Aja-dík, taky jsem ráda, teď mi tu spí na pohovce-ani jsem ho nestihla dát do postýlky-vytuhnul u pohádky :wink: Taky doufám, že od příštího měsíce začneme zapisovat, kdo našel // a že nás bude hodně (=všechny :wink: :grinning: )
Neutronek-konečně někdo nad 25 :grinning: , neboj teď už to půjde-jaro se rozjíždí, takto půjde samo :wink:

AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, čekám na MS (absolutně nechápu počítání cyklů ), kyselina listová
Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , příští týden budu čekat na MS, neberu zatím nic ale seženu si
Neutronek-Iva 28let,snž 1/09,24DC nejím nic
1. dub 2009 ve 13:50  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

jsem tu dlouho nebyla, nějak nestíhám nestačím :angry: , už se fakt těším až půjdu na mateřskou :dizzy_face:
1. dub 2009 ve 13:52  • Odpověz
Ahoj mací, kopretinka začala dělat tabulku pro naší diskusi, tak jí pak taky napiš, ať to má komplet :grinning:
1. dub 2009 ve 13:54  • Odpověz
Ok takže

Macinek - Martina, 28 let, snž 5/09, 14DC, kyselina listová

Jinak tenhle cyklus poctivě dělám ovu testy a vypadá to že ovulace byla včera :dizzy_face:
1. dub 2009 ve 14:01  • Odpověz
autor
Ahoooj Maci-zrovna tuhle jsem s iříkala, co asi děláš :wink:
V Brně už je jaro na 100%-že?Zahrádka opečovaná? Nebo tězaměstnalo něco jiného? :wink:
Jojo, rozjelo seto tady-konečně, už bylo načase :wink: . Tak snaduž teď nebudeš mít tolik prácea nám tu přibudedalší pravidelná dušička... :wink:
1. dub 2009 ve 14:10  • Odpověz
autor
Neutronek-Iva 28let,snž 1/09,24DC nejím nic
Macinek - Martina, 28 let, snž 5/09, 14DC, kyselina listová
:wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. dub 2009 ve 14:11  • Odpověz
Luci jaro už tu asi je :sweat_smile: , já ani nevím když jsem celý den v práci :grinning: , zahrádka ještě čeká, teď nám dodělávají plot, koncem dubna chceme sázet živý plot z bambusu a pak příjde na řadu ostatní :slight_smile:
1. dub 2009 v 15:05  • Odpověz
autor
Teda, Marti,práce není zajíc-neuteče... :grinning: . Zahrádku bych taky hned plánovala...Určitě to tam budete mít moc pěkný a prckovi se tam bude moooc líbit :wink: .Tos měřila ovulku jen pro zjištění stavu, nebo jste už i pracovali na miminku? :dizzy_face:
1. dub 2009 v 18:32  • Odpověz
Tak do svého albumu jsem dala fotky toho mého štěstíčka Sabinky.
Tak mrkněte text jsem zatím jen zkopírovala z naši jiné stránky.S textem končím 13.měsícem.
Text doženu později, ted řešíme těhotenství a svatbu.
1. dub 2009 ve 21:46  • Odpověz
Ahojky holky, omlouvam se za absenci, ale nejak je moc prace. Tak Vam zavidim ty Vase drobecky. Musi to byt sranda. Vitam Libusku. Taky bych se rada prihlasila do "tabulky" pokud to jde.

Linda Koulias, 28let, 21DC, kyselina listova
Macinku, taky se Ti libi pracovat na zahradce a v zahonech a pestovat vlastni kyticky? :slight_smile:
1. dub 2009 ve 22:01  • Odpověz
Ahoj holky, tak se po delší době zase hlásím. Nějak jsem nestíhala, navíc malej přestal chodit odpoledne spát, tak je to docela zápřah.No ale má to výhodu v tom, že večer dřív usne, protože už je za celý ten den unavený.
Jinak jaro už je snad konečně tady. Dneska u nás bylo krásně, byli jsme s Tomíkem poprvé letos na pískovišti. No a nejhezčí den byl asi v sobotu, kdy jsme si udělali výlet do Prahy na Matějskou. Počasí se vyvedlo,prostě paráda.
Tento víkend bude taky veselý,protože Tomášek bude mít druhé narozeniny. Chystáme oslavu, tak přemýšlím o výzdobě a už se těším, co řekne na dárečky :dizzy_face:.
A co se týče snaženíčka, tak po ms už taky jdeme do toho :dizzy_face:.
1. dub 2009 ve 22:13  • Odpověz
Ještě jsem zapomněla napsat údaje do tabulky - Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, 1DC, kyselina listová :slight_smile:
1. dub 2009 ve 22:15  • Odpověz
Sabi a kdy máte termín svatbičky? Ty jo, závidím ti, já bych se vdávala hned znovu (samozřejmě se stejným chlapem :grinning: )

Mací, ani nevíš jak ti závidím tu zahrádku, ještě doma za svobodna jsme měli velikánskou zahradu, pořád jsme s našima něco dělali, prostě paráda. jenže, co jsem se vdala, tak mám smůlu.
U našeho domu bohužel nic dělat nechci, ta zahrada je tak hnusná a stejně, kdybych tam něco udělala nebo se jen pokusila a už bych měla za zády babičku s dědou a už by se vyptávali, co a jak... Což mě neuvěřitelně štve, když sama pořádně nevím, jak něco bude ve finále vypadat a ještě než začnu se mě někdo ptá na výsledek. NO a babička má tu zahradu udělanou jako zeleninovou, všude samé záhony, 2 skleníky, betonový nájezdy ke garáži. Žádná okrasná část, pěkný kytičky, prostě nic. Takže, když se kouknu z okna, tak je mi vždycky z toho smutno, ale to je jedno. Já si pěstuju kytičky doma a letos budu poprvé pěstovat kytky v truhlících, tak jsem na sebe zvědavá :grinning:

Lin - nedávno si psala, že bydlíš na malém ostrůvku, někdo už se tě tu ptal z jakého a nevím, jestli jsem zaznamenala odpověď... Můžeš tedy říci jaký ostrůvek je tvým domovem? (pokud to není tajné :grinning: )
2. dub 2009 v 06:13  • Odpověz
Budu se vdávat 20.6.2009 v 11hodin V Ostravě Městský úřad Šenov.

Se skoromanželem bydlím v domečku (jeho) a máme krásnou zahradu.
Sice malinkou ale stačí nám.Pěstujeme kytičky máme anglický trávník, popínavé rostliny, okrasnou trávu, kytičky, okrasné keře atd., ted jsem si nakoupila i plno trpaslíku ,no plno dva malé a dva velké.

No vyblbnem se na zahradě krásně mám tam udělané i posezení s houpačkou takže když je teplo tak si užíváme kávičky na sluníčku.

Už bych šla sekat trávu ale zatím nic moc neroste.

Sabča to na zahradě miluje , vůbec nechce domů. :slight_smile:
2. dub 2009 v 07:27  • Odpověz
autor
Přeju všem krásné (u nás sluníčkové) ráno. :slight_smile:
Nejdřív pochválím Libušce Sabinku-povedla se vám :wink: No a gratuluju ke svatbičce, určitě se moc těšíte-viď. Taky bych si tu svoji klidně zopákla :wink: :dizzy_face:
A vracejí se nám absentující holčiny :slight_smile: Ahojky Klar a Lin :wink: Klar, to bude mít Tomášek nanarozeniny krásné počasí-jarní.Co mu kupujete? Že bych se inspirovala :grinning: . Lin, neboj, taky se brzy drobečka dočkáš a že s ním bude srandaTi můžu zaručit se stoprocentní jistotou :wink: :grinning:
Aja-to je jako moji tchánovci-placu okolo baráku docela dost, ale 3/4 zabírá zablácenej dvůr s tunou rezavýho šrotu, 2 traktory a plnej slepic a tím pádem i slepičáků, no a zbylá 1/4 zelenina. Pár kytek tam teda je ale spíš mi tam chybí kus trávníku pro malýho, no a přístup to je jak přes kopírák-pořád někdo za zadkem. Po svatbě jsme tam 1/2 roku byli a docela jsem měla strach jak se to všechno bude vyvíjet... :wink: Takže Ti úplně rozumím.

Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, 13DC,kyselina listová
Neutronek-Iva 28let,snž 1/09,25DC nejím nic
Macinek - Martina, 28 let, snž 5/09, 15DC, kyselina listová
Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, 1DC, kyselina listová
lin28-Linda Koulias, 28let, 22DC,snž od 3/09 kyselina listova
2. dub 2009 v 07:58  • Odpověz
Přeji všem krásné dobré ránko :slight_smile:
Koukám na tabulku a zjišťuji že se snažíme z vás nejdýl... tak snad budu ipro změnu první v tom :grinning: :grinning:
2. dub 2009 v 08:51  • Odpověz
Ahojky všem,
dva dni jsem tu nebyla a jen zírám jak se to tu rozjelo:slight_smile:. Vůbec nic nestíhám - v práci a doma už vůbec ne. Natož abych si užívala nastupujícího jara. Jak taky,když jsem v práci až do večera:frowning2:. Ale rozhodla jsem se,že si vezmu příští týden pár dní volna abych si trochu odpočinula a také něco doma udělala. Píšete tu o zahrádkách - my máme dost velkou zahradu, ale nějak nemám čas ani síly jí zútulnit. Je po té stavbě hrozně zdevastovaná.
Sabinecko: Také tě tu vítám!
kopretina: Je dobře, že malému nic vážného nebylo! Vůbec se ti nedivím,že tě to vylekalo. Také bych hned frčela k MUDr.
aja: S tou práci je to o nervy,vid? Vůbec ti to nezávidím,ale držím palečky aby ti to dobře dopadlo!

No a ještě se údaje do tabulky:
ajjik-Pavlína,25 let, snaž.od 5/09, 13DC, kyselina listová
2. dub 2009 v 08:52  • Odpověz
autor
AhojkyAjji, tovíšže jo vem si volno,i poneděli má být krásně a to je škoda prosedět 1. jarní sluníčkové dny v kanclu :wink:
To sepak i zpustošená zahrada předělává krásně, když k tomu svítí oskárek... :dizzy_face:
Ahoj Ivi, neboj, určitě už to nebude dlouho trvat-oni mimíscimoc dobře ví, že už je jaro-asi se jim do studených zimních dnů nechtělo, ale teď za sluníčkem-to je potáhne...Já už se tak těším, až se budeme moctsnažilkovat... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, 13DC,kyselina listová
Neutronek-Iva 28let,snž 1/09,25DC nejím nic
Macinek - Martina, 28 let, snž 5/09, 15DC, kyselina listová
Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, 1DC, kyselina listová
lin28-Linda Koulias, 28let, 22DC,snž od 3/09 kyselina listova
ajjik-Pavlína,25 let, snaž.od 5/09, 13DC, kyselina listová
2. dub 2009 v 09:03  • Odpověz
Krásné dobré ráno :slight_smile:

dneska je venku fakt nádherně, vůbec se mi nechtělo do práce :angry:

Luci ovu testy jsem dělala jenom abych zjistila kdy vůbec tu ovulaci jako mám :grinning: , protože můj cyklus si poslední dobou dělá co chce :angry:

No zahrádka mi zatím dává zabrat spíš teoreticky, vymyslet osázení těch pár záhonků je docela záhůl :grinning:
2. dub 2009 v 09:05  • Odpověz
autor
Jo, Marti, vymyslet to je nejhorší-vím, že když jsme před lety měli s našima takovou malou nudličku v zahrádkářské kolonii, několik dní před "zahájením sezóny" jsme strávili plánováním co kam zasadit... :grinning:
No tak hlavně, že ovulka funguje,tak snad se Ti sjarem srovná i cyklus a brzy najdeš// :slight_smile: :dizzy_face:
Já tradičně vyrážím s Domčou procházkovat-musím ho utahat po městě-dneska si dal netipický a neplánovaný dopolední hodinkový spánek, tak aby mi usnul i poledne-chci umýt okna a samozřejmě.............koíkovat :grinning: Tak zatím pa,okolopoledne jsem zpět :wink:
2. dub 2009 v 09:24  • Odpověz
Kopretina: hezky si užite procházku v dnešním krásně slunečném a i docela teplém počasí! Opět jen tiše závidím.

Já mám nakoupeno 10 ovu tesíků a zkoušet budu v příštím cyklu. Tak zatím jen doufám, že ovu opravdu přijde a nám se zadaří:slight_smile:.

Je fakt,že to naplánovaníní je hodně těžký a ještě větší pravda, že se sluníčkem to jde na zahrádce lépe od ruky.
2. dub 2009 v 09:45  • Odpověz
Tak procházku bych si taky dala říct :dizzy_face: , já už jsem teda dneska jednu měla, na pásu v posilovně s výhledem ven :grinning:

Já jsem hlavně ráda že jsme dořešili ten živý plot a to mi připomíná že by jsme se měli zajet ty bambusy objednat
2. dub 2009 v 09:49  • Odpověz
Tak holky, teď jsem přišla od personální ředitelky a omlouvala se mi, že už tomu všemu sama nerozumí a že generální ředitel má asi nějakou svojí vizi, které nikdo nerozumí. Takže tedy moje výpověď trvá s tím, že pokud se nenajde nikdo vhodný, tak tedy na můj návrh přistoupí, ale to je asi kravina, tomu vůbec nevěřím...

Jediné, co mě těší a ještě jsem si to pro jistotu ověřila je, že si můžu udělat poměrně hezké pohodové léto. Dostanu 3 platy odstupného a pokud se zaregistruju na ÚP, tak i podporu 65% z průmězné mzdy. Což je docela prima, jsou to peníze navíc, se kterými jsem nepočítala (příspěvek na Egypt)... takže to neberu nijak tragicky, ono to nějak dopadne. Třeba se zadaří // a já už tu práci ani nebudu muset hledat... :frowning2: :slight_smile: :wink: :grinning:
2. dub 2009 v 09:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.