• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Jo a já už jsem tady, ty zmetku ušatej... Dokud nedorazila MS, takpřece není nic ztraceného... Testíky zkus v neděli a uvidíš a do té doby nechci slyšet ani jeden negativní příspěvek :slight_smile: hezky pozitivně
12. čer 2009 ve 14:43  • Odpověz
Holky jste zlatíčka.... Co bych bez Vás dělala??!! :dizzy_face: :dizzy_face:
Fakt nevím!!! :wink:
Tak já sse snažím myslet pozitivně, ale už minule jsem se těšila a podívejte, ale je pravda, že to jsem neměla takhle dlouhé spoždění!!!
12. čer 2009 ve 14:47  • Odpověz
autor
Teda, tak jsme se zase na pár dní vtrátili do civilizace... :wink: :grinning:
Aji a Sabi krááásný miminka... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Eli, tobě moooc moooc přeju aby v neděli byly //-budu moc držet pěstičky :slight_smile:
Blondy, holka, doufám, že je vše ok :slight_smile:
Luss, dodatečně přeju všechno NEJ NEJ NEJ k narozkám,no a hlavně brzičko // :dizzy_face:
My jsme se včera vrátili, ale po neděli asi ještě pojedeme na týden zpátky-aby se to už konečně dodělalo, teda ještě to není na tuty, ale vypadá to tak...
No akorát nám to vychází na "snažící týden"-MM machroval, že to bude tutovka, že tam je asi lepší ovzduší-Dominiček se tam podařil na poprvé, takže já příští týden hodlám otěhotnět :grinning:
Tady je celý den deštivo(už 2x jsme s Domčou zmokli :angry: a teď se asi žene další vlna (a to jsem si zrovna před chvilkou říkala,že už se to asi přehnalo, tak že ještě vyrazíme ven...Asi nee :unamused:
12. čer 2009 ve 14:48  • Odpověz
12. čer 2009 ve 14:51  • Odpověz
eli: holky Ti radi dobre :wink: Jezis, vzdy je Ti teprve 20 !!! Uzivej si co se da :dizzy_face: Cim vic na to myslis, tim hur to pujde
:slight_smile:

aja: ja bych rada prispela, ale zatim jen cekam :sunglasses:
12. čer 2009 ve 14:59  • Odpověz
ahooj kopreti :wink: Rada te vidim mezi nami, tak si to na tom cerstvem vzduchu poradne uzijte a budu drzet pesti aby to vyslo :wink: :grinning:
12. čer 2009 v 15:03  • Odpověz
Holky, taky jsem vám zapomněla napsat, že už jsem hnedka dostala těhu průkazku... Sice nemám tu pěknou růžovou jako má sabča, ale mám ji... :slight_smile: takže už mám řidíčák na mimino :grinning:

Jediné co mě bude asi celý víkend zaměstnávat bude rozhodnutí o té dovolené... MM mi ráno do telefonu říkal, že se na to radši vyprdneme a pojedeme někam v létě, abychom si pak něco nevyčítali, kdyby jsme o to mimčo přišli... Hlavně asi v Egyptě by na mě čuměli jak na vola, kdybych tam přiběhla k hotelovému lékaři s tím, že momentálně potrácím...
12. čer 2009 v 15:08  • Odpověz
kopretina: manzel vyborne spolupracuje a je presvedcen o uspechu, to je dobre :sweat_smile: :wink:
12. čer 2009 v 15:08  • Odpověz
aja: no, to rozhodovani Vam teda nezavidim :unamused: Ja bych na dovcu jela, pokud bych se citila OK, ale tak max. Slovensko, Rakousko, Nemecko a tak. Vim, co si nasi uzili, kdyz bracha onemocnel v Istanbulu :angry:
12. čer 2009 v 15:12  • Odpověz
Ahoj holky, lin, já beru jenom listovku, všechno ostatní mi přijde zbytečné,když jíš normálně a máš vyváženou stravu. Nevím jak ty, ale já jím v podstatě stejně jako v čechách... Ale každopádně bych dala na radu doktora :wink:

nany, to není hematom, jen sraženina. Ona když bude před mimi, tak se nic neděje, ale mohla by se rozšířit a dostat za něj a jak ještě není pevně přichycený, nemuselo by to vydržet.... :unamused:

sabinecka, já psala, že dám fotku až dnes :sunglasses: . Dneska to ale asi nezlvádnu, tak v pondělí...

aja, uvidíš, ono to dorostě, třeba byla ovu později a ne 14 den. Takhle krátce po vysazení HA bývá později... Brali ti krev na HCG?
K té dovolené, to si hold budetem uset rozmyslet, ale v Egyptě je péče zrovna docela dobrá, ale jen né nejlevnější...
12. čer 2009 v 15:27  • Odpověz
Jo, promyslíme všechna pro a proti - dr mi řekl, cituji: jeďte, letadlo s vámi nic neudělá, a pokud byste o to měla přijít tak přijdete tak jako tak, zatím je to malinkaté, takže byste to asi zvládla s kufrem vložek :grinning: není vtipnej
12. čer 2009 v 15:29  • Odpověz
aja, tobě dali už průkajdu? Takhle brzo? No máš dobrýho doktora :grinning:
A srdíčko už bylo nebo ne? Jestli si to psala, tak se omluovám, sice jsem vás dočetla, ale tohle jsme nezaznamenala, jen to, že jste o malinko menší....
12. čer 2009 v 15:40  • Odpověz
Ne srdíčko zatím nené, říkal, že je moc malinkatý, že ódpovídáme cca 4tt, takže na srdíčko je moc brzy, právě proto jdu hned v úterý na další UTZ, aby Dr. zjistil zda rosteme, či nikoliv...

právě proto mi říkal, že kdybych potratila, tak že je to tak malinkatý, že bych prý vystačila jen s vložkama a bylo by to OK
12. čer 2009 v 15:41  • Odpověz
aja, hm, tak to jo... A tu krev ti bral nebo ne?
No ten má tedy výrazy :grinning:
12. čer 2009 v 15:44  • Odpověz
Krev nebrali... Říkali mi, že krev budou brát až v 12tt, tak jsem docela ráda, protože já se krve bojím :slight_smile:
12. čer 2009 v 15:45  • Odpověz
aja, a to ti fakt nebral ani na HCG? To je divný postup, podle toho se na začátku pozná lépe, zda je to prosperující těhu, než z UTZ.... Ale tak asi ví, co dělá :wink:
12. čer 2009 v 15:48  • Odpověz
Jo, snad jo... No nic, prchám z práce... tady se spustila další bouře, ale do auta to snad přeběhnu
12. čer 2009 v 15:49  • Odpověz
aja, měj se hezky :sunglasses:
12. čer 2009 v 15:51  • Odpověz
blondy: aha, srazenina..nevim, jak jsem prisla na hematom :confused:
Jak to vznika ?

aja: jo ten Tvuj Dr. je teda borec :grinning: Ten se s tim nemaze, ale ve svy podstate ma pravdu :sweat_smile:
12. čer 2009 v 16:31  • Odpověz
nany, no má to různé důvody, velká námaha, dispozice dělohy, tenčí a křehčí cévy... U mě to bude asi to poslední, mívala jsem s krvácivostí problémy, ascoritum jsem brala i předtím a vitamín K....
12. čer 2009 v 16:41  • Odpověz
ehm, taky jsem nevedela, ze je rozdil mezi hematomem a srazeninou...u me o tom doktorka jednou mluvila jako o srazenine podruhe zas hematomu, takze ted vlastne ani nevim coze jsem to mela... :sweat_smile:
12. čer 2009 v 16:47  • Odpověz
blondy: aha, tak jsem zas o neco chytrejsi :wink: Drzim palce a setri se :wink:

Letim uz konecne domu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Krasny vikend vsem :sunglasses:
12. čer 2009 v 16:48  • Odpověz
Tak holčiny já se loučím a v neděli se ozvu!! Tak páá
12. čer 2009 v 17:04  • Odpověz
majatob, no je to vlastně jedno, ve své podstatě je to skoro stejné... Hlavně že to u tebe dobře dopadlo :wink:

nany, ty takyé na sebe dávej pozor a krásný víkend :wink:
12. čer 2009 v 17:05  • Odpověz
blondy, ale stejne by me to zajimalo... :grinning: dobre to dopadlo, ale nervy to byly, dvakrat mi kvuli tomu hrozil potrat a musela jsem byt v nemocnici :frowning2: tak su zvedava jak budu snaset druhy... :sweat_smile: :grinning:
12. čer 2009 v 17:07  • Odpověz
majatob, no já to vím jaký je rozdíl vzniku u zvířat, předpokládám, že u lidí to bude stejné :grinning: . Liší se to tím, jak to vznikne a strukturou :wink:
No mě taky říkal, že musím být opatrná, že jinak by to nemuselo dopadnout dobře, ale že jinak to vidí ok, a že to uatím není noc velkého... Jen se to nesmí dostat za to embryjko, to by bylo špatně :unamused:
12. čer 2009 v 17:11  • Odpověz
Dnešní tabulka 13.6.

Která pravidla porušuje: | Zruš //
10/4:Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
31/5:AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09,kyselina listová, TP:7.2.2010

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, ...................7 DC,kyselina listová
Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, ...........................45 DC, kyselina listová
ajjik-Pavlína,25 let, snaž.od 5/09, ..............................27 DC, kyselina listová
Nany 123-30 let, snž od 3/09, ................................. 9 DC,kyselina listová
Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09,..........................20 DC,kyselina listová - http://www.fertilityfriend.com/home/272eaa
Taggy: , 22, snž: 4-5 vysazení HA, snž od 06/09..........33 DC, Calibrum babyplan
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ..............................3 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,...................................2 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 1.5., ..............................14 DC, Calibrum babyplan
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ......................... 5 DC, Calibrum
eliska_v: Eliška, 20 let, snž od 03/09, .........................38 DC, kyselina listová
majatob: Magda, 22 let, snž od 06/09.........................19 DC, Gravital
petullka: Petra, 25let, snž 04/09, ...............................32 DC, kyselina listová
renca.o3:Renata 34let,snž05-09,.................................34 DC,kyselina listová
ladenka - Laďka, 24 let, snž od 5/09, ..........................35 DC, kyselina listová, vitamín E
Gibi - Gábina, 32 let, snž od 04/09,..............................12 DC, kyselina listová, Calibrum
13. čer 2009 v 11:23  • Odpověz
Ahoj holky, tak se pomalu začínám smiřovat s tím, že ten malej čmuchíček ve mě, nebude dost silnej na to, aby jsme to spolu zvládli... Dnes ráno jsem byla v nemocnici, protože jsem začala špinit, ale jasnou krev... Paní doktorka, co tam byla říkala, že zatím to nevypadá, že by mimi odcházelo, ale je opravdu malé. Takže jsem vyfasovala ascorutin (nebo tak nějak) a hned v pondělí mám jít ke svému dr.
Tak jsem celé dopoledne spala, před chvílí jsem uvařila polívku, upekla košíčky a vyluxovala a už budu zase odpočívat... Držte nám palce, aby jsme to zvládli nebo ať miminko odejde, ale rychle, abych mohla v pátek odleět na tu dovolenou a odpočinout si tam...
13. čer 2009 v 11:56  • Odpověz
Aji to je mi moc líto :frowning2: Moc držím palečky ať to prcek zvládne :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Já si takhle poležela týden v nemocnici s Deniskou v 5tt.
Budu na váás mooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc myslet :wink:
13. čer 2009 v 11:59  • Odpověz
Andrýsku,díky - věděla jsem že tu budeš :slight_smile: ona mi ta dr. říkala,že je zbytečný mě tam nechávat, že nelze předpovědět,co se bude dít... Říkala, že žloutkový váček,tam snad je... uvidím,jak to dopadne,nechci ted na nic myslet...
13. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.