• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
lancy: rada bych se letos tech // taky dockala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

lussyn: jj, koukam, ze novy sestrihy ted frci..sestrenka je kadernice, tak ji asi taky znasilnim az prijede :grinning:

kramli: u nas je to to samy..ovu na ceste a MM taky na ceste..ale sluzebni. Vubec netusim, kdy dorazi ovu , ale asi tak koncem mesice..to jede MM na tyden na ryby :angry: Fajn vyhlidky :pensive:

aja: :grinning: a do kocaru se ji ty usi vesly :grinning:
8. čer 2009 ve 14:46  • Odpověz
kramli: jj, OVU testy pouzivam..resp. pouzila jsem je 2x - jednou v breznu a podruhy ted v kvetnu - dala jsem je do alba, tak koukni, jestli je neco videt..kdyztak muzu poslat na mail, kdyby ses chtela kochat :grinning:
8. čer 2009 ve 14:48  • Odpověz
nany: no a jak mas tu treti fotku jak jich mas tam asi 5 tak ktery den byla ovu u tebe ???
8. čer 2009 ve 14:50  • Odpověz
Ájo :grinning: :grinning: :grinning: jo někdy to je fakt hustý, jak dokážou ty děti vymódit,ale většinou se podíváš na ty matky a je ti to jasný :grinning:
Kramli ty si s tím určitě poradíš a nakonec z toho vzjdeš tak, že tě prostě strašně chtěl :grinning:
Nany tak do konce roku už těhule budeš na sto pro, to mi věř, víš jak to je s těmito stránkama.A kočárky s kámoškou vozit spolu určo budete.
To mi si to taky s kkámoškou plánovaly, a dnes už má skoro dvouletého Adámka, nějak už na mě nechtěla čekat :grinning: :grinning:
8. čer 2009 ve 14:54  • Odpověz
kramli: mel by to byt ten druhy odspoda - 15/5 - dalsi jsem delala az 17/5, pac jsem slavila svoje "30", takze snazeni nic moc :rolling_eyes: a toho 16/5 jsem tam mela plno lidi a navic jsem byla znacne omamena chlastem, ze :sweat_smile:
kdyztak pisni mail do IP, poslala bych Te jeste naky foto z jinyho uhlu :wink:
8. čer 2009 ve 14:56  • Odpověz
Luss to je pravda některé matky jsou taky jako strašáci :slight_smile:
8. čer 2009 ve 14:56  • Odpověz
lussyn: jj tak nejak to planuju :grinning: :grinning: :grinning:

nany: mail v IP :wink:
8. čer 2009 v 15:24  • Odpověz
Ahoj holky,
jestli by vám to nevadilo, tak bych se k vám ráda připojila. Já se pokouším o mimčo už 4 roky a bohužel jsem za tu dobu už 4 x potratila. Ale nevzdávám to a pořád věřím, že se zadaří. Po posledním zákroku mi zavedli nitroděložní tělísko,jelikož se už nechtěla přizpůsobovat děložní sliznice. V březnu mi to vyndali a od té doby se snažíme. Povedlo se nám to asi hned poprvé tedy v dubnu , ale samovolně jsem potratila v 5 týdnu. No ale mohli jsme zkoušet dál.tekže se pořád snažíme. Teď bych měla mít ovulaci o víkendu tak manžela nepustím z domu. Přeji všem ať se jim brzo zadaří:slight_smile:
zatím ahojky
Gibi
8. čer 2009 v 15:31  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2011  • Odpověz
Ahoj všichni,já zatím dokud to na testu nebude pořádně tak tomu nevěřím. MS by měla příjít zítra nebo ve středu. Moc všem děkuji za podporu,snad nám to výjde.
Ahoj Gibi vítám tě, taky jsi si už užila tak snad se brzo zadaří :wink:
8. čer 2009 v 15:36  • Odpověz
ahoj gibi, vitam te mezi nami :wink: Snad se ti u nas bude libit, jsme takove zenske blaznive... :grinning: Ale koukam, ze sis teda uzila, si ted pripadam hloupe, resit takove malickosti, kdyz vidim cim sis prosla... :pensive: Omlouvam se za otazku ale vis cim to bylo ?? :pensive:
8. čer 2009 v 15:53  • Odpověz
andrissek: vyjde to :wink:

gibi: vitejto j :slight_smile: to je teda mazec :pensive: Je to divny, ze jsi tolikrat potratila :confounded:
8. čer 2009 v 16:09  • Odpověz
gabi: pisu uz jak pako..spravne ma byt: v i t e j :slight_smile:
8. čer 2009 v 16:09  • Odpověz
Ahoj Gibi, moc tě mezi nás vítám.Tak to je mi moc líto, čím jsi musela projít, asi to nebylo lehké a doufám, že zjistili příčinu proč to všechno bylo a že se teď už zadaří.Určitě se zadaří.Protože jsi mezi námi a tady je nás to to tolik, že se ani nerozkoukáš a už budeš mít pozitivní test a ani se nenaděješ budeš držet v náručí vaše vytoužené miminko.Moc ti to holka přeju.´

Ájo ani jsi neříkala, udržela jsi tajemství nebo ses už o štěstíčko podělila?
8. čer 2009 v 16:12  • Odpověz
lussyn: ja mam pocit, ze rikala ze to vi zatim jen dve kolegyne z prace....
8. čer 2009 v 16:15  • Odpověz
gibi, vítej a snad to brzy vyjde :wink: . Já se taky nevzdávám, i dkyž mě to zatím postihlo jen dvakrát a teď už mě to snad mine :dizzy_face:

Tak jsem se holky vrátila z pláže, bylo tam nádherně a evidentně mám v sobě vodní mimi, které bude vodu milovat, prože tam bylo hodné a vůbec nic mi nedělalo, přijela jsem domů a už mi je zas blivno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. čer 2009 v 16:18  • Odpověz
blondy: jo tak na plazi :dizzy_face: ja sedim od 7,30 v kanclu :angry:

Pekne odpocivej, pristi rok uz to takovy klidek nebude :grinning: Bodejt by nemelo rado vodu, kdyz jste ho pocali v Itosce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2009 v 16:31  • Odpověz
nany, jo holka jaký si to uděláš takový to máš :sunglasses: :grinning: :grinning:
A ještě se narodí ve vodním znamení, tedy snad :sweat_smile:
8. čer 2009 v 16:34  • Odpověz
blondy: uz padim domu..jediny plus je to, ze mi snad vecer nebude blivno :stuck_out_tongue_closed_eyes: Slunicko uz taky vykukuje :slight_smile:
8. čer 2009 v 16:40  • Odpověz
Jéé chvilku jsem tu nebyla a teď koukám kolik je tady uvítacích zpráv. Moc děkuju , potěšilo mě to:slight_smile:
Kramlinko, za otázku se omlouvat nemusíš. To je v pohodě. Když jsem otěhotněla poprvé tak to skončilo zamlklým těhotenstvím v 9 týdnu. Podruhé to bylo to samé takže jsem byla na revizi.No a těsně po té revizi jsem jela s manžou na dovolenou , abychom si od toho trochu odpočli a mysleli na něco jiného, lae bylo mi tam pořád špatně. Tak po návratujsem šla hned k doktorovi. Bylo to 20 dní po druhé revizi . No a doktor zjistil, že tam bylo ještě jedno a je v rohu vejcovodu a dělohy. Bohužel jsem musela na další revizi. Do dneška nevím jak to bylo možné buď si toho doktor poprvé nevšim, že tam byli dvě ...nebo jsem hned zas otěhotněla??? I doktor řek, že je to zvláštní. No a pak začal kolotoč vyšetření, nakonec zjistili, že jsem měla špatnou sliznici a proto mi zavedli to nitroděložní tělísko. Sliznice začala růst . V březnu mi to vyndali a v dubnu proběh ten poslední samovolnej potrat.Teď beru Clostilbegyt na podporu ovulace.No před tím jsem si píchala sama každej den injekce do stehen. Také kvůli té sliznici.No ale nevzdávám to, věřím, že mi to výjde.Chce to asi dobrou náladu a pozitivní myšlení:slight_smile:
Jsem teď tak nějak naladěná , že to musí už být v pohodě:slight_smile:
8. čer 2009 v 16:42  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2011  • Odpověz
nany, no vidíš, na všem se da najít něco pozitivního :wink:

gibi, no jestli to bylo v rohu děložním tak si toho opravdu všimnout nemuseli, oni většinou když najedou jedno mimi, už to dál neřeší... Ale jinak je i možnost že si těhotná byla, proběhla ovu a otěhotněla si znovu a to poškodilo původní mimi. Jedna holčina tady na koníkovi to takto měla.... :confounded:
Každopádně jsis tedy užila, ale ono se to určitě podaří :dizzy_face:

A s otu sliznicí máš co, jestli se můžu zeptat? Nedostatečnou nebo nekvalitní?
8. čer 2009 v 16:50  • Odpověz
padim holky domu, ukazu se vecer :wink:
8. čer 2009 v 16:54  • Odpověz
Ahoj Blondy :slight_smile: , teda to je život, holka ty sis to uměla zařídit :slight_smile: Ale hlavně, že si to s minískem užíváte.
Kramli, tak se měj a nezapomeň, znásilnit miláčka :wink:
Nany taky se měj krásně.
Gibi ten osud je teda fakt někdy hodně krutej.Ale teď už to bude jenom dobrý, uvidíš.Já jsem necelé tři měsíce po zamlklém těhotenství, tento týden čekám třetí porevizní menstruaci a pak se do toho znovu asi pustíme a taky doufám, že to tentokrát vyjde :slight_smile:
8. čer 2009 v 17:17  • Odpověz
lussyn: no musím trošku zapracovat :wink:

blondy: tak dneska jsem udělala další dva ovu testy, mám je v albíčku :wink:
8. čer 2009 v 19:39  • Odpověz
Ahoooooooooj kočky je tu někdo na pokec? :slight_smile:
8. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz
lussyn, taky si to občas říkám :grinning:

kramli, tak já se jdu mrknout :sunglasses:

andri, co ty tady vbec taklhe večer, dětičky už spí? :confused:
8. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz
Ahoj blondy. Užívám klidu :sweat_smile:
Hledám něco synovci k 5 narozkám ,ale jsem zoufalá vubec nevím co mu koupit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz
ahojky :wink:

andri: no já když něco sháním takovým malým dětem tak vlítnu do nějakého většího hračkářství a něco mě vždycky zaujme....a víš co ho baví třeba??? :slight_smile:
8. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz
andriseek, tak nějaké auto, já synvcům nic jiného nekupuju.... Ten jeden dokonce na všechno co není auto, říká, fůůj, to nechci, to si zase odnes :grinning:
8. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz
kramli, tak koukám na ty testy, ten v 13 hodim mi přijde nejvýraunější, ale pořád to není úplně ono... No nevím co s tebou holka :grinning:
8. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz
blondy: :angry: No mě ten podbříšek bolel okolo té 10-11 nejvíc, tak třeba pak šla hladina LH dolů....teď večer už byla čárka slabší a to jsem vážně víc jak 2 hodiny nic nepila, takže já myslím že ovu proběhla okolo toho poledne. V tu jednu jak jsem testovala tak jsem nepila jen asi hodinu.....tak asi uvidíme co na to zítra BT... :wink:
8. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.