• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Eli: :wink: ..neboj, my si to taky vyberem :grinning:
12. čer 2009 v 11:30  • Odpověz
Holčiny, dívala jsem se znovu na testík a když se dívám normálně, tak jsem tam nic neviděla, tak jsem to vzala víc na světlo, ale nevím jestli to neni vsugerované, ale něco jako by tam bylo, ale fakt nevím...Nechci říkat něco co třeba nebude pravda!!
něco jako stín, ale nevím..
12. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz
Elisko vyfot to aem s tim!!!!!
12. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz
eli: zkus se zeptat jeste sveho muze, jestli vidi to co Ty a zkus znovu testovat v NE :wink:

Drzim palce :slight_smile:
12. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz
Lin: fakt to neni vidět!! :unamused: Kdyby bylo, tak to sem dám, ale neni to vidět... :unamused: :angry:
12. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz
Jé..vidis..vyfotit, to je napad :wink:
12. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz
Holky zkoušela jsem to vyfotit, ale neni tam nic vidět! :angry: :frowning2:
Uvidíme v neděli, jestli to tam bude nebo jestli dorazí MS
12. čer 2009 ve 12:15  • Odpověz
Tak že by ? Přece jenom? :wink:
Děvčico no já nevím nevím :slight_smile:
Zkus to uležet do zítra nebo do neděle a zkus to testnout znovu. :slight_smile:
12. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz
Čau mimčo tak už tě ta mamča hodila do alba at se na tebe můžem mrknout my zvědavé tetky?
Já si myslím že vypadá jako každé jiné vajíčko já v tom rozdíl nevím zda je menší nebo větší mě příjde hezké. :slight_smile:
12. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz
Sabi: Já taky nevím, ale spíš ne... Ale to je jedno!
Máš krásné miminko :slight_smile: Taková malá fazolka :dizzy_face: :dizzy_face:
12. čer 2009 ve 13:14  • Odpověz
eli: a vis jiste zes mela ovu 23.5. ??? Sem koukala do tveho albicka......mohla byt klidne i mnohem pozdeji....treba o tyden....tak to by na testiku jeste vubec nic byt nemuselo i presto ze by to bylo tehu :wink:
12. čer 2009 ve 13:19  • Odpověz
Dala jsem konečně foto z dnešního utz do alba, už se mi to podařilo, ale musela jsem z jiného PC
12. čer 2009 ve 13:20  • Odpověz
to je quasnyyyy..takovy malilinkatyyyyy......uzasny zazrak co????Gratuluju...znova :sunglasses:

Hele holky...co je s Blondy???? Ja doufam, ze jsou oba v poradku!!!! Vcera byla prece u doktora a bylo vse ok ne???a dneska nikde nikdo???
12. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz
kramli: Je možné ovulka asi proběhla později..Ani bych se nedivila :sunglasses:
Tak uvidíme!! :dizzy_face: :dizzy_face:
12. čer 2009 ve 13:47  • Odpověz
lin: no vcera byla u doktora a taky jsem o ni dnes neslysela, asi vyspava snad nekde nelita :angry:

eli: ja si myslim ze to tak bude....zkus v tu nedeli a pak zajdi v to po na gyndu at ti kdyz tak vezmou krev....tam by to meli poznat co se deje....
12. čer 2009 ve 14:02  • Odpověz
kramli: Tak uvidíme!! V neděli uvidíme!!
12. čer 2009 ve 14:03  • Odpověz
aja: ja chci taky takove pekne foto :dizzy_face: Krasna fazolka :slight_smile:

lin, kramli: doufam, ze se blondy jen nekde vyvaluje na plazi :sunglasses: Ma prece narizeny klid.. :wink:
12. čer 2009 ve 14:06  • Odpověz
eli: jj budu na tebe myslet a drzet pesti. Testik udelej urcite z ranni moci, tak bude vysledek nejlepsi....
A jak jinak jak si uzivas manzelskeho zivota ??? Uz jste byli nekde na libiankach?? Asi ne to byste nestihli ne?
Me uz to taky ceka za dva tydny, uz ted to predsvatebni silenstvi vrcholi.... :sweat_smile:
12. čer 2009 ve 14:06  • Odpověz
nany: jj plaz vidis to me nenapadlo.....rikala vcera ze tam maji krasne....tady v Ove se to strida...chvili oblacno, chvili slunecno.... :slight_smile:
12. čer 2009 ve 14:07  • Odpověz
kramli: Manželství si užívám skvěle!! Je to nádhera!! :dizzy_face: :dizzy_face: Byli jsme už na líbánkách sice jenom na 3 dny ve wellnes hotelu, ale bylo to úžanýýýýýýýýýý!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
12. čer 2009 ve 14:09  • Odpověz
kramli: uz strihas metr :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tady se to taky honi..ted je zrovna azuro, ale asi pred pul hodku tu radila bourka s vydatnym lijakem. Jedu odpol. smer Slezsko, tak doufam, ze uz to pocasi bude ustaleny :angry:
12. čer 2009 ve 14:10  • Odpověz
eli: jj, to Ti verime, ze to muselo byt super :wink: To mi pripomnelo..k narozkam jsem dostala cokoladovou masaz..uz se tesim :dizzy_face:
12. čer 2009 ve 14:11  • Odpověz
hm....tak to my mame taky krasne...a misto na plazi se nudim v praci...dneska je to fakt o podrezani si zil...hruza....abych Vas potesila....tak rano kdyz jsem jela do prace v 8, tak jsme meli 29 stupnu... :slight_smile:
12. čer 2009 ve 14:11  • Odpověz
lin: :grinning:

Kdybych tohle videla rano na teplomeru, tak zalejzam do sklepa :grinning: :grinning: :grinning: Pro me je ideal max. 25 stupnu :sunglasses:
12. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz
nany: Čokoládová masáž je supééér, taky jsem jí dostala k narozeninám!! A je to supééér :dizzy_face: :dizzy_face:
Holky tak mi zkuste držet palečky ať je v neděli aspoň vidět ta čárečka...
12. čer 2009 ve 14:15  • Odpověz
eli: no, jsem na to zvedava...muzes trochu priblizit, jak takova coko masaz probiha :confused:

Jasne, ze budeme drzet palce..pokud se v NE vecer dostanu na PC, tak doufam, ze uz tu budes mit nafoceny // :wink:
12. čer 2009 ve 14:21  • Odpověz
Já nad tím pořád přemýšlím!!
Nechce se mi věřit, že by to vyšlo...spíš se bojím, že z toho nic nebude!!
12. čer 2009 ve 14:22  • Odpověz
eli: a jo vlastne si psala ze si uzivate ve virivce, ted si vzpominam :wink:

nany: jeste nestriham :grinning: Me to porad nejak nedochazi, jako ze JA se vdavam ??? :sweat_smile:

lin: ty jo 29 v 8 rano hmmm slusne, ale takove vedra byt vazne nemusi, okolo tech 25 je to idealni :wink:

eliska: kdyz nebude ted, bude priste, aspon si uzijes leto se vsim vsudy a mimisek se Vam narodi v nejakem krasnem jarnim nebo letnim mesici....v prosinci, lednu, unoru neni moc o co stat, nemuzes poradne ven, protoze je na mimi moc velka zima.....od toho brezna az do zari to je super na porod a na male mimi, akorat nesmi byt moc velke vedra :grinning: No to si nevyberes....ja bych brala TP brezen-kveten :wink:
12. čer 2009 ve 14:37  • Odpověz
Eliško snad na tebe nelezou chmury?
Honem tady napiš něco pozitivní nebo jak se sem dostane Ája tak ta s tebou zatočí :grinning:
12. čer 2009 ve 14:38  • Odpověz
jo a ja ji pomuzu :grinning:
12. čer 2009 ve 14:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.