• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Holky, jen jsem vás dočetla, ale vůbec nestíhám, přilítla jsem do práce a za chvíli začíná porada, tak na ní musím nachystat věci, pak se vám budu věnovat...

Ve zkratce - mimi je v pořádku, tam kde má být, ale je menší než by mělo být :cry: neodpovídá 6tt, takže v úterý jdu na přeměření... detaily a foto pošlu za chváíli
12. čer 2009 v 09:09  • Odpověz
Nany, spanek je porad blbej - ale za to velmi castej :grinning: :grinning: :grinning: Jinak, co dela koleno???

Elisko, ja jsem taky pro test!!!!!!!Tak nas nenechavej dlouho cekat!!! :angry:
12. čer 2009 v 09:10  • Odpověz
Aji, to vubec nevadi, protoze zalezi na delce cyklu (ja mela napr. 33 dnu - a tim padem o 5 dnu mensi miminko) a pak taky nekolik dnu trva nez dorazi spermie a nekolik dnu trva nez se uhnizdi vajicko....to je tak individualni!!!!
ja na prvni ultrazvuku byla podle MS 7+0 a podle ultrazvuku 5+9
Takze neves hlavu....
12. čer 2009 v 09:15  • Odpověz
nany,já právě chci tak toho pul roku počkat a uvidíme. Já HA nebere už přes rok a recepty jsem si brala i na pul roku dopředu,on ví,že jsem sestra,takže v tom bude mít asi hokej,asi to chce trpělivost
Lin,hlavně,že jste ok,to malý to rychle dožene,neboj

.
12. čer 2009 v 09:20  • Odpověz
Tak holky nic tam neni.... :frowning2: Břicho mě bolí chvilkama, ale málo ...Já to nechápu, proč tam nic neni :cry:
12. čer 2009 v 09:20  • Odpověz
:unamused: :unamused: :angry: ani naznak???slaboucky?
12. čer 2009 v 09:26  • Odpověz
lin: Ne, já tam nic nevidím... :frowning2: :unamused:
Ale nechápu...Prsa mě bolí, ale na testu nic! Tak asi jsem už magor
12. čer 2009 v 09:28  • Odpověz
Eliško, ještě pořád není nic ztraceno... Podívej na mě, teprve teď se vysvětlilo, proč jsem měla ty čárky pořád tak slaboučké...
V úterý jdu na kontrolní ultrazvuk, abysme viděli jestli to mimčo roste... Ale v pátek v noci máme odlétat do toho Egypta, tak nevím, jestli vůbec máme letět, budu to muset probrat s MM, asi to teď necháme plavat, protože doktor mi říkal, že proti letadlu nic nemá, ale kdybych o to náhodou měla přijít (což není vyloučené), tak tam ta péče nebude taková a hlavně bude asi pěkně drahá, protože těhu komplikace prý nejsou zahrnuty v běžném cestovním pojištění...

Jdu vám naskenovat ten obrázek z UTZ :slight_smile:
12. čer 2009 v 09:40  • Odpověz
Aji: Já vím, že neni nic ztraceno, ale už jsem zase v něco věřila a podívej...Akorát nechápu, kde mám teda MS :grinning: :grinning:
12. čer 2009 v 09:43  • Odpověz
lin: koleno uz ani neboli, chytlo temne fialovou baru a sedrenina se hoji :wink: Dnes uz vim, ze na hlubsi odreninu si uz n i k d y nenastrikam z 2cm jodisol :grinning: Jsem v ty vane myslela, ze se rozskocim..prilit MM a rika.."a to chces rodit, jo .." :sunglasses:

aja: neboj, vse je OK, jen OVU mohla byt pozdeji :wink:

lancy: ja vim, ze to chce trpelivost..ale kdyz ja jsem tak netrpeliva nejak obecne, ze :stuck_out_tongue_closed_eyes:

eli: ty jsi teda zahada :pensive: :confused: Bud je to PMS nebo // budou pozdeji. Me tenhle cyklus bolely prsa a bolelo bricho..tak ten tyden pred MS :unamused: Mozna to mas fakt vsechno souply tim stresem ze svatby :slight_smile: Nezbyva nez cekat, co se z toho vyvrbi :wink:
12. čer 2009 v 09:47  • Odpověz
Holky, je třeba možné, že jsem měla později ovulku a proto se to takhle protáhlo?? :confused: Protože to jinak nechápu!! :sweat_smile:
Přála bych si sice mimi, ale ať už se něco začně dít jinak z toho zešílím...Radši bych měla MS nebo aspoň ten pozitivní testík, ale když neni, tak chci MS...kurňa!!! :frowning2:
Prsa mě bolí mám je nateklá, ale těhotná nejsem..komické!!! :angry: :angry: :angry:
12. čer 2009 v 09:49  • Odpověz
Nany: ani mi o tom nemluv...Já tohle fakt u sebe neznám! Vždycky jsem všechno měla v pohodě a teď tohle... :angry: :angry:
Jsem nafouklá jak balón, tak ať už dorazí ta MS ať se můžeme snažit znovu..
12. čer 2009 v 09:51  • Odpověz
Eli: mozne to je :wink: Uz jsem to tu nekolikrat psala, ale moje kamoska mela po potratu rozhozenej cyklus a dle BT mela ovulku az 30DC..rikala, ze testy furt negativni. Bolel ji trochu mocak, tak zobala brusinky, ale nezabiralo to. No a nakonec z toho bylo tehu :slight_smile: Dr. ji porad strasili, ze mam maly mimco, ale bylo to tim dlouhym cyklem :slight_smile:

Tyhle stavy znam, mne se MS dostavila tentokrat az 37DC :slight_smile: Kazdej cyklus jinej :unamused: a navic jsem mela strasne slabou MS..

Porad ale neni nic ztraceno :sunglasses: :slight_smile:
12. čer 2009 v 10:04  • Odpověz
Holky, nějak mi to tady v práci nechce přidat foto :frowning2: tak si asi budete muset počkat až na odpoledne až budu doma...
12. čer 2009 v 10:06  • Odpověz
aja: to byste jako do toho Egypta nejeli :confused: No, budete mit o vikendu o cem premyslet :wink:
Uz jsi nascanovala foto :grinning:
12. čer 2009 v 10:08  • Odpověz
nany, naskenovaný to mám, ale koník mi to nechce přidat - píše PŘIDAT LZE POUZE SOUBORY JPG, VÁŠ SOUBOR utz.jpg NELZE PŘIDAT a přitom je normálně malinká velikost... Ale je možné, že je to tady tím debilním PC v práci doma to snad už půjde :slight_smile:
12. čer 2009 v 10:09  • Odpověz
nany: TAk uvidím!! Ale už svoje tělo fakt nechápu!!! :frowning2:
12. čer 2009 v 10:13  • Odpověz
aja: hmm, to je divny, kdyz velikost je OK..zkus dat treba jeste jednou "ulozit jako"..a vyber "jpg"..

eli: ja ho taky nekdy nechapu :angry: zvlast kolem MS :rolling_eyes:
12. čer 2009 v 10:19  • Odpověz
nany: Další testík zkusím v neděli a pokud bude opět negativní, tak zajdu v pondělí na gyndu...
12. čer 2009 v 10:23  • Odpověz
nany, tak jsem to zkoušela už po sté s pořád nic, tak musíte vydržet do odpoledne... :grinning:
12. čer 2009 v 10:27  • Odpověz
Aji: Já si myslím, že nám nic jiného nezbyde než vydržet do odpoledne...
Já zase musím vydržet do neděle a asi se začnu modlit :grinning: :grinning: :sunglasses:
12. čer 2009 v 10:29  • Odpověz
aja: no, tak my vydrzime :grinning:

eli: jina moznost asi v tuhle chvili neni :wink: O vikendu ma byt pekne..co budete pachat :wink:
12. čer 2009 v 10:53  • Odpověz
nany: Budeme na chalupě, ale jenom do soboty a v neděli jde manža do práce...
Tak jsem zvědavá jestli dorazí MS
12. čer 2009 v 11:01  • Odpověz
Už jsem z toho na nervy pořád vypínají internet takže začnu něco číst a pak to zas vypnou a hledám to na novo.

Eli já myslím že to bude tím stresem ze svatby a tím že ovu proběhla později.Ale ta nejistota užírá i mě. :unamused:

Áji já bych to zas tak nehrotila tak je maličké no a co .Hlavně že tam je a je dobře umístěné. :slight_smile:
Je to docela komické doktorka mi při vyšetření řekla že můj čípek odpovídá 10týdnu ale mimčo je 14týden np pochopíš to?Takže at si trhnou nohou.
Určitě bych na dovču letěla (normálně bych zašla na pojištovnu a nechala se připojistit (kdyby nedej bože se opravdu něco stalo) at mám veškeré možné pojištění zaplaceno)
Na dovči nebudete divočit žádné lezení po skalách či skákání padákem a bude to v poho.
Já myslím že jsi mladá zdravá děvčica a dělo si s tím poradí.
Teorie těla je taková že pokud už tam nějaký zárodek má snaží se jej udržet.
A bud ráda že je to malinké malinké děti se rodí nejlépe, představ si že bys měla rodit 4kg macka.
To máš to samé jak (už je to delší dobu) jsem četla že na utz.před porodem určili porodní váhu asi 3800g takže zvolili spontánní porod a až u porodu zjistili že dítě má 4500g takže už to dorodili.(velké plody jdou císařským řezem).Tak tohle by mě porvalo.
Takže dej pokoj radši at maličké.Ty malé děti to stejně velmi rychle doženou.
Dneska je sabča o hlavu větší než děti které vážili víc než ona a dneska si na ně ta malá potvora dovoluje. :slight_smile:
12. čer 2009 v 11:02  • Odpověz
Sabi: Je to fakt, že to čekání je doopravdy nejhorší!! Hlavně člověk ani vlastně neví co se s ním děje!!!
12. čer 2009 v 11:04  • Odpověz
Eli když tak to vyfot a hod foto do alba třeba tak je a už ani nevidíš.
My to prozkoumáme a napíšem ti.
12. čer 2009 v 11:05  • Odpověz
Sabi: Fakt je to zbytečné...To bych tam viděla!! :wink:
Ale děkuju... :dizzy_face:
Jste zlatíčka holky moje..
12. čer 2009 v 11:10  • Odpověz
eli: sabi ma pravdu, koukni na ten test jeste vecer..co kdyby nahodou neco prosvitalo :wink:

Ja mam z toho uplny nervy, jako bych byla na Tvym miste :grinning:
12. čer 2009 v 11:19  • Odpověz
nany: Vy jste doopravdy zlatíčka :dizzy_face: :dizzy_face:
Podívám slibuju!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
12. čer 2009 v 11:20  • Odpověz
Holky já Vás nemít...
12. čer 2009 v 11:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.