• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Lussy,já jsem ještě na pěkné šatky nenarazila,některé se mi líbily,ale zase mi neseděly.Chtěla by ch nějaké asi červené nebo oranž,mám ráda takové barvy,protože jsem spíše tmavý typ a vlasy nosím taky tmavé,nebo červený melír.No ještě nevím,ale už mě tlačí čas a začínám být nervozní,že ještě nic nemám.Manžílkovi chci koupit košili v barvě mých šatů a oblek má od svatby dobrý,tak si ho vezme.Až na něco koupím,tak ti dám určo avízo.Zatím pá
10. čer 2009 v 10:52  • Odpověz
Zdravím holky, já od včerejška meškám, ale zkoušela jsem testík, ale byl neg. Ale je mi fajn, nic nenasvědčuje tomu, že bych byla těhu, ale ani nic nenasvědčuje příchodu MS. Jsem z toho jelen. Počkám do příštího týdne, a pak skočím k DR.
10. čer 2009 v 10:56  • Odpověz
AHoj holky, tak jsem to tu trosku prolitla, abych byla v obraze :wink:

Vsechny se, jak tak ctu mate dobre..svatebni pripravy vrcholi (kramli, sabi :wink:, tehulky si dopravaji same dobrutky (blondy, aja.. :grinning: )..

Ja mam tenhle tyden trosku divokej..v PO jsme si s MM vyjeli na kole..hodila jsem lehkou hubu na sterku pri sjezdu :confounded: Sedrela jsem si celkem brutalne levou nohu pod kolenem :pensive: Vcera jsem musela v sukni, takze jsem vypadala jako pako :grinning: Rozflakala jsem si lahvicku s jerabem ptacim..no ale uz mam novy..prej je to vytah primo z pupenu (trosku mi unika rozdil :sunglasses: ..). No a ke vsemu jsem vcera vecer byla se psem behat a ten blbec zakous zajice :confused: Musela jsem si dat hned po prichodu panaka. Jo a dnes rano jsem si chtela merit BT a zapomnela jsem na to jak na smrt.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hlavne, ze uz mam ucet na fertility :grinning:

Pekne jsem to tu zahltila :grinning:
10. čer 2009 v 10:59  • Odpověz
lussyn, je chudák manžel. Třeba to může být střevní chřipka, nemusí to být nutně z jídla....

lancy, eliska, holky a nemohly jste mít posunutou ovulku? :confused: Tak dva dny vydržte a testík zopakujte :wink:

nany, ježíš musíš na sebe dávat trošku pozor :sweat_smile: . Ten jeřáb koupila sis od Herba vitalis? :confused:
10. čer 2009 v 11:04  • Odpověz
blondy: Fakt s tou ovulkou teď nevím...No nic, budu čakat stejnak nic jiného dělat nemůžu... :angry:
10. čer 2009 v 11:05  • Odpověz
Nany, když se daří, tak se daří, co??? Tak už sis vybrala dny blbce a už budou následovat jen ty dobré :grinning:

Eliška a laděnka - nevzávejte se, ještě nic není ztraceno :slight_smile:
10. čer 2009 v 11:07  • Odpověz
Aji: To sice jo, ale stejnak tomu moc nevěřím..To víš, to bych už měla tenhle měsíc moc krásných věcí najednou :grinning: :grinning: :sunglasses:
10. čer 2009 v 11:08  • Odpověz
eli, ale i to se občas v žživotě stává :dizzy_face:
10. čer 2009 v 11:11  • Odpověz
Eliško, ale palce ti držet můžeme - já i ten můj malej čmuchíček v bříšku :grinning:
10. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
blondy: jeřáb od Herba jsem si rozflakala, tak jsem vcera cestou domu na Budejarne objevila kramek, kde meli jerab od Naděje (??) - je to vetsi lahvicka a ta zenska rikala, ze z tech pupenu je to lepsi..no nemela jsem cas s ni diskutovat, protoze mi za 3 min.odjizdel bus :slight_smile: Kouknu jeste na net.

eli, lancy: jj, musite vydrzet..dokud mrcha neprisla.. :wink:

Je fakt, ze ja kazdej mesic mam jinej..jednou mam PMS, jednou ne, ted jsem mela velmi slabou MS..jestli se to da tak vubec nazvat a cykly se mi prodluzuji :angry: Jak to pisu, jsem z toho zas pekne nasr. :slight_smile:
10. čer 2009 v 11:14  • Odpověz
Aji, blondy: Děkuju....

Něco sem dám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

http://www.youtube.com/watch?v=6Y8BVFH7ssc
10. čer 2009 v 11:15  • Odpověz
Ahoj :wink:
Eliško krááááááááááááááááááááááááááásný :slight_smile:
Já dala spinka t malého a užívám chvilinku klídku :slight_smile:
10. čer 2009 v 11:20  • Odpověz
nany, hm, tak to je právě ten špatnej... To mě přijde jako obarvený líh :frowning2: . Nemá to zdalewka takovou barvu a vůni, jakou by tinktura z jeřábu měla mít.... :angry:
Neboj, to se zpraví.... Třeba v březnovkách zrovna jedné snažilce jeřáb pomohl už při prvním cyklu užívání, mám z ní velkou radost :wink:
10. čer 2009 v 11:22  • Odpověz
A co na tom videu je??? Já se podívám až doma, v práci máme tu stránky označené jako nereproduktivní, tudíž zakázané a nejdou spustit :angry:
10. čer 2009 v 11:23  • Odpověz
Eli: jednim slovem pekne..i kolegu to zaujalo..celou dobu mi tu cucel pres rameno :grinning: Prej:.."hmm, hezka rostenka.." :grinning:
10. čer 2009 v 11:23  • Odpověz
Aji: Je tam naše svatební video..sice zkrácené, ale je... :sunglasses:
nany: Tak to mě potěšilo :dizzy_face: :dizzy_face: :sunglasses: Řekni, že děkuju :grinning:
Andri: Děkuju mooooooooooooc :dizzy_face: :dizzy_face:
10. čer 2009 v 11:25  • Odpověz
aja, a koník ti jde normálně? :confused:

eli, fakt vám to moc salušelo, jste hezký páreček, takové dvě mladé hrdličky :sweat_smile:
10. čer 2009 v 11:29  • Odpověz
eli: vyridim :sunglasses:

blondy: chces mi tim rict, ze jsem vyhodila 130,-Kc oknem :confused: :slight_smile:

Fakt to zabralo hned prvni mesic ? Juknu :wink:
10. čer 2009 v 11:29  • Odpověz
nany, no tak nějak jsem ti to lehce chtěla naznačit :grinning:
Fakt jí to pomohlo, konečně jí přišla ovu tento měsíc "normálně" :wink:
10. čer 2009 v 11:32  • Odpověz
Blondýnko máme zakázaný stránky, které můžou obsahovat sprosťárny, např. youtube, stream, samozřejmě všechny péčka, ale koník frčí perfektně, na ten asi chodím v celé firmě jenom já, tak to IT snad nevadí :sweat_smile: :slight_smile: :wink:
10. čer 2009 v 11:32  • Odpověz
Eliško nevěš hlavu zkus ještě vyčkat bud příjde MS nebo už vůbec zkus testík třeba zítra ráno z ranní moči.
A ani po chvilce se ti neobjevila slabolinký náznak druhé?
Ještě na něj mrkni třeba i pod světlem ,když tak zkus zítra třeba je ještě brzo.
10. čer 2009 v 11:35  • Odpověz
Určitě Elis, Sabča má pravdu, podívej se ke mě do alba jaké parodie na druho čárku tam mám :grinning:
10. čer 2009 v 11:36  • Odpověz
Ájo kde je fotka tvého nového účesů?
Hod to do albíčka at na tebe mrknem zda je z tebe holka k světu. :slight_smile:
10. čer 2009 v 11:37  • Odpověz
aja, no my jsme lidem nezakazovali nic, ale byl nainstlován skrytý program, který vše monitoroval a vždycky na začátku měsíce jsme (jako všichni vedoucí oddělení) dostali reporty, kde bylo přesně kdo a jak dlouho na co koukal a bylo plně v naší režii, jak se k tomu postavíme...
IT to určitě nevadí :grinning:
10. čer 2009 v 11:38  • Odpověz
Eli,moc pěkné!!! Jste sympaťáci,úplně jsem si vzpoměla na tu naši svatbu,achjo jak to letí,v září to budou 4 roky,co jsme se brali.
Nany,prosím tě nezabij se a někdy raději místo sportu lež s manžou u tv :grinning: znáš to sportem k trvalé invaliditě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Holky,já nic nevzdávám,já ještě netestovala,počkám raději do konce týdne.A možná kdo si počká,ten se... :confused:
10. čer 2009 v 11:42  • Odpověz
ahojky všechny vás zdravím:slight_smile:
Tím, že jsem tady krátce,tak se ještě tak neorientuju ve všech přízpěvcích, ale poctivě je pročítám:slight_smile:Tak snad brzo i něčím přispěju:slight_smile:Jinak v pátek mě čeká kontrola té mé podivné sliznice.Kontrolují mě teď před ovulací tak jen doufám, že to bud OK.

Spěchám do města , mám jen chvilku a pak zas musím do kanceláře, takže zatím ahojky.Dneska se mi vůbec ale vůbec nechce nic dělat....Nejraději bych šla spát:slight_smile:
10. čer 2009 v 11:43  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2011  • Odpověz
Sabi, já žádnou fotku neslíbila, ani žádnou nemám, budete mít fotky z Egypta, ale to až za 14 dní :slight_smile: nerada se fotím :unamused:

lancy, držím palečky :slight_smile:
10. čer 2009 v 11:44  • Odpověz
Neříkám že jsi slíbila ale mohla bys.
Tak to budeme mít i s opálením jo?
A už ti roste břicho?
10. čer 2009 v 11:51  • Odpověz
Ted přemýšlím kolik nás tu je ještě svobodných?

Já ,Kamrli a ještě někdo?
Tak to nás moc není už i eliška přešla na jejich stranu :slight_smile: a my tam taky budem za chvilku. :slight_smile:
10. čer 2009 v 11:54  • Odpověz
Jo ještě majatob a kdo ještě?
10. čer 2009 v 11:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.