• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Jdu dělat obídek takže taková malá provokace : Hovězí vývar , Smetanové těstoviny s kuřecím masem a zeleninou posypané sýrem.

Už mám zase hlad tak já jdu vařit.
10. čer 2009 v 11:57  • Odpověz
blondy: koukam na net, ale nikde rozdil mezi tinkturou z bylin a pupenu nenalezam..no nic, pujdu po praci pro novou lahvicku, tuhle si vezmu do prace, at to nemusim tahat sem a tam :slight_smile:
Ta holcina z vedlejsi diskuze je lenicenka ? Nechce se mi to procitat cely..ona mela/nemela ovu nebo nepravidelny cyklus ?

lancy: ano, sportem k trvale invalidite :grinning: kolega mi rikal, ze jemu se to na gauci stat nemuze :sunglasses:
Vydrz do konce tydne, jsem napjata jak spagat :wink:

gibi: verim, ze kontrola bude OK :wink: hod sem info, jak to dopadlo :slight_smile:

aja: dovca uz se blizi :wink: uz mas nakoupeny opalovak s vysokym faktorem :slight_smile:
10. čer 2009 v 11:57  • Odpověz
Eliško nádherné, taky jsem si hned vzpomněla na naší svatbičku vaše video je hodně podobné tomu našemu :slight_smile: A držím palce ať ta MS už k vám nechodí.
Gibi držím palce ať příjdeš se samýma pozitivníma zprávičkama.
Nany holka co to vyvádíš, hlavněm že jsme se minulý týden o tom bavily, viď.A ten tvůj pejsek, to je teda trhač :grinning: :grinning: to mě fakt pobavilo.By mě asi trefilo.
10. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz
lussyn: me taky malem trefilo, vubec jsem to necekala :confused: Bezel vedle me v trave - takova mez mezi polni cestou a polem a najednou vybeh zajic, za nim pes a bylo vymalovano :frowning2: Jeste nikdy to neudelal..max. zakous mys nebo krtka, ale tohle :rolling_eyes: Hned jsem si dala po prichodu stamprli slivovicky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Nejlepsi byla babi: .."a proc jsi ho neprinesla domu, jestli byl jinak zdravej.." (jako toho zajice) :grinning:

sabi: vubec neprovokujes :grinning: Mam hlad jako blazen :frowning2:
10. čer 2009 ve 12:25  • Odpověz
Sabi, pupek už mám jako blázen, nosím pěkně volná trička, aby to na mě v práci nepoznali... Nejsem sice nějaká štíhlounká, ale pupek jsem nikdy neměla, měla sem vždy normální plošší bříško a teď to mám, jako blázen, ani MM tomu nevěří a říká mi, že jsem tlustá :angry:
10. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz
aja: "brisko"..takhle brzo :confused:
10. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz
10. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz
No Nany proč si ho nepřinesla?
Takovej zajíc na smetaně jo to by byla bašta.
Hm? Hned bych si dala nebo zaječí gulášek či zaječí steaky hm?
Tož už mám na něj chut ,zajíce v mrazáku nemám tak mi budou muset stačit ty těstoviny.

Jinak učíme kočky papat mlíko.Mlíko pije pouze jedna ,další zdrhla a třetí šla jít od naší velké kočky konzervu.
Ta chce prostě maso tak doufám že ji z toho nebude zle.Bude jim teprve měsíc.

Áji máš přece vytisknuté ty stránky tak muži řekni že pokud neví tak ted je mimčo veliké jak jeden článek prstu a dělohu máš velikosti grapefruitu takže někde se to projevit musí.
At blbě nekecá určitě má taky malé břuško (vychrtlina taky určitě není).

Za to můj michal je taková sušina že by se mohl schovávat za latku u plotu.
Vypadáme tak celkem směšně od vysoký sušinka a já menší a plnoštíhlá. :grinning:
10. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz
Jinak se chci pochlubit že už jsme předběžně došla k výběru jménům : :grinning:
Kluk : Patrik ,Holka : Laura, výrobní heslo Karlík.

Kámoška měla výrobní heslo Kleofáš a malý se jmenuje Mikuláš
10. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz
Ájo hezká jména Laura je moc hezký, hned si vzpomenu "Lauro už máš nějakého chlapce?" :grinning: :grinning: Víme, že?
A koukej si fotit aspoň to bříško, když už se nám nechceš ukázat v nových vláskách, ať vidíme, jak krásně rostete.
Nany a doufám, že když už jsi ho babičce nedonesla, tak jsi mu aspoň udělala krásnej pohřeb, když už měl tak strašnou smrt :slight_smile:
10. čer 2009 ve 12:53  • Odpověz
sabi: ja mam taky zverinu rada, ale v tu chvili se mi to eklovalo.. :rolling_eyes: Navic uz vidim ten poprask, jak s nim jdu pres pulku vesnice :stuck_out_tongue_closed_eyes: No, mozna, kdyby byl MM doma.. :confused: , tak byl nedelni obed :grinning:

Laura je moc pekny jmeno..napadlo me hned to, co lussyn :wink:

lussyn: zadnej pohreb, jen jsem ho odstrcila do travy, aby nebyl u cesty :frowning2:
10. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz
Nany tak si ho měla strčit někde pod smrk a pak skočit s mužíčkem s velkým ruksakem na romantickou procházku :grinning:
10. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz
Jé Sabinečko promiň já myslela, že ta jména má vybraná Ája špatně jsem se koukla :slight_smile:
10. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz
Holky dnes se s vámi loučím, mažu domů, dnes si to můžu dovolit :slight_smile: Taky jednou tady nebudu tvrdnout neldéle. :slight_smile:
10. čer 2009 ve 13:56  • Odpověz
Tak to je luxus takhle brzo tak si doma odpočin. :slight_smile:
10. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz
http://www.ehd.org/prenatal-images-index.php

Holky mrkněte jak vypadá mimčo v různých týdnech je to super
10. čer 2009 ve 14:05  • Odpověz
Sabi, díky za nápad... Nevypadá to nejhůř, mám něco podobného vymyšleného v hlavě, akorát asi s fotečkou z UTZ :slight_smile: ale text je dobrej, asi to okopíruju :grinning:

pupek vám večer nafotím
10. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz
Ty si to uděláš samozřejmě hezčí ale jako inspirace myslím dobré. :wink:
10. čer 2009 ve 14:11  • Odpověz
Jo, vypadá to zajímavě... V pátek bude v práci klid, tak si budu moct hrát :grinning:
10. čer 2009 ve 14:15  • Odpověz
Tak nakoupila jsem už nějaké pleny a kosmetiku pro mimčo.
Věcičky kupovat nové asi nebudu když tak jen pár věciček po sabči toho mám fakt plno a to jsem toho ještě víc jak půlku rozdala kámoškám.
Sedačku ani kočárek či vaničku kupovat taky nebudem taky mám po sabince.
Takže akorát dudlíky .lahvičky ,savičky,kosmetiku, čistící ubrousky a ručníčky jinak mě nic nenapadá.
Plen už mám koupených 6balíků ,zatím nic moc ale dokoupím víc ,vím jak ty pleny pak letí.
Kámoška než šla do porodnice tak měla koupených 27balíků (ale je fakt že další pleny kupovala asi až když bylo malému 8měsíců).
Povlečení nové do postýlky už mám taky koupené v růžové i modré barvě.
A taky jsem si koupila i hezké nové košile do porodnice.I jednorázové kalhotky po porodu.
Michal na mě hleděla říká a tohle máš jako na co?Vždyt to jednou vypereš a můžeš to tak akorát vyhodit.
Jo Míšo já to taky hned vyhodím do koše a nebudu to ani prát tak na mě hledí jak na blázna. :wink:
10. čer 2009 ve 14:24  • Odpověz
Koukala jsem ti do albíčka na ty košile, jsou super, já s tou žirafkou mám letní pyžámko taky... Sabi, ty už jsi dostala ten prenatal box??? Jak se jmenují ty džusíky pro těhotné nebo kdo je vyrábí??? nemůžu na netu nic najít
10. čer 2009 ve 14:30  • Odpověz
Jo dostala ten dostaneš teda aspon u nás s těhu průkazkou.

Džusíky pro těhotné se jmenují Mami asi 39kč výrobce nevím ale prodávají je v DM drogerii
pak jsem si koupila granulovaný nápoj pro těhotné značky Hipp natal aktiv asi 79kč taky DM.
Dm se celkem pro těhule a mimča vyblbne mají toho plno pak mám ještě sáčkovaný čajík pro těhotné a podobně.
10. čer 2009 ve 14:37  • Odpověz
Sabi, tak díky za info, já právě na ten džusík koukala kdysi u někoho v albu a chtěla jsem si ho koupit, ale v Hyernově jsem nic neviděla, tak jsem si říkala, že se tě musím poptat...

Jo Sabi a ještě dotaz, může se v těhu depilovat??? jsem zvyklá si depilovat nohy, mě to nebolí, ale aby to něco neudělalo mimi, přeci jen trošku bolest to je, že,??
10. čer 2009 ve 14:43  • Odpověz
Sabi: dik za odkazy..jeden jsem uz poslala kamosce (6tt).
Koukam, jak jsi akcni :confused: Fakt klobouk dolu :wink:

lussyn uz je pryc...ted me napadlo..nema dnes narozky ?!? :fearful:
10. čer 2009 ve 14:55  • Odpověz
Pokud to nedělá nic tobě tak ani jemu.
Prožívá to co ty.Né jako bolest ale cití nepříjemné impulsy ale to by musela být jako fakt bolest.
Depilace mu určitě nevadí.

Smála jsem se když si psala že budeš pít sklenku mléka denně pro mimi na kosti.
Ono je to zařízeno v těla tak že to mimi bude mít všeho dostatek ono si vezme co potřebuje na úkor tebe takže to nedodáváš mimi ale vlastně sobě.
Michal říkal že ono je to vlastně fakt takový malý parazit.Když je v bříšku tak si bere z matky to co potřebuje co nechce pošle dál.

A pak se narodí vyžaduje si pozornost nejprve matky pak otce a nakonec okolí.
Pak to chce hračky ,oblečení a nakonec i peníze.
Když potřebujeme radu či pomoct tak jdeme za rodiči takže ani oni chudáci se nás vlastně nikdy nezbaví a vždy bude mezi námi taková pomyslná pupeční šnůra , která nás bude navždy spojovat.
Kolikrát mám pocit že taková pupeční šnůra existuje i mezi sourozenci.
Když jsme byli malí neudělali jsme bez sebe krok v pubertě jsme se nesnášeli a ted už se zase máme rádi. :slight_smile:
10. čer 2009 ve 14:56  • Odpověz
Jo myslím že má.

Lussyn všechno nejlepší k narozeninám.
10. čer 2009 ve 14:57  • Odpověz
LUSSYN - HAPPY BIRTHDAY :hearts: :hearts: :hearts: :grinning:
10. čer 2009 v 15:01  • Odpověz
Lussyn: Vše nejlepší!!! :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak holky MS furt nikde, ale jím jak blázen.. :sweat_smile: :grinning: :sunglasses:
K tomu mi začal lehký výtok, ale jinak nic...
10. čer 2009 v 15:23  • Odpověz
LUSSYN: preji pevne zdravi, hodne optimismu, lasky..a at ty Tvoje kulatiny budete slavit pristi rok ve 3 :grinning:
10. čer 2009 v 15:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.