• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
kramli, no snad máš pravdu :frowning2: . Co ty, mám doplněné BT, ovu tedy proběhla?
11. čer 2009 v 10:46  • Odpověz
Tak budu držít moooooooooooooooooooc palečky. Určitě to bude v pořádku :wink: :wink: :wink: :slight_smile:
blondy: me dneska uz teda fertility milostive vyznacil ovu ale jenom carkovane, tak nevim :angry:
blondy: zadne smutne smailiky, ja ti rikam ze bude vsechno ok. Nechces si pro klid v dusi zajit k Mudr nekam aby na tebe koukli a dali mi za pravdu ??? Nebo nemas moznost??? :unamused:
11. čer 2009 v 10:49  • Odpověz
blondy: jinak grafik mam v albicku :wink:
11. čer 2009 v 10:49  • Odpověz
kramli, já jsem jí pak měla u sebe vyznačenou taky čárkovaně a výsledek znáš....
No akorát to řeším, jak to udělat...
11. čer 2009 v 10:53  • Odpověz
Blondy, nebuď smutná, ono to dobře dopadne... Žádné strey, miminko chce hlavně usměvavou maminku ne utrápenou... Držím palečky
11. čer 2009 v 10:55  • Odpověz
aja, hm to máš pravdu, ale ono se to občas těžko udělá....
11. čer 2009 v 10:57  • Odpověz
Já vím, znáš to, jak je to s těhulkama, pořád plašíme... Kdy máš jít k Dr.???
11. čer 2009 v 11:01  • Odpověz
aja, no v čechách v červenci a tady mám domluvený na středu UTZ, ale zkusím to nějak přeorganizovat na zítřek....
11. čer 2009 v 11:05  • Odpověz
blondy: no kdyby to dopadlo tak ze najdu za dva tydny // tak at si je ta cara treba modrofialova a cernyma puntikama :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2009 v 11:07  • Odpověz
kramli, viď, taky si myslím :grinning:
11. čer 2009 v 11:09  • Odpověz
Tak si to blondýnko, asi trošku přivolala... Mám dnes krásné těhu kalhoty sněhovílé a mám drobné špinění, asi kdybych měla černé kalhotky, tak si toho ani nevšimnu, ale na světlých kalhotkách to vidět je, naštěstí jsem na to přišla za včasu a nemám flek na kalhotech :unamused:
ještě, že už jdu zítra k Dr.

Toto špinění by mohlo být následek včerejšího divočejšího sexíku s manžílkem :sweat_smile:
11. čer 2009 v 11:31  • Odpověz
Ahoj jsem tu jen na skok takže ani nedočítám dneska fakt nestíhám.
Jen Vám chci říct že vyšetření se sice konalo ale nic jsme nevyšetřili protože mladej nespolupracuje.

Takže jsem se točila ze všech stran zkoušeli jsme přes břicho i přes pochvu,kašlala jsem,smála se nadechovala, zvedala zadek no všechno možné jen aby milostivě otočilo hlavu. a nic.

Pak se to malé chytlo za hlavu a krotilo s ní.Doktor říkal že už nás má asi dost.
Aspon jsme si ho prohlídli.Vyvinutý je celý ,pohlaví vidět ještě není , celou dobu se na nás smál a chytal se za hlavu když jsem to říkala doma michalovi tak mi řekl že pokud jsem to nepochopila tak to mělo znamenat (to je zas den panebože dejte mi už pokoj, já se asi zblázním) :grinning:

No ale dle utz.jsme starší už jsme 14týden a TP mi posunul na 13.12.09 a máme už 8cm. :grinning:
Tak já zas letím.
Pokusím se hodit ještě foto do alba.
11. čer 2009 v 11:36  • Odpověz
aja, jé tak to mi je líto, to jsem nechtěla.... Tak ať je to jen tím sexíkem :sweat_smile: . A zítra o tom hezky dokorce řekni, a řekla bych že vyfasuješ utroš :grinning:

Tak jsem si to nakonec zařídila, že jdu k doktorovi navečer, prý si mě vyšetří, tak doufám, že bude vše ok :wink:
11. čer 2009 v 11:38  • Odpověz
blondy: no vidis, budu na tebe myslet, pak dej hned vedet jak jsi dopadla ju?

sabi: no jo no si rikal ze uz vas ma az nad hlavu :grinning: :grinning:
11. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz
Blondy, nechci utroš, Dr. o tom řeknu, ale není to nic strašného, opravdu to byl světle béžový flíček, kdybych měla černé kalhotky, tak bych to asi ani neviděla... nebudu to dramatizovat, uvidím večer, jestli to nezesílilo...

Už se těším na zítřek k panu doktorovi, jak si popovídáme :grinning:
11. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz
Preji vsem pekne poledne :slight_smile:

Nejak zas nestiham :unamused:

blondy: co to ctu..no, ja myslim, ze to nebude nic vaznyho..hlavne, ze Te dnes vecer Dr. prohlidne :wink: Da Ti nejake tabletky a vse bude OK :wink:

Jinak jeste k tomu jerabu: vcera jsem skocila na Pavlaku do jedne prodejny (Zebra nebo tak neco) a prohlizela jsem si ty lahvicky od Nadeje..for je v tom, ze ten vytah z pupenu je 1:10, ten druhy 1:3 :confused: Delala jsem blbou a ochotna prodavacka mi vysvetlila, ze ten prvni je neco jako homeopatikum (placebo) :slight_smile: Nakonec jsem si vzala teda ten od Herba Vitalis a uz zas poctive uzivam :sunglasses: Hodila jsem tam jeste kontryhelovy caj a par dalsi veci a petikilo v haji :grinning:

kramli: graf peknej :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem nemozna, dnes jsem zas nemerila :rolling_eyes:

aja: ty urcite nebude moct na ten zitrek dospat, co :slight_smile: V kolik tam jdes ?

sabi: pekny fotecky :wink: Vypada to, ze na Vanoce budet uz vsichni 4 pekne pohromade :slight_smile:
11. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz
Sabi, koukala jsem na foto a opravdu super :slight_smile:

Nany, to je hrozné kolik nás ty mimča stojí ještě dřív než se narodí, co??? :grinning:

K doktorovi jdu hned ráno v 7:45, takže hned jak dorazím do práce, tak vám podám report... Dospat určitě nebudu moct, dnes jsem byla vzhůru od 4 hodin, protože MM se pořád vrtěl a když už jsem konečně zabrala, tak MM mi řekl, že už se mu nechce spát a jde pracovat, tak jsem koukla na hodiny a 4:55, no blázen...
11. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz
aja, já ho taky nechtěla, ale je to lepší... A nemusí to být zrovna on, stačí něco na bázi progesteronu. Já beru také jen minimální množství :wink: Ale uvidíš, zas kdyby to bylo ojedinělé, není potřeba do sebe něco dodávat...

nany, hm tak vidíš, já ti říkala, že a naděje je podvod :grinning:
No doufám, že bude vše ok, to nejhorší už mě přešlo a zas jsem docela optimistická.... :sunglasses:
11. čer 2009 ve 12:11  • Odpověz
Blondy, já si myslím, že to opravdu bylo tím sexík, trošku jsme to včera s manžílkem přepískli, že už mě to potom trošku i bolelo...
Uvidím, co mi zítra Dr. řekne... Už aby to bylo
11. čer 2009 ve 12:17  • Odpověz
aja, určitě uvidíš krásnou fozolku :wink: . Kolikátý den přesně jsi?
No ono to chce malinko opatrněji.... :wink:
11. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz
Zítra budu přesně 7+0tt podle poslední MS, chtěla už bych vidět srdíčko :slight_smile:
11. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz
aja, to ale hrozně letí.... Hele nemyslíš spíš 6+0 a začátek sedmého týdne? Já zítra budu 7+0 a to jsem o týden napřed....
11. čer 2009 ve 12:26  • Odpověz
Postupně dočítám.
Áji ono to určitě bude z toho sexíku nesmíte to přehánět.
Kámoška mi vždycky říkala :Opatrno zasunovat :grinning: (koza ale má ji moc ráda)
Blondy držím palečky aby to nic nebylo a vše bylo v pořádku.

A ono to máte vlastně jedno kolikátý týden jste mimčo si stejně vyleze kdy bude chtít ono samo.
Takový je osud. :wink:
11. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz
No, já právě myslela, že budu 7+0 když tady na koníkovi to vždycky skočí v pátek do dalšího týdne, možná kecák, to víte jsem v tomto antitalent
11. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz
Teda ted se tu prehnala bourka a prastilo to nekam do vedlejsi budovy. Silena rana :astonished:
11. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz
Ty jo, u nás svítí sluníčko, ráno teda pršelo, ale teď už jen přeháňky... Nany pěkně si tam bouřku nechej, né že nám ji pošleš na jihlavu po D1
11. čer 2009 ve 12:51  • Odpověz
Ahioj holky,
tak konečně jsem se k vám dnes dostala, už jsem byla nadržená :grinning: :grinning: , jak feťák na dávku.
V první řadě vám moc děkuju za přáníčka, jste moje zlatíčka :slight_smile:

Blondy - prosím tě co vyvádíš holka, šetři se trochu a koukej dojít co nejdřív k doktoru.Ale ono to bude dobré neboj, třeba jen nějakej hematonek.A dnes už je to lepší?Nešpiníš?

Ájo a co ty kočko, co vy tomu mimískovi provádíte?Chudinka malej, takhle divoce do něj šťouchat :grinning: :grinning: , no asi se mu to nelíbilo, musíte holt opatrněji, když už sexujete ve třech :wink: To bude dobré neboj.Už zítra, strašně se těším s tebou.Ty TT se počítají jinak, já si to myslela stejně jako ty, ale pak mi to sestřička vysvětlila, zeptej se ji na to určitě ti to taky vysvětlí.
Sabinko, krásná fotečka, musela to být sranda u doktora.Hlavně, že je mimísek v pořádku.A jaké už máš bříško?Tak už jen devět dní a jdete na to, viď. V pondělí hoď do albíčka fotku toho účesu a nehtíků ať můžeme taky omrknout, jak se zkouška povedla.

Nany co kolínko, už je to v poho?

Kramli a jak to vypadá s tebou?
11. čer 2009 ve 13:30  • Odpověz
Luss, to je dost, že se taky hrabeš :sunglasses: :grinning: :slight_smile:

Už si budeme dávat pozor, slibuju :slight_smile:
11. čer 2009 ve 13:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.