• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Tak máme přesně 4 500 příspěvků :slight_smile:
Kramlinko, no ještě abys litovala :grinning: :grinning: .To je fajn takhle si užívat, jen si užívej holka :slight_smile:
8. čer 2009 v 10:31  • Odpověz
blondy: no dyt ja ti rikam, ze vzdycky musim mit neco extra, ja jsem lekarsky nevysvetlitelne individuum :grinning: :grinning: :grinning:

lussyn: jj to se nemusis bat, to ja budu.... :slight_smile:

Jinak holky, aby tech svatebnich vydaju nebylo zas tak malo, tak se nam ted podelalo auto....vcera jak jsme jeli z te chaty (ne moc kvalitni cesta, lesni, plno sutru atd.) sme nekde prorvali nejakou prevodni skrin nebo neco takoveho....takze ted MP shani pres vrakoviste novou, ale vyjde to i tak asi na 4.000,- :angry: No tak proc ne, ze, ted nejvice placeni a do toho jeste tohle, asi me z toho svihne.... :angry:
8. čer 2009 v 10:52  • Odpověz
Ahoj hezké ránko :wink: . teda to jste toho už stihly nakecat :slight_smile:
8. čer 2009 v 10:58  • Odpověz
Jé Kramlinko, tak tomu se říká zákon schválnosti, to je vždycky tak.Tak ať to vyjde co nejlevněji.A co vám ještě chybí zařídit.Ty jo už se ti to pěkně krátí.Kdy máš rozlučku se svobodou?Já jdu teď v sobotu kamarádce, co se vdává stejně jako ty.Jedem do Prahy, zapařit, tak jsem na to zvědavá, to bude babinec :grinning:
8. čer 2009 v 11:00  • Odpověz
Ahoj Andri, tak co testovalas?Asi ne, viď, to bys už dávala info.
8. čer 2009 v 11:01  • Odpověz
kramli, no to je tedy smůla... Hold auto je na silnici a ne na nezpěvněnou cestu :grinning: Tak ať už vás nic dalšího nepotká, myslím špatného :wink:

andri, no jo, jak testování? :dizzy_face:
8. čer 2009 v 11:03  • Odpověz
Ahoj Lussyn ,testovala jsem ale nechávám to ještě do středy a uvidím co se s toho vyvrbí.
Je tam uplně pidi midi stínek druhé čárky ,nejde ani vyfotit tak nechci zatím dělat nějaké závěry a uvidím za dva dny :wink:
8. čer 2009 v 11:04  • Odpověz
andi, tak ať hezky síli a držím všechny palečky :dizzy_face:
8. čer 2009 v 11:08  • Odpověz
Díky moc ,snad bude :wink:
Včera jsme grilovali klobásy a i když jsem byla dost daleko od toho grilu tak jak Petr zvedl poklop strašně mi vadil ten pach z těch klobás :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2009 v 11:13  • Odpověz
lussyn: no zaridit musime jeste oblek, ten jdeme kupovat ve stredu, pak musim jit jeste doladit kytky, koupit jeste organzu, spise takove drbky, ale vse se bude muset poplatit, kytky, oblek, druha pulka za saty, kapela, no proste nemale castky, tak jsem z toho trosku rozladena, ale co uz no...
Jinak rozlucku mam ted v sobotu, svedkyne slavi narozky tak jsme to vzali pri jednom... :wink: A pak jeste pristi tyden mame s MP spolecne louceni, jedeme sjizdet v sobotu Moravici a pak vecer na chatu :wink:

blondy: no jo no :wink:

andri: tak at to ve stredu vypada tak ze pujde vyfotit :grinning:
8. čer 2009 v 11:25  • Odpověz
Jů Adnrissku :slight_smile: :slight_smile: držím, hlavně ať nic nezakřikneme :slight_smile:
Kralinko, tak to ti věřím, že ty výdaje jsou nemalé.Pořád je za co utrácet, viď.Tak si tu rozlučku pěkně oslav a pořádně to zapij.Jé sjíždět řeku, to se máte, to bude hezký :slight_smile:
8. čer 2009 v 11:43  • Odpověz
lussyn: jj to bude, ovsem bojim se aby nedoslo k nejakym komplikacim, mam na mysli treba abych si nekde ja nebo muj drahy nepodrapali oblicej, to by se asi do tydne nezahojilo.....tak budeme muset byt opatrni :wink:
8. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz
Andrýsku, tak potichoučku gratuluji a budu se s tebou těšit na konec týdne, kdy už bude pěkná tlustice :slight_smile:
8. čer 2009 ve 12:16  • Odpověz
Kramlinko, tak hlavně opatrně ať na fotkách nevypadáte, jak když se doma perete :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 ve 12:22  • Odpověz
lussyn: no kdyz tak budeme vypadat oba, tak lepsi nez aby tak vypadal jen jeden z nas :grinning: :grinning: :grinning: Ale ja budu mit helmu, takze tim se riziko eliminuje a Peta snad bude opatrny a sikovny... :wink:
8. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz
Myslíš helmu na svatbě :grinning: :grinning: :grinning: .Tak si vem tako´vou tu motorkářskou, ať máš pleksi přek obličej :grinning: :grinning:
8. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz
Holky, tak jsem se vrátla od kadeřnice a jsem krásná maminka :slight_smile: holky, já už to asi nevydržím do toho pátku, už se strašně trěším až toho svýho drobka uvidím na utz :slight_smile:
8. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz
autor
Jéé, Adrisku, to mám radost, žes to tady trochu pozvedla-když já jsem "nedopadla" :wink: :dizzy_face: Tak ať čárka sílí a sílí a sílí :dizzy_face: :dizzy_face: .
Tak jsme nakonec nejeli-možná pojedeme ke tchánovcům-spravujou koupelnu, tak MM tam chce jet, aby tam ta práca trochu odsejpala...No a Domča tam bude mít výběh na zahradu, hřiště za barákem a tak celkově.Jen ještě nevím kdy přesně-teda pokud vůbec pojedeme...Ale mám radost, že jsem stihla Andri s nadějnou zprávičkou :wink:
8. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz
Ájo a jak ses nechala ostříhat?Hoď fotečku do alba, ať můžeme mrknout, jaká jsi kočka.Já jdu v pátek taky na vlásky, ale jen na barvu, nechávám si narůst vlásky, chtěla jsem si nechat prodloužit, ale ušetřím korunky, vydržím to a nechám si je narůst.Ségra je totiž kadeřnice, tak mám vždycky nutkání změnit střih :slight_smile:
Kopretinko, to se máte, to má TM dovču, že máte oba volno?To se máte, já bych taky chtěla :wink:
8. čer 2009 ve 13:07  • Odpověz
Nejak dnes nestiham..zase tu mame tenhle tyden nakou kontrolu :unamused:

kramli: ty taky musis mit vzdycky neco extra :dizzy_face: Neboj, dopadne to vsechno na 1 :slight_smile:

andrissek: takze to vypada nadejne..vidis, sesty smysl Te nezklamal
:wink: ¨

aja: jeste se tak 4x vyspis a vsechno uvidis na vlastni oci :slight_smile:

Ja dnes byla na obede s kamoskou, co vubec nemela ovulaci, min.cyklus si pichala injekce a dnes uz je v 6tt :dizzy_face: Nic ji neni..jen v dobe MS ji strasne bolelo bricho a kdyz furt nic, udelala test a byly tam //. Jsem z toho naka dojata :slight_smile:
8. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz
:slight_smile: Jo Nany tady aspoň vidíš, že příroda je opravdu nevyzpitatelná.A neboj, taky se brzy dočkáš :slight_smile:
8. čer 2009 ve 13:45  • Odpověz
nany: no jo ja jsem proste expert..... :grinning: Ale boli me na leve strane podbrisku a delala jsem si ovu testik (v pracovni dobe, ale pssst :grinning: ) a zda se mi ta carka silnejsi nez vcera, ikdyz nemam ted prime srovnani, to az vecer....ale je fakt ze jsem teda nepila asi jenom hodinu pred testovanim.... :unamused:
8. čer 2009 ve 13:51  • Odpověz
Kramlinko, tak vidíš, tak na to večer hopsnete a je to :slight_smile:

nany, nedivím se, že seš z toho dojaté, vždyť je to krásný :slight_smile:
8. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz
ahoj holky,
Kramli,žádné nervy před svatbou,ty jsi šikovná holka,ty vše zvládneš levou zadní.
Lussy,já jdu v pátek taky ke kadeřnici a chci nějaký melírek a zastříhnout,nosím takové to mikádo,kdy předek vlasů je delší než zadní část.Tak uvidíme,už to postřebuji jako sůl :grinning:
Aji,jak se vede těhulinko!Já ti tááák zavidím,ale zdravě-samo jak jinak.
Andri,ty seš taky kočka nadějná...
Já to čekám tento týden,dnes mě trošku pobolívá břicho,tak ms asi přijde brzo,achjo :frowning2:
Odpolko jdu ke kámošce na grilovačku,tak se moc těším,ještě připravím manžílkovi véču-plněný lilek a pádím.
Tak se mějte a pěkný zbytek dne.
8. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz
lancy: dekuju za podporu :wink:

aja: no nevim jestli bude MP doma vecer, ma jit na nocni, ale netusim v kolik :unamused:
8. čer 2009 ve 14:13  • Odpověz
aja, lussyn: jj, je to krasny..cekala na to skoro rok :pensive: planovaly jsme, ze budem tehu spolu :slight_smile:

kramli: myslim, ze mas tu OVU fakt posunutou a jestli Te zacal bolet podbrisek, tak je to urcite uz na ceste :wink: Je fakt, ze musis testovat aspon -/+ 5 dni za sebou :wink:, abys mela srovnani :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2009 ve 14:17  • Odpověz
ještě nakukuji,nany - zdarec,to je fakt trošku dojemný,ale uvidíš,že ty ji doženeš,třebe s malým zpožděním,ale přece - to mi věř!! :slight_smile:
Kramli-tak už aspoň víš,co budeš dnes večer dělat :grinning: :grinning:
8. čer 2009 ve 14:24  • Odpověz
Holky koukám, že se všechny teď nějak necháváme zkrášlovat, to je nějaké znamení nebo co?Lancy užij si grilovačku.Ten plněnej lilek mě dnes taky napadl, asi ho tento týden taky udělám, my dnes máme v plánu Pangase se zalaninou
Kramli určo to nějak zvládnete, no né? :slight_smile:
8. čer 2009 ve 14:28  • Odpověz
Holky, teď jsem jela na poštu a viděla jsem něco šíleného... Maminka jela s dítětem v kočárku, byla to holčička celá růžová jako bonbón, ale co bylo nejhorší...
měla čepišku s obrovskýma ušima - vypadala jako ta chůva v pohádce JASNĚNKA A LÉTAJÍCÍ ŠEVEC :grinning: :grinning: :grinning: Fakt to bylo šílený, uši jako moje ruka :slight_smile:
8. čer 2009 ve 14:32  • Odpověz
nany: no jo no uz to tak asi bude....a pockej ty pouzivas ovu testy??? :confused:

lancy: no snad to klapne :wink:

lussyn: no akorat to musim podat tak jako ze to vlastne chce on a ne ja :grinning: :grinning: :grinning: Mam posledni dobou pry dobre presvedcovaci metody mi bylo receno :wink: :grinning:

aja: ach muj boze, jak to nekdo muze dobrovolne udelat vlastnimu diteti ??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished:
8. čer 2009 ve 14:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.