• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Ájo v pátek už vám určitě bude tlouct srdíčko, to si piš.Ale stejně se opatruj a nezlob mě nebo tě zmydlím :grinning: :grinning:
9. čer 2009 v 15:50  • Odpověz
hele :slight_smile: mydlím tu zásadně já :slight_smile: já vím, nic nepřeháním a nekřečuju, vše dělám, dokud na to stačím :slight_smile:

teď se třeba snažím každý den vypít alespoň sklenici mléka - miminku na kosti (včera jsem s tím začala). Takže teď tu mám už druhou
9. čer 2009 v 15:56  • Odpověz
aja: jo taky, jak te budou napadat spatne myslenky tak tam na tebe vlitneme :angry:
9. čer 2009 v 15:56  • Odpověz
Sem magor plašivý, já vím, ale do pátku je to daleko a je to hrozné čekání... Vydržte to se mnou, prosím :slight_smile:
9. čer 2009 v 16:03  • Odpověz
Kramli vymyslíme na ni nějaký test, ale strašně krutej :grinning: Třeba, že nám bede muset každý den posílat svačinky :wink:
9. čer 2009 v 16:13  • Odpověz
To by se vám líbilo, co??? Salámky až pod nosánky :slight_smile: Však já teď mám pořád chutě na uherák, doma už pro jistotu jeden mám a většinou věčer si tak 2 kolečka na chuť musím šlehnout - jsem jako fe´ták, co potřebuje svoji dávku :slight_smile:
9. čer 2009 v 16:16  • Odpověz
Ájo tak to by se nám móóc líbilo.Ňam ňam uheráček, bych si taky dala líbit.Do pátku to s tebou teda vydržíme, ale pak už budeš hodná holka, jasný :grinning:
9. čer 2009 v 16:24  • Odpověz
aja: no tak uheracek zrovna nemusim, nemam moc rada suche salamy....ja radsi kureci prsni suncicku :grinning: Ale ta by se asi pri prevozu ztratila co ? :unamused: :angry:
9. čer 2009 v 16:28  • Odpověz
aja: a do patku ti to utece, se ani nenadejes.....vem si me ja jsem nedavno mela do svatby pres 400 dni, vazne jsme to planovali uz od lonska, no a podivej se na me uz to mam za 18 :wink: Ty se ani nenadejes a uz budes po porodu chovat toho Vaseho Cmuchlicka v naruci a budete ta nejstastnejsi rodinka na svete, tak neplas s nejakym vysetrenim, ale poradne si to tehotenstvi uzivej, vzdyt je to jenom na 9 mesicu a jestli budeas s takovym vypetim cekat na kazde nove vysetreni a ze jich teda bude, tak si to vsechno ani poradne nevychutnas, tak klidek, relax a uzivej si sveho stavu dokud je ti dobre :wink:

A propo dneska se nam tu byla ukazat kolegyne co ma asi tri tydenni holcicku, byla sladoucka :wink:
9. čer 2009 v 16:34  • Odpověz
No doporučená pošta chodí obvykle 1 den k adresátovi. Od nás odvážím poštu ve 14h, takže když bych ti tam poslala jednu vakuově balenou, tak by ti došla OK, protože převoz probíhá v noci a to je chladno... :slight_smile:
Uherák by byl v klidu ten je trvanlivý :slight_smile:
9. čer 2009 v 16:34  • Odpověz
Ájo naprosto souhlasím s Kramlinkou, to bys celý těhotenství jen šílela a my za chvíli z tebe :grinning: :grinning: :grinning:
Já bych brala ten uheráček, klidně ho pošli :slight_smile:
9. čer 2009 v 16:39  • Odpověz
Já už pak budu v klidu slibuju, spíš mě teď trápí, aby to nebylo mimoděložní, ale už dám pokoj, slibuju...

Podívejte se na tohle, ty amíci už nevědí co si mají vymyslet http://www.novinky.cz/zena/deti/170890-na-trhu-je-tehotensky-test-kterym-si-zeny-mohou-samy-zjistit-pohlavi-ditete.html
9. čer 2009 v 16:40  • Odpověz
Holky kouknětehttp://www.novinky.cz/zena/deti/170890-na-trhu-je-tehotensky-test-kterym-si-zeny-mohou-samy-zjistit-pohlavi-ditete.html
9. čer 2009 v 16:43  • Odpověz
aja: ty brdo tak to je HNUS !!!! Vybirat si pohlavi, no chapes to.....jestli se ti nebude libit ze cekas kluka jdes na potrat a zkusis to znovu no to je humus.....a sance ze se trefi jenom 80%....no ja zasnu jak muzou ti lidi byt tak bezohledni.... :cry:
9. čer 2009 v 16:45  • Odpověz
Luss stejné naleziště :slight_smile:
9. čer 2009 v 16:45  • Odpověz
Ájo :grinning: :grinning: :grinning: .Tak tohle mě dostalo fakt, jak na trhu, chci kluka, je to holka, šup pryč s ní, ale to že ten test není stoprocenntí?Co když to pak ve finále bude právě to pohlaví, které si přáli.Fakt hnus brr.Tak tohle si určitě nikdy nekoupím, to si radši počkám
9. čer 2009 v 16:49  • Odpověz
Naštěstí se to k nám ani nebude dovážet... zajímalo by mě, co by ti to udělalo, kdybys to počírala netěhu, to ti tam jako naskočí fialová barva a nápis ERROR ??? nebo ti to tam taky ukáže nějaké pohlaví a bude to ukazovat podle nálady nebo když bys ho udělala 2x po sobě a pokaždé ti to ukázalo něco jiného...
Blbost, nic pro Americe nemám, ale občas dávám za pravdu zesnulému životnímu partnerovi mojí babičky, on jako zarytý komunista vždycky říkal - z ameriky nepřišlo ještě nikdá nic dobrýho... Občas si na něj vzpomenu :grinning:
9. čer 2009 v 16:55  • Odpověz
Měl pravdu ten "dědeček".
Holky poradtě co k večeři, něco lehkého a dobrého, příjde na véču miláčkovo mamina.
9. čer 2009 v 16:58  • Odpověz
Ty jo, tak to nevím... Zapečené brambory, těstovinky s nějakou sobrou omáčkou, třeba sýrovou, plněný lilek, to máš jedno, ty si poradíš seš holka šikovná :slight_smile:

Pádím z práce domů, kašlu na to :slight_smile:
9. čer 2009 v 17:00  • Odpověz
Tak pádi, taky přemýšlím nad tím lilkem asi to vyřeší.Měj se fajn.Pááá
9. čer 2009 v 17:03  • Odpověz
Áji není podmínkou že ti musí být každý den zle nebo musíš mít každý den tlak v prsou.
Jsou dny kdy se cítím naprosto v pořádku jako bych těhu vůbec nebyla a jindy zase bych nejraději nevylezla z lůžka.

Tak soc.prac. se u nás líbilo chtěla jen vidět věci od sabinky a kde spinká jinak ji stačilo že ji vše řeknu. Měla jsem z toho strach protože kámošce vlezla i do ledničky a chtěla vidět zda má pro malou jídlo a jestli má navařeno,počítala ji kolik má nachystaných plen pro malou a podobně.
Ale tahle byla v klidu tak to jsem strašně ráda.
Soud o alimenty je svolán na 1.července tak říkala že ona tam taky bude.
(Což jsem teda byla překvapena)Tak uvidíme jak se to vyvrbí.

Co se týče listeriózy tak z té strach nemám zas tak často takové potraviny nekonzumuji takže toho se neděsím a hlavně není hlášen nějaký výskyt této nemoci.
9. čer 2009 v 17:19  • Odpověz
Tak ted čtu vaše odkazy o tom že když to bude holka tak šup s ní pryč apod.

Vždyt ono je to úplně jedno co to bude hlavně že to bude zdravé.
Tak rozhodovat se nebude moc žen , protože dnes je zvýšený počet žen které o miminko přišlo takže si myslím že ta žena si to miminko určitě nechá už jen z toho důvodu že podruhé se to nemusí podařit.

Myslím si že je to jen informativní stejně si ta žena počká na to co ji řekl lékař (a pokud to někdo chce dát pryč tak to dá tak jako tak a nepotřebuje k tomu žádný důvod - nebo ho právě tímto získá)
Ale než to příjde k nám tak každá z nás bude mít už mimčo v náruči takže nás se to netýká.
9. čer 2009 v 17:29  • Odpověz
Sabi tak to je fajna, že to proběhlo takhle, také jsem slyšelo jaké ty soc. pracovnice dokáží být.No hlavně, že to máš za sebou a nemusíš se stresovat.

Ty testy jsme tady taky řešily, je to fakt síla, jak v obchodě, to se mi líbí to si nechám a to né, tak pryč s tím. Fakt hrůza
9. čer 2009 v 17:35  • Odpověz
Zas musím letět sabča vytáhla moje svatební botky obula se do nich a lítá v nich po bytě letím než dojde k úrazu.
9. čer 2009 v 17:42  • Odpověz
Sabi :grinning: :grinning: s tou vaší Sabčou musí být sranda :slight_smile: :wink:
Holky, tak já taky mažu domů, stejně tady nikdo není,jsem tu jak kůl v plotě :grinning: :grinning: .Jdu udělat ten lilek, tak doufám, že to bude jedlý.

Kráááásnou romantickou noc všem :slight_smile: :wink:
9. čer 2009 v 17:51  • Odpověz
ahojte devcatka, furt nemame pocitac a dostanu se sem vzdycky jen na chvilicku, tak vas ani nedocitam...ach jo...
koukala jsem ze mame nove tehulenky, tak velike gratulace... :slight_smile:
9. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz
majatob: no ahoj, konecne se taky ukážeš :wink:
9. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz
kramli, ja bych se rada ukazovala castej, jenze se sem dostanu tak malo, ze ani nemam na co reagovat, kdyz nedocitam :sweat_smile:
9. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz
no jo no to je škoda, jsem si zrovna včera říkala že jsi tu dlouho nebyla :wink:
9. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz
tak snad se nam pocitac rychle opravi a pak se me zas nebudete moct zbavit :grinning:
9. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.