• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Teda tak konečně to funguje.
Eliško tak co ten testík nenapínej nás mrkni co tam je :sweat_smile:
15. čer 2009 v 15:27  • Odpověz
Sabi: Zatím jsem netestovala, ale možná dneska nebo zítra testík koupím...ještě uvidím!!! :wink:
:wink: Ale jinak 30.6. jdu na vnitřní ultrazvuk..Takže uvidíme více!!
Ale pocit jako těhu nemám!!!
15. čer 2009 v 15:31  • Odpověz
Zkus ho dneska plosím plosím už se tu koušu stresem. :sweat_smile:
15. čer 2009 v 15:43  • Odpověz
Sabi: Já ale vím, že tam nic nebude!! :angry:
15. čer 2009 v 15:44  • Odpověz
Ahoj holky, mě už od včera nešel koník :angry: Dneska jsem zůstala doma, tak jsem se těila, jak to prodrbeme a nic... :angry:

Jinak, já dneska měla jít ke svému Dr., ale je nemocný, tak jsem šla do nemocnice, kde se na mě koukli, pod nějakým novým UTZ a mimi se má čile k světu, odpovídá 4+4tt, má 6,1mm akorát nás tam zlobí malý hematom - proto to krvácení... Vyfasovala jsem ascorutin + utrogestan a mám přísný klidový režim, ale ten budu muset zítra trošku porušit, protože musím jít do práce

Eliško, co ty, kočko, zkus testnout, jsme zvědavý :slight_smile:

Andrýsku, jak je tobě?? Bolavých oušek jsem si užila jako děcko dost a dost...
15. čer 2009 v 15:45  • Odpověz
Tak já skočím za půl hodky do lékárny!! A udělám si ho, ale jak říkám nic tam nebude!!!
15. čer 2009 v 15:45  • Odpověz
Aji: ten koník mě dneska taky dost štval!!! :angry: :angry:
Jinak jak jsem už psala test udělám, ale nic si od toho neslibujte... :unamused: :wink:
15. čer 2009 v 15:49  • Odpověz
Eliško, my se Sabčou říkáme, že minimálně / tam určitě bude, ale raději bychom se trošku rozšoupli a viděli tam minimálně dvě :grinning:
15. čer 2009 v 15:50  • Odpověz
Aji: To nejsi sama...Já bych tu druho taky ráda viděla, ale asi tam bude jenom jedna!!!
15. čer 2009 v 15:51  • Odpověz
Eliško jestli tam nic nebude tak si za trest dobrovolně uklidím.
15. čer 2009 v 15:55  • Odpověz
Já jdu pro testík...
Sabi: Ale asi můžeš začít pomalu uklízet :grinning: :grinning:
15. čer 2009 v 16:01  • Odpověz
Uklízet se mi fakt nechce :angry: :angry:
15. čer 2009 v 16:05  • Odpověz
Áji tak to je super že se mimču daří tak at už je všechno jen dobré at se už nic nekazí.
hetamom se snad vstřebá a bude už dobře.
15. čer 2009 v 16:07  • Odpověz
Sabi a jak je tobě??? Cítíš se dobře???
15. čer 2009 v 16:08  • Odpověz
já se cítím skvěle ted těhu moc nevnímám začínám spíše stresovat před svatbou zda vše stihnem a pod.
Přemýšlím protože budu mít na autě ozdobu z živých listů tak kdy je na to auto dám protože ráno to už asi nestíhám a večer (at se s tím něco nestane)
Kadeřnici už mám na 7hodin ráno.
Ještě mi upravují šaty musí mi je změnšovat ale vršek přes prsa trošku rozšířit hodně se mi zvětšila prsa.
Takže jsem nervozní zda vše stihnem.
15. čer 2009 v 16:14  • Odpověz
Dneska už jsem byla na nehtech ta snad si je do soboty nezničím.
Už bych fakt chtěla sobotu to mi připomíná že ještě nemáme sbalené věci na ten víkend.
15. čer 2009 v 16:15  • Odpověz
Neboj, všechno zvládnete, my jsme zdobili moje auto večer před svatbou a měli jsme ho zamčené v garáži, kde je chlad a já měla na autě živé růže (z Hypernovy za 79Kč jeden pugét :grinning: ) a byly super celý den, akorát večer v den svatby už troškju přimrzli :wink:
15. čer 2009 v 16:17  • Odpověz
Už pomalu přesouvám různé věci na různé lidi at vím že nic nezapomenu at to mají na starost oni. :wink:
15. čer 2009 v 16:20  • Odpověz
Jo správně... Zaúkoluj i ostatní :slight_smile:
15. čer 2009 v 16:21  • Odpověz
No já jsem tak na tu elišku zvědavá.
:slight_smile:
15. čer 2009 v 16:24  • Odpověz
To já taky... Uvidíme, jak dopadne, přeju jí to
15. čer 2009 v 16:25  • Odpověz
Ted sháním přes internet formovače bradavek nevíš o nějaké dobré ceně?
15. čer 2009 v 16:28  • Odpověz
Sabi: Tak Tě zklamu!!! Nic.... jenom / :angry:
15. čer 2009 v 16:30  • Odpověz
:fearful: co to je??? :sweat_smile: o tom jsem v životě neslyšela... co to má být??? možná zkus tuto stránku, používám ji spíš na elektroniku, ale možná by to šlo i s tímto normálně tři véčka srovnanicen tečka cézet
15. čer 2009 v 16:31  • Odpověz
Eli, ani když to dáš na světlo??? ANi náznak??
15. čer 2009 v 16:32  • Odpověz
To není možné fakt ne?
Počkej chvilku třeba se něco objeví
15. čer 2009 v 16:35  • Odpověz
Holky nic tam prostě neni!!!
Moje tělo si teď se mnou dělá co chce.... :angry:
Neřeš to...Hlavní je abych byla v pořádku!! :wink:
15. čer 2009 v 16:39  • Odpověz
No jo ale 39DC? Teda tak já jsem si myslela že si jistá no ale dokud MS nedorazila nic není ztraceno.
15. čer 2009 v 16:41  • Odpověz
Ahoj holky,
tak dnes od rána mi nešel koník, tak se k vám dostávám až teď, zabralo mi docela času, všechno dočíst.
Ájo, byla jsem jak na trní, ježiš holky, tys mi dala, ještě, že je všechno o.k.Hlavně se šetři, víš co jsem ti říkala, vím, že o tom nechceš ani slyšet, ale trochu zvolni,jasný :grinning: A jak jste se rozhodli s tím Egyptem?My tam chtěli letět v březnu, ale v únoru jsme zjistli, že jsme těhotný, dr říkal, klidně lette, ale my si to nelajzli a o mimi jsme stejně přišli, takže to asi Egyptem nebude, spíš jde o to, že kdyby náhodou něco, tak tam to bude kompikovanější.Ale ťukám ťuk, ťuk, ťuk, ať máš všechno v nejlepším pořádku.
Eli holka, teda ty nám dáváš,co to tvoje tělíčko s tebou dělá.Takhle si s námi hrát.Snad se brzy dozvíš jak na tom jsi, musí to být hrozné nevědět.Tak držím palce ať to dapadne tak, jak si tady všechny přejeme.
Sabí tak už jen pět dní viď, nervozita vrcholí?Přeju pevné nervíky v předsvatebním šílenství :slight_smile:
Lin a jak se máš ty?Hlavně, že je všechno v pořádku.
Nany jak ty jsi přežila víkend, máš všechny údy v pořádku? :grinning: :grinning:
Lancy koukám, že jsme zas skoro stejně DC :grinning: :grinning:
Eli, tak uvidíš u Dr., co ti poví??? Bylo by to moc hezké, kdybys tam šla, on ti udělal UTZ a řekl ti, co sis to koupila za blbej test, že neodhalil těhu :slight_smile: moc bych ti to přála
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.